Kobras 2017/2018 eelvoor

Benjaminide tulemused

Kokku 2422 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 42.

NimiKoolKlassPunkteÕpetaja
Anastasia SivovolSakala Eragümnaasium7. klass60Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Andero LavrinenkoTüri Põhikool8.c klass60Laine Aluojakutsutud lõppvooru
Anna RazdobudkoSakala Eragümnaasium8. klass60Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Endrik EinbergTallinna Reaalkool7.c klass60Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Karl Sander KondRakvere Reaalgümnaasium7.a klass60Reeli Rumpkutsutud lõppvooru
Polina EvdokimovaNarva Keeltelütseum8.a klass60Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Ruslan NolandtTallinna 53. Keskkool8.b klass60Anna Surmaikutsutud lõppvooru
Valeria ŠeljakinaSakala Eragümnaasium7. klass60Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Asmus SoodlaGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass59Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Dylan Michael JonesGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass59Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Hannes SidorovIlmatsalu Põhikool8. klass59Joosep Normakutsutud lõppvooru
Hendrik SepperJõõpre Kool7. klass59Sten Sangkutsutud lõppvooru
Oliver TennisbergMiina Härma Gümnaasium8.b klass59Janika Kaljulakutsutud lõppvooru
Tristan VillomannTallinna Reaalkool7.c klass59Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Дарина АлексееваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass59Julia Ratšinskajakutsutud lõppvooru
Andeli PallRõuge Põhikool8. klass58Piret Viilkutsutud lõppvooru
Jaan Peeter ViljamaaTallinna Reaalkool7.b klass58Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Kuldar KuusemäeVäike-Maarja Gümnaasium7. klass57Liina Borkkutsutud lõppvooru
Laur SaksPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass57Kairi Osulakutsutud lõppvooru
Markus MaripuuTallinna Reaalkool6.a klass57Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Mattias GraumannPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.b klass57Väino Tuiskkutsutud lõppvooru
Raimond UiboPaikuse Põhikool8.b klass57Liina Kivistokutsutud lõppvooru
Sten ViprePärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.b klass57Väino Tuiskkutsutud lõppvooru
Aleksandra TsernakovaTallinna 53. Keskkool8.a klass56Anna Surmaikutsutud lõppvooru
Anna RastoštšenkovaSakala Eragümnaasium8. klass56Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Artjov TsernozjomovNarva Keeltelütseum8.a klass56Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Erik JoevereGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass56Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Georg Laabe Georg LaabeKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.b klass56Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
James RockTallinna Prantsuse Lütseum8.a klass56Jaak Valgevälikutsutud lõppvooru
Johannes MurreTallinna Prantsuse Lütseum8.a klass56Jaak Valgevälikutsutud lõppvooru
Kirill OgnjovNarva Keeltelütseum8.a klass56Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Maksim FedotenkovKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.b klass56Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Maksim ŠvedovSakala Eragümnaasium7. klass56Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Maria Alice ReinbergSakala Eragümnaasium6. klass56Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Nikita PlotnikovKarjamaa Põhikool7.a klass56Светлана Дорофееваkutsutud lõppvooru
Oliver VillomannTallinna Reaalkool7.c klass56Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Oskar TiidemannGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass56Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Pavel PavlivSakala Eragümnaasium7. klass56Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Rasmus MadeTallinna Prantsuse Lütseum8.a klass56Jaak Valgevälikutsutud lõppvooru
Silver SlinkoPärnu Vanalinna Põhikool7.a klass56Väino Tuiskkutsutud lõppvooru
Timofei ŠinšakovKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.b klass56Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Vsevolod BoltovKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.b klass56Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Aleks MuromskiTallinna 53. Keskkool7. klass55Jevgenia Tkatšova
Aleksandra SaarKadrina Keskkool7.a klass55Mari Onton
Anna DerdessovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.a klass55Irina Gritsinenko
Brigita ReinojaPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass55Kairi Osula
Daniel RodgersKohila Gümnaasium8.b klass55Lili Kesa
Edvard KaljuSakala Eragümnaasium7. klass55Rita Izjumskaja
Elisabeth SerikovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass55Julia Ratšinskaja
Grete UibuPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass55Väino Tuisk
Haldja HermakülaGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass55Auli Reitel
Helerin VaikGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass55Ingrid Maadvere
Iko JõgiIlmatsalu Põhikool5.b klass55Joosep Norma
Jakob ValkEmmaste Põhikool8. klass55Margus Sõmer
Jan HalinTallinna 53. Keskkool8.b klass55Anna Surmai
Kaisa KogerTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass55Kristine Laanisto
Karl Erich SooaruTallinna Reaalkool7.b klass55Kailit Taliaru
Karut LuurKostivere Kool7. klass55Ranele Raudsoo
Katariina KukkTallinna Reaalkool7.a klass55Kailit Taliaru
Kerdo KäärmaPärnu Ülejõe Põhikool8.c klass55Taimi Dreier
Lisanna PruulEmmaste Põhikool7. klass55Margus Sõmer
Maarja KahrePärnu Ülejõe Põhikool8.b klass55Taimi Dreier
Marika ŠepelevaKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.a klass55Irina Gritsinenko
Mattias SiilbekGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass55Auli Reitel
Nikita VeligorskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass55Natalja Erte
Raiko Taave TamjärvPärnu Ülejõe Põhikool8.c klass55Taimi Dreier
Ralf Marcus VeedlerGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass55Auli Reitel
Roomet TulkKohila Gümnaasium8.b klass55Lili Kesa
Rubenn SakhovRõuge Põhikool8. klass55Piret Viil
Sten Martin KalleGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass55Ingrid Maadvere
Uku Oliver AhvenTallinna Reaalkool6.a klass55Kailit Taliaru
Viktoria SumilovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass55Natalja Erte
Viola MakarenkovaTallinna 53. Keskkool8.a klass55Anna Surmai
Алёна ГаврилюкTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass55Julia Ratšinskaja
Aleksei JemeljanovNarva Keeltelütseum6.c klass54Valeria Nazarova
Arkadi StatsenkoTallinna Juudi KoolTäiskasvanu54Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Emma TikenbergViimsi Keskkool7.b klass54Vilve Roosioks
Ermo RondelTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass54Kristine Laanisto
Gregor GerretzTallinna Reaalkool7.c klass54Kailit Taliaru
Gretely RaideJärveküla kool7.a klass54Ainar Praam
Henri PetersonTallinna Reaalkool7.c klass54Kailit Taliaru
Marek IvanovNarva Keeltelütseum7.a klass54Valeria Nazarova
Tuuli TeukeTootsi Lasteaed-Põhikool8. klass54Käde Reinthal
Тимур ЗаварзинTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass54Kaja Pelloväljaspool vanuserühma
Anastasiya TeterinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass53Natalja Erte
Anna Liisa VolohonskiSakala Eragümnaasium8. klass53Rita Izjumskaja
Elis SiilbekGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass53Auli Reitel
Janely VaharTõrva Gümnaasium8.b klass53Katrin Kalamees
Karl Eerik KalaGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass53Auli Reitel
Karl Kevin RaudseppTallinna Reaalkool7.c klass53Kailit Taliaru
Katriina MetstakTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass53Kristine Laanisto
Maksim KondratjevSakala Eragümnaasium8. klass53Rita Izjumskaja
Marie PetersonTallinna Reaalkool7.c klass53Kailit Taliaru
Polina SergejevaSakala Eragümnaasium8. klass53Rita Izjumskaja
Ragne ErstuKambja Põhikool8.b klass53Mare Mõisa
Дима СазановTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass53Natalja Grudkina
Aleksander KarpovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass52Natalja Erte
Anastasia MazurTallinna 53. Keskkool8.c klass52Anna Surmai
Andrei TšistjakovKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.c klass52Irina Gritsinenko
Anti KikkasPuurmani Mõisakool7. klass52Külli Suvi
Ari Aleksandr KolektorSakala Eragümnaasium8. klass52Rita Izjumskaja
Egor LukjanenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass52Natalja Grudkina
Hanna KübardTallinna Reaalkool7.c klass52Kailit Taliaru
Herta KeskülaKärdla Põhikool5.a klass52Helis Roosimaa
Jaan Hendrik TompKohila Gümnaasium8.a klass52Lili Kesa
Jakob LäänemetsAudru Kool7.a klass52Sten Sang
Jegor StsukinNarva Keeltelütseum6.d klass52Valeria Nazarova
Lars LiimetsViimsi Keskkool7.e klass52Vilve Roosioks
Laura KlimenkoTallinna 53. Keskkool6.a klass52Georgi Lagvilava
Maksim GaponenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.b klass52Irina Gritsinenko
Romas ŠalkauskasKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.c klass52Irina Gritsinenko
Sergei PetrogradovTallinna 53. Keskkool8.e klass52Jevgenia Tkatšova
Timur MinosenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass52Kristina Toropova
Triine KosePaikuse Põhikool7.a klass52Liina Kivisto
Victoria Isabel KoovitGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass52Ingrid Maadvere
Лев СкрябинTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass52Kaja Pello
Agnia AndrejevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass51Natalja Erte
Alina JermoškinaKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.b klass51Irina Gritsinenko
Andre Maki-ViinikkaTallinna Reaalkool7.a klass51Kailit Taliaru
Anna LentsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass51Natalja Erte
Anneliis PapagoiTõrva Gümnaasium8.a klass51Katrin Kalamees
Antserik NõmperTallinna Reaalkool7.a klass51Kailit Taliaru
Arseni DunasTallinna 53. Keskkool7.d klass51Jevgenia Tkatšova
Brian VinkelVäike-Maarja Gümnaasium7. klass51Liina Bork
Carl-Maiko MeinerRakvere Reaalgümnaasium7.a klass51Reeli Rump
Cathleen Marie AllmannTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass51Kristine Laanistoväljaspool vanuserühma
Dana FedotovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass51Dmitri Mištšenko
Denis RõžovMehikoorma Põhikool8. klass51Jaanus Volk
Donna-Anna ArvikTallinna Juudi KoolTäiskasvanu51Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Eike EngelbrechtTõrva Gümnaasium8.a klass51Katrin Kalamees
Epp MoorlatKambja Põhikool8.a klass51Mare Mõisa
Eric PetersonPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass51Kairi Osula
Erki Andre KlemmTallinna Reaalkool7.a klass51Kailit Taliaru
Evelina JelrinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass51Natalja Erte
Feliks DimbelTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass51Natalja Erte
Gregor KikasTallinna Reaalkool7.b klass51Kailit Taliaru
Hanna NõmmikRakvere Reaalgümnaasium7.b klass51Reeli Rump
Hobart Eddrick KolkTallinna Reaalkool7.a klass51Kailit Taliaru
Iir NiinemaaTallinna Reaalkool7.a klass51Kailit Taliaru
Indrek JürvesTallinna Reaalkool6.b klass51Kailit Taliaru
Isis PukkKohila Gümnaasium8.a klass51Lili Kesa
Jegor SkljarTallinna 53. Keskkool8.a klass51Anna Surmai
Johanna KarpIisaku Gümnaasium8. klass51Kalev Riivik
Julia RubtsovaTallinna 53. Keskkool8. klass51Jevgenia Tkatšova
Karl Henri LillemaeTallinna Reaalkool6.b klass51Kailit Taliaru
Karolin MetsJõõpre Kool7. klass51Sten Sang
Katariina MehideTõrva Gümnaasium8.b klass51Katrin Kalamees
Katariina RõngelepPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass51Väino Tuisk
Kaur KingseppTallinna Reaalkool7.a klass51Kailit Taliaru
Leon TammelGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass51Ingrid Maadvere
Mark AgarkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass51Julia Ratšinskaja
Marta KeskülaPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass51Väino Tuisk
Marti KüttGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass51Auli Reitel
Mathias TempelTallinna Reaalkool7.c klass51Kailit Taliaru
Ralf Joosep KaskGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass51Auli Reitel
Ralf RandverTallinna Reaalkool7.b klass51Kailit Taliaru
Rasmus KallasViimsi Keskkool8. klass51Vilve Roosioks
Rasmus RoopoldTallinna Reaalkool7.b klass51Kailit Taliaru
Rasmus TilkPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass51Kairi Osula
Sander ÜmarikTallinna Reaalkool7.c klass51Kailit Taliaru
Seva DorofejevNarva Keeltelütseum6.c klass51Valeria Nazarova
Sofia ZapalovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass51Natalja Erte
Sven-Marti PajuriTallinna Reaalkool7.a klass51Kailit Taliaru
Valentina DrianitchkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass51Natalja Grudkina
Varvara FomenkoTallinna 53. Keskkool8. klass51Jevgenia Tkatšova
Viktoria KurbatovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass51Natalja Grudkina
Violetta PohlasaluTõrva Gümnaasium8.a klass51Katrin Kalamees
Дмитрий АвраменкоTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass51Julia Ratšinskaja
Эллина ЛобановаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass51Natalja Grudkina
Alan AmbergKohila Gümnaasium8.b klass50Lili Kesa
Anastasia AleksenkoTallinna 53. Keskkool8.c klass50Anna Surmaiväljaspool vanuserühma
Anna ŠibanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass50Natalja Grudkina
Ceidy PettaiRäpina Ühisgümnaasium7.b klass50Egne Kindsigo
Ekaterina LavrinjovaSakala Eragümnaasium8. klass50Rita Izjumskaja
Georg IkkonenTallinna 53. Keskkool8.e klass50Jevgenia Tkatšova
Gertu JõhvikasTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass50Kristine Laanisto
Gregor Harry TuulTallinna Reaalkool7.c klass50Kailit Taliaru
Jegor AstapovSakala Eragümnaasium6. klass50Rita Izjumskaja
Jekaterina KuropatkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass50Hanna Osypenko
Joonas TammeJäneda Kool7. klass50Kadri Toomingas
Karl Johannes TeetlausTallinna Reaalkool6.b klass50Kailit Taliaru
Karl-Markus RumjantsevKambja Põhikool8.b klass50Mare Mõisa
Lisandra MäePärnu Ülejõe Põhikool7.a klass50Taimi Dreier
Marija KadeikinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass50Natalja Erte
Markus JohansonGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass50Auli Reitel
Markus VindKohila Gümnaasium8.a klass50Lili Kesa
Marten TammelaViimsi Keskkool7.e klass50Vilve Roosioks
Miikal RoosKambja Põhikool8.b klass50Mare Mõisa
Rico RimmViimsi Keskkool7.e klass50Vilve Roosioks
Robert RaubaRäpina Ühisgümnaasium7.b klass50Egne Kindsigo
Roland LõukeTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass50Kristine Laanisto
Анастасия АндрееваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass50Hanna Osypenko
Alex PodsibjakinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass49Julia Ratšinskaja
Anastasija AkimovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass49Natalja Grudkina
Anastasija GroševaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass49Dmitri Mištšenko
Anna FeklistovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass49Julia Ratšinskaja
Anna SäkkiGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass49Ingrid Maadvere
Annabel PreisPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass49Kairi Osula
Anton PodkorytovSakala Eragümnaasium8. klass49Rita Izjumskaja
Carlrobert TambergVäike-Maarja Gümnaasium7. klass49Liina Bork
Daniel DautovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass49Julia Ratšinskaja
Daniel KiwanJärveküla kool6.a klass49Piret Lehiste
Dima KalashnikovTallinna 53. Keskkool8.e klass49Jevgenia Tkatšova
Elis VaherPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass49Väino Tuisk
Elisabeth VallnerTallinna Reaalkool6.b klass49Kailit Taliaru
Ellen RoperTallinna Reaalkool7.b klass49Kailit Taliaru
Gregor Gustav LõhmusJüri Gümnaasium8.a klass49Luisa Pani
Hannes VauGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass49Auli Reitel
Henri KaldPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass49Kairi Osula
Hugo HurtVäike-Maarja Gümnaasium5. klass49Liina Bork
Jasper SuursildPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass49Väino Tuisk
Jevgeni ViljusTallinna Juudi Kool10. klass49Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Johann VinkViimsi Keskkool7.b klass49Vilve Roosioks
Jonathan KoppelGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass49Auli Reitel
Karl Mattias AruleppGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass49Auli Reitel
Kristofer-Robin TopsTallinna Reaalkool7.b klass49Kailit Taliaru
Kusti SammulNõo Põhikool7. klass49Katrin Kalamees
Laura Johanna KaskIisaku Gümnaasium8. klass49Kalev Riivik
Lauri Mark KontsonIlmatsalu Põhikool7. klass49Joosep Norma
Liisi LiinatTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass49Kristine Laanisto
Maksim GrišinKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.a klass49Irina Gritsinenko
Markus PaeveerTallinna Reaalkool7.b klass49Kailit Taliaru
Mattis ReinolaGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass49Auli Reitel
Mihhail ZurakovskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass49Natalja Erte
Mihkel EslonKadrina Keskkool7.a klass49Mari Onton
Märten Erik LoorTallinna Reaalkool6.a klass49Kailit Taliaru
Nora VeskimagiViimsi Keskkool7.e klass49Vilve Roosioks
Rasmus NiguEmmaste Põhikool8. klass49Margus Sõmer
Ronet TammarTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass49Kristine Laanisto
Sergei MarkovNarva Vanalinna Riigikool6.b klass49Jaana Kirs
Siim LeierRapla Ühisgümnaasium7.a klass49Kadri Laup
Viktorija FjodorovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass49Julia Ratšinskaja
Алан ПантелеевHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass49Aljona Lеокина
Aleksandr IospaSakala Eragümnaasium6. klass48Rita Izjumskaja
Aleksandr LukastsukTallinna 53. Keskkool8.b klass48Anna Surmai
Aleksandra Elis SuvorovRakvere Reaalgümnaasium7.c klass48Reeli Rump
Alisa DupikSakala Eragümnaasium8.a klass48Rita Izjumskaja
Daniil ZaitsevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass48Natalja Grudkina
Darja BulavkinaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass48Jaana Kirs
Darja OsnovinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass48Hanna Osypenko
Egor SurinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass48Hanna Osypenko
Elijah KelmannTallinna Juudi Kool7.b klass48Niina Botina
Emily Anete PukkPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass48Kairi Osula
Erik LorentsPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass48Väino Tuisk
Evelin KortinVäike-Maarja Gümnaasium7. klass48Liina Bork
Filipp NagornovTallinna 53. Keskkool7.b klass48Anna Surmai
Ilja VoronenkoEhte Humanitaargümnaasium8.a klass48Dmitri Mištšenko
Janari AltdorfPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass48Signe Reidla
Jegor VassiljevNarva Vanalinna Riigikool6.b klass48Jaana Kirs
Jevgenia Katarina RazgonjajevaKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.c klass48Irina Gritsinenko
Julia StüfKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.c klass48Irina Gritsinenko
Juliana PetrovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.b klass48Irina Gritsinenko
Kaarel RaudeKurtna Kool7. klass48Jürgen Tina
Kaspar OjasooPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass48Väino Tuisk
Katarina KääridPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass48Väino Tuisk
Lauri RaudseppNõo Põhikool7. klass48Katrin Kalamees
Liisi PaaverRakvere Reaalgümnaasium7.b klass48Reeli Rump
Maksim PodolinskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass48Julia Ratšinskaja
Maria GavriltšenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.c klass48Irina Gritsinenko
Mariann MallPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass48Taimi Dreier
Mia Brit GavrilinTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass48Kristine Laanisto
Olesja KarpovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass48Hanna Osypenko
Pavel ShemetovTallinna 53. Keskkool7.b klass48Anna Surmai
Popovits GeorgiNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass48Vladimir Runin
Rannel BalõtsevRakvere Reaalgümnaasium7.c klass48Reeli Rump
Rei HallaTallinna Prantsuse Lütseum8.a klass48Jaak Valgeväli
Tobias RemmelgEmmaste Põhikool7. klass48Margus Sõmer
Tomas BarataTallinna Juudi Kool8. klass48Niina Botina
Tristan HernePärnu Ülejõe Põhikool5. klass48Taimi Dreier
Vairo SursuRakvere Reaalgümnaasium7.a klass48Reeli Rump
Vladislav NarozniTallinna 53. Keskkool8.c klass48Anna Surmai
William VodiTallinna Reaalkool6.b klass48Kailit Taliaru
Дарья НазароваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass48Julia Ratšinskaja
Николь КиитэрTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass48Natalja Grudkina
София КравчукTallinna Juudi Kool7.b klass48Niina Botina
Тимофей КнигаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass48Julia Ratšinskaja
Aila JürgensonIisaku Gümnaasium8. klass47Kalev Riivik
Aleksander KozlovTallinna 53. Keskkool8.a klass47Anna Surmai
Anastasia GoršeninaSakala Eragümnaasium7. klass47Rita Izjumskaja
Anastasia KarpovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass47Kristina Toropova
Ander KirsiPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass47Taimi Dreier
Andra KoskaruPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass47Väino Tuisk
Artemij KravchenkoSakala Eragümnaasium8. klass47Rita Izjumskaja
Artjom TšuprinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass47Julia Ratšinskaja
Birget KõrvelTallinna Reaalkool7.c klass47Kailit Taliaru
Chris ErmanIlmatsalu Põhikool7. klass47Joosep Norma
Chrystel PapstelRakvere Reaalgümnaasium7.c klass47Reeli Rump
Daniel LantratTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass47Kristina Toropova
Darja HolostohhNarva Keeltelütseum6.c klass47Valeria Nazarova
Denis MihhaljukSakala Eragümnaasium7. klass47Rita Izjumskaja
Deniss JakovlevTallinna 53. Keskkool7.b klass47Anna Surmai
Diana JelissejevaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass47Kaja Pello
Ele-Liis PuustPärnu Ülejõe Põhikool7.a klass47Taimi Dreier
Elina KaharRõuge Põhikool6. klass47Piret Viil
Elisaveta PällIisaku Gümnaasium7. klass47Kalev Riivik
Emma Laureen PaulTõrva Gümnaasium8.a klass47Katrin Kalamees
Ethel PillJõõpre Kool7. klass47Sten Sang
Francesca TrakslerSakala Eragümnaasium6. klass47Rita Izjumskaja
Gleb MuruNarva Vanalinna Riigikool6.b klass47Jaana Kirs
Grete RebanePärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass47Väino Tuisk
Hans Oliver VuksTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass47Kristine Laanisto
Hans Robert KannukeneTallinna Reaalkool6.b klass47Kailit Taliaru
Helena KurjamaKohila Gümnaasium8.b klass47Lili Kesa
Hendrik JaagantTallinna Reaalkool7.a klass47Kailit Taliaru
Ivan ShirokovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass47Hanna Osypenko
Jana SemjonovaTallinna Juudi Kool10. klass47Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Janina RuotsalainenRakvere Reaalgümnaasium7.a klass47Reeli Rump
Joosep RehepappTallinna Toomkool7.a klass47Lidia Uuselu
Joosep SiiglaPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass47Kairi Osula
Juri DaniljukKarjamaa Põhikool7.b klass47Светлана Дорофеева
Juuli KõrrePärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass47Kairi Osula
Kaira Karolin KannRõuge Põhikool6. klass47Piret Viil
Kaisa TaltsPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass47Väino Tuisk
Karin KolkTallinna 53. Keskkool8. klass47Jevgenia Tkatšova
Karl Moorits KurvitsTõrva Gümnaasium7.a klass47Katrin Kalamees
Karoliina Liis RuutoTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass47Kristine Laanisto
Katrin ButšinskajaKarjamaa Põhikool7.a klass47Светлана Дорофеева
Keidi VõrkRakvere Reaalgümnaasium7.c klass47Reeli Rump
Keiti KruusmannKohila Gümnaasium8.b klass47Lili Kesa
Kelli LaansaluVäike-Maarja Gümnaasium7. klass47Liina Bork
Leon FomochkinSakala Eragümnaasium7. klass47Rita Izjumskaja
Lika BekasovaTallinna 53. Keskkool8. klass47Jevgenia Tkatšova
Maksim JemtsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass47Natalja Erte
Marcus TouruTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass47Julia Ratšinskaja
Margo HuikRõuge Põhikool8. klass47Piret Viil
Maria GoncharovaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass47Aljona Lеокина
Markus KaarusViimsi Keskkool7.e klass47Vilve Roosioks
Markus Oliver AnnukTallinna Reaalkool6.a klass47Kailit Taliaru
Marten MehideGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass47Auli Reitel
Martin ValjariTallinna Reaalkool6.b klass47Kailit Taliaru
Meribell KivimetsKambja Põhikool7. klass47Mare Mõisa
Mia PransmannJõõpre Kool7. klass47Sten Sang
Mia Tiare VahiTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass47Kristine Laanisto
Nele PadrikTõrva Gümnaasium8.a klass47Katrin Kalamees
Olga KuchinaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass47Dmitri Mištšenko
Olivia LeonKiltsi Põhikool8. klass47Kati Kümnik
Penelope KaasikVäike-Maarja Gümnaasium5. klass47Liina Bork
Platon AbrosimovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass47Julia Ratšinskaja
Ralf GrossfeldtPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass47Kairi Osula
Ranet UusmetsViimsi Keskkool7.f klass47Vilve Roosioks
Rannar ZirkNõo Põhikool8. klass47Katrin Kalamees
Romet PajaninPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass47Väino Tuisk
Sanna BolsedonovaTallinna Juudi Kool6.b klass47Niina Botina
Simon MägiKohila Gümnaasium8.a klass47Lili Kesa
Smaragda SaranaJärveküla kool7.a klass47Ainar Praam
Säde KriivaKambja Põhikool8.a klass47Mare Mõisa
Teneliis VahtrasKärdla Põhikool5.a klass47Helis Roosimaa
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja47Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Vladislav DubovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass47Natalja Erte
Vladislav OssovikNarva Keeltelütseum7.a klass47Valeria Nazarova
Äshly VeedlerVäike-Maarja Gümnaasium7. klass47Liina Bork
Анна - Адель КасковичTallinna Juudi Kool7.b klass47Niina Botina
Катерина ЛогвиненкоTallinna Juudi Kool7.b klass47Niina Botina
Andreas KoolPaikuse Põhikool8.b klass46Liina Kivisto
Artjom NikonovNarva Keeltelütseum6.a klass46Valeria Nazarova
Berit PohlakPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass46Kairi Osula
Edgar IvanovKohila Gümnaasium8.b klass46Lili Kesa
Eke ToomingTallinna Reaalkool7.b klass46Kailit Taliaru
Elisa Laura SaaronRõuge Põhikool6. klass46Piret Viil
Elizabeth SammaTallinna Reaalkool7.c klass46Kailit Taliaru
Eva Maria KruppGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass46Ingrid Maadvere
Evelin SiraiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass46Natalja Grudkina
Georgi NovikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass46Natalja Grudkina
Getli HäidmaIisaku Gümnaasium8. klass46Kalev Riivik
Grete GreppKambja Põhikool8.a klass46Mare Mõisa
Hannes TamblaGustav Adolfi Gümnaasium5.a klass46Ingrid Maadvere
Hardi MathieseenRäpina Ühisgümnaasium7.b klass46Egne Kindsigo
Henri VainTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass46Kristine Laanisto
Henry TennosaarKambja Põhikool7. klass46Mare Mõisa
Jaanika KarjusPärnu Ülejõe Põhikool7.a klass46Taimi Dreier
Jaanus SõmerKärdla Põhikool8.b klass46Helis Roosimaa
Johanna-Jeta RauhalaVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass46Liina Bork
Joonas Aaron RaiesteViimsi Keskkool7.e klass46Vilve Roosioks
Kaspar SaareKohila Gümnaasium8.a klass46Lili Kesa
Kristian LiiskmaaKambja Põhikool7. klass46Mare Mõisa
Kristina TsheidzeTallinna Juudi Kool7.b klass46Niina Botina
Laura KärnerTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass46Kristine Laanisto
Maarja SuikTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass46Kristine Laanisto
Madis MäesaluGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass46Auli Reitel
Maksim NikolajenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass46Natalja Grudkina
Marek MüürseppKarjamaa Põhikool5.a klass46Светлана Дорофеева
Meryl PõldRakvere Reaalgümnaasium7.a klass46Reeli Rump
Nikita SeleznevSakala Eragümnaasium7. klass46Rita Izjumskaja
Nikita TyshchukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass46Kristina Toropova
Olesja DenisovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass46Julia Ratšinskaja
Pavel KravtsovTallinna 53. Keskkool8.b klass46Anna Surmai
Pille-Riin KruusKurtna Kool7. klass46Jürgen Tina
Ralf Markus KlementaEmmaste Põhikool7. klass46Margus Sõmer
Reno KiiskülaVäike-Maarja Gümnaasium8.b klass46Liina Bork
Sten MurdsaluIisaku Gümnaasium8. klass46Kalev Riivik
Taavi KalaKohila Gümnaasium8.a klass46Lili Kesa
Tauri BachmannRapla Ühisgümnaasium7.b klass46Kadri Laup
Toomas SõmerKärdla Põhikool3.a klass46Helis Roosimaa
Арсений КоневTallinna 53. Keskkool8.e klass46Jevgenia Tkatšova
Влад ЧуринTallinna 53. Keskkool7.g klass46Anna Surmai
Максим ПрохоровTallinna 53. Keskkool8.e klass46Jevgenia Tkatšova
Aadam LemberTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass45Kristine Laanisto
Aleks LemberPaide Gümnaasium6.c klass45Dina Ressaar
Alina LatõsevaTallinna 53. Keskkool8.a klass45Anna Surmai
Andres SootsTõrva Gümnaasium7.a klass45Katrin Kalamees
Anett VeskimägiTallinna Reaalkool6.b klass45Kailit Taliaru
Ariana SelivanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass45Natalja Erte
Artjom RožkovTallinna 53. Keskkool6. klass45Georgi Lagvilava
August LemberPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass45Väino Tuisk
Avely RaudseppTabasalu Ühisgümnaasium7.a klass45Kristine Laanisto
Birgit SeerKambja Põhikool7. klass45Mare Mõisa
Brajan KukkNõo Põhikool8. klass45Katrin Kalamees
Darja JefimenkoTallinna 53. Keskkool8.c klass45Anna Surmai
Dazai OsamuJärveküla kool7.a klass45Ainar Praam
Edvard IvanovTallinna 53. Keskkool8.b klass45Anna Surmai
Egor KalmõkovTallinna 53. Keskkool6. klass45Georgi Lagvilava
Elis-Annabel KüttRakvere Reaalgümnaasium7.c klass45Reeli Rump
Emma Anete SamuelRõuge Põhikool8. klass45Piret Viil
Emma Liisa LõhmusPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass45Väino Tuisk
Erik TuiskGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass45Auli Reitel
Genry ArrasPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass45Kairi Osula
Getry PärnpuuPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass45Taimi Dreier
Greteli JoakitRakvere Reaalgümnaasium7.c klass45Reeli Rump
Hanna KaabelTallinna Toomkool7. klass45Lidia Uuselu
Hanna Liis LooritsJärveküla kool7.a klass45Ainar Praam
Hans Kristian KivimäePärnu Ülejõe Põhikool8.b klass45Taimi Dreier
Hele-Liis SeppKambja Põhikool8.b klass45Mare Mõisa
Jonatan RandTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass45Kristine Laanisto
Juhan SimmTallinna Reaalkool6.b klass45Kailit Taliaru
Karina IgnatovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass45Natalja Erte
Karl Joosep OnoperTallinna Reaalkool6.b klass45Kailit Taliaru
Karl-Erik ReilentPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass45Taimi Dreier
Kaur-Erik SuurorgTallinna Reaalkool7.b klass45Kailit Taliaru
Keidy PööraTabasalu Ühisgümnaasium7.a klass45Kristine Laanisto
Kirke Liis KokamägiTõrva Gümnaasium7.b klass45Katrin Kalamees
Kristjan KalnitskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass45Julia Ratšinskaja
Kristofer PõderJärveküla kool7.a klass45Ainar Praam
Laura IvkinaKarjamaa Põhikool7.b klass45Светлана Дорофеева
Liisbet RümmelViimsi Keskkool7.e klass45Vilve Roosioks
Lorete MüürseppGustav Adolfi Gümnaasium5.b klass45Ingrid Maadvere
Marius VisterTõrva Gümnaasium7.a klass45Katrin Kalamees
Markus IklaTallinna Reaalkool6.b klass45Kailit Taliaru
Marten NagelGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass45Ingrid Maadvere
Mathias LemendikTallinna Reaalkool6.a klass45Kailit Taliaruväljaspool vanuserühma
Mayro VinterJäneda Kool7. klass45Kadri Toomingas
Milena JakobutsaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass45Julia Ratšinskaja
Milena MerinovskajaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass45Aljona Lеокина
Märten SubkaTabasalu Ühisgümnaasium8.c klass45Kristine Laanisto
Nora RohiTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass45Kristine Laanisto
Olga PrymaNarva Kreenholmi Gümnaasium8.b klass45Tatiana Saukova
Olivia BerengPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass45Signe Reidla
Oskar MärtinJüri Gümnaasium6.c klass45Merke Kalinin
Ralf SonntakPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass45Kairi Osula
Rashel ArmonTallinna Juudi Kool8. klass45Niina Botina
Raul JõgismanGaia Kool6. klass45Mari-Liis Kolk
Rustam GafarovHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass45Aljona Lеокина
Samanta PalkKambja Põhikool8.a klass45Mare Mõisa
Sandra TodiTabasalu Ühisgümnaasium7.a klass45Kristine Laanisto
Sebastian KolkViimsi Keskkool7.b klass45Vilve Roosioks
Simon TalvPaikuse Põhikool8.a klass45Liina Kivisto
Sofia ZukovaTallinna 53. Keskkool8.a klass45Anna Surmai
Stefan SkorodkoHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass45Aljona Lеокина
Sten TammePärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass45Kairi Osula
Taisija LjalkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass45Natalja Erte
Triinu RiorTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass45Kristine Laanisto
Viktoria SorokinaTallinna 53. Keskkool8.a klass45Anna Surmai
Vlad Mitroshkinvlad13Narva Keeltelütseum6.a klass45Valeria Nazarova
Александра БаранинаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass45Natalja Grudkina
Алика НовицкаяTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass45Kaja Pello
Регина КолесниковаTallinna 53. Keskkool8. klass45Jevgenia Tkatšova
Aleksandr RegentovNarva Vanalinna Riigikool6.b klass44Jaana Kirs
Aleksandr SemjonovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass44Natalja Grudkina
Anastasiia BarchukTallinna 53. Keskkool8.c klass44Anna Surmai
Anastassia MalkovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass44Jaana Kirs
Andreas SüldTabasalu Ühisgümnaasium8.e klass44Kristine Laanisto
Andrei TamilovKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass44Jelena Reisi
Andrei TimosinTallinna 53. Keskkool7.g klass44Anna Surmai
Anette MeriveeTallinna Reaalkool7.c klass44Kailit Taliaru
Anna LaaksonenTallinna 53. Keskkool8.d klass44Jevgenia Tkatšova
Anna SitnikovaKarjamaa Põhikool7.a klass44Светлана Дорофеева
Aston RandenRakvere Reaalgümnaasium7.b klass44Reeli Rump
Brigitta TuulikKambja Põhikool7. klass44Mare Mõisa
Daniil TomingasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass44Natalja Grudkina
Dmitri KadymovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass44Hanna Osypenko
Eleriin VaherKärdla Põhikool5.b klass44Helis Roosimaa
Elina BugrõshovTallinna 53. Keskkool8.a klass44Anna Surmai
Emiliroots1234 Emiliroots1234Tallinna Toomkool7. klass44Lidia Uuselu
Evelina Elis RerenNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass44Vladimir Runin
Fidan JamalovaTallinna 53. Keskkool6.a klass44Georgi Lagvilava
Georg HeinTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass44Kristine Laanisto
Grete KaristeTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass44Kristine Laanistoületas ajalimiiti
Gurami RubashviliTallinna 53. Keskkool7.a klass44Anna Surmai
Helena-Erika JõgiTallinna Reaalkool7.a klass44Kailit Taliaru
Hendrik TrussTallinna Reaalkool7.b klass44Kailit Taliaru
Henri RaaperTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass44Kristine Laanisto
Henriko KangurKohila Gümnaasium8.a klass44Lili Kesa
Ilmar LaurTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass44Natalja Erte
Ivan ShebanovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass44Natalja Grudkina
Jaagup KurmRõuge Põhikool8. klass44Piret Viil
Jana NazarovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass44Natalja Erte
Jana SavinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass44Hanna Osypenko
Jekaterina ViglinaTapa Vene Põhikool6. klass44Jelena Jakovleva
Karl Martin KaasikViimsi Keskkool7.b klass44Vilve Roosioks
Karl NaissooGustav Adolfi Gümnaasium5.b klass44Ingrid Maadvere
Karoliina RantanenJärveküla kool7.a klass44Ainar Praam
Katariina LingKadrina Keskkool7.a klass44Mari Onton
Kersti PõldsaluTõrva Gümnaasium7.b klass44Katrin Kalamees
Kevin KaldaluGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass44Auli Reitel
Kirill KosihhTallinna 53. Keskkool8.b klass44Anna Surmai
Kirke HollandPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass44Taimi Dreier
Klaus Henrik NeemeRakvere Reaalgümnaasium7.b klass44Reeli Rump
Kristina TomaševitšKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.c klass44Irina Gritsinenko
Leonid GorbunovNarva Vanalinna Riigikool6.b klass44Jaana Kirsväljaspool vanuserühma
Liisi PritsVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass44Liina Bork
Maarja-Liis MaasikasRapla Ühisgümnaasium7.a klass44Kadri Laup
Martin ThapaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass44Kristina Toropova
Mattias TammiPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass44Kairi Osula
Milana TurovitsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass44Natalja Erte
Nora ReinetKambja Põhikool7. klass44Mare Mõisa
Nora VaššEhte Humanitaargümnaasium8.a klass44Dmitri Mištšenko
Oskar OjamäeTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass44Kristine Laanisto
Platon VinsteinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass44Natalja Grudkina
Rainer KuslapIisaku Gümnaasium8. klass44Kalev Riivik
Roger- Andreas SadilovPaikuse Põhikool7.a klass44Liina Kivisto
Roland VihtlaNõo Põhikool7. klass44Katrin Kalamees
Rostislav KonovalovNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass44Vladimir Runin
Samuel RoostGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass44Auli Reitel
Sandra TiidrusKohila Gümnaasium8.b klass44Lili Kesa
Sophia DzhemakulovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass44Kristina Toropova
Triinu KaldaKadrina Keskkool7.a klass44Mari Onton
Tuule LintropTallinna Reaalkool6.a klass44Kailit Taliaru
Varja AleksejevaNarva Keeltelütseum6.c klass44Valeria Nazarova
Viktor OstrovskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass44Natalja Grudkina
Vjatšeslav SaulitsKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass44Irina Gritsinenko
Vladislav DavydovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6. klass44Natalja Erte
Õnnela Carolin MaripuRakvere Reaalgümnaasium7.b klass44Reeli Rump
Yury ShkarbanovTallinna 53. Keskkool8.b klass44Anna Surmai
Владислав Три TriznoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass44Julia Ratšinskaja
Константин КирилловTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass44Julia Ratšinskaja
Кристина КуликTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass44Julia Ratšinskajaväljaspool vanuserühma
Agur MünterRapla Ühisgümnaasium7.a klass43Kadri Laup
Aimar KarrikRakvere Reaalgümnaasium7.c klass43Reeli Rump
Aleksander SaluriViimsi Keskkool7.f klass43Vilve Roosioks
Aleksei JurtsenkoKohila Gümnaasium8.c klass43Lili Kesa
Allan VidermanTallinna Juudi Kool7.b klass43Niina Botina
Allotar Eliisabeth UukJärveküla kool7.a klass43Ainar Praam
André Alexander SultsTõrva Gümnaasium7.a klass43Katrin Kalamees
Anett JeedasRõuge Põhikool6. klass43Piret Viil
Arina AfanasjevaTallinna Juudi Kool10. klass43Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Artjom HolostõhhHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass43Aljona Lеокина
Artjom TsitserinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass43Natalja Erte
August Joosep KristovPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass43Kairi Osula
Berit VäratPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass43Kairi Osula
Carl Christian PokkTõrva Gümnaasium7.a klass43Katrin Kalamees
Christine KaldojaNõo Põhikool7. klass43Katrin Kalamees
Claid PõrkPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass43Kairi Osula
Cristopher Günther SaksViimsi Keskkool7.e klass43Vilve Roosioks
Dinara MustafinaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass43Kaja Pello
Eiriin JõgevaPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass43Kairi Osula
Eliise VilingRõuge Põhikool8. klass43Piret Viil
Elisabeth LindmaaAudru Kool5. klass43Sten Sang
Emilia AntonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass43Julia Ratšinskaja
Eric KiislaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6. klass43Natalja Erte
Eva VärtonTallinna Reaalkool7.c klass43Kailit Taliaru
Faviola Zlata VellisteViimsi Keskkool7.e klass43Vilve Roosioks
Gren RaudsepJüri Gümnaasium6.c klass43Merke Kalinin
Grethen PalmRakvere Reaalgümnaasium7.c klass43Reeli Rump
Günther VaaroAudru Kool5. klass43Sten Sang
Hanna MandreTabasalu Ühisgümnaasium7.c klass43Kristine Laanisto
Hanna NakkKambja Põhikool8.a klass43Mare Mõisa
Helena RantanenOlustvere Põhikool7. klass43Jüri Sulg
Henri Markus HomuhaTõrva Gümnaasium8.a klass43Katrin Kalamees
Hjalmar VaiküllKohila Gümnaasium8.a klass43Lili Kesa
Iliana GlushkovaTallinna Juudi Kool10. klass43Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Ilja DeljanskiRakvere Reaalgümnaasium7.c klass43Reeli Rump
Ilja KuzmitsTallinna Juudi Kool6.a klass43Niina Botina
Ingrid MölderTallinna Reaalkool7.a klass43Kailit Taliaru
Jakob LaulTallinna Reaalkool7.c klass43Kailit Taliaru
Jan Oskar KallasTallinna Reaalkool7.a klass43Kailit Taliaru
Jana ŠvaigerNarva Vanalinna Riigikool6.b klass43Jaana Kirs
Janika KäherHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass43Aljona Lеокина
Jiawei YanSakala Eragümnaasium7. klass43Rita Izjumskaja
Joonatan JüriseRõuge Põhikool6. klass43Piret Viil
Julia SapelkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass43Natalja Grudkina
Karina DyboshinaTallinna Juudi Kool7.b klass43Niina Botina
Karl-Marten RanikKohila Gümnaasium8.b klass43Lili Kesa
Karolin SekkPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass43Signe Reidla
Katriin SirviTabasalu Ühisgümnaasium8.c klass43Kristine Laanisto
Kaur-Erik LüüsViimsi Keskkool7.e klass43Vilve Roosioks
Kennart Sander RahuojaJüri Gümnaasium6.c klass43Merke Kalinin
Kerttu GalkaRäpina Ühisgümnaasium7.b klass43Egne Kindsigo
Kertu Liisa PõtterEmmaste Põhikool7. klass43Margus Sõmer
Kevin PartsPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass43Väino Tuisk
Kirke Maria KiinJärveküla kool7.a klass43Ainar Praam
Kren VihastAudru Kool6.a klass43Sten Sang
Kristel MikotinRakvere Reaalgümnaasium7.a klass43Reeli Rump
Kristjan UgamEmmaste Põhikool8. klass43Margus Sõmer
Lara Erin AntropovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass43Hanna Osypenko
Liisa Maria KullTallinna Toomkool7. klass43Lidia Uuselu
Liisa SiinmaaTallinna Toomkool7. klass43Lidia Uuselu
Lola Marleen KivisildJärveküla kool7.a klass43Ainar Praam
Loretta PohlasaluTõrva Gümnaasium8.a klass43Katrin Kalamees
Loviise LoobPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass43Kairi Osula
Ly JohansonTõrva Gümnaasium8.a klass43Katrin Kalamees
Mall VaiklaOlustvere Põhikool7. klass43Jüri Sulg
Marco LemberTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass43Julia Ratšinskaja
Margit MõisPärnu Ülejõe Põhikool7.a klass43Taimi Dreier
Marili KiiskVäike-Maarja Gümnaasium7. klass43Liina Bork
Marten KristenprunGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass43Auli Reitel
Martha-Liset RõõmussarPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass43Kairi Osula
Martin AinsaluTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass43Kristine Laanisto
Martin MäerandTootsi Lasteaed-Põhikool8. klass43Käde Reinthal
Matilda TouartTallinna Reaalkool7.b klass43Kailit Taliaru
Mirelle VainonenTallinna Reaalkool7.c klass43Kailit Taliaru
Mirko MartjakTüri Põhikool8.b klass43Laine Aluoja
Nele-Liis LompJärveküla kool7.a klass43Ainar Praam
Nikolai HanukovitšSakala Eragümnaasium7. klass43Rita Izjumskaja
Oleander SaarEmmaste Põhikool7. klass43Margus Sõmer
Ott-Oliver SaartokKärdla Põhikool5.b klass43Helis Roosimaa
Patrissia Phelicity TilloTallinna Juudi Kool10.b klass43Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Polina PareikoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass43Natalja Erte
Prokofi VelveltTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass43Julia Ratšinskaja
Raiko-Eric TrofimovTabasalu Ühisgümnaasium8.d klass43Kristine Laanisto
Rasmus ArroRapla Ühisgümnaasium7.a klass43Kadri Laup
Rasmus RuumetRapla Ühisgümnaasium7.a klass43Kadri Laup
Rene VäljaotsTallinna Reaalkool7.b klass43Kailit Taliaru
Richard VaaksGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass43Ingrid Maadvere
Romero ErelineKambja Põhikool6. klass43Mare Mõisa
Romet AdamsonRakvere Reaalgümnaasium7.a klass43Reeli Rump
Ruslan ZemenkovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass43Dmitri Mištšenko
Sofia KrizanovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass43Natalja Erte
Stephan LebedevPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass43Taimi Dreier
Susanne RuumetTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass43Kristine Laanisto
Sverre LokkoNõo Põhikool7. klass43Katrin Kalamees
Verner EllermäeEmmaste Põhikool5. klass43Margus Sõmer
Viktoria SoshinHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass43Aljona Lеокина
Анита ШибаловаTallinna Juudi KoolTäiskasvanu43Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Анна ХохловаHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass43Aljona Lеокина
Валериа ОлюшкевичHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass43Aljona Lеокина
Герман ОрловTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass43Julia Ratšinskaja
Даниил КузёминTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass43Kaja Pello
Ева ХарькинаTallinna Juudi KoolTäiskasvanu43Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Aliksandra ZagarskihhNarva Keeltelütseum6.d klass42Valeria Nazarova
Alisa LarjusinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass42Kristina Toropova
Aljona GorelovaTapa Vene Põhikool8.a klass42Jelena Jakovleva
Andrea MuruKambja Põhikool8.b klass42Mare Mõisa
Anette PolliTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass42Kristine Laanisto
Anita MitrofanovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.a klass42Irina Gritsinenko
Ann AbramsonKohila Gümnaasium8.b klass42Lili Kesa
Anna ShchegolevaTallinna 53. Keskkool7.a klass42Anna Surmai
Anneli MihkelsooPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass42Taimi Dreier
Arina ŠaropovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass42Natalja Grudkina
Artur KaalViimsi Keskkool7.e klass42Vilve Roosioks
Brit Marii VeriTõrva Gümnaasium8.b klass42Katrin Kalamees
Caspar ToomaTabasalu Ühisgümnaasium7.a klass42Kristine Laanisto
Christopher MururandViimsi Keskkool7.b klass42Vilve Roosioks
Claudia HallikTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass42Kristine Laanisto
Daphne LepikKambja Põhikool8.a klass42Mare Mõisa
David ArzantsevNarva Keeltelütseum6.e klass42Valeria Nazarova
Ekaterina LukjanenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass42Julia Ratšinskaja
Elisabet PolstjanovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass42Kaja Pello
Elisabeth LauriTallinna Reaalkool7.a klass42Kailit Taliaru
Erki VanderEmmaste Põhikool8. klass42Margus Sõmer
Georg KäkenenSakala Eragümnaasium6. klass42Rita Izjumskaja
Gordei RusanovSakala Eragümnaasium7. klass42Rita Izjumskaja
Hendrik KauberPärnu Ülejõe Põhikool7.a klass42Taimi Dreier
Henro KuusemägiTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass42Kristine Laanisto
Ilya DenisovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass42Irina Gritsinenko
Jaagup RanneTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass42Kristine Laanisto
Jaana KirsNarva Vanalinna RiigikoolÕpetaja42Jaana Kirsväljaspool vanuserühma
Joosep EesmäeVäike-Maarja Gümnaasium7. klass42Liina Bork
Kai-Ly KaldaTõrva Gümnaasium7.b klass42Katrin Kalamees
Kaisa ViibergPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass42Väino Tuisk
Karl-Andres PartsTallinna Reaalkool7.c klass42Kailit Taliaru
Kati KiviKohila Gümnaasium8.b klass42Lili Kesa
Keven KüttimOlustvere Põhikool7. klass42Jüri Sulgväljaspool vanuserühma
Kristel EnnikoKambja Põhikool8.b klass42Mare Mõisa
Linda RebaneViimsi Keskkool7.b klass42Vilve Roosioks
Lisete VetesinaRapla Ühisgümnaasium7.a klass42Kadri Laup
Loreta BastigRakvere Reaalgümnaasium7.a klass42Reeli Rump
Mark PihlakasNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass42Vladimir Runin
Mart SarnetGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass42Auli Reitel
Marten LemmikVäike-Maarja Gümnaasium5. klass42Liina Bork
Meiran ViljakRakvere Reaalgümnaasium7.a klass42Reeli Rump
Mihakros KrosenkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass42Kristina Toropova
Mihkel KokkaTallinna Juudi Kool10. klass42Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Mirko NommViimsi Keskkool7.e klass42Vilve Roosioks
Mona Marta LaasikViimsi Keskkool7.f klass42Vilve Roosioks
Nadežda KurlõkovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.a klass42Irina Gritsinenko
Oskar KaasikViimsi Keskkool7.e klass42Vilve Roosioks
Pavel GlazovTallinna 53. Keskkool6.a klass42Georgi Lagvilava
Platon NikiforovTallinna 53. Keskkool6.b klass42Georgi Lagvilava
Polina SuvorovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass42Natalja Grudkina
Raiko ToomsaluRõuge Põhikool6. klass42Piret Viil
Rasmus KoiksonPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass42Kairi Osula
Rico PraksTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass42Kristine Laanisto
Riki-Taavi HeinsaarRakvere Reaalgümnaasium7.a klass42Reeli Rump
Roosi RahnuTõrva Gümnaasium8.b klass42Katrin Kalamees
Rostislav GavrilenkoTallinna 53. Keskkool6. klass42Georgi Lagvilava
Sarahelisabeth TihvanTallinna Reaalkool6.b klass42Kailit Taliaru
Tarvi TasanePärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass42Kairi Osula
Tevin AlliksooJüri Gümnaasium6.c klass42Merke Kalinin
Tristan NigolIlmatsalu Põhikool5. klass42Joosep Norma
Uku GrossGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass42Auli Reitel
Vadim BolshakovNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass42Vladimir Runin
Viktoria IljinaKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.b klass42Irina Gritsinenko
Viola ChakhunashviliTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass42Natalja Erte
Vlad NarozniTallinna 53. Keskkool8.c klass42Anna Surmai
Werner HümerKurtna Kool7. klass42Jürgen Tina
Ариана ЙоельсонTallinna Juudi Kool7.b klass42Niina Botina
Беата ЛобуньковаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass42Natalja Grudkina
Евгений МаслаковTallinna 53. Keskkool7.a klass42Anna Surmai
Карина ШумейчукNarva Keeltelütseum6.b klass42Valeria Nazarova
Фёдор ФатеевTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass42Kaja Pello
Albert PiikovViimsi Keskkool7.e klass41Vilve Roosioks
Aleks-Harald SaaberRakvere Reaalgümnaasium7.a klass41Reeli Rump
Aleksandr GrubaTallinna 53. Keskkool6.a klass41Georgi Lagvilava
Alex RandViimsi Keskkool7.d klass41Martin Männik
Alja JelitsevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass41Kristina Toropova
Aljona JurtšenkoNarva Vanalinna Riigikool6.b klass41Jaana Kirs
Amanda MaljuginaTallinna Reaalkool6.b klass41Kailit Taliaru
Amanda Matilda PurjeTallinna Reaalkool7.a klass41Kailit Taliaru
Anastassija LijepaNarva Keeltelütseum6.e klass41Valeria Nazarova
Andrian UtsarTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass41Kristine Laanisto
Anett AllamTallinna Reaalkool7.c klass41Kailit Taliaru
Anri-Marten UtsarTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass41Kristine Laanisto
Artjom NelzinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass41Natalja Grudkina
Artjom PlotnikovNarva Keeltelütseum6.b klass41Valeria Nazarova
Artjom ReintammTallinna 53. Keskkool6.a klass41Georgi Lagvilava
Axel PeeterPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass41Kairi Osula
Christina SillarRapla Ühisgümnaasium7.a klass41Kadri Laup
Creete PõrkPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass41Kairi Osula
Dominic Arkhan BaumJäneda Kool7. klass41Kadri Toomingas
Egor ZeleznjakovTallinna Juudi Kool7.b klass41Niina Botina
Eke Ruut KoolmeisterPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass41Kairi Osula
Elias PriinitsTallinna Toomkool7.a klass41Lidia Uuselu
Eron EdesiTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass41Kristine Laanisto
Evelina KulikovaTallinna 53. Keskkool8.c klass41Anna Surmai
Georg PankTabasalu Ühisgümnaasium7.a klass41Kristine Laanisto
Getter JuhePalade Põhikool5. klass41Helis Roosimaa
Hannaliisa PaluKambja Põhikool7. klass41Mare Mõisa
Harmon JärveNõo Põhikool8. klass41Katrin Kalamees
Heleliis SaarojaNõo Põhikool7. klass41Katrin Kalamees
Helena PruulEmmaste Põhikool7. klass41Margus Sõmer
Hiie VentPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass41Väino Tuisk
Karl-Mihkel KuruViimsi Keskkool7.d klass41Martin Männik
Kaur Oskar VoltPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass41Kairi Osula
Keitlin MägiNõo Põhikool8. klass41Katrin Kalamees
Keret KippariTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass41Kristine Laanisto
Ketlin TärnoRapla Ühisgümnaasium7.b klass41Kadri Laup
Kristi AasTõrva Gümnaasium8.a klass41Katrin Kalamees
Ksenia GortsakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass41Kristina Toropova
Kärt Lisanna OrasViimsi Keskkool7.e klass41Vilve Roosioks
Liisa PeetTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass41Kristine Laanisto
Lisbeth SooneJüri Gümnaasium6.c klass41Merke Kalinin
Liso-Lizete LembergPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass41Kairi Osula
Lukas VahterRõuge Põhikool8. klass41Piret Viil
Madis LõhmusRakvere Reaalgümnaasium7.a klass41Reeli Rump
Maksim SovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass41Jaana Kirs
Marcus MägiKadrina Keskkool7.a klass41Mari Onton
Marek DavõdovskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass41Julia Ratšinskaja
Maria-Helena LüüsTõrva Gümnaasium7.a klass41Katrin Kalamees
Mark SumenkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass41Natalja Erte
Marko JanesPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass41Väino Tuisk
Markus TomsonPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.b klass41Väino Tuisk
Martin MakejevTabasalu Ühisgümnaasium8.c klass41Kristine Laanisto
Matias H. NurmikPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.b klass41Väino Tuisk
Meelis SõmerKärdla Põhikool5.b klass41Helis Roosimaa
Melystiin HüssonRäpina Ühisgümnaasium7.a klass41Egne Kindsigo
Mihhail DomkovTallinna Juudi Kool8. klass41Niina Botina
Mihhail LitovchenkoTallinna Juudi Kool10. klass41Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Mihkel SäärTabasalu Ühisgümnaasium7.a klass41Kristine Laanisto
Miikael PreisfreundVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass41Liina Bork
Milana KuzmintsukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass41Natalja Grudkina
Milena VološkoTallinna Juudi Kool7.b klass41Niina Botina
Mirjam OtsPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass41Väino Tuisk
Nastja ZaitsevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass41Natalja Grudkina
Oleg PoltevNarva Keeltelütseum6.a klass41Valeria Nazarova
Oliver PaaksiViimsi Keskkool7.d klass41Martin Männik
Oona Linda ProhhorovViimsi Keskkool7.a klass41Vilve Roosioks
Patrick TohverTallinna Reaalkool6.b klass41Kailit Taliaru
Polina TrofimovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass41Kaja Pello
Polina TumanovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass41Irina Gritsinenko
Ragne PaoTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass41Kristine Laanisto
Richard ReipõldViimsi Keskkool7.d klass41Martin Männik
Rico KaioNõo Põhikool7. klass41Katrin Kalamees
Robin MurumetsNõo Põhikool7. klass41Katrin Kalamees
Roman LitvinovRakvere Reaalgümnaasium7.b klass41Reeli Rump
Ruslan PivovarovTallinna 53. Keskkool7.d klass41Jevgenia Tkatšova
Ruta DubsTallinna Juudi Kool8. klass41Niina Botina
Ryan RätsepKambja Põhikool8.a klass41Mare Mõisa
Saara NõmmPalade Põhikool5. klass41Helis Roosimaa
Siim LutsPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass41Signe Reidla
Sofia JakobutsaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass41Julia Ratšinskaja
Timo MurdKohila Gümnaasium8.c klass41Lili Kesa
Toomas KangroRõuge Põhikool8. klass41Piret Viil
Triin KaurTallinna Reaalkool7.c klass41Kailit Taliaru
Valeria ZaretskajaNarva Keeltelütseum6.c klass41Valeria Nazarova
Valerija GolovatskajaKarjamaa Põhikool7.b klass41Светлана Дорофеева
Viktoria BelovaTallinna 53. Keskkool6.a klass41Georgi Lagvilava
Даня ИвановVali siit kool või muu asutusTäiskasvanu41Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Максим ТесленкоTallinna 53. Keskkool8.a klass41Anna Surmai
Фёдор ПавлюченковKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass41Jelena Reisi
Aleksandr LoshkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass40Hanna Osypenko
Aleksandra FiljuhhinaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass40Jaana Kirsväljaspool vanuserühma
Alina AkulintsevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass40Natalja Erte
Alina AvramchukTapa Vene Põhikool7. klass40Jelena Jakovleva
Alina JulinaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass40Jaana Kirs
Alina KožemjakinaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass40Dmitri Mištšenko
Alina ŽukovaNarva Keeltelütseum6.c klass40Valeria Nazarova
Anastasia BazanovaTallinna 53. Keskkool7.b klass40Anna Surmai
Anu KukkRõuge Põhikool6. klass40Piret Viil
Axel VaraEmmaste Põhikool5. klass40Margus Sõmer
Carina NikolajevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass40Natalja Erte
Carlos TultsPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass40Signe Reidla
Carmen Isabella TomistePärnu Ülejõe Põhikool7.c klass40Taimi Dreier
Catreen JohansonJüri Gümnaasium6.b klass40Merke Kalinin
Daniel BatsinskiTallinna 53. Keskkool7. klass40Jevgenia Tkatšova
Daniel GedzKohila Gümnaasium8.a klass40Lili Kesa
Diana BozhanovaTallinna 53. Keskkool8.c klass40Anna Surmai
Dima FedotovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass40Hanna Osypenko
Egor VichmanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass40Hanna Osypenko
Ekaterina GaponenkoTallinna 53. Keskkool7.b klass40Anna Surmai
Ekaterina VlasovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass40Julia Ratšinskaja
Eliisa BeljaevPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass40Kairi Osula
Elina LebedevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass40Natalja Erte
Emilia AskerovaSakala Eragümnaasium8.a klass40Rita Izjumskaja
Emilie OlsenPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass40Kairi Osula
Eric KergandbergTallinna Reaalkool6.b klass40Kailit Taliaru
Erik MühlsTallinna Toomkool7.a klass40Lidia Uuselu
Frida KristensenPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass40Kairi Osula
Gert KrimmViimsi Keskkool7.c klass40Vilve Roosioks
Grigori TumaševitšTallinna 53. Keskkool7.g klass40Anna Surmai
Hanna-Liisa JuriooTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass40Natalja Erte
Helin Elisabeth LillepaPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass40Kairi Osula
Izabeli Maria MaibaumViimsi Keskkool7.d klass40Martin Männik
Jan Silver LeisPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass40Kairi Osula
Johanna RabaTabasalu Ühisgümnaasium7.c klass40Kristine Laanisto
Johanna ÖvelKurtna Kool7. klass40Jürgen Tina
Joosep FinglingKurtna Kool7. klass40Jürgen Tina
Joseph ZilberbergSakala Eragümnaasium6. klass40Rita Izjumskaja
Kadri-Marlen SõgelPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass40Kairi Osula
Karini-Ketlin KööselPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass40Taimi Dreier
Karl Egert KoemetsGustav Adolfi Gümnaasium5.a klass40Ingrid Maadvere
Karmen KotkasNõo Põhikool7. klass40Katrin Kalamees
Karmen ParijõgiRakvere Reaalgümnaasium7.b klass40Reeli Rump
Kassandra ElbreVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass40Liina Bork
Kelly PindekRäpina Ühisgümnaasium7.a klass40Egne Kindsigo
Kerttu RoosmePärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass40Kairi Osula
Kevin Rico TomsonTabasalu Ühisgümnaasium7.a klass40Kristine Laanisto
Kevin-Marten KarjamaTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass40Kristine Laanisto
Kristjan KannusTootsi Lasteaed-Põhikool8. klass40Käde Reinthal
Kristjan PetrovTallinna 53. Keskkool6. klass40Georgi Lagvilava
Kristo KivistikGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass40Auli Reitel
Liis VaherPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass40Taimi Dreier
Ljusjena TotsilinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass40Natalja Grudkina
Maksim BalandinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass40Natalja Grudkina
Maria VelikanovaTallinna 53. Keskkool7.b klass40Anna Surmai
Mark RiispappTallinna Reaalkool7.b klass40Kailit Taliaru
Mark RosenbergTallinna 53. Keskkool8.b klass40Anna Surmai
Markus ViruKohila Gümnaasium8.a klass40Lili Kesa
Marten KelementTallinna Reaalkool7.c klass40Kailit Taliaru
Matvei RostsupkinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass40Natalja Grudkina
Mihhail KozyrevNarva Keeltelütseum6.e klass40Valeria Nazarova
Mihkel VeskimäeKohila Gümnaasium8.c klass40Lili Kesa
Miia Isabel AnipaiRõuge Põhikool6. klass40Piret Viil
Mirleen SarapsonOlustvere Põhikool7. klass40Jüri Sulg
Nicole BarkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass40Natalja Erte
Nikol JevdokimovaTallinna Juudi Kool10. klass40Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Oleg SerebrjanTallinna 53. Keskkool7.b klass40Anna Surmai
Raine HiiemäeVäike-Maarja Gümnaasium7. klass40Liina Bork
Rene PruulTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass40Kristine Laanisto
Romet KrollVäike-Maarja Gümnaasium7. klass40Liina Bork
Sandra JüriseTõrva Gümnaasium8.b klass40Katrin Kalamees
Sandra Liis RänkTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass40Kristine Laanisto
Siim Silver SeosAudru Kool6.a klass40Sten Sang
Siim UstavViimsi Keskkool7.f klass40Vilve Roosioks
Silvia Marii LepistoJüri Gümnaasium6.b klass40Merke Kalinin
Sten KruusmannViimsi Keskkool7.d klass40Martin Männik
Stenar SusiKurtna Kool7. klass40Jürgen Tina
Säde Lee KergeTootsi Lasteaed-Põhikool8. klass40Käde Reinthal
Timo MaipuuPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass40Väino Tuisk
Tommi LaanejõeKostivere Kool7. klass40Ranele Raudsoo
Tuudur Theo TõnissonPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass40Taimi Dreier
Valeri LebedevTallinna 53. Keskkool8.a klass40Anna Surmai
Varvara SidorenkoNarva Keeltelütseum6.d klass40Valeria Nazarova
Veronika PavliukRapla Ühisgümnaasium7.b klass40Kadri Laup
Vika KurtsakovaNarva Keeltelütseum6.a klass40Valeria Nazarova
Vlada TihhonovaNarva Keeltelütseum6.c klass40Valeria Nazarova
Лана КитаеваTallinna 53. Keskkool7.a klass40Anna Surmai
Ренат МагсумовTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass40Kaja Pello
Adelina KravtsovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass39Jaana Kirs
Alexandra EloTallinna Reaalkool7.c klass39Kailit Taliaru
Anastassia LeontjevaTallinna 53. Keskkool7.a klass39Anna Surmai
Andrei LindeHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass39Aljona Lеокина
Anete-Andra AlgpeusKadrina Keskkool7.a klass39Mari Onton
Anette RoosiväliTallinna Reaalkool7.b klass39Kailit Taliaru
Angelina JakovlevaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass39Dmitri Mištšenko
Anna Elisabeth RemmelgEmmaste Põhikool7. klass39Margus Sõmer
Anna GaliosTallinna Juudi Kool10. klass39Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Ariadna PavlenkoTallinna 53. Keskkool6.b klass39Georgi Lagvilava
Arina BogerTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass39Natalja Grudkina
Arina MuhhinaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass39Dmitri Mištšenko
Arno-Kert KaasPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.b klass39Väino Tuisk
Artyom KuznecovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass39Aljona Lеокина
Brit AndrekJüri Gümnaasium6.c klass39Merke Kalinin
Darja ZavadovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass39Natalja Erte
David KirjanovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass39Natalja Grudkina
Erik ReinartVäike-Maarja Gümnaasium7. klass39Liina Bork
Eva-Riin JärveViimsi Keskkool7.e klass39Vilve Roosioks
Hanna Liis SuttNõo Põhikool7. klass39Katrin Kalamees
Helen MartinsonRakvere Reaalgümnaasium7.b klass39Reeli Rump
Helena TõkmanTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass39Kristine Laanisto
Hendrik KuutJüri Gümnaasium6.b klass39Merke Kalinin
Hendrik MottusViimsi Keskkool7.d klass39Martin Männik
Henry KeesVäike-Maarja Gümnaasium5. klass39Liina Bork
Iiris ToomesooPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass39Kairi Osula
Ivan NovoseltsevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass39Natalja Erte
Jan-Erik DaškovKambja Põhikool6. klass39Mare Mõisa
Janely SalujärvPärnu Ülejõe Põhikool7.a klass39Taimi Dreier
Jarko LuigaTabasalu Ühisgümnaasium8.d klass39Kristine Laanisto
Jekaterina PavljukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass39Natalja Erte
Joonas KimstoTallinna Reaalkool6.a klass39Kailit Taliaru
Kaarel LeppsaluGustav Adolfi Gümnaasium5.a klass39Ingrid Maadvereväljaspool vanuserühma
Kaisa KannusPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass39Kairi Osula
Karl OrgusaarPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass39Väino Tuisk
Karola SuvistePärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass39Kairi Osula
Karolin KaasikKadrina Keskkool7.a klass39Mari Onton
Kasper KiviRakvere Reaalgümnaasium7.c klass39Reeli Rump
Kelli NõmmeRakvere Reaalgümnaasium7.c klass39Reeli Rump
Kerli RaudmägiJärveküla kool7.a klass39Ainar Praam
Kristjan RaidPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass39Kairi Osula
Kärt TammPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass39Kairi Osula
Laura Mia MikkJärveküla kool7.a klass39Ainar Praam
Laureta TammepõldJüri Gümnaasium6.b klass39Merke Kalinin
Lee-Ann JärvisTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass39Kristine Laanisto
Lion TsenkmanTallinna 53. Keskkool7. klass39Jevgenia Tkatšova
Lisett KoitsaarRäpina Ühisgümnaasium7.a klass39Egne Kindsigo
Maiko TammTõrva Gümnaasium7.a klass39Katrin Kalamees
Maksim BudanovTallinna Reaalkool6.b klass39Kailit Taliaru
Marcel PovilaitisViimsi Keskkool7.f klass39Vilve Roosioks
Marcus NikkerKiltsi Põhikool7. klass39Kati Kümnik
Marcus-Andreas RebaneRäpina Ühisgümnaasium7.a klass39Egne Kindsigo
Marianne KortinVäike-Maarja Gümnaasium5. klass39Liina Bork
Mariasandra LeleivaiteTallinna 53. Keskkool7.d klass39Jevgenia Tkatšova
Maris IklaJärveküla kool7.a klass39Ainar Praam
Markus GustavsonPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass39Kairi Osula
Markus JeruslanovVäike-Maarja Gümnaasium5. klass39Liina Bork
Martin PavelsonRapla Ühisgümnaasium7.b klass39Kadri Laup
Matvei GorodilovTallinna 53. Keskkool6.b klass39Georgi Lagvilava
Merlin KihvaTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass39Kristine Laanisto
Miia KamsGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass39Auli Reitel
Milena KabatšenkovaTallinna 53. Keskkool6.a klass39Georgi Lagvilava
Märten OltrePärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass39Kairi Osula
Nadir KasomovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass39Natalja Grudkina
Nikita IlyukhinTallinna 53. Keskkool7.a klass39Anna Surmai
Nikita JarkovTallinna 53. Keskkool6. klass39Georgi Lagvilava
Oskar MännikNõo Põhikool7. klass39Katrin Kalamees
Oskar OllisViimsi Keskkool7.a klass39Vilve Roosioks
Rahel SirakJüri Gümnaasium6.c klass39Merke Kalinin
Ramil RamazanovSakala Eragümnaasium7. klass39Rita Izjumskaja
Ramona-Luisa SoroTõrva Gümnaasium8.a klass39Katrin Kalamees
Regina MaasikVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass39Liina Bork
Renat MordovinNarva Keeltelütseum6.e klass39Valeria Nazarova
Renat ZaloldinovTallinna 53. Keskkool7.a klass39Anna Surmai
Romili ErnesJüri Gümnaasium6.c klass39Merke Kalinin
Ronaldo SoansTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass39Kristine Laanisto
Ruslan KovaljovTallinna 53. Keskkool7.a klass39Anna Surmai
Saskia KarjaViimsi Keskkool7.b klass39Vilve Roosioks
Silver KukkTallinna 53. Keskkool8.e klass39Jevgenia Tkatšova
Simon UsarPaide Gümnaasium6.c klass39Dina Ressaar
Simona SaavikPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass39Väino Tuisk
Siret AleksaKiltsi Põhikool8. klass39Kati Kümnik
Sofia PrelovaTallinna Juudi KoolTäiskasvanu39Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Sten LindePärnu Ülejõe Põhikool7.b klass39Taimi Dreier
Sten UuskarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass39Julia Ratšinskaja
Steven ErnitsViimsi Keskkool7.e klass39Vilve Roosioks
Steven MäearuTallinna 53. Keskkool6.a klass39Georgi Lagvilava
Tuule JoksTallinna Reaalkool7.a klass39Kailit Taliaru
Uku LauritsRapla Ühisgümnaasium7.b klass39Kadri Laup
Veronika TsandoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass39Natalja Erte
Viktorija TarasovaTallinna 53. Keskkool8.d klass39Jevgenia Tkatšova
Vincent PaulViimsi Keskkool7.a klass39Vilve Roosioks
Даниэль ЗингманTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass39Natalja Grudkina
Егор ЛапатькоNarva Keeltelütseum6.b klass39Valeria Nazarova
Ребекка ДосковскаяTallinna Juudi Kool6.a klass39Niina Botina
София ПавлюкевичTallinna Juudi Kool6.b klass39Niina Botina
Эля ЛемещукTallinna 53. Keskkool7.g klass39Anna Surmai
Alan VolkovskiTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass38Kaja Pello
Aleksandra KukkRäpina Ühisgümnaasium7.b klass38Egne Kindsigo
Alissa SamarinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass38Kristina Toropova
Anabel KalameesPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass38Taimi Dreier
Anastasia PalamarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass38Natalja Erte
Anet IlustrummKohila Gümnaasium8.b klass38Lili Kesa
Annika KaljumäeIisaku Gümnaasium7. klass38Kalev Riivik
Arthur Nicholas SlavenGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass38Auli Reitel
Carmel SöötTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass38Kristine Laanisto
Daaniel KondTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass38Kaja Pello
Daniel KorutsKostivere Kool7. klass38Ranele Raudsoo
Daniil SafajevTallinna 53. Keskkool8.e klass38Jevgenia Tkatšova
Darijus JursViimsi Keskkool7.d klass38Martin Männik
Dominika LeitHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass38Aljona Lеокина
Ekke TiivasViimsi Keskkool7.f klass38Vilve Roosioks
Elisabeth SeepterViimsi Keskkool7.d klass38Martin Männik
Gaijar KosePuurmani Mõisakool7. klass38Külli Suvi
Gloria VeskimeisterViimsi Keskkool7.c klass38Vilve Roosioks
Hanna Camilla KadarikKurtna Kool7. klass38Jürgen Tina
Hanna Reena KoolKambja Põhikool7. klass38Mare Mõisa
Hannnes PärnapuuRapla Ühisgümnaasium7.b klass38Kadri Laup
Hendrik LuupKärdla Põhikool5.b klass38Helis Roosimaa
Henri JõesaarPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass38Kairi Osula
Häli VahulaRakvere Reaalgümnaasium7.c klass38Reeli Rump
Karl Mattias ReiterTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass38Kristine Laanisto
Karoliina KuusKambja Põhikool7. klass38Mare Mõisa
Kevin Markus EdminsterRapla Ühisgümnaasium7.a klass38Kadri Laup
Kristina ZamahhovaNarva Keeltelütseum6.e klass38Valeria Nazarova
Laura Helena KoppelTallinna Reaalkool7.c klass38Kailit Taliaru
Laura JõgiPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass38Kairi Osula
Liza BubnovaTallinna 53. Keskkool8. klass38Jevgenia Tkatšova
Maarja KalmusPuurmani Mõisakool7. klass38Külli Suvi
Madli RuutoRakvere Reaalgümnaasium7.b klass38Reeli Rump
Maria FedulovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass38Kaja Pello
Maria IvanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass38Natalja Grudkina
Maria LežnevaTallinna 53. Keskkool6. klass38Georgi Lagvilava
Marianna KalašnikovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass38Hanna Osypenko
Marten KullTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass38Kristine Laanisto
Marten-Jürgen KuuskJüri Gümnaasium8.a klass38Luisa Pani
Martin ValkiainenJüri Gümnaasium8.a klass38Luisa Pani
Mattias MoosarKohila Gümnaasium8.a klass38Lili Kesa
Mattias MägiKambja Põhikool8.a klass38Mare Mõisa
Mattias RandaruOlustvere Põhikool7. klass38Jüri Sulg
Mia LahtViimsi Keskkool7.b klass38Vilve Roosioks
Mirell LõhmusRakvere Reaalgümnaasium7.a klass38Reeli Rump
Nikolai ShenyavskiTallinna 53. Keskkool8.a klass38Anna Surmai
Oliver TeinVäike-Maarja Gümnaasium7. klass38Liina Bork
Oskar HeinTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass38Kristine Laanisto
Paulina KuzminaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass38Kaja Pello
Pavel PoprjaduhaHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass38Aljona Lеокина
Raiko ÜtsmütsRapla Ühisgümnaasium7.b klass38Kadri Laup
Ralf SatsRakvere Reaalgümnaasium7.a klass38Reeli Rump
Ricojakob KaskGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass38Ingrid Maadvere
Riko Remi MittVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass38Liina Bork
Roberta MihkelsonTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass38Kristine Laanisto
Roman GadjakRäpina Ühisgümnaasium7.b klass38Egne Kindsigo
Romet MatteusRapla Ühisgümnaasium7.b klass38Kadri Laup
Rustam ArtemjevTallinna 53. Keskkool6.b klass38Georgi Lagvilava
Sirelle RaudvassarRõuge Põhikool6. klass38Piret Viil
Sofia MelnikovaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass38Aljona Lеокина
Sonja SeppaKadrina Keskkool7.a klass38Mari Onton
Tais PasnitsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass38Natalja Erte
Trinity TalasViimsi Keskkool7.a klass38Vilve Roosioks
Tristan ŠaraškinTallinna Reaalkool7.c klass38Kailit Taliaru
Veera GustovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass38Jaana Kirs
Villiam MüllerNarva Keeltelütseum6.a klass38Valeria Nazarova
Vladimir DranitsynTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass38Kristina Toropova
Vladislav KolzyaevHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass38Aljona Lеокина
Voldemar PopsVäike-Maarja Gümnaasium8.b klass38Liina Bork
Анастасия БыковаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass38Natalja Grudkina
Веста МануйкоTallinna 53. Keskkool6.b klass38Georgi Lagvilava
Дарья ХарчевниковаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass38Julia Ratšinskaja
Мария ГорбоваHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass38Aljona Lеокина
Airi AndersonKohila Gümnaasium8.c klass37Lili Kesa
Aleksandr RätsepNarva Keeltelütseum6.c klass37Valeria Nazarova
Alexandra SkvortsovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass37Natalja Erte
Alina BusyginaNarva Keeltelütseum6.e klass37Valeria Nazarova
Amelija ProtasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass37Natalja Grudkina
Andre TrahhovViimsi Keskkool7.a klass37Vilve Roosioks
Andres SiinmaaViimsi Keskkool7.a klass37Vilve Roosioks
Anita CherkashinaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass37Dmitri Mištšenko
Anna-Liisa JõgiPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass37Väino Tuisk
Annabel LensmentKambja Põhikool7. klass37Mare Mõisa
Annabel VagerTapa Vene Põhikool8.a klass37Jelena Jakovleva
Anneli PilvistuVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass37Liina Bork
Arina SemjonovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass37Jaana Kirs
Artjom BeloborodovNarva Keeltelütseum6.a klass37Valeria Nazarova
Artjom RomanovTallinna 53. Keskkool6. klass37Georgi Lagvilava
Artur ProskurinTallinna 53. Keskkool8.a klass37Anna Surmai
Artyom DrechinNarva Kreenholmi Gümnaasium8.b klass37Tatiana Saukova
Ats MartinPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass37Signe Reidla
Ats RootsmaKambja Põhikool6. klass37Mare Mõisa
Carl Bruno RomanovPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass37Väino Tuisk
Carl Marcus KaldaRakvere Reaalgümnaasium7.c klass37Reeli Rump
Carl NilovPärnu Ülejõe Põhikool5. klass37Taimi Dreier
Daniil AndrejevTallinna 53. Keskkool7.g klass37Anna Surmai
Darja SkorkinaTallinna 53. Keskkool7.g klass37Anna Surmai
Darja ViktorovaTallinna 53. Keskkool6.b klass37Georgi Lagvilava
Dasha FjodorovitsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass37Kristina Toropova
Denis VinokurovTallinna 53. Keskkool6.a klass37Georgi Lagvilava
Diana ZumadilovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass37Kaja Pello
Dilan SaviaukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass37Hanna Osypenko
Egert NilbeVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass37Liina Bork
Eliise AltojaIisaku Gümnaasium7. klass37Kalev Riivik
Elisabeth LaanemetsJüri Gümnaasium6.c klass37Merke Kalinin
Emil KaruRõuge Põhikool7. klass37Piret Viil
Emma KaskTallinna Toomkool7. klass37Lidia Uuselu
Eva BlitshteinTallinna Juudi Kool6.a klass37Niina Botina
Eva-Lotta OimarRäpina Ühisgümnaasium7.b klass37Egne Kindsigo
Evelina BlohhinaNarva Keeltelütseum6.c klass37Valeria Nazarova
Ewa Katarina OssipenkoTallinna 53. Keskkool7. klass37Jevgenia Tkatšova
Grete AlavereRakvere Reaalgümnaasium7.b klass37Reeli Rump
Hando SidorovIlmatsalu Põhikool5.e klass37Joosep Norma
Hanna-Marie PaateViimsi Keskkool7.e klass37Vilve Roosioks
Henri HuikViimsi Keskkool7.c klass37Vilve Roosioks
Igor TuhkanenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass37Julia Ratšinskaja
Inga JakushevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass37Julia Ratšinskaja
Ingrid PalmisteOlustvere Põhikool7. klass37Jüri Sulg
Jaagup SulevKadrina Keskkool7.a klass37Mari Onton
Jan RoosTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass37Kristine Laanisto
Jan-Gregor OllinoPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass37Kairi Osula
Joosep SulgerTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass37Kristine Laanisto
Kaili KirtPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass37Kairi Osula
Kaki MeesJüri Gümnaasium6.c klass37Merke Kalinin
Karl LeegoRapla Ühisgümnaasium7.b klass37Kadri Laup
Karl-Egert DaskovKambja Põhikool8.b klass37Mare Mõisa
Keir Kaarel KalfRapla Ühisgümnaasium7.a klass37Kadri Laup
Kelly TensmannKambja Põhikool6. klass37Mare Mõisa
Kendar NigroViimsi Keskkool7.a klass37Vilve Roosioks
Kennert ViirmaaPärnu Vanalinna Põhikool7.a klass37Väino Tuisk
Kenneth LaatsTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass37Kristine Laanisto
Kirke KlaasViimsi Keskkool7.d klass37Martin Männik
Kristiine AomerePärnu Ülejõe Põhikool7.c klass37Taimi Dreier
Kristina JeršovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass37Irina Gritsinenko
Kristina MaasikVäike-Maarja Gümnaasium5. klass37Liina Bork
Kristjan KuusKambja Põhikool7. klass37Mare Mõisa
Laura GillerTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass37Natalja Grudkina
Laura NaatViimsi Keskkool7.d klass37Martin Männik
Laura PeelTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass37Kristine Laanisto
Leelo MikkTallinna Reaalkool7.c klass37Kailit Taliaru
Leila KozlovTallinna Toomkool7. klass37Lidia Uuselu
Liisi LoorandJüri Gümnaasium6.b klass37Merke Kalinin
Lily JagorTallinna Toomkool7. klass37Lidia Uuselu
Lisette HobejarvPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass37Taimi Dreier
Luukas Harald PukkTallinna Reaalkool6.b klass37Kailit Taliaru
Maia-Liis OssipRakvere Reaalgümnaasium7.b klass37Reeli Rump
Maksim MakikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass37Julia Ratšinskaja
Mari TammViimsi Keskkool7.b klass37Vilve Roosioks
Markus IvaskJüri Gümnaasium6.b klass37Merke Kalinin
Markus KaareVäike-Maarja Gümnaasium7. klass37Liina Bork
Markus MasingVäike-Maarja Gümnaasium7. klass37Liina Bork
Markus MiiterPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass37Kairi Osula
Markus PõldmaTõrva Gümnaasium7.a klass37Katrin Kalamees
Martin TaltsisPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass37Taimi Dreier
Mattias MurdjõeRakvere Reaalgümnaasium7.b klass37Reeli Rump
Meelis MännariKohila Gümnaasium8.c klass37Lili Kesa
Merit MäekalleTõrva Gümnaasium8.b klass37Katrin Kalamees
Mia PõldotsPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass37Kairi Osula
Mia SiimpoegViimsi Keskkool7.c klass37Vilve Roosioks
Mihkel KongasTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass37Kristine Laanisto
Mihkel MustmaaRõuge Põhikool6. klass37Piret Viil
Miron KarulaJõõpre Kool6. klass37Sten Sang
Märtin AsiJüri Gümnaasium6.b klass37Merke Kalinin
Nicole FeldmanTallinna Juudi Kool8. klass37Niina Botina
Nikita RimTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass37Kristina Toropova
Oleg MolotkovSakala Eragümnaasium7. klass37Rita Izjumskaja
Olesja LõpkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass37Julia Ratšinskaja
Paula Johanna SusiRakvere Reaalgümnaasium7.c klass37Reeli Rump
Rapiiat ChopalaevaViimsi Keskkool7.e klass37Vilve Roosioks
Rasmus AndreTallinna Reaalkool7.a klass37Kailit Taliaru
Reneli NugisVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass37Liina Bork
Reno ReestIisaku Gümnaasium8. klass37Kalev Riivik
Rico RandväliTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass37Kristine Laanisto
Risten ReintamViimsi Keskkool7.b klass37Vilve Roosioks
Roberta KüttisTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass37Kristine Laanisto
Robin ValgeRõuge Põhikool8. klass37Piret Viil
Romana SobolkoIisaku Gümnaasium8. klass37Kalev Riivik
Sandra NäkkKambja Põhikool8.a klass37Mare Mõisa
Sofia AleksandrovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass37Dmitri Mištšenko
Tanel PerametsVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass37Liina Bork
Tanja PashchenkoTallinna 53. Keskkool8.d klass37Jevgenia Tkatšova
Timur LestsenskiTallinna 53. Keskkool7.b klass37Anna Surmai
Valeriya NikitinaKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.a klass37Irina Gritsinenko
Veron ViikViimsi Keskkool7.b klass37Vilve Roosioks
Vlad SemjonovTallinna 53. Keskkool8.b klass37Anna Surmai
Марина ЖелноваNarva Keeltelütseum6.b klass37Valeria Nazarova
Мария ИвановаTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass37Kaja Pello
Полин ФельдманTallinna Juudi Kool8. klass37Niina Botina
Aleks StekolstsikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass36Kristina Toropova
Aleksandr SeledtsovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass36Dmitri Mištšenko
Aleksei LustinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass36Hanna Osypenko
Alina DaniluškinaTapa Vene Põhikool8.a klass36Jelena Jakovleva
Anastasia HasjanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass36Hanna Osypenko
Andrian KaspertsikHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass36Aljona Lеокина
Anette-Mari PeegelViimsi Keskkool7.c klass36Vilve Roosioks
Anzelika BocharovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass36Hanna Osypenko
Braian UuskülaJäneda Kool7. klass36Kadri Toomingas
Brittany VaigurandRakvere Reaalgümnaasium7.c klass36Reeli Rump
Cristian TkatšRapla Ühisgümnaasium7.b klass36Kadri Laup
Dana VolkovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass36Irina Gritsinenko
Daniel TihuPaide Gümnaasium6.a klass36Dina Ressaar
Daniel TšironovTapa Vene Põhikool8.a klass36Jelena Jakovleva
Daniil KovõtševTallinna 53. Keskkool6.a klass36Georgi Lagvilava
Darja ProninaKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass36Jelena Reisi
Diana HamidzanovaVäike-Maarja Gümnaasium8.b klass36Liina Bork
Edvard EvertsonTallinna 53. Keskkool6.a klass36Georgi Lagvilava
Eleonora AništšukTapa Vene Põhikool8.a klass36Jelena Jakovleva
Elina VarestTallinna 53. Keskkool7.a klass36Anna Surmai
Ernest TurakulovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass36Kristina Toropova
Henri MoppelTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass36Kristine Laanisto
Hugo Oliver TatarTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass36Kristine Laanisto
Ilja TšerepanovTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass36Kaja Pello
Jan Evert MartinonisTabasalu Ühisgümnaasium8.d klass36Kristine Laanisto
Jevgeni SokolovTallinna 53. Keskkool7.b klass36Anna Surmai
Joonas LamusVäike-Maarja Gümnaasium5. klass36Liina Bork
Kadi GrigorjevaTõrva Gümnaasium8.b klass36Katrin Kalamees
Karl-Martin LaasbergKadrina Keskkool7.a klass36Mari Onton
Karli VäinolaPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass36Kairi Osula
Karoliina RaudbergRäpina Ühisgümnaasium7.a klass36Egne Kindsigo
Kati-Ly RandviirVäike-Maarja Gümnaasium5. klass36Liina Bork
Katriin KirssJüri Gümnaasium6.c klass36Merke Kalinin
Katriin PoskaMelliste Algkool-Lasteaed5. klass36Henri Paves
Kertu PoomRapla Ühisgümnaasium7.b klass36Kadri Laup
Kirill LuginNarva Vanalinna Riigikool6.b klass36Jaana Kirs
Kirsika TalvetKambja Põhikool8.a klass36Mare Mõisa
Klaus IlmjarvTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass36Kristine Laanisto
Krislin TeesKohila Gümnaasium8.a klass36Lili Kesa
Kristi ArumäeVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass36Liina Bork
Ksenia RogovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass36Natalja Erte
Laura SinilaidPärnu Ülejõe Põhikool7.a klass36Taimi Dreier
Liisa AidTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass36Kaja Pello
Lilliana ZaitsevaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass36Dmitri Mištšenko
Luisa Sharlyn ButovtšenkoSakala Eragümnaasium8.a klass36Rita Izjumskaja
Maksim SõsojevTallinna 53. Keskkool6.a klass36Georgi Lagvilava
Maksim ZeltovTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass36Kaja Pelloväljaspool vanuserühma
Maria JuštšenkoTallinna 53. Keskkool6. klass36Georgi Lagvilava
Marite KlemmerTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass36Kristine Laanisto
Marten JaupTabasalu Ühisgümnaasium8.c klass36Kristine Laanisto
Martiina VahtPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass36Kairi Osula
Martin DolininNarva Keeltelütseum6.a klass36Valeria Nazarova
Mihkel ArakKadrina Keskkool7.a klass36Mari Onton
Märt RikkenViimsi Keskkool7.d klass36Martin Männik
Nikita GunditsHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass36Aljona Lеокина
Otto Richard HabichtTallinna Reaalkool6.a klass36Kailit Taliaru
Rando SillasteKohila Gümnaasium8.b klass36Lili Kesa
Rasmus SadulEmmaste Põhikool7. klass36Margus Sõmer
Rober ShommetTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass36Natalja Grudkina
Robi IlvesKambja Põhikool8.a klass36Mare Mõisa
Robin HirvOlustvere Põhikool7. klass36Jüri Sulg
Ronaldo MahlapuuRõuge Põhikool8. klass36Piret Viil
Sander SiinmaaTõrva Gümnaasium8.a klass36Katrin Kalamees
Sander SoosaarRõuge Põhikool7. klass36Piret Viil
Sandra TopcijaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass36Dmitri Mištšenko
Sergei SibulTallinna Toomkool7.a klass36Lidia Uuselu
Siim KoolmeisterViimsi Keskkool7.c klass36Vilve Roosioks
Siim KruusmannKadrina Keskkool7.a klass36Mari Onton
Sofia BorissovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass36Natalja Grudkina
Sofiia MorozPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass36Taimi Dreier
Sofja KornejevaNarva Keeltelütseum6.a klass36Valeria Nazarova
Tolik KonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass36Natalja Grudkina
Tormi ÕigePärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass36Kairi Osula
Triinu LampJüri Gümnaasium8.a klass36Luisa Pani
Tristan NuiamäeKurtna Kool7. klass36Jürgen Tina
Vanessa HabilainenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass36Julia Ratšinskaja
Vitalija DaletskajaKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass36Jelena Reisi
Аня ТарнаруцкаяTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass36Hanna Osypenko
Валентин ЗапорожцевTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass36Hanna Osypenko
Ева ГопичNarva Keeltelütseum6.c klass36Valeria Nazarova
Лаура ГараеваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass36Hanna Osypenko
Милана КузнецоваNarva Keeltelütseum6.b klass36Valeria Nazarova
Никита ПодольскийHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass36Aljona Lеокина
Agneta KullamäePärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass35Kairi Osula
Ainar LehisteKambja Põhikool7. klass35Mare Mõisa
Aistis ZabarauskasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass35Natalja Grudkina
Aleksander LeetmaaTallinna Toomkool7.a klass35Lidia Uuselu
Aleksandr SmirnovNarva Keeltelütseum6.e klass35Valeria Nazarova
Aleksandr ŠapovalovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass35Dmitri Mištšenko
Alex KivakNõo Põhikool8. klass35Katrin Kalamees
Alexander-Gabriel IvanovTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass35Kristine Laanisto
Aller UrbasTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass35Kristine Laanisto
Alois RosenstokKohila Gümnaasium8.c klass35Lili Kesa
Anabel DoboshTabasalu Ühisgümnaasium8.e klass35Kristine Laanisto
Anastasija UrbanovitsEhte Humanitaargümnaasium8.a klass35Dmitri Mištšenko
Andres TalvetJüri Gümnaasium6.b klass35Merke Kalinin
Anete TomingasVäike-Maarja Gümnaasium8.b klass35Liina Bork
Anett NukkaRakvere Reaalgümnaasium7.b klass35Reeli Rump
Angela HurtKambja Põhikool6. klass35Mare Mõisa
Angelina NesterJüri Gümnaasium6.c klass35Merke Kalinin
Anita NoorhaniJüri Gümnaasium6.c klass35Merke Kalinin
Anna Maria TambergRapla Ühisgümnaasium7.b klass35Kadri Laup
Annabel OjasaluVäike-Maarja Gümnaasium5. klass35Liina Bork
Annaly TärkViimsi Keskkool7.a klass35Vilve Roosioks
Anneliis SloogTõrva Gümnaasium8.b klass35Katrin Kalamees
Anti PaugusAudru Kool6.a klass35Sten Sang
Artem TimosenkoTallinna 53. Keskkool6.a klass35Georgi Lagvilava
Bogdan NikitinNarva Vanalinna Riigikool6.b klass35Jaana Kirs
Breiton PeernaViimsi Keskkool7.c klass35Vilve Roosioks
Brigitta KostabiRõuge Põhikool7. klass35Piret Viil
Carl Erik PurkasTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass35Kristine Laanisto
Christofer-Robin KaevandEmmaste Põhikool7. klass35Margus Sõmer
Daniel BogovitsTallinna Juudi Kool6.a klass35Niina Botina
Daniel KuznetsovTallinna 53. Keskkool8. klass35Jevgenia Tkatšova
Daniil SakariasTallinna 53. Keskkool8.e klass35Jevgenia Tkatšova
Danil ShastinTallinna 53. Keskkool7.a klass35Anna Surmai
Dimitri KrotRäpina Ühisgümnaasium7.a klass35Egne Kindsigo
Dmitri BelevskiEhte Humanitaargümnaasium8.a klass35Dmitri Mištšenko
Dmitri KadelTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass35Kaja Pello
Dmitri SemjonovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass35Dmitri Mištšenko
Egert SuitsPaide Gümnaasium6.c klass35Dina Ressaar
Egor TsqgankovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass35Aljona Lеокина
Eliise PerliRõuge Põhikool6. klass35Piret Viil
Elise PähkelPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass35Kairi Osula
Elizabeth LiivJüri Gümnaasium6.c klass35Merke Kalinin
Erika TsebanjukTallinna 53. Keskkool6.b klass35Georgi Lagvilavaväljaspool vanuserühma
Evelina VassiljevaNarva Keeltelütseum6.e klass35Valeria Nazarova
Gajanee ChilingaryanRõuge Põhikool7. klass35Piret Viil
Georg GerneSurju Põhikool8. klass35Signe Reidla
Gerda GustsinTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass35Kristine Laanisto
German MedvedevIisaku Gümnaasium8. klass35Kalev Riivik
Grete UrmKohila Gümnaasium8.b klass35Lili Kesa
Greteliis GrauJüri Gümnaasium6.c klass35Merke Kalinin
Hannah MändTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass35Kristine Laanisto
Hardi VaskPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass35Kairi Osula
Henri NorkkoRakvere Reaalgümnaasium7.b klass35Reeli Rump
Ivan VaganovNarva Kesklinna Gümnaasium8.c klass35Vladimir Runin
Jaagup MurdKärdla Põhikool5.b klass35Helis Roosimaa
Jasmin KittnerRõuge Põhikool6. klass35Piret Viil
Jefim MalinovskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass35Julia Ratšinskaja
Jelizaveta BitjutskajaTapa Vene Põhikool8.a klass35Jelena Jakovleva
Jelizaveta OssipenkovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass35Irina Gritsinenko
Jevgeni PlaninTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass35Natalja Grudkina
Joannes Peeter KuddiVäike-Maarja Gümnaasium5. klass35Liina Bork
John-Ragnar KadakasEmmaste Põhikool5. klass35Margus Sõmer
Kaio KösterPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass35Kairi Osula
Karina KolosovaRäpina Ühisgümnaasium7.a klass35Egne Kindsigo
Karmen MõtsTõrva Gümnaasium8.b klass35Katrin Kalamees
Kaspar KõrvemaaViimsi Keskkool7.b klass35Vilve Roosioks
Katerina-Katarina LogvinenkoTallinna Juudi Kool7.b klass35Niina Botina
Kermo OhnoTõrva Gümnaasium8.b klass35Katrin Kalamees
Kieron RiimaPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass35Kairi Osula
Kirill DahnoKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass35Jelena Reisi
Kristjan IdavainTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass35Kristine Laanisto
Kristofer RüntPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass35Väino Tuisk
Ksenija KharlamovaNarva Keeltelütseum6.a klass35Valeria Nazarova
Kusti-Kaarel PalsTabasalu Ühisgümnaasium7.a klass35Kristine Laanisto
Leonid DanilenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass35Natalja Grudkina
Lera KrupnovaNarva Keeltelütseum6.a klass35Valeria Nazarova
Liidia VessmannPärnu Vanalinna Põhikool7.a klass35Väino Tuisk
Liis LuksRapla Ühisgümnaasium7.a klass35Kadri Laup
Lisbeth TagguPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass35Kairi Osula
Liza TsernovaTallinna 53. Keskkool7.b klass35Anna Surmai
Maksim MuratovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass35Natalja Grudkina
Marian LepikPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass35Väino Tuisk
Marii - Laureen MaarKohila Gümnaasium8.a klass35Lili Kesa
Marii BrõtkiRakvere Reaalgümnaasium7.c klass35Reeli Rump
Marju AtspolTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass35Kaja Pello
Mark SmirnovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass35Natalja Erte
Markus BloomTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass35Kristine Laanisto
Markus RiisPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass35Kairi Osula
Marta HuimerindTallinna Reaalkool7.c klass35Kailit Taliaru
Mary-Liis MironovPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass35Taimi Dreier
Merje ToovaAudru Kool6.a klass35Sten Sang
Merlin TolmuskRäpina Ühisgümnaasium7.b klass35Egne Kindsigo
Mihhail BajandinKarjamaa Põhikool7.b klass35Светлана Дорофеева
Miia PuidetPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass35Kairi Osula
Mirell KarhuJüri Gümnaasium8.a klass35Luisa Pani
Mirtel MerilaTallinna Reaalkool6.a klass35Kailit Taliaru
Nika HitrovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass35Kristina Toropova
Nikita GrebenevTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass35Kaja Pello
Pilleriin VaarikVäike-Maarja Gümnaasium5. klass35Liina Bork
Rebeka PaatJüri Gümnaasium6.b klass35Merke Kalinin
Robert KustovTabasalu Ühisgümnaasium8.c klass35Kristine Laanisto
Robert SemanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass35Natalja Grudkina
Roberta UskaRakvere Reaalgümnaasium7.a klass35Reeli Rump
Romet SmirnovTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass35Kristine Laanisto
Sandra MüüriseppPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass35Taimi Dreier
Stegert JohanssonNõo Põhikool7. klass35Katrin Kalamees
Sten LindströmTallinna Reaalkool6.a klass35Kailit Taliaru
Urmeko Andres AalKiltsi Põhikool8. klass35Kati Kümnik
Valeria GritsjukTallinna 53. Keskkool8.c klass35Anna Surmai
Werner JõgevaPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass35Kairi Osula
Анастасия ПросевичTallinna Juudi Kool6.b klass35Niina Botina
Ангелина ОрловскаяTallinna 53. Keskkool8.b klass35Anna Surmai
Андрей СаранчинTallinna Juudi Kool6.b klass35Niina Botina
Agur KastemaeRakvere Reaalgümnaasium7.a klass34Reeli Rump
Airis PiigliRõuge Põhikool6. klass34Piret Viil
Aivar LukkKärdla Põhikool5.b klass34Helis Roosimaa
Aleksandr AleksejevTallinna 53. Keskkool6. klass34Georgi Lagvilava
Aleksandr SavstenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass34Hanna Osypenko
Alicia HallikoTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass34Kristine Laanisto
Alina AleksandrovaSakala Eragümnaasium6. klass34Rita Izjumskaja
Alina KiuruKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass34Irina Gritsinenko
Aminat-Toita DungurovaSakala Eragümnaasium8.a klass34Rita Izjumskaja
Amry ViitalPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass34Väino Tuisk
Anastasia ZdanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass34Natalja Erte
Anastasiia KryvoruchkoKarjamaa Põhikool7.b klass34Светлана Дорофеева
Andre SbrodovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass34Dmitri Mištšenko
Angeliina LaanepõldPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass34Kairi Osula
Angelina AltVäike-Maarja Gümnaasium4.a klass34Liina Bork
Angelina PlechkinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass34Kristina Toropova
Annabel ViksRõuge Põhikool7. klass34Piret Viil
Annaliisa MartsonPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass34Kairi Osula
Antonina SokolovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6. klass34Natalja Erte
Aron KaljurandTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass34Kristine Laanisto
Artjom JevtjuskinNarva Keeltelütseum6.e klass34Valeria Nazarova
Artur BusujevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass34Natalja Erte
Asko AntsoPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass34Taimi Dreier
Berit EristePärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass34Väino Tuisk
Berit RemmetViimsi Keskkool7.e klass34Vilve Roosioks
Brit Marii TomingasViimsi Keskkool7.a klass34Vilve Roosioks
Cäroly VaikmaaRõuge Põhikool7. klass34Piret Viil
Daniel SkrjabinTapa Vene Põhikool8.a klass34Jelena Jakovleva
Daniil DaletskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8. klass34Natalja Erte
David SumskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass34Natalja Erte
Egor GruzdevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass34Kristina Toropova
Emily VilterPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass34Kairi Osula
Enri EsnarRapla Ühisgümnaasium7.b klass34Kadri Laup
Ervin LiivamagiTallinna 53. Keskkool7.d klass34Jevgenia Tkatšova
Gioia PucciSakala Eragümnaasium8. klass34Rita Izjumskaja
Hanna-Liisa VärikTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass34Kristine Laanisto
Hardi ErnitsMelliste Algkool-Lasteaed4. klass34Henri Paves
Ilja ParamonovTallinna 53. Keskkool8.b klass34Anna Surmai
Janita MikkeNarva Keeltelütseum6.d klass34Valeria Nazarova
Jekaterina IvanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass34Natalja Erte
Jekaterina SmoljanitskajaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass34Kaja Pello
Kail LaanemetsTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass34Kristine Laanisto
Karl MältonRäpina Ühisgümnaasium7.a klass34Egne Kindsigo
Karl TsukkerRapla Ühisgümnaasium7.a klass34Kadri Laup
Karoliina KübarMelliste Algkool-Lasteaed5. klass34Henri Pavesväljaspool vanuserühma
Kaspar HelmTallinna Reaalkool7.c klass34Kailit Taliaru
Katerin MatvejevaTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass34Kristine Laanisto
Keitlyn Carmen KalkViimsi Keskkool7.a klass34Vilve Roosioks
Kelly KivesteTallinna 53. Keskkool7. klass34Jevgenia Tkatšova
Ken HurtVäike-Maarja Gümnaasium5. klass34Liina Bork
Kert KuppRakvere Reaalgümnaasium7.c klass34Reeli Rump
Kirti Lii KaskKohila Gümnaasium8.c klass34Lili Kesa
Kristo KundratsTabasalu Ühisgümnaasium8.c klass34Kristine Laanisto
Kristo LuupEmmaste Põhikool8. klass34Margus Sõmer
Ksenia RubinaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass34Irina Gritsinenko
Laura RammulPuurmani Mõisakool7. klass34Külli Suvi
Lisanna JuhkentaalPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass34Väino Tuisk
Marcus BoisenMelliste Algkool-Lasteaed4. klass34Henri Paves
Maria AnreTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass34Kaja Pello
Marii MansbergTallinna Toomkool7. klass34Lidia Uuselu
Mark BaranjukKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass34Irina Gritsinenko
Markus TammeorgKambja Põhikool8.a klass34Mare Mõisa
Markus-Peeter VarikRapla Ühisgümnaasium7.b klass34Kadri Laup
Mette Mari KuusikRakvere Reaalgümnaasium7.b klass34Reeli Rump
Mia Lisett MeringoTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass34Kristine Laanisto
Mikk KivivareVäike-Maarja Gümnaasium7. klass34Liina Bork
Nicole GavrijaševaPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass34Väino Tuisk
Nikita RimitsenTapa Vene Põhikool7. klass34Jelena Jakovleva
Nikita SavinovTallinna 53. Keskkool6.b klass34Georgi Lagvilava
Nikita TenPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass34Signe Reidla
Niko BaratashviliTallinna 53. Keskkool7. klass34Jevgenia Tkatšova
Nikon NižnikKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass34Irina Gritsinenko
Oscar OllikViimsi Keskkool7.b klass34Vilve Roosioks
Polina SamoilovaTallinna 53. Keskkool8.a klass34Anna Surmai
Rainis RajaRõuge Põhikool7. klass34Piret Viil
Rait KohkPaide Gümnaasium6.b klass34Dina Ressaar
Remek RaumannRakvere Reaalgümnaasium7.b klass34Reeli Rump
Remy VellakRõuge Põhikool8. klass34Piret Viil
Richard FilinovTallinna 53. Keskkool7.g klass34Anna Surmai
Robin KöstTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass34Kristine Laanisto
Sten TomingTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass34Kristine Laanisto
Tormi TartesKambja Põhikool6. klass34Mare Mõisa
Valeria KulikovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass34Irina Gritsinenko
Valeria SohhinaTallinna 53. Keskkool6.a klass34Georgi Lagvilava
Yuri RahhimovKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass34Jelena Reisi
Анастасия КоваликTallinna 53. Keskkool6.b klass34Georgi Lagvilava
Анна НовиковаTallinna 53. Keskkool6.b klass34Georgi Lagvilava
Ариадна РеймиTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass34Kaja Pello
Кирилл ОстоненHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass34Aljona Lеокина
Никита НиканоровTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass34Julia Ratšinskaja
Семён ЖидзикTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass34Hanna Osypenko
Яна ЗамятинаTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass34Kaja Pello
Aaron JoaPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass33Väino Tuisk
Aksel PutseppTallinna Reaalkool6.b klass33Kailit Taliaru
Aleksandr SeleznjovNarva Keeltelütseum6.a klass33Valeria Nazarova
Aleksandra KasinaKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass33Jelena Reisi
Aleksandra VassiljevaTallinna 53. Keskkool7.e klass33Jevgenia Tkatšova
Aleksei JurtsenkoKohila Gümnaasium8.c klass33Lili Kesa
Alisa JerofejevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass33Hanna Osypenko
Anastasia FrolovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass33Natalja Grudkina
Andro NeemeRakvere Reaalgümnaasium7.c klass33Reeli Rump
Anette OperTallinna Reaalkool7.c klass33Kailit Taliaru
Anette OravIlmatsalu Põhikool7. klass33Joosep Norma
Anette SaleiTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass33Kristine Laanisto
Annethe ToomeoksTõrva Gümnaasium8.b klass33Katrin Kalamees
Arina VirjassovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6. klass33Natalja Erte
Arko VallPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass33Taimi Dreier
Artjom DubrovskiTallinna 53. Keskkool7. klass33Jevgenia Tkatšova
Artjom LukinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass33Natalja Grudkina
Artur JeremejevIlmatsalu Põhikool7. klass33Joosep Normaväljaspool vanuserühma
Artur-Mihk PetersonEmmaste Põhikool5. klass33Margus Sõmer
Carolina GustavsonJüri Gümnaasium6.c klass33Merke Kalinin
Cristopher GutmannJüri Gümnaasium6.b klass33Merke Kalinin
Daniel BenevolenskiTallinna 53. Keskkool7.a klass33Anna Surmai
Daniel FrolovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass33Kristina Toropova
Daniel NazarovTallinna 53. Keskkool6.b klass33Georgi Lagvilava
Daria BogerTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass33Natalja Grudkina
Elina JarmukhametovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass33Kristina Toropova
Emilia PeilKadrina Keskkool7.a klass33Mari Onton
Emma SooäärTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass33Kristine Laanisto
Erenakristin TõnsPaide Gümnaasium6.c klass33Dina Ressaar
Ethel DietenbergTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass33Natalja Grudkina
Eunike PenuPärnu Ülejõe Põhikool7.a klass33Taimi Dreier
Eva SeletskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass33Hanna Osypenko
Helen HolzmannRakvere Reaalgümnaasium7.b klass33Reeli Rump
Hendri AlliksooEmmaste Põhikool5. klass33Margus Sõmer
Henri TurbanTallinna Toomkool7.a klass33Lidia Uuselu
Henry Mark EsopViimsi Keskkool8.f klass33Vilve Roosioks
Ilja LugovoiKohila Gümnaasium8.c klass33Lili Kesa
Janeli MikkelPuurmani Mõisakool7. klass33Külli Suvi
Jelizaveta BaigushevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass33Hanna Osypenko
Johanna KaursonViimsi Keskkool7.d klass33Martin Männik
Johannes LigeKärdla Põhikool5.a klass33Helis Roosimaa
Karel KutsarNõo Põhikool7. klass33Katrin Kalameesväljaspool vanuserühma
Karina FatehovaTallinna 53. Keskkool6.b klass33Georgi Lagvilava
Karl KasekampVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass33Liina Bork
Karoliina HaugViimsi Keskkool7.f klass33Vilve Roosioks
Karolin KallasteTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass33Kristine Laanisto
Katerin MartinViimsi Keskkool7.d klass33Martin Männik
Katriin PõldmePärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass33Väino Tuisk
Keitlin VaherPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass33Väino Tuisk
Ken-Tristan JõelaidTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass33Kristine Laanisto
Kenneth ViitameesRapla Ühisgümnaasium7.a klass33Kadri Laup
Kermo OrgalaRõuge Põhikool6. klass33Piret Viil
Kertu TohtRapla Ühisgümnaasium7.a klass33Kadri Laup
Ketrin FilipjevEhte Humanitaargümnaasium8.a klass33Dmitri Mištšenko
Kirill BotstarjovNarva Keeltelütseum6.d klass33Valeria Nazarova
Kris Sten NaarPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass33Väino Tuisk
Kristina VassiljevaNarva Keeltelütseum6.b klass33Valeria Nazarova
Kristjan DalingerHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass33Aljona Lеокина
Kärt-Carmen KonsaRakvere Reaalgümnaasium7.b klass33Reeli Rump
Laura Lisette KaasVäike-Maarja Gümnaasium4.b klass33Ele-Riin Vend
Lucia Elena ArenasTallinna 53. Keskkool7.b klass33Anna Surmai
Maria StakantsikovaSakala Eragümnaasium8. klass33Rita Izjumskaja
Mark FomitšovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass33Dmitri Mištšenko
Mark KorzinTallinna 53. Keskkool8.e klass33Jevgenia Tkatšova
Mark TitovTallinna 53. Keskkool6.b klass33Georgi Lagvilava
Marvis MorelKohila Gümnaasium8.c klass33Lili Kesa
Merit MadissonPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass33Väino Tuisk
Nicole VodolazskiTallinna Juudi Kool6.a klass33Niina Botina
Nicole VommTallinna Juudi Kool6.a klass33Niina Botina
Nikolai AntipovTallinna Juudi Kool6.b klass33Niina Botina
Nora MaidreViimsi Keskkool7.c klass33Vilve Roosioks
Oliver LeppikRakvere Reaalgümnaasium7.b klass33Reeli Rump
Ragnar RaamRakvere Reaalgümnaasium7.b klass33Reeli Rump
Rando JaansaluPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass33Kairi Osula
Rene RaatRõuge Põhikool7. klass33Piret Viil
Sofia KondratjevaTallinna 53. Keskkool7.d klass33Jevgenia Tkatšova
Sofia SaarnakEmmaste Põhikool7. klass33Margus Sõmer
Sofja VoinovaTallinna Juudi Kool8. klass33Niina Botina
Tristan LoobPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass33Kairi Osula
Veiko PruulMelliste Algkool-Lasteaed6. klass33Henri Paves
Viktor FainsteinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass33Kristina Toropova
Vjatšeslav StashkovTapa Vene Põhikool7. klass33Jelena Jakovleva
Vlad LihatjovTallinna 53. Keskkool7.a klass33Anna Surmai
Vladislav SvetlitsnoiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass33Natalja Erte
Артем ПшеничниковNarva Kreenholmi Gümnaasium6.c klass33Tatiana Saukova
Диана РеменюкHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass33Aljona Lеокина
Милана ФерентюкTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass33Natalja Grudkina
Эрик МюллерTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass33Hanna Osypenko
Ailin BudõlinaTallinna 53. Keskkool6.a klass32Georgi Lagvilava
Aleksand StaroselskyiTallinna 53. Keskkool8.b klass32Anna Surmai
Aleksander KurmanPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass32Taimi Dreier
Aljona MihhailovaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass32Dmitri Mištšenko
Andreas VesperRõuge Põhikool7. klass32Piret Viil
Anette AuväärtTallinna Reaalkool6.b klass32Kailit Taliaru
Anna-Maria TammikTallinna Reaalkool6.b klass32Kailit Taliaru
Artur AmbusHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass32Aljona Lеокина
Birgit VeermetsVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass32Liina Bork
Brigita KukebalTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass32Kristine Laanisto
Chris ReestIisaku Gümnaasium7. klass32Kalev Riivik
Daniela FjodorovaTapa Vene Põhikool7. klass32Jelena Jakovleva
Daniil KuranEhte Humanitaargümnaasium8.b klass32Dmitri Mištšenko
Denis MailorovTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass32Kaja Pello
Eikki EikkinenVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass32Liina Bork
Elisa Kateriine KolgaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass32Hanna Osypenko
Elisabeth ErvaldVäike-Maarja Gümnaasium4.a klass32Liina Bork
Elli EvingTallinna Reaalkool6.b klass32Kailit Taliaru
Emil LaanemetsGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass32Auli Reitel
Enri UdrasTõrva Gümnaasium8.b klass32Katrin Kalamees
Florika MõnzuTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass32Hanna Osypenko
Gregor SutriRapla Ühisgümnaasium7.a klass32Kadri Laup
Helena MardimTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass32Kristine Laanisto
Jarek RiskaKohila Gümnaasium8.b klass32Lili Kesa
Johann KõreViimsi Keskkool7.c klass32Vilve Roosioks
Johannes VillmannPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass32Kairi Osula
Joonas HolloTallinna Reaalkool6.a klass32Kailit Taliaru
Joonas LoppePalade Põhikool5. klass32Helis Roosimaa
Joosep KotkaVäike-Maarja Gümnaasium5. klass32Liina Bork
Joosep RajasaarJärveküla kool7.a klass32Ainar Praam
Joosep TammannPärnu Ülejõe Põhikool7.a klass32Taimi Dreier
Karl KallastuPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass32Kairi Osula
Kaspar MikkiverTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass32Kristine Laanisto
Kert KruusimägiSurju Põhikool8. klass32Signe Reidla
Kirill PavlovNarva Keeltelütseum6.d klass32Valeria Nazarova
Kirill TimofejevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass32Kristina Toropova
Kristel NurkmaVäike-Maarja Gümnaasium4.a klass32Liina Bork
Kristian MaschoschinTallinna Juudi Kool7.b klass32Niina Botina
Kristofer Joosep KikasJüri Gümnaasium6.c klass32Merke Kalinin
Ksenia IvanovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass32Jaana Kirs
Liis-Marii KasoKadrina Keskkool7.a klass32Mari Onton
Liisa JärveIisaku Gümnaasium8. klass32Kalev Riivik
Liisi LembitPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass32Väino Tuisk
Lisa LõoViimsi Keskkool7.c klass32Vilve Roosioks
Madis KaljulaVäike-Maarja Gümnaasium5. klass32Liina Bork
Maksim SegenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass32Hanna Osypenko
Maksim SimakovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass32Dmitri Mištšenko
Marcos SpelmanJäneda Kool7. klass32Kadri Toomingas
Marian MandrePärnu Ülejõe Põhikool7.c klass32Taimi Dreier
Mariana TsabanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass32Hanna Osypenko
Mariin ToomeOlustvere Põhikool7. klass32Jüri Sulg
Marili LiivamaaVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass32Liina Bork
Mark RändViimsi Keskkool7.f klass32Vilve Roosioks
Markkus MottusNõo Põhikool8. klass32Katrin Kalamees
Mart VõrkPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass32Kairi Osula
Marta SolovjovaJüri Gümnaasium6.b klass32Merke Kalinin
Martin MustingJüri Gümnaasium6.b klass32Merke Kalinin
Melanie LauterioTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass32Kaja Pello
Merit HeinsaarTõrva Gümnaasium7.a klass32Katrin Kalamees
Merybel JogisooRapla Ühisgümnaasium7.a klass32Kadri Laup
Milana ŠtšerbakovaSakala Eragümnaasium7. klass32Rita Izjumskaja
Milissa SerõševaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass32Hanna Osypenko
Nikita DementjevEhte Humanitaargümnaasium8.b klass32Dmitri Mištšenko
Nikita GolubTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass32Kristina Toropova
Nikolai KornevTallinna 53. Keskkool8.a klass32Anna Surmai
Nora Liisa SuisleppTallinna Reaalkool7.c klass32Kailit Taliaru
Oliver AnnamaTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass32Kristine Laanisto
Polina NitsholdtTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass32Natalja Erte
Polina StolinTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass32Kaja Pello
Pärtel PrikkTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass32Kristine Laanisto
Rasmus PallKärdla Põhikool5.a klass32Helis Roosimaa
Reikki MölderTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass32Kristine Laanisto
Robert PaulKärdla Põhikool5.b klass32Helis Roosimaa
Rokas StrazdasViimsi Keskkool7.f klass32Vilve Roosioks
Roobert HarjusPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass32Kairi Osula
Sergei TsombaljukTallinna 53. Keskkool7.b klass32Anna Surmai
Sten TarmViimsi Keskkool7.a klass32Vilve Roosioks
Sten-Martti VikatNõo Põhikool8. klass32Katrin Kalamees
Zlata AugTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6. klass32Natalja Erte
Thristan PajuVäike-Maarja Gümnaasium5. klass32Liina Bork
Timofei KamenevNarva Keeltelütseum6.b klass32Valeria Nazarova
Verner SaadojaPalade Põhikool5. klass32Helis Roosimaa
Viktor FatkovTallinna 53. Keskkool8. klass32Jevgenia Tkatšova
Даниэль СлавошевскийTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass32Hanna Osypenko
Лиля РезниковаTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass32Kaja Pello
Мелания БрегановаTallinna Juudi Kool6.b klass32Niina Botina
Никита ЛагуткинHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass32Aljona Lеокина
Никита СаранаTallinna 53. Keskkool8.e klass32Jevgenia Tkatšova
Age-Maria MandelRõuge Põhikool8. klass31Piret Viil
Agnessa TundRäpina Ühisgümnaasium7.b klass31Egne Kindsigo
Ailar KenderRõuge Põhikool7. klass31Piret Viil
Alesja KorotkovaNarva Keeltelütseum6.e klass31Valeria Nazarova
Alex-Andri KaljendPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass31Kairi Osula
Andreas ViidasVäike-Maarja Gümnaasium5. klass31Liina Bork
Anna BaikovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass31Jaana Kirs
Bianca TuulRäpina Ühisgümnaasium7.b klass31Egne Kindsigo
Birgit KaskViimsi Keskkool7.b klass31Vilve Roosioks
Daniel WolfTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass31Natalja Grudkina
Egert SoomeRapla Ühisgümnaasium7.b klass31Kadri Laup
Egle VissakVäike-Maarja Gümnaasium4.b klass31Ele-Riin Vend
Eke LaanTallinna Reaalkool6.a klass31Kailit Taliaru
Eleanoora Ly KivimäeViimsi Keskkool7.e klass31Vilve Roosioks
Enrique PachnerTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass31Kristine Laanisto
Hannah VolkovKohila Gümnaasium8.b klass31Lili Kesa
Hugo Bert VirroTallinna Reaalkool6.b klass31Kailit Taliaru
Jaago TeearuPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass31Kairi Osula
Jan JaanipereIisaku Gümnaasium8. klass31Kalev Riivik
Janette VihandTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass31Kristine Laanisto
Jelizaveta PavlychevaKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass31Jelena Reisi
Johanna JakobsonKambja Põhikool8.b klass31Mare Mõisa
Johanna VunkPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass31Väino Tuisk
Johannes TeekelEmmaste Põhikool7. klass31Margus Sõmer
Joosep VahterJüri Gümnaasium6.b klass31Merke Kalinin
Kailis BrobergVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass31Liina Bork
Kardo Remi KaarPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass31Kairi Osula
Karoliina PaasNõo Põhikool7. klass31Katrin Kalamees
Kaspar PõltsamSurju Põhikool8. klass31Signe Reidla
Kennet AunTallinna 53. Keskkool7.e klass31Jevgenia Tkatšova
Klen-Marten KoolVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass31Liina Bork
Konstantin KondratjukTapa Vene Põhikool6. klass31Jelena Jakovleva
Kristofer SaarKambja Põhikool6. klass31Mare Mõisa
Kätriin PaePärnu Ülejõe Põhikool7.c klass31Taimi Dreier
Laura MölderViimsi Keskkool7.f klass31Vilve Roosioks
Liilia KinsiveerVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass31Liina Bork
Liis LumisaluPärnu Vanalinna Põhikool7.a klass31Väino Tuisk
Lisandra KoitlaViimsi Keskkool7.e klass31Vilve Roosioks
Luisa NukaViimsi Keskkool7.f klass31Vilve Roosioks
Madli NokkurKadrina Keskkool7.a klass31Mari Onton
Maija JuhkumTallinna 53. Keskkool8.d klass31Jevgenia Tkatšova
Marek VainolaOlustvere Põhikool7. klass31Jüri Sulg
Marelle LellVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass31Liina Bork
Maria PonomarevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass31Hanna Osypenko
Marja SurnotsevaNarva Keeltelütseum6.e klass31Valeria Nazarova
Marten RandmaaRapla Ühisgümnaasium7.a klass31Kadri Laup
Marten TederJüri Gümnaasium6.b klass31Merke Kalininületas ajalimiiti
Martin VärtonTallinna Reaalkool7.c klass31Kailit Taliaru
Mete SoopTallinna Toomkool7. klass31Lidia Uuselu
Mia AavikJüri Gümnaasium6.c klass31Merke Kalinin
Milana SladkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass31Julia Ratšinskaja
Milena GerasimenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass31Kristina Toropova
Nele SumreVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass31Liina Bork
Oleg SoloveiTallinna 53. Keskkool8.b klass31Anna Surmai
Polina GrizodubNarva Vanalinna Riigikool6.b klass31Jaana Kirsväljaspool vanuserühma
Rahel JaansonViimsi Keskkool7.b klass31Vilve Roosioks
Ramon SmirnovPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass31Signe Reidla
Rasmus BoisenMelliste Algkool-Lasteaed6. klass31Henri Paves
Riin LaiguRakvere Reaalgümnaasium7.a klass31Reeli Rump
Robin KyttPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass31Signe Reidla
Robin Rocco KõrranTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass31Kristine Laanisto
Sander Tony SisaskPärnu Ülejõe Põhikool7.a klass31Taimi Dreier
Sebastian MendelssonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass31Hanna Osypenko
Siim KaasikGustav Adolfi Gümnaasium5.a klass31Ingrid Maadvere
Sofja BreusTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass31Kristina Toropova
Stacy SkalikovaNarva Keeltelütseum6.c klass31Valeria Nazarova
Steven TormPaide Gümnaasium6.a klass31Dina Ressaar
Taaniel PreisfreundVäike-Maarja Gümnaasium4.a klass31Liina Bork
Taniel VainVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass31Liina Bork
Teimro VakkRõuge Põhikool7. klass31Piret Viil
Timur NesvetajevTallinna 53. Keskkool6.b klass31Georgi Lagvilava
Vjatšeslav ŠurõginKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass31Irina Gritsinenko
Илона ПшеничнаяTapa Vene Põhikool6. klass31Jelena Jakovleva
Руслан ЛеоновHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass31Aljona Lеокина
Allar-Joel MöldreTallinna Reaalkool6.b klass30Kailit Taliaru
Andrei TsubarevTallinna 53. Keskkool6.b klass30Georgi Lagvilava
Art SaareperaTallinna Reaalkool6.b klass30Kailit Taliaru
Carl Martin PõldsamPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass30Kairi Osula
Carol LaanistoTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass30Kristine Laanisto
Cristopher JaasPaide Gümnaasium6.b klass30Dina Ressaar
Denis LenchykHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass30Aljona Lеокина
Dmitri KurõšinTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass30Kristine Laanisto
Dominik MorgenTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass30Kaja Pello
Edgar GratsjovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass30Aljona Lеокина
Eleonora JargTallinna Reaalkool6.b klass30Kailit Taliaru
Eliise AavikTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass30Kristine Laanisto
Eliise AltmannRakvere Reaalgümnaasium7.a klass30Reeli Rump
Elizaveta BrikkerTallinna 53. Keskkool6.a klass30Georgi Lagvilava
Erik KussakinEhte Humanitaargümnaasium8.a klass30Dmitri Mištšenko
Evelin KõnnuVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass30Liina Bork
Fjodor MelehhovViimsi Keskkool7.b klass30Vilve Roosioks
Grete PärnpuuPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass30Taimi Dreier
Hanna-Liisa SarikRõuge Põhikool8. klass30Piret Viil
Izabella UshakovaTallinna Juudi Kool6.b klass30Niina Botina
Ivan TurbinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass30Julia Ratšinskaja
Jan RoosTallinna Toomkool7.a klass30Lidia Uuselu
Jaroslav StepanovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass30Dmitri Mištšenko
Jekaterina SidorkinaNarva Keeltelütseum6.c klass30Valeria Nazarova
Kadi-Ann KonsikViimsi Keskkool7.f klass30Vilve Roosioks
Kardo Eino KlementVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass30Liina Bork
Karl JohansonEmmaste Põhikool7. klass30Margus Sõmer
Kaspar MaametsPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass30Kairi Osula
Kaspar TomsonIisaku Gümnaasium8. klass30Kalev Riivik
Kati-Karoli SillaRäpina Ühisgümnaasium7.b klass30Egne Kindsigo
Kelly FalkRõuge Põhikool8. klass30Piret Viil
Kertu BachmannRapla Ühisgümnaasium7.a klass30Kadri Laup
Kevin LinkSurju Põhikool8. klass30Signe Reidla
Kevin MatsonTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass30Kristine Laanisto
Kristiina RaagVäike-Maarja Gümnaasium7. klass30Liina Bork
Kuido MändmetsSurju Põhikool8. klass30Signe Reidla
Külly TeerVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass30Liina Bork
Liisbet SuikMelliste Algkool-Lasteaed5. klass30Henri Paves
Lisanna VaikneKärdla Põhikool5.a klass30Helis Roosimaa
Lisete BraustVäike-Maarja Gümnaasium5. klass30Liina Bork
Lotte PuuseppViimsi Keskkool7.c klass30Vilve Roosioks
Maarja-Liisa SindonenVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass30Liina Bork
Makar TatartšenkoNarva Vanalinna Riigikool6.b klass30Jaana Kirs
Maksim MiškanenkoNarva Keeltelütseum6.c klass30Valeria Nazarova
Maksim ZnamenskiRäpina Ühisgümnaasium7.a klass30Egne Kindsigo
Maria JevstignejevaTallinna 53. Keskkool7.e klass30Jevgenia Tkatšova
Maria StrutskinaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass30Irina Gritsinenko
Maris LebedevaOlustvere Põhikool7. klass30Jüri Sulg
Marleen AlksandrovPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass30Kairi Osula
Melissa-Kristin RebaneRakvere Reaalgümnaasium7.a klass30Reeli Rump
Merily TambikVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass30Liina Bork
Mia UustalJüri Gümnaasium6.b klass30Merke Kalinin
Moona MürkKiltsi Põhikool7. klass30Kati Kümnik
Nikita MartsenkoNarva Keeltelütseum6.e klass30Valeria Nazarova
Nikita TimofejevKohila Gümnaasium8.a klass30Lili Kesa
Nikita TõsjatovTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass30Kaja Pello
Nikolai SuhhovNarva Keeltelütseum6.c klass30Valeria Nazarova
Oskar Mihkel KäguPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass30Kairi Osula
Patrick MalmTallinna Toomkool7.a klass30Lidia Uuselu
Patrik TammViimsi Keskkool7.c klass30Vilve Roosioks
Polina KazennovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6. klass30Natalja Erte
Priit PettaiRõuge Põhikool6. klass30Piret Viil
Ragnar RandRapla Ühisgümnaasium7.b klass30Kadri Laup
Raneb-Ronan AlliksooJüri Gümnaasium8.a klass30Luisa Pani
Rasmus JuvanenKadrina Keskkool7.a klass30Mari Onton
Rasmus JärvpõldRõuge Põhikool6. klass30Piret Viil
Rasmus KurvitsTabasalu Ühisgümnaasium8.e klass30Kristine Laanisto
Reljo KasemetsTõrva Gümnaasium8.b klass30Katrin Kalamees
Rita Liisa RaudseppTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass30Kristine Laanisto
Saamuel KaskKärdla Põhikool5.a klass30Helis Roosimaa
Samanta PalkKambja Põhikool8.a klass30Mare Mõisa
Silver LeesnurmRakvere Reaalgümnaasium7.c klass30Reeli Rump
Stefan VaaksTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass30Kristine Laanisto
Sten RubergRapla Ühisgümnaasium7.b klass30Kadri Laup
Tamara NovikovaTallinna 53. Keskkool7.d klass30Jevgenia Tkatšova
Trevor ReimetsPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass30Taimi Dreier
Uljana AruvaldTallinna Juudi Kool8. klass30Niina Botina
Viktoria SokolovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass30Kaja Pello
Беата БлинцоваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass30Hanna Osypenko
Виктория ХаркинаTallinna Juudi Kool8. klass30Niina Botina
Диана КоданикTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass30Kristina Toropova
Aabel SheshenkoTapa Vene Põhikool7. klass29Jelena Jakovleva
Aleksandr EgorovTallinna 53. Keskkool7.g klass29Anna Surmai
Aleksandr GunkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass29Natalja Grudkina
Aleksei NikitinNarva Keeltelütseum6.b klass29Valeria Nazarova
Alisa MelkumjanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass29Kristina Toropova
Anatoli PanovIisaku Gümnaasium7. klass29Kalev Riivik
Andre KranachRapla Ühisgümnaasium7.a klass29Kadri Laup
Andrei MarkusHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass29Aljona Lеокина
Angeelika KruusKambja Põhikool8.a klass29Mare Mõisa
Angela JaaniTõrva Gümnaasium7.b klass29Katrin Kalamees
Angela SoovikKärdla Põhikool5.a klass29Helis Roosimaa
Annalisa KeskülaVäike-Maarja Gümnaasium5. klass29Liina Bork
Arlette AdvelkViimsi Keskkool7.d klass29Martin Männik
Arvo-Martin ÜlperRõuge Põhikool6. klass29Piret Viil
Brit ToperViimsi Keskkool7.d klass29Martin Männik
Darina JagudinaPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass29Väino Tuisk
Elandra LõbusPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass29Taimi Dreier
Eldar MorozSakala Eragümnaasium6. klass29Rita Izjumskaja
Enely PekriRakvere Reaalgümnaasium7.b klass29Reeli Rump
Ergo ÕispuRapla Ühisgümnaasium7.b klass29Kadri Laup
Eric TõuguPaide Gümnaasium6.c klass29Dina Ressaar
Erik OlkinTallinna 53. Keskkool7. klass29Jevgenia Tkatšova
Geandra GrünbergPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass29Taimi Dreier
Gerli-Kertu RehemaaKambja Põhikool7. klass29Mare Mõisa
Gerttu Johanna RiikPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass29Väino Tuisk
Getrin RaudseppVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass29Liina Bork
Gloria Santos DuarteViimsi Keskkool7.e klass29Vilve Roosioks
Greete HuukKärdla Põhikool5.b klass29Helis Roosimaa
Gregor RaumanRakvere Reaalgümnaasium7.b klass29Reeli Rump
Hans TammelaViimsi Keskkool7.b klass29Vilve Roosioks
Henri NukkRakvere Reaalgümnaasium7.a klass29Reeli Rump
Indrek TomingasVäike-Maarja Gümnaasium5. klass29Liina Bork
Janary KaskPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass29Taimi Dreier
Jekaterina NesumajevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass29Hanna Osypenko
Jessica MölderPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass29Kairi Osula
Johanna TombergViimsi Keskkool7.b klass29Vilve Roosioks
Karel RammoViimsi Keskkool7.f klass29Vilve Roosioks
Karl RajuRõuge Põhikool6. klass29Piret Viil
Karmen Patrisia MeisterPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass29Kairi Osula
Karolina KlepikovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass29Natalja Grudkina
Kaspar RausViimsi Keskkool7.a klass29Vilve Roosioks
Laura LuikPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass29Taimi Dreier
Liisa-Lisete MeriKärdla Põhikool5.b klass29Helis Roosimaa
Liisi OtsingRäpina Ühisgümnaasium7.a klass29Egne Kindsigo
Lisa Susanna JaaniTõrva Gümnaasium8.b klass29Katrin Kalamees
Mannu TombergPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass29Väino Tuisk
Marta ReimalKadrina Keskkool7.a klass29Mari Onton
Merilyn AasnaViimsi Keskkool7.a klass29Vilve Roosioks
Mia Lisette PihelgasTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass29Kristine Laanisto
Mihkel IlvesVäike-Maarja Gümnaasium4.a klass29Liina Bork
Nele-Liis KallakVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass29Liina Bork
Pavel KurkinTallinna 53. Keskkool8. klass29Jevgenia Tkatšova
Ralf KannenbergTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass29Kristine Laanisto
Romet ReisinKohila Gümnaasium8.c klass29Lili Kesa
Ron Robert PärgPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass29Kairi Osula
Serena SäravPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass29Taimi Dreier
Stefani FreitokJärveküla kool7.a klass29Ainar Praam
Sten ArtelRapla Ühisgümnaasium7.a klass29Kadri Laup
Sten KerkEmmaste Põhikool7. klass29Margus Sõmer
Susanne AlupereViimsi Keskkool7.f klass29Vilve Roosioks
Tristan ImalaTallinna Reaalkool6.a klass29Kailit Taliaru
Veronika ArosPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass29Signe Reidla
Vladislav MarkelovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass29Dmitri Mištšenko
Алина ГерасимоваTallinna 53. Keskkool8.d klass29Jevgenia Tkatšova
Алина ШуваловаTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass29Kaja Pello
Анастасия ЧаулинаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass29Julia Ratšinskaja
Вячеслав ГордеевNarva Keeltelütseum6.d klass29Valeria Nazarova
Катри СергееваNarva Keeltelütseum6.a klass29Valeria Nazarova
Сергей КарпецкийTallinna 53. Keskkool8.b klass29Anna Surmai
Aivar EllamVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass28Liina Bork
Anastasia BogdanovitsTallinna Juudi Kool6.b klass28Niina Botina
Anastasija HristokinaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass28Dmitri Mištšenko
Anastasija MartynyukTallinna 53. Keskkool6. klass28Georgi Lagvilava
Andero RääkJüri Gümnaasium6.c klass28Merke Kalinin
Andrei KovalenkoEhte Humanitaargümnaasium8.a klass28Dmitri Mištšenko
Angelika TammikPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass28Taimi Dreier
Annike KiilmaaTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass28Kristine Laanisto
Arina BebnevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass28Kristina Toropova
Arseni NikolajevEhte Humanitaargümnaasium8.b klass28Dmitri Mištšenko
Artemi KapanevHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass28Aljona Lеокина
Astrid LepistKambja Põhikool6. klass28Mare Mõisa
Balduhhova BalduhhovaTallinna Juudi Kool6.a klass28Niina Botina
Camellia LemarinjeTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass28Julia Ratšinskaja
Carlos PitkjaVäike-Maarja Gümnaasium4.a klass28Liina Bork
Cassandra VovtšokPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass28Taimi Dreier
Claudia VichmannRapla Ühisgümnaasium7.a klass28Kadri Laup
Dajana TservonaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass28Julia Ratšinskaja
Diana AndrejevaTallinna 53. Keskkool7.d klass28Jevgenia Tkatšova
Edgar KoverdaTapa Vene Põhikool7. klass28Jelena Jakovleva
Elissa Riinamari PalkViimsi Keskkool7.c klass28Vilve Roosioks
Elle-Liis LiivasKurtna Kool7. klass28Jürgen Tina
Emily TammePärnu Ülejõe Põhikool7.a klass28Taimi Dreier
Enriko KiuruKambja Põhikool8.b klass28Mare Mõisa
Espen UriKambja Põhikool6. klass28Mare Mõisa
Eva-Lotta PiirsaluTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass28Kristine Laanisto
Evelin JunanenTallinna Juudi Kool6.b klass28Niina Botina
German ŠtatnovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass28Julia Ratšinskaja
Gordei009 PetrovVali siit kool või muu asutus6.a klass28Valeria Nazarova
Gregor LehtmetsViimsi Keskkool7.b klass28Vilve Roosioks
Hardi KadakKambja Põhikool7. klass28Mare Mõisa
Harold LeifTallinna Reaalkool6.b klass28Kailit Taliaru
Ingrid TreffnerVäike-Maarja Gümnaasium7. klass28Liina Bork
Jekaterina StorozukHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass28Aljona Lеокина
Jelena MelnikovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass28Irina Gritsinenko
Jesper MissPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass28Signe Reidla
Joanne- Mai VlassovPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass28Kairi Osula
Jura TruupoldTallinna 53. Keskkool7.b klass28Anna Surmai
Kedelin ToomesooTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass28Kristine Laanisto
Kerdo KuusmaaKiltsi Põhikool7. klass28Kati Kümnik
Kerli-Karmela SavolainenVäike-Maarja Gümnaasium7. klass28Liina Bork
Kristjan VesingiKärdla Põhikool5.a klass28Helis Roosimaa
Lars AigroTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass28Kristine Laanisto
Levin MeasPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass28Väino Tuisk
Liisa-Lotta TõkkeRapla Ühisgümnaasium7.a klass28Kadri Laup
Maria AntsiferovaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass28Aljona Lеокина
Maria BõtṡkovaTallinna 53. Keskkool6. klass28Georgi Lagvilava
Maria Liisa ArrakTallinna Toomkool7. klass28Lidia Uuselu
Maria Matilde MähharViimsi Keskkool7.f klass28Vilve Roosioks
Marii TummKurtna Kool7. klass28Jürgen Tina
Marko PäsmelTallinna 53. Keskkool7.b klass28Anna Surmai
Markus AndrejevaIlmatsalu Põhikool5. klass28Joosep Norma
Martin SagiKambja Põhikool8.a klass28Mare Mõisa
Merily MaaltViimsi Keskkool7.c klass28Vilve Roosioks
Mihkel MikkerTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass28Kristine Laanisto
Miia PinnonenViimsi Keskkool7.a klass28Vilve Roosioks
Natalja PetrovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass28Irina Gritsinenko
Nikita DoroninTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6. klass28Natalja Erte
Oskar KalameesTallinna Reaalkool6.a klass28Kailit Taliaru
Pavel MuhhinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass28Kristina Toropova
Polina GubatsjovaKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass28Jelena Reisi
Rainis VilboKohila Gümnaasium8.a klass28Lili Kesa
Rasmus PihtNõo Põhikool8. klass28Katrin Kalamees
Ristjan MetsniitPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass28Kairi Osula
Robert AkulinTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass28Kaja Pello
Sireli MüürseppTõrva Gümnaasium7.a klass28Katrin Kalamees
Sofia DzyubaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass28Kaja Pello
Stever KudiVäike-Maarja Gümnaasium4.a klass28Liina Bork
Uku KübarseppOlustvere Põhikool7. klass28Jüri Sulg
Valerija KlimtsovaNarva Keeltelütseum6.c klass28Valeria Nazarova
Valja MaslyuchenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass28Hanna Osypenko
Veta UlanovaTallinna 53. Keskkool8.d klass28Jevgenia Tkatšova
Анастасия ТрессNarva Keeltelütseum6.b klass28Valeria Nazarova
Варвара ЛушниковаNarva Keeltelütseum6.e klass28Valeria Nazarova
Яника ПоповаTallinna 53. Keskkool8.d klass28Jevgenia Tkatšova
Agathe Elizabeth MarksonRapla Ühisgümnaasium7.b klass27Kadri Laup
Aleksandr UtkinEhte Humanitaargümnaasium8.b klass27Dmitri Mištšenko
Anett KallikormTallinna Toomkool7. klass27Lidia Uuselu
Angela KingVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass27Liina Bork
Anna BelorusovaTallinna Juudi Kool6.a klass27Niina Botina
Antanas AgustinasHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass27Aljona Lеокина
Artjom GoroskoTallinna 53. Keskkool8.b klass27Anna Surmai
Boris BelikNarva Keeltelütseum6.a klass27Valeria Nazarova
Christian BudilovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass27Hanna Osypenko
Dan KannelPaide Gümnaasium6.c klass27Dina Ressaar
Darja MihhailovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass27Dmitri Mištšenko
Egle ToomeniitVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass27Liina Bork
Elvira SimonovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass27Hanna Osypenko
Emma RajaveerKärdla Põhikool5.a klass27Helis Roosimaa
Grethe AntsmäeRapla Ühisgümnaasium7.a klass27Kadri Laup
Indrek-Ivar VaherPaide Gümnaasium6.c klass27Dina Ressaar
Jenny VainViimsi Keskkool7.c klass27Vilve Roosioks
Jevgenia LossevaNarva Keeltelütseum6.a klass27Valeria Nazarova
Karl-Martin NurkmaVäike-Maarja Gümnaasium8.b klass27Liina Bork
Karoliina LiitmaaPärnu Vanalinna Põhikool7.a klass27Väino Tuisk
Katja OleinikTallinna 53. Keskkool7. klass27Jevgenia Tkatšova
Ken-Rico RoosimaaTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass27Kristine Laanisto
Kenti MännisteRõuge Põhikool6. klass27Piret Viil
Kevin-Ken VahtraTõrva Gümnaasium7.a klass27Katrin Kalamees
Kristal PitkjaVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass27Liina Bork
Kristina SamushinaNarva Keeltelütseum6.a klass27Valeria Nazarova
Kristjan KiviselgSurju Põhikool8. klass27Signe Reidla
Laura-Lisette RäniViimsi Keskkool7.d klass27Martin Männik
Lauri MürkhainJüri Gümnaasium6.b klass27Merke Kalinin
Liisbeth VäljakJüri Gümnaasium8.a klass27Luisa Pani
Lily Helen JoametsJüri Gümnaasium8.a klass27Luisa Pani
Maksim HamidzanovVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass27Liina Bork
Mary-Eliise KivikangurPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass27Väino Tuisk
Merili UmbPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass27Väino Tuisk
Mia TaluPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass27Kairi Osula
Mihkel KeskülaPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass27Kairi Osula
Minnamari LüllOlustvere Põhikool7. klass27Jüri Sulg
Mirtel StankevitsPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass27Kairi Osula
Mirthel PestiRapla Ühisgümnaasium7.b klass27Kadri Laup
Nikita JakovlevKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass27Jelena Reisi
Oliver Art TootsPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass27Kairi Osula
Oliver KalamTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass27Kristine Laanisto
Pavel KirillovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass27Julia Ratšinskaja
Rasmus PuudersellViimsi Keskkool7.c klass27Vilve Roosioks
Remorico MartinsonPaide Gümnaasium6.b klass27Dina Ressaar
Sander LepikKurtna Kool7. klass27Jürgen Tina
Simm-Marten SaadiTallinna Reaalkool6.b klass27Kailit Taliaru
Sten Erik TomsonTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass27Kristine Laanisto
Tamara NovikovaTallinna 53. Keskkool7.d klass27Jevgenia Tkatšova
Tiit EhasooJäneda Kool7. klass27Kadri Toomingas
Алекс ВерхоглядTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass27Kristina Toropova
Иван ЗадырNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass27Vladimir Runin
Света ЖеваченкоNarva Keeltelütseum6.a klass27Valeria Nazarova
Aaria Lee TroostKohila Gümnaasium8.b klass26Lili Kesa
Aleksandr RaadoEhte Humanitaargümnaasium8.b klass26Dmitri Mištšenko
Allan ToomingasKohila Gümnaasium8.c klass26Lili Kesa
Anastasija FilippovaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass26Aljona Lеокина
Annaliisa KärnerKohila Gümnaasium8.a klass26Lili Kesa
Artjom SmorgulenkoTallinna 53. Keskkool6. klass26Georgi Lagvilava
Damian JelaginTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass26Julia Ratšinskaja
Daniel VelbaumViimsi Keskkool7.a klass26Vilve Roosioks
Daniil KirjušinTallinna 53. Keskkool6. klass26Georgi Lagvilava
Danila VassiljevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass26Natalja Grudkina
Dmitrii BogdanovTapa Vene Põhikool6. klass26Jelena Jakovleva
Dominik GaydashevHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass26Aljona Lеокина
Edgar AiaPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass26Taimi Dreier
Ekaterina VinogradovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass26Kaja Pello
Eliisa TrakmannKohila Gümnaasium8.a klass26Lili Kesa
Elina PuustaVäike-Maarja Gümnaasium5. klass26Liina Bork
Elina VagerTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass26Kristina Toropova
Elise-Lota LaoViimsi Keskkool7.a klass26Vilve Roosioks
Elizabeth KivesteTallinna 53. Keskkool7.a klass26Anna Surmai
Erica Laureen ReppoViimsi Keskkool7.c klass26Vilve Roosioks
Eva-Angelica KaldaruVäike-Maarja Gümnaasium4.a klass26Liina Bork
Francis SamofalovKohila Gümnaasium8.b klass26Lili Kesa
Gabriel DementjevKohila Gümnaasium8.a klass26Lili Kesa
Helari AinsarVäike-Maarja Gümnaasium8.b klass26Liina Bork
Inessarebeca VellakRõuge Põhikool8. klass26Piret Viil
Janely BelausevRäpina Ühisgümnaasium7.a klass26Egne Kindsigo
Jens-Maikel ArulaanVäike-Maarja Gümnaasium8.b klass26Liina Bork
Karlis EllermaaPaide Gümnaasium6.c klass26Dina Ressaar
Katrina OrlovaNarva Keeltelütseum6.a klass26Valeria Nazarova
Kerli KelguKiltsi Põhikool8. klass26Kati Kümnik
Kertu MetsmaTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass26Kristine Laanisto
Laura GubarevTallinna 53. Keskkool7. klass26Jevgenia Tkatšova
Laura-Maris Kuldsaar-AdamsonTabasalu Ühisgümnaasium8.c klass26Kristine Laanisto
Liis SisaskRõuge Põhikool7. klass26Piret Viil
Maksim SapuglitsovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass26Kristina Toropova
Marilee PihlakJäneda Kool7. klass26Kadri Toomingas
Mark NikitinNarva Keeltelütseum6.a klass26Valeria Nazarova
Markus LadogaKohila Gümnaasium8.a klass26Lili Kesa
Markus LumeraPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass26Taimi Dreier
Markus MännikKohila Gümnaasium8.b klass26Lili Kesa
Markus PartsTallinna Reaalkool6.b klass26Kailit Taliaru
Marta DavõdovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass26Jaana Kirs
Merel ArunurmKärdla Põhikool5.a klass26Helis Roosimaa
Merild ÕunapuuKärdla Põhikool5.a klass26Helis Roosimaa
Mihkel OjanurmPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass26Taimi Dreier
Milana KuranTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass26Natalja Grudkina
Nastja PolubinskajaMuu asutus6.c klass26Valeria Nazarova
Oskar PukkTallinna Reaalkool6.a klass26Kailit Taliaru
Ove StrømsvågKohila Gümnaasium8.c klass26Lili Kesa
Ragnar MustRõuge Põhikool8. klass26Piret Viil
Ralph RupertKurtna Kool7. klass26Jürgen Tina
Riho TärkEmmaste Põhikool5. klass26Margus Sõmer
Sander SmirnovKurtna Kool7. klass26Jürgen Tina
Sandor PiikViimsi Keskkool7.a klass26Vilve Roosioks
Zhanna IvanovaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass26Aljona Lеокина
Vanessa-Lotta MäsakViimsi Keskkool7.d klass26Martin Männik
Victoria HindriksooKambja Põhikool6. klass26Mare Mõisa
Vika SarapTallinna Juudi Kool6.a klass26Niina Botina
Vitali VasilevitšKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass26Irina Gritsinenko
Vivian KolbergTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass26Kristine Laanisto
Vladislav ProtassovNarva Keeltelütseum6.c klass26Valeria Nazarova
Никита ИвановTallinna Juudi Kool6.b klass26Niina Botina
Павел КирилловTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass26Julia Ratšinskaja
Anette SchmittPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass25Väino Tuisk
Anna JürgensonKohila Gümnaasium8.a klass25Lili Kesa
Anna PanenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass25Irina Gritsinenko
Anna VerjajevaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass25Aljona Lеокина
Anna-Kaisa GalakRõuge Põhikool7. klass25Piret Viil
Anne IllingTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass25Kristina Toropova
Berit KupperViimsi Keskkool7.b klass25Vilve Roosioks
Crislyn KorolkovRapla Ühisgümnaasium7.b klass25Kadri Laup
Daniel PartanenTapa Vene Põhikool7. klass25Jelena Jakovleva
Daniil HristichTallinna 53. Keskkool7.a klass25Anna Surmai
Elisa223 KalashnikovaTallinna Juudi Kool6.a klass25Niina Botina
Emili LeisKambja Põhikool6. klass25Mare Mõisa
Erik VolkovTallinna 53. Keskkool6.b klass25Georgi Lagvilava
Germo TammsaluRõuge Põhikool6. klass25Piret Viil
Getriin KolkRapla Ühisgümnaasium7.a klass25Kadri Laup
Heigo SoidlaKohila Gümnaasium8.c klass25Lili Kesa
Herky HansaluPärnu Vanalinna Põhikool7.a klass25Väino Tuisk
Isabell-Mary LuikTõrva Gümnaasium7.b klass25Katrin Kalamees
Johanna Maria TammNõo Põhikool7. klass25Katrin Kalamees
Katariina KaljulaVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass25Liina Bork
Keidi NapritsonJüri Gümnaasium6.c klass25Merke Kalinin
Kris KirssTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass25Kaja Pello
Kris-Ly KartauTõrva Gümnaasium7.b klass25Katrin Kalamees
Kristjan DementjevTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass25Kaja Pello
Lauren Elizabeth ProkopovitšPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7.a klass25Väino Tuisk
Linda-Marie NeorcsikJüri Gümnaasium6.b klass25Merke Kalinin
Mairit MüürsaluVäike-Maarja Gümnaasium5. klass25Liina Bork
Markus JuhePalade Põhikool5. klass25Helis Roosimaa
Marleen DanilovaKiltsi Põhikool7. klass25Kati Kümnik
Marten NikitinTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass25Kristine Laanisto
Mehis PaarEmmaste Põhikool5. klass25Margus Sõmer
Milan PanovNarva Keeltelütseum6.c klass25Valeria Nazarova
Natali PrashekTallinna 53. Keskkool7.b klass25Anna Surmai
Nikita VassiljevTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass25Dmitri Burlakov
Rasmus AbiPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass25Kairi Osula
Reine EskoPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass25Taimi Dreier
Robert GrintsovTallinna 53. Keskkool6. klass25Georgi Lagvilava
Robin VilgaKohila Gümnaasium8.c klass25Lili Kesa
Ryan ArumäeViimsi Keskkool7.c klass25Vilve Roosioks
Sander TalviPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass25Signe Reidla
Sandra KreininTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass25Kristine Laanisto
Sebastian PaulbergPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass25Kairi Osula
Tauri ToomsaluOlustvere Põhikool7. klass25Jüri Sulg
Teron Martin AllastePeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass25Signe Reidla
Tristan PugiJüri Gümnaasium8.a klass25Luisa Pani
Urmas AalVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass25Liina Bork
Valentin StepanovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass25Aljona Lеокина
Моника СтуденикинаTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass25Kaja Pello
Aili TammojaVäike-Maarja Gümnaasium4.a klass24Liina Bork
Aleksander NikolajevTallinna 53. Keskkool7.b klass24Anna Surmai
Aleksander UtkinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass24Kristina Toropova
Aleksei ŠutKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass24Irina Gritsinenko
Anatoli BaljakinTallinna 53. Keskkool7.d klass24Jevgenia Tkatšova
Andre JuheKärdla Põhikool5.b klass24Helis Roosimaa
Anna-Liisa LaasTallinna Juudi Kool6.b klass24Niina Botina
Artjom ShengTallinna Juudi Kool6.a klass24Niina Botina
Astor ArgosVäike-Maarja Gümnaasium4.b klass24Ele-Riin Vend
Brita MooritsVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass24Liina Bork
Carel PärnRakvere Reaalgümnaasium7.c klass24Reeli Rump
Dagnar MurumetsNõo Põhikool8. klass24Katrin Kalamees
Damir FashudinovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium5.d klass24Kristina Toropova
Danel VološinIisaku Gümnaasium8. klass24Kalev Riivik
Daniel KaserskyiEhte Humanitaargümnaasium8.b klass24Dmitri Mištšenko
Dasha DobrjakovaTallinna Juudi Kool6.a klass24Niina Botina
Ekaterina KornejevaTallinna 53. Keskkool6. klass24Georgi Lagvilava
Emma Mia JaanimägiPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass24Kairi Osula
Erica ManjahhinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass24Hanna Osypenko
Erich-Johannes KäpaTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass24Kristine Laanisto
Grete KruusmaRapla Ühisgümnaasium7.b klass24Kadri Laup
Ingrid ReinpõldKurtna Kool7. klass24Jürgen Tina
Jekaterina ReinovaIisaku Gümnaasium7. klass24Kalev Riivik
Jessica LeissonJäneda Kool7. klass24Kadri Toomingas
Karina ReisiRakvere Reaalgümnaasium7.b klass24Reeli Rump
Karla TaluKurtna Kool7. klass24Jürgen Tina
Karolina UustalIisaku Gümnaasium8. klass24Kalev Riivik
Keidi Kleer KiviselgPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass24Taimi Dreier
Kirill TserevkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass24Hanna Osypenko
Klim SergejevTallinna 53. Keskkool8.c klass24Anna Surmai
Ksenia DrobovitšTallinna 53. Keskkool6.a klass24Georgi Lagvilava
Luchireper FaceHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass24Aljona Lеокина
Maria -Johanna JõemetsJüri Gümnaasium6.b klass24Merke Kalinin
Maria VassilevskajaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass24Kaja Pello
Marii-Helen HornTõrva Gümnaasium8.a klass24Katrin Kalamees
Marleen RoosViimsi Keskkool7.f klass24Vilve Roosioks
Mia JaagoTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass24Kristine Laanisto
Milena TrotskajaTapa Vene Põhikool7. klass24Jelena Jakovleva
Nastja NikkinenTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass24Kaja Pello
Nikita HristokinEhte Humanitaargümnaasium8.b klass24Dmitri Mištšenko
Nikita ValkovNarva Keeltelütseum6.a klass24Valeria Nazarova
Polina AleksejevaNarva Keeltelütseum6.e klass24Valeria Nazarova
Raiko PajulaRakvere Reaalgümnaasium7.a klass24Reeli Rump
Rando MahlapuuRõuge Põhikool7. klass24Piret Viil
Rihard KahestTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass24Julia Ratšinskaja
Roland BujankinTapa Vene Põhikool7. klass24Jelena Jakovleva
Ruslan YamaevKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass24Jelena Reisi
Sevastyan EhinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6. klass24Natalja Erte
Stanislav TenjuginTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass24Kristina Toropova
Stevel MägiMelliste Algkool-Lasteaed4. klass24Henri Paves
Svetlana DanilovaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass24Dmitri Mištšenko
Valentin MakedonskiTallinna 53. Keskkool6.b klass24Georgi Lagvilava
Verner TomsonRakvere Reaalgümnaasium7.a klass24Reeli Rump
Veronika AntsupovaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass24Dmitri Mištšenko
Vladimir LeninTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass24Kaja Pello
Vladislav ZainullinNarva Keeltelütseum6.d klass24Valeria Nazarova
Александер ЛогвиненкоTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass24Kaja Pello
Амелия ГришкунTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass24Kaja Pello
Ангелина ИзотоваNarva Keeltelütseum6.a klass24Valeria Nazarova
Антон КашурниковNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass24Vladimir Runin
Виктория ХаркинаTallinna Juudi Kool8. klass24Niina Botina
Павел КорнеевTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass24Natalja Grudkina
Aleks KuusingRapla Ühisgümnaasium7.b klass23Kadri Laup
Anni IlvesTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass23Kristine Laanisto
Birgit RooväliRapla Ühisgümnaasium7.a klass23Kadri Laup
Danero MalmPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass23Kairi Osula
Daniel MiholTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass23Natalja Grudkina
Darja ReinovaIisaku Gümnaasium8. klass23Kalev Riivik
Elery AasAudru Kool6.a klass23Sten Sang
Ervin RaidmaIisaku Gümnaasium8. klass23Kalev Riivik
Helene RebanePärnu Ülejõe Põhikool7.b klass23Taimi Dreier
Inessa LehtmetsPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass23Kairi Osula
Jekaterina ButakovaTallinna 53. Keskkool6.a klass23Georgi Lagvilava
Karolin RaidPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass23Kairi Osula
Kert TommKostivere Kool7. klass23Ranele Raudsoo
Kertu HermakülaJüri Gümnaasium6.b klass23Merke Kalinin
Kristina SemenjukTallinna 53. Keskkool7.e klass23Jevgenia Tkatšova
Lemmo MõttusAudru Kool5. klass23Sten Sang
Nekit KarpovTallinna 53. Keskkool7.g klass23Anna Surmai
Nikita IssajevEhte Humanitaargümnaasium8.a klass23Dmitri Mištšenko
Polina KitaevaTallinna 53. Keskkool7. klass23Jevgenia Tkatšova
Riko Robert LeitenVäike-Maarja Gümnaasium4.b klass23Ele-Riin Vend
Robin RuukelVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass23Liina Bork
Sirli AnierRõuge Põhikool7. klass23Piret Viil
Sofia SüvaorgViimsi Keskkool7.d klass23Martin Männik
Steven JuhansooPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass23Taimi Dreier
Taaniel RemmelgEmmaste Põhikool8. klass23Margus Sõmer
Vika TimofejevaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass23Aljona Lеокина
Vladimir AkimovTapa Vene Põhikool6. klass23Jelena Jakovleva
Афина ЛевасопулуTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass23Hanna Osypenko
Ева МендельссонTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass23Hanna Osypenko
Alex VaiganovPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass22Väino Tuisk
Aliis Marii TasaViimsi Keskkool7.f klass22Vilve Roosioks
Anastasia KušnerTallinna 53. Keskkool6. klass22Georgi Lagvilava
Andre ArakTõrva Gümnaasium8.a klass22Katrin Kalamees
Angelika BobrikovaTallinna 53. Keskkool7.e klass22Jevgenia Tkatšova
Anna KnigaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass22Kaja Pello
Anni Marie NurkTallinna Reaalkool6.a klass22Kailit Taliaru
Artur TeesaluTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass22Kaja Pello
Danila MakarovTallinna 53. Keskkool8.b klass22Anna Surmai
Diana TšironovaTapa Vene Põhikool6. klass22Jelena Jakovleva
Eerika KomelkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass22Hanna Osypenko
Emilie VeikViimsi Keskkool7.f klass22Vilve Roosioks
Erko TootsRõuge Põhikool7. klass22Piret Viil
Evelin SadelTallinna 53. Keskkool8.d klass22Jevgenia Tkatšova
Gregor PilmanJüri Gümnaasium6.c klass22Merke Kalinin
Grete-Sandra LuureTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass22Kristine Laanisto
Jegor JevdokimenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass22Hanna Osypenko
Karl PähnaPalade Põhikool5. klass22Helis Roosimaa
Karlmarkus PoomNõo Põhikool7. klass22Katrin Kalamees
Keidy-K2triin KinkRäpina Ühisgümnaasium7.a klass22Egne Kindsigo
Kelin MeidlaVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass22Liina Bork
Kevin VilmanPalade Põhikool5. klass22Helis Roosimaa
Ksenija ВолковаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass22Kristina Toropova
Laura KõivVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass22Liina Bork
Lev ListovTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass22Kaja Pello
Marcus LaurNõo Põhikool7. klass22Katrin Kalamees
Maria Liis AltVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass22Liina Bork
Marleen KanneViimsi Keskkool7.c klass22Vilve Roosioks
Martin KortinVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass22Liina Bork
Nicole ViskubTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass22Kaja Pello
Nikita ZadovTallinna 53. Keskkool8.c klass22Anna Surmai
Nikita TerentjevTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass22Kaja Pello
Ramila NilssonNarva Keeltelütseum6.e klass22Valeria Nazarova
Rasmus KirsimägiTabasalu Ühisgümnaasium5.d klass22Kristine Laanisto
Renet-Bret SalumetsJüri Gümnaasium8.a klass22Luisa Pani
Robert EndePärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass22Kairi Osula
Robert HüttiTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass22Kaja Pello
Robin EenloRõuge Põhikool8. klass22Piret Viil
Robin Tom SchleicherPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass22Kairi Osula
Sofja ErmolaevaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass22Aljona Lеокина
Tatjana GoldbergTallinna Juudi Kool6.b klass22Niina Botina
Vladislav JazõkovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass22Irina Gritsinenko
Кирилл ГришкунTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass22Kaja Pello
Эвилина МелинаNarva Keeltelütseum6.b klass22Valeria Nazarova
Brita Loreen VoitViimsi Keskkool7.f klass21Vilve Roosioks
Carol SanderkoffJärveküla kool7.a klass21Ainar Praam
Denis TikhinyaNarva Keeltelütseum6.b klass21Valeria Nazarova
Georgi GordinNarva Keeltelütseum6.b klass21Valeria Nazarova
Jan Christian RandVäike-Maarja Gümnaasium6.b klass21Liina Bork
Kadri Liisi TootsTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass21Kristine Laanisto
Kent HirvKärdla Põhikool5.a klass21Helis Roosimaa
Kirsi-Mari KreutzwaldTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass21Kristine Laanisto
Lisette RuutViimsi Keskkool7.c klass21Vilve Roosioks
Marek JakovlevKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass21Irina Gritsinenko
Melissa MittTootsi Lasteaed-Põhikool8. klass21Käde Reinthal
Sten-Erik HinnoKärdla Põhikool5.a klass21Helis Roosimaa
Tim KasperTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6. klass21Natalja Erte
Vadim GerassimenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass21Hanna Osypenko
Александр АнкудиновTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass21Hanna Osypenko
Элен АрупTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass21Kaja Pello
Aleksandra TostsukViimsi Keskkool7.b klass20Vilve Roosioks
Alik JaskoTapa Vene Põhikool6. klass20Jelena Jakovleva
Alissa BeljakovaTallinna 53. Keskkool7.d klass20Jevgenia Tkatšova
Anabel AhseKambja Põhikool8.b klass20Mare Mõisa
Artjom GolubkovTapa Vene Põhikool7. klass20Jelena Jakovleva
Edgar MoisejevHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass20Aljona Lеокина
Eleanora KullamäPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass20Kairi Osula
Emir DikajevTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass20Kaja Pello
Evelin TkatsjovaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass20Dmitri Mištšenko
Eва СамойловаTallinna Juudi Kool6.a klass20Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Felis GramakovskiKärdla Põhikool5.b klass20Helis Roosimaa
Georg MaripuuTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass20Kristine Laanisto
Georgi PasetsnikTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass20Kaja Pello
Gerlin JürisaarTõrva Gümnaasium8.b klass20Katrin Kalamees
Gerret RebasTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass20Kristine Laanisto
Grete KilkVäike-Maarja Gümnaasium4.b klass20Ele-Riin Vend
Gustav MiilPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass20Kairi Osula
Hans NaruskRäpina Ühisgümnaasium7.a klass20Egne Kindsigo
Hans Robert SädeRakvere Reaalgümnaasium7.c klass20Reeli Rump
Henry Andreas IgattTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass20Kristine Laanisto
Hhhhh54321 KuznetsovaTallinna 53. Keskkool7.g klass20Anna Surmai
Jan VallimäeKurtna Kool7. klass20Jürgen Tina
Jennifer Ly OjaVäike-Maarja Gümnaasium5. klass20Liina Bork
Joonas VaresRapla Ühisgümnaasium7.a klass20Kadri Laup
Keida UusmaaVäike-Maarja Gümnaasium4.b klass20Ele-Riin Vend
Kirill SvartsNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass20Vladimir Runin
Maria KovaljovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass20Kaja Pello
Marleen MandelRõuge Põhikool8. klass20Piret Viil
Marten MerilooJüri Gümnaasium6.b klass20Merke Kalinin
Robin HausVäike-Maarja Gümnaasium8.b klass20Liina Bork
Robin MõttPärnu Ülejõe Põhikool7.a klass20Taimi Dreier
Sandra-Maria ToomeniitVäike-Maarja Gümnaasium4.b klass20Ele-Riin Vend
Sasha ProsevitsTallinna Juudi Kool6.b klass20Niina Botina
Sigrit SteinbergMelliste Algkool-Lasteaed5. klass20Henri Paves
Triinu KährKambja Põhikool6. klass20Mare Mõisa
Uku Rasmus ErnitsMelliste Algkool-Lasteaed6. klass20Henri Paves
Диана ТоркуноваTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass20Kaja Pello
Екатерина ИвановаTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass20Kaja Pello
Миша ВласюкHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass20Aljona Lеокина
София МостоваяTallinna Juudi Kool6.a klass20Niina Botina
Andreas PõldTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass19Kristine Laanisto
Andrus LoodIlmatsalu Põhikool5.e klass19Joosep Norma
Anna LukinjukTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass19Kaja Pello
Anne Maria VaherPaide Gümnaasium6.a klass19Dina Ressaar
Carmen DementjevKohila Gümnaasium8.b klass19Lili Kesa
Daniil KassavtsenkoTallinna 53. Keskkool6.b klass19Georgi Lagvilava
Georgi ViilikViimsi Keskkool7.d klass19Martin Männik
Hanna-Liisa MatMelliste Algkool-Lasteaed4. klass19Henri Paves
Heleri SõerTallinna Reaalkool6.b klass19Kailit Taliaru
Jelizaveta SumskajaHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass19Aljona Lеокина
Jonatan BeshkinTallinna Juudi Kool6.a klass19Niina Botina
Karmen AroleppMelliste Algkool-Lasteaed6. klass19Henri Paves
Kristelle KranichJüri Gümnaasium6.c klass19Merke Kalinin
Kristo PrinkenVäike-Maarja Gümnaasium4.b klass19Liina Bork
Lauri LaurbergJüri Gümnaasium6.b klass19Merke Kalinin
Marek KuikPaide Gümnaasium6.a klass19Dina Ressaar
Polina MitrohhinaKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass19Jelena Reisi
Renata AksjonovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass19Irina Gritsinenko
Sergei JeluasviliTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass19Hanna Osypenko
Slavik YakovlevHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass19Aljona Lеокина
Alex KulbergTapa Vene Põhikool6. klass18Jelena Jakovleva
Anastasija PletnjovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass18Hanna Osypenko
Andreas RotkaVäike-Maarja Gümnaasium4.a klass18Liina Bork
Andriana IngeroinenVäike-Maarja Gümnaasium6.a klass18Liina Bork
Daniil KristetskiTapa Vene Põhikool7. klass18Jelena Jakovleva
Danila IvanovTallinna 53. Keskkool6.b klass18Georgi Lagvilava
Dmitri JegorovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass18Dmitri Mištšenko
Eliise JoonasVäike-Maarja Gümnaasium4.b klass18Ele-Riin Vend
Erik KosenkovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass18Aljona Lеокина
Erik MägiViimsi Keskkool7.a klass18Vilve Roosioks
Gerly RiivesVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass18Liina Bork
Gretta-Nora KarusRakvere Reaalgümnaasium7.a klass18Reeli Rump
Günther MiklasPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass18Taimi Dreier
Hugo JezkovHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass18Aljona Lеокина
Jaan PottViimsi Keskkool7.c klass18Vilve Roosioks
Kaspar AltementTõrva Gümnaasium8.b klass18Katrin Kalamees
Kristjan LahtPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass18Taimi Dreier
Ksenija KrapivkoTallinna 53. Keskkool7.e klass18Jevgenia Tkatšova
Lisette FeldingTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass18Kristine Laanisto
Maria BerezovskajaTallinna 53. Keskkool6.b klass18Georgi Lagvilava
Mia-Marleen KiinKärdla Põhikool5.a klass18Helis Roosimaa
Nadezda KalasnikovaNarva Keeltelütseum6.a klass18Valeria Nazarova
Robin Erik TappoPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass18Kairi Osula
Sander LepastePärnu Ülejõe Põhikool7.a klass18Taimi Dreier
Siimeon SheshenkoTapa Vene Põhikool6. klass18Jelena Jakovleva
Tanek EntsonPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass18Taimi Dreier
Uljana TsaikinaVali siit kool või muu asutusTäiskasvanu18Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
William Stefan BogatkinEhte Humanitaargümnaasium8.a klass18Dmitri Mištšenko
Альвина ЮнгNarva Keeltelütseum6.b klass18Valeria Nazarova
Амелия НайденковаTallinna Juudi Kool6.a klass18Niina Botina
Артур ПадуриTallinna Juudi Kool6.b klass18Niina Botina
Даник ГоловчикTallinna 53. Keskkool7.g klass18Anna Surmai
Тимофеий МихеевTallinna Juudi Kool6.b klass18Niina Botina
Denis SeliverstovTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass17Kaja Pello
Ekaterina SmirnovaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass17Aljona Lеокина
Hannaliis ThaumiTabasalu Ühisgümnaasium5.c klass17Kristine Laanisto
Hannele Nora KünnapuuVäike-Maarja Gümnaasium4.b klass17Ele-Riin Vend
Jegor KrohmalNarva Vanalinna Riigikool6.b klass17Jaana Kirs
Markus TislerKärdla Põhikool5.a klass17Helis Roosimaa
Saara Lota KuusemägiTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass17Kristine Laanisto
Silver SunniRapla Ühisgümnaasium7.a klass17Kadri Laup
Ekaterina ŠarovaTallinna 53. Keskkool6. klass16Georgi Lagvilava
Erik KurnitskiTallinna 53. Keskkool7.g klass16Anna Surmai
Gert MikkerVäike-Maarja Gümnaasium5. klass16Liina Bork
Getter VetemäeMelliste Algkool-Lasteaed4. klass16Henri Paves
Hetlyn ProosaKurtna Kool7. klass16Jürgen Tina
Kairo VaherTõrva Gümnaasium8.a klass16Katrin Kalamees
Keivo UusmaaVäike-Maarja Gümnaasium4.b klass16Ele-Riin Vend
Kirill TarykinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass16Kristina Toropova
Leyla UzhakhovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass16Natalja Erte
Lisett MeierPärnu Vanalinna Põhikool7.b klass16Väino Tuisk
Lizette KurvitsKambja Põhikool8.b klass16Mare Mõisa
Maarika AbramovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass16Vladimir Runin
Marita MänniPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass16Taimi Dreier
Marleen-Lisett MasingTabasalu Ühisgümnaasium4.b klass16Kristine Laanisto
Osvald EeroTallinna Juudi Kool6.a klass16Niina Botina
Pjotr BedaPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass16Signe Reidla
Rait TiitusPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass16Kairi Osula
Rebeka MiilTabasalu Ühisgümnaasium6.b klass16Kristine Laanisto
Robin RatturPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass16Kairi Osula
Timofei HobtaTallinna 53. Keskkool7.e klass16Jevgenia Tkatšova
Алексей ШуваловTapa Vene Põhikool6. klass16Jelena Jakovleva
Aelita VaštšenkoTallinna 53. Keskkool6. klass15Georgi Lagvilavaväljaspool vanuserühma
Gregor-Villem OlderTõrva Gümnaasium7.a klass15Katrin Kalamees
Karolina AltVäike-Maarja Gümnaasium4.a klass15Liina Bork
Vlad AksjonovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass15Hanna Osypenko
Арина КуклинаNarva Keeltelütseum6.b klass15Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Aleksander MertsevEhte Humanitaargümnaasium8.b klass14Dmitri Mištšenko
Anna IvanovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass14Irina Gritsinenko
Daniel KoverdaTapa Vene Põhikool7. klass14Jelena Jakovleva
David ShterenbergTallinna Juudi Kool6.a klass14Niina Botina
Dmitri IvanovTallinna 53. Keskkool6.a klass14Georgi Lagvilava
Eliisa SpilenjaKurtna Kool7. klass14Jürgen Tina
Kirill LihatsjovTapa Vene Põhikool8.a klass14Jelena Jakovleva
Kirill VoronenkoEhte Humanitaargümnaasium8.a klass14Dmitri Mištšenko
Kirsika KuusTõrva Gümnaasium7.a klass14Katrin Kalamees
Mauri LebedevOlustvere Põhikool7. klass14Jüri Sulg
Mirjam KäesViimsi Keskkool7.b klass14Vilve Roosioks
Nora ÕunapuuViimsi Keskkool7.f klass14Vilve Roosioks
Thomas GröbmairViimsi Keskkool7.d klass14Martin Männik
Viktoria VoronovaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass14Aljona Lеокина
София ТимаковаTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass14Kaja Pello
Anna PogoroljukTapa Vene Põhikool7. klass13Jelena Jakovleva
Cristen KivimäeKohila Gümnaasium8.b klass13Lili Kesa
Liisa PerandiJäneda Kool7. klass13Kadri Toomingas
Reeno Aksel AavaVäike-Maarja Gümnaasium8.a klass13Liina Bork
Siim MõistlikVäike-Maarja Gümnaasium4.b klass13Ele-Riin Vend
Svetlana KorobkovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass13Dmitri Mištšenko
Денис МатвеевNarva Keeltelütseum6.b klass13Valeria Nazarova
Кирилл НикулинNarva Keeltelütseum6.b klass13Valeria Nazarova
Aleks TärnNarva Keeltelütseum6.c klass12Valeria Nazarova
Anete KoolJüri Gümnaasium6.b klass12Merke Kalinin
Carolina KaasikVäike-Maarja Gümnaasium4.b klass12Ele-Riin Vend
Denis LunjovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass12Dmitri Mištšenko
Henri AroleppMelliste Algkool-Lasteaed5. klass12Henri Paves
Maksim SamsonovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass12Irina Gritsinenko
Oliver KaareVäike-Maarja Gümnaasium5. klass12Liina Bork
Rando LuupEmmaste Põhikool8. klass12Margus Sõmer
Andreas KotterPalade Põhikool5. klass11Helis Roosimaa
Martin SillasteViimsi Keskkool7.c klass11Vilve Roosioks
Verner KaruMelliste Algkool-Lasteaed6. klass11Henri Paves
Edvard TkatšTapa Vene Põhikool6. klass10Jelena Jakovleva
Liis TalvojaKärdla Põhikool5.b klass10Helis Roosimaa
Mathias VillotaPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass10Kairi Osula
Varvara BažukovaNarva Keeltelütseum6.c klass10Valeria Nazarova
Liise-Marie SuveKärdla Põhikool5.a klass9Helis Roosimaa
Rasmus JaaksonEmmaste Põhikool5. klass9Margus Sõmer
Jersova KsenijaTapa Vene Põhikool7. klass8Jelena Jakovleva
Mark JurgenTallinna Juudi Kool6.b klass8Niina Botina
Артур ВоробьевTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass8Hanna Osypenko
Älis MaasikJäneda Kool7. klass7Kadri Toomingas
Karolina KarpljukTapa Vene Põhikool7. klass6Jelena Jakovleva
Daniel StarokonTapa Vene Põhikool7. klass2Jelena Jakovleva