Kobras 2017/2018 eelvoor

Juunioride tulemused

Kokku 1015 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 32.

NimiKoolKlassPunkteÕpetaja
Jaanika KioleinTallinna Reaalkool10.a klass58Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Tuuli TiivelTallinna Reaalkool10.a klass58Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Andres SõmerKärdla Põhikool9.a klass56Helis Roosimaakutsutud lõppvooru
Daniil VainoNarva Pähklimäe Gümnaasium10.a klass56Svetlana Jefimovakutsutud lõppvooru
Artur AvameriHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass54Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Triin SatsiRapla Ühisgümnaasium10. klass54Kadri Laupkutsutud lõppvooru
Kaarel PaalTallinna Reaalkool10.a klass53Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Ingvar DrikkitHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass52Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Kaarel KivisaluTallinna Reaalkool10.a klass52Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Vadim MikhalchenkoSakala Eragümnaasium10. klass52Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Willem KlaassenTallinna Reaalkool10.a klass52Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Kadi-Liis KiviRakvere Reaalgümnaasium10.c klass51Reeli Rumpkutsutud lõppvooru
Markus ToomGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass51Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Kadi SiigurHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass50Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Karl MellTallinna Reaalkool10.a klass50Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Markus OravGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass50Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Paula TimmiHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass50Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Artur TjagunovitšSakala Eragümnaasium10. klass49Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Kristina Lukki-LukinTallinna Reaalkool10.a klass49Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Liis LiivandTallinna Reaalkool10.a klass49Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Кирилл СлободяновNarva Keeltelütseum10.b klass49Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Evo AnnusTallinna Reaalkool10.a klass48Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Hannes KraaviHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass48Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Jaagup TammeIlmatsalu Põhikool9. klass48Joosep Normakutsutud lõppvooru
Kaarel August KurikTallinna Reaalkool10.a klass48Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Kaarel KoidoVõru Gümnaasium10. klass48Krista Kõlli-Raudkutsutud lõppvooru
Karl PetersonJüri Gümnaasium10.a klass48Luisa Panikutsutud lõppvooru
Mark-Erik AanTallinna Reaalkool10.a klass48Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Nikita EgorovNarva Keeltelütseum10.a klass48Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Ove Üllar ViesemannNõo Reaalgümnaasium10.b klass48Kerli Rööpsonkutsutud lõppvooru
Sass Albert AareHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass48Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Teele TarsHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass48Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Carmel UibopuuPeetri Lasteaed-Põhikool9.b klass47Signe Reidla
Konstantin DukatsNarva Keeltelütseum10.a klass47Valeria Nazarova
Kristi KoitlaGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass47Auli Reitel
Mihhail NikolasNarva Keeltelütseum10.a klass47Valeria Nazarova
Säde NelkeHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass47Anneli Mägi
Karl Vilhelm ValterGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass46Auli Reitel
Kathleen LossGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass46Auli Reitel
Oleg BuikoNarva Keeltelütseum10.a klass46Valeria Nazarova
Rait Robert SuurmetsGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass46Auli Reitel
Rasmus SaameTallinna Reaalkool10.a klass46Inga Petuhhov
Raul ZhelnovNarva Keeltelütseum10.a klass46Valeria Nazarova
Richard VeelaidVäike-Maarja Gümnaasium9. klass46Liina Bork
Yegor KozlovNarva Keeltelütseum10.a klass46Valeria Nazarova
Arseni KovalchukNarva Keeltelütseum10.a klass45Valeria Nazarova
Hanna KaerdiTallinna Reaalkool10.a klass45Inga Petuhhov
Hedi-Riin KivikasHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass45Anneli Mägi
Kirill RogoznikovNarva Keeltelütseum10.a klass45Valeria Nazarova
Markus-Aleks TrofimovRapla Ühisgümnaasium10. klass45Kadri Laup
Pihla JärvHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass45Anneli Mägi
Riko PiirisildHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass45Anneli Mägi
Alar RõigasViljandi Gümnaasium10. klass44Marika Anissimov
Anette HabanenHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass44Anneli Mägi
Anna Celine KrausGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass44Auli Reitel
Artjom BorissovNarva Keeltelütseum10. klass44Valeria Nazarova
Artjom BorissovNarva Keeltelütseum10.a klass44Valeria Nazarova
Hanna-Riia AllasHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass44Anneli Mägi
Hendrik KangurTallinna Reaalkool10.a klass44Inga Petuhhov
Joonas PajuTallinna Reaalkool10.c klass44Kailit Taliaru
Jüri KozlikTallinna Reaalkool10.c klass44Kailit Taliaru
Kertu-Carina KallasteHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass44Anneli Mägi
Liisa LekkoGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass44Auli Reitel
Maksim BorissovNarva Keeltelütseum10.a klass44Valeria Nazarova
Merette MöldreKiltsi Põhikool9. klass44Kati Kümnik
Märten MikkTallinna Reaalkool10.a klass44Inga Petuhhov
Rachel KõlloHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass44Anneli Mägi
Sander JagusonRakvere Reaalgümnaasium10.b klass44Reeli Rump
Sander MillerHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass44Anneli Mägi
Uko Rasmus TiidemannGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass44Auli Reitel
Villem SusiTallinna Reaalkool10.a klass44Inga Petuhhov
Ehar KalaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass43Anneli Mägi
Elizaveta TsyganovaMuu asutus10.a klass43Valeria Nazarova
Ethel UiboHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass43Anneli Mägi
Igor ShuvalovSakala Eragümnaasium9. klass43Rita Izjumskaja
Johannes KodumäeJüri Gümnaasium10.a klass43Luisa Pani
Robert ValdmaaNõo Reaalgümnaasium10.b klass43Kerli Rööpson
Robin LõhmusTallinna Reaalkool10.a klass43Inga Petuhhov
Talis PetersellHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass43Anneli Mägi
Andres OitsarNarva Keeltelütseum10.a klass42Valeria Nazarova
Annebritt RellHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass42Anneli Mägi
Darja MalõševaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass42Dmitri Mištšenko
David RozenblitSakala Eragümnaasium10. klass42Rita Izjumskaja
Grant ShatilNarva Keeltelütseum10.a klass42Valeria Nazarova
Juhan Eerik PerliHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass42Anneli Mägi
Kaisa LeidikHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass42Anneli Mägi
Katariina PopsVäike-Maarja Gümnaasium10. klass42Liina Bork
Kristel SaulGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass42Auli Reitel
Martin VorontsovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass42Dmitri Mištšenko
Nikita SharkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass42Natalja Erte
Paul Erik OlliHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass42Anneli Mägi
Piibe VolkeHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass42Anneli Mägi
Rasmus TaliojaJakob Westholmi Gümnaasium10.b klass42Aet Mikli
Sander ValtTallinna Reaalkool10.a klass42Inga Petuhhov
Sawa JurewevNarva Keeltelütseum10.a klass42Valeria Nazarova
Taavi PahkHiiumaa Gümnaasium10. klass42Tõnu Soop
Toomas RoosmaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass42Anneli Mägi
Vladislava JakusenokNarva Keeltelütseum10.a klass42Valeria Nazarova
Aleksander TammHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass41Anneli Mägi
Aleksei NikolajevSillamäe Gümnaasium10. klass41Juulia Devadze
Elise MägiTallinna Reaalkool10.a klass41Inga Petuhhov
Henri TeinHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass41Anneli Mägi
Iiris-Minda PaemurruJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass41Aet Mikli
Jelena ArtemjevaTallinna 53. Keskkool9. klass41Jevgenia Tkatšova
Mihkel PlakkNõo Reaalgümnaasium10.b klass41Kerli Rööpson
Tiago GolubGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass41Auli Reitel
Aleksandra PanasovskayaNarva Keeltelütseum10.a klass40Valeria Nazarova
Andres SakkTallinna Reaalkool10.a klass40Inga Petuhhov
Anna Katerina IvanovaSillamäe Gümnaasium10. klass40Juulia Devadze
Anna PrelaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass40Natalja Erte
Annabel PureHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass40Anneli Mägi
Annika ArrakHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass40Anneli Mägi
Arina ZiminaNarva Keeltelütseum10.a klass40Valeria Nazarova
Artemi KurskiSakala Eragümnaasium10. klass40Rita Izjumskaja
Artur SalumäeGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass40Auli Reitel
Aurora RuusHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass40Anneli Mägi
Betra KäsperRapla Ühisgümnaasium10. klass40Kadri Laup
Carmen MeinsonTallinna Reaalkool10.a klass40Inga Petuhhov
Diana KubarskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass40Natalja Erte
Drevor Andris RudnevsRapla Ühisgümnaasium10. klass40Kadri Laup
Ege-Ly PetermannVäike-Maarja Gümnaasium9. klass40Liina Bork
Elmaz TopalovaSakala Eragümnaasium9. klass40Rita Izjumskaja
Erik HurtTallinna Reaalkool10.a klass40Inga Petuhhov
Erik LaurTallinna Reaalkool10.c klass40Kailit Taliaru
Karl Jörgen LööperVõru Gümnaasium10. klass40Krista Kõlli-Raud
Kristina NerodaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass40Natalja Erte
Leonid ZinatullinHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass40Anneli Mägi
Melvin SikkVõru Gümnaasium10. klass40Krista Kõlli-Raud
Miikael KibuspuuHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass40Anneli Mägi
Robert UntTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass40Natalja Erte
Sinea UnusRakvere Reaalgümnaasium10.c klass40Reeli Rump
Павел БирюковNarva Keeltelütseum10. klass40Valeria Nazarova
Darja JemeljanovaNarva Keeltelütseum10.a klass39Valeria Nazarova
Diana ShramovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass39Olga Kravtšenko
Eva-Triin KubpartHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass39Anneli Mägi
Georg Elias HumalHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass39Anneli Mägi
Jakov IvanovSakala Eragümnaasium10. klass39Rita Izjumskaja
Kenert KraavikHiiumaa Gümnaasium10. klass39Tõnu Soop
Lauri KuresooHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass39Anneli Mägi
Maris HuikVõru Gümnaasium10. klass39Krista Kõlli-Raud
Mark ŠamarinGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass39Auli Reitel
Mark ZelinskiNarva Kesklinna Gümnaasium10. klass39Vladimir Runin
Marleen JaukJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass39Aet Mikli
Paul KaasikHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass39Anneli Mägi
Rahel Ariel KaurVõru Gümnaasium10. klass39Krista Kõlli-Raud
Ranel PokkerVõru Gümnaasium10. klass39Krista Kõlli-Raud
Rinate PaapNarva Keeltelütseum10. klass39Valeria Nazarova
Siret SiimTallinna Reaalkool10.c klass39Kailit Taliaru
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja39Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Albert UnnHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass38Anneli Mägi
Allar LiivlaidGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass38Auli Reitel
Cathrine ErinHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass38Anneli Mägi
Ergas-Ever KaskHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass38Anneli Mägi
Jakob HaudTallinna Reaalkool10.a klass38Inga Petuhhov
Janeli ToometPeetri Lasteaed-Põhikool9.c klass38Signe Reidla
Johann SaavasteTallinna Reaalkool10.a klass38Inga Petuhhov
Kaarel KõomägiHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass38Anneli Mägi
Karl-Martin VoovereHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass38Anneli Mägi
Kati-Marleen AlliksooEmmaste Põhikool9. klass38Margus Sõmer
Kärt HaakHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass38Anneli Mägi
Laura AnikinaSakala Eragümnaasium9. klass38Rita Izjumskaja
Maare Gloria TsaskinNõo Põhikool9. klass38Katrin Kalamees
Maksimilian MironovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass38Niina Botina
Marianne AllasGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass38Auli Reitel
Maxim BorodinSakala Eragümnaasium10. klass38Rita Izjumskaja
Orm MõruIlmatsalu Põhikool9. klass38Joosep Norma
Raino Marten RammoHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass38Anneli Mägi
Roosi TärglaNõo Reaalgümnaasium10.b klass38Kerli Rööpson
Sten Marcus NelsonTallinna Reaalkool10.a klass38Inga Petuhhov
Taavi ÕispuuGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass38Auli Reitel
Victoria VlassenkoVõru Gümnaasium10. klass38Krista Kõlli-Raud
Aditi ToomeHiiumaa Gümnaasium10. klass37Tõnu Soop
Artur KreegipuuHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass37Anneli Mägi
Dmitry BaynovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass37Dmitri Mištšenko
Dora SternJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass37Aet Mikli
Ekaterina ShevchenkoTallinna 53. Keskkool9.e klass37Jevgenia Tkatšova
Gleb EngalychevNarva Keeltelütseum10. klass37Valeria Nazarova
Helery KuldPeetri Lasteaed-Põhikool9.b klass37Signe Reidla
Henri HelekiviVõru Gümnaasium10. klass37Krista Kõlli-Raud
Kaspar ZimmermannTallinna Reaalkool10.a klass37Inga Petuhhov
Keneli PohlakVäike-Maarja Gümnaasium10. klass37Liina Bork
Maria AksiimJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass37Aet Mikli
Marie Helene KoppelJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass37Aet Mikli
Polina JevsejevaNarva Keeltelütseum10.a klass37Valeria Nazarova
Ralf AnimägiJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass37Aet Mikli
Robert KiislerHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass37Anneli Mägi
Sander TruuGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass37Auli Reitel
Sirelin Iiris SammalpärgRakvere Reaalgümnaasium10.a klass37Reeli Rump
Карина РоманенковаTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass37Olga Kravtšenko
Airika Hermi TammusJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass36Aet Mikli
Aleksei GaraninNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass36Vladimir Runin
Alex ReitsakPeetri Lasteaed-Põhikool9.c klass36Signe Reidla
Alina Maria ViikGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass36Auli Reitel
Anette Hannele NäkkRapla Ühisgümnaasium10. klass36Kadri Laup
Artjom BabincevNarva Keeltelütseum10.a klass36Valeria Nazarova
Artur ChugaiSakala Eragümnaasium10. klass36Rita Izjumskaja
Artur ReitaluHiiumaa Gümnaasium10. klass36Tõnu Soop
Denis TšikunskiRakvere Reaalgümnaasium10.a klass36Reeli Rump
Ekaterina RoostTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass36Julia Ratšinskaja
Franko DosugovViljandi Gümnaasium10. klass36Marika Anissimov
Grete HolloVõru Gümnaasium10. klass36Krista Kõlli-Raud
Hanna Mia SoomanGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass36Auli Reitel
Hegert LeevitViljandi Gümnaasium10. klass36Marika Anissimov
Helery LuikVõru Gümnaasium10. klass36Krista Kõlli-Raud
Jennifer VeismannTallinna Reaalkool10.c klass36Kailit Taliaru
Johanna AasleppHiiumaa Gümnaasium10. klass36Tõnu Soop
Karl EiloJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass36Aet Mikli
Kati AllasRapla Ühisgümnaasium10. klass36Kadri Laup
Kati LõhmusGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass36Auli Reitel
Kertu Liisa LepikHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass36Anneli Mägi
Kirill PavlovNarva Keeltelütseum10.b klass36Valeria Nazarova
Kristjan KuhiTallinna Reaalkool10.c klass36Kailit Taliaru
Kristjan PaavelHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass36Anneli Mägi
Maksim MalõsevNarva Keeltelütseum10.e klass36Valeria Nazarova
Marcus LillRakvere Reaalgümnaasium10.c klass36Reeli Rump
Margo MaltisJakob Westholmi Gümnaasium10.b klass36Aet Mikli
Mark HeidmetsGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass36Auli Reitel
Mark ShafranTallinna Juudi Kool10. klass36Niina Botina
Marleen MarjapuuVäike-Maarja Gümnaasium9. klass36Liina Bork
Meril JärvikRapla Ühisgümnaasium10.a klass36Kadri Laup
Mihkel PaalTallinna Reaalkool10.a klass36Inga Petuhhov
Mirjam JesminHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass36Anneli Mägi
Oskar PikkovJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass36Aet Mikli
Paula Liis ViljamaaTallinna Reaalkool10.a klass36Inga Petuhhov
Rauno HaidlaGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass36Auli Reitel
Regina FlussVõru Gümnaasium10. klass36Krista Kõlli-Raud
Robert SuigusaarTallinna Reaalkool10.a klass36Inga Petuhhov
Romet ViiberRakvere Reaalgümnaasium10.b klass36Reeli Rump
Sippie GuthVõru Gümnaasium10. klass36Krista Kõlli-Raud
Sofia RepinaSakala Eragümnaasium10. klass36Rita Izjumskaja
Viktoria BokarjovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.b klass36Irina Gritsinenko
Villem SeppingVäike-Maarja Gümnaasium10. klass36Liina Bork
Aleksandr SkidanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass35Natalja Erte
Andre RandmaaRakvere Reaalgümnaasium10.b klass35Reeli Rump
Anitra LukjanovTüri Põhikool9.a klass35Laine Aluoja
Carmen UntHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass35Anneli Mägi
Diana IgnatenkoSillamäe Gümnaasium10. klass35Juulia Devadze
Eva Margaret VidevikRakvere Reaalgümnaasium10.c klass35Reeli Rump
Gert LoosVõru Gümnaasium10. klass35Krista Kõlli-Raud
Jürg Johannes WürtenbergGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass35Auli Reitel
Kaidi RaupVõru Gümnaasium10. klass35Krista Kõlli-Raud
Karin VaarandiJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass35Aet Mikli
Karl Eerk RebaneHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass35Anneli Mägi
Karl Kristjan SanderGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass35Auli Reitel
Katarina StokesGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass35Auli Reitel
Katriin SaarJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass35Aet Mikli
Kertu-Liis RannikTallinna Reaalkool10.a klass35Inga Petuhhov
Liza ZazimkoSakala Eragümnaasium9. klass35Rita Izjumskaja
Mirko MeeritsPeetri Lasteaed-Põhikool9.b klass35Signe Reidla
Natalja SarkovaNarva Keeltelütseum10.a klass35Valeria Nazarova
Paul Andreas UuetoaTallinna Reaalkool10.a klass35Inga Petuhhov
Rait RuutRapla Ühisgümnaasium10.a klass35Kadri Laup
Rudolf RaidmaNõo Reaalgümnaasium10.b klass35Kerli Rööpson
Tony TammiksaarRakvere Reaalgümnaasium10.b klass35Reeli Rump
Veronika LehmusNarva Keeltelütseum10.a klass35Valeria Nazarova
Victoria OssipovaJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass35Aet Mikli
Денис МихеенковNarva Kreenholmi Gümnaasium9.c klass35Tatiana Saukova
Иван ФёдоровNarva Kreenholmi Gümnaasium9.c klass35Tatiana Saukova
Константин ИвановSillamäe Gümnaasium10. klass35Juulia Devadze
Татьяна МотылёваNarva Kesklinna Gümnaasium10. klass35Vladimir Runin
Aleksandra SamalEhte Humanitaargümnaasium10.a klass34Dmitri Mištšenko
Annabel ToomVõru Gümnaasium10. klass34Krista Kõlli-Raud
Birgit HainVõru Gümnaasium10. klass34Krista Kõlli-Raud
Denis AndrejevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass34Natalja Erte
Elisabeth KangroTallinna Reaalkool10.c klass34Kailit Taliaru
Iris RebaneGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass34Auli Reitel
Kadri ReimannNõo Reaalgümnaasium10.b klass34Kerli Rööpson
Kaileen GeidikRakvere Reaalgümnaasium10.c klass34Reeli Rump
Karl-Oskar PajusGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass34Auli Reitel
Karmen RaudseppJüri Gümnaasium10.c klass34Luisa Pani
Katrin SildeRapla Ühisgümnaasium10. klass34Kadri Laup
Kerstin OjaveeHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass34Anneli Mägi
Kiia MaidlaJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass34Aet Mikli
Kirke PaaboGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass34Auli Reitel
Kristjan NorkTallinna Reaalkool10.c klass34Kailit Taliaru
Laura-Maria KasakVõru Gümnaasium10. klass34Krista Kõlli-Raud
Lauri LepikVõru Gümnaasium10. klass34Krista Kõlli-Raud
Maksim VassinNarva Keeltelütseum10.e klass34Valeria Nazarova
Mathias RandrüütGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass34Auli Reitel
Mihhail RedkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass34Natalja Erte
Patrick SoomePeetri Lasteaed-Põhikool9.c klass34Signe Reidla
Richard FriedrichsJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass34Aet Mikli
Sergej KuzminSakala Eragümnaasium9. klass34Rita Izjumskaja
Simon Fox KuuseTallinna Reaalkool10.a klass34Inga Petuhhov
Sofia HaugGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass34Auli Reitel
Taavi TruumureGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass34Auli Reitel
Triinu RuulHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass34Anneli Mägi
Юлия ФомичеваNarva Keeltelütseum10. klass34Valeria Nazarova
Adelina KuzminaEhte Humanitaargümnaasium9.c klass33Jevgenia Tkatšova
Aleksandr BychkovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass33Niina Botina
Eliise IlvesVõru Gümnaasium10. klass33Krista Kõlli-Raud
Ervin SolodilovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass33Dmitri Mištšenko
Gerda SaksRapla Ühisgümnaasium10. klass33Kadri Laup
Gädi LaurimaaJüri Gümnaasium10.c klass33Luisa Pani
Jan-Ivar AntJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass33Aet Mikli
Konstantin RurikSakala Eragümnaasium9. klass33Rita Izjumskaja
Kris SooIlmatsalu Põhikool9. klass33Joosep Norma
Liisi NõojärvRapla Ühisgümnaasium10. klass33Kadri Laup
Lisette NeemPeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass33Signe Reidla
Marili KranachRapla Ühisgümnaasium10.a klass33Kadri Laup
Markus PaalesRakvere Reaalgümnaasium10.c klass33Reeli Rump
Merelin AzanovaTallinna 53. Keskkool9.e klass33Jevgenia Tkatšova
Ostap SkorodkoHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass33Aljona Lеокина
Sandra RähniKambja Põhikool9. klass33Mare Mõisa
Sevil RamazanovaSakala Eragümnaasium9. klass33Rita Izjumskaja
Vitaliia LyndinaTallinna 53. Keskkool9.e klass33Jevgenia Tkatšova
Volemar JagomägiGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass33Auli Reitel
Даня ИвановNarva Kesklinna Gümnaasium10. klass33Vladimir Runin
Agate TillmannVõru Gümnaasium10. klass32Krista Kõlli-Raud
Airelika TensbergNõo Reaalgümnaasium10.b klass32Kerli Rööpson
Alar KotkasNõo Põhikool9. klass32Katrin Kalamees
Aleksei BahmatovTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass32Olga Kravtšenko
Alexandra GolubenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.c klass32Irina Gritsinenko
Anna-Liisa NiinemetsGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass32Auli Reitel
Annabel ParkmanTallinna Reaalkool10.c klass32Kailit Taliaru
Anneli VirtsTallinna Juudi Kool10. klass32Niina Botina
Anu AlverJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass32Aet Mikli
Arina PolujanenkovaSakala Eragümnaasium10. klass32Rita Izjumskaja
Artjom BõkovRakvere Reaalgümnaasium10.a klass32Reeli Rump
Darja SomovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass32Julia Ratšinskaja
Egert AavaRakvere Reaalgümnaasium10.c klass32Reeli Rump
Elin AlunurmJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass32Aet Mikli
Emma RootaluTallinna Reaalkool10.c klass32Kailit Taliaru
Gerli KalkunVõru Gümnaasium10. klass32Krista Kõlli-Raud
Hanna AmbreHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass32Anneli Mägi
Hanna UibokandVõru Gümnaasium10. klass32Krista Kõlli-Raud
Harold PoderatVõru Gümnaasium10. klass32Krista Kõlli-Raud
Helery PikkTallinna Reaalkool10.c klass32Kailit Taliaru
Iris RandJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass32Aet Mikli
Janely MiadzielecKiltsi Põhikool9. klass32Kati Kümnik
Jekaterina BrennerTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass32Natalja Erte
Juss ParekRapla Ühisgümnaasium10. klass32Kadri Laup
Jürgen Joonas SarapuuJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass32Aet Mikli
Kai-Melli KaptenTüri Põhikool9.a klass32Laine Aluoja
Kelly KaldraTallinna Reaalkool10.c klass32Kailit Taliaru
Kirill SeredjukSakala Eragümnaasium9. klass32Rita Izjumskaja
Kristina VahemetsRakvere Reaalgümnaasium10.a klass32Reeli Rump
Laura JagusonRakvere Reaalgümnaasium10.c klass32Reeli Rump
Laura-Liis KährKambja Põhikool9. klass32Mare Mõisa
Linda RandlaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass32Anneli Mägi
Maksim SemjonovSakala Eragümnaasium10. klass32Rita Izjumskaja
Marie JohansonJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass32Aet Mikli
Markus RemiküllVäike-Maarja Gümnaasium9. klass32Liina Bork
Markus SulgHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass32Anneli Mägi
Marvin KõomägiViljandi Gümnaasium10. klass32Marika Anissimov
Rein RannastePeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass32Signe Reidla
Ricco RosinJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass32Aet Mikli
Riin SatsiRapla Ühisgümnaasium10. klass32Kadri Laup
Rita BurovaTallinna 53. Keskkool9.a klass32Anna Surmai
Saara DenisovVõru Gümnaasium10. klass32Krista Kõlli-Raud
Siim HubertRakvere Reaalgümnaasium10.c klass32Reeli Rump
Zenja ЧекинTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass32Olga Kravtšenko
Tristan SaupõldGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass32Auli Reitel
Vlad IvinskiNarva Keeltelütseum10.a klass32Valeria Nazarova
Aimar KuivaRakvere Reaalgümnaasium10.b klass31Reeli Rump
Aleksandr PolevikovSillamäe Gümnaasium10. klass31Juulia Devadze
Andre HõimRakvere Reaalgümnaasium10.c klass31Reeli Rump
Anissa GalimkhanovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass31Dmitri Mištšenko
Ann-Ly KibuspuuHiiumaa Gümnaasium10. klass31Tõnu Soop
Anna GaninaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass31Natalja Erte
Daniil DzemesjukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass31Julia Ratšinskaja
Daniil EnnusSakala Eragümnaasium10. klass31Rita Izjumskaja
Edgar VildtSakala Eragümnaasium9. klass31Rita Izjumskaja
Elina LiibakTallinna Reaalkool10.c klass31Kailit Taliaru
Elisabet VõrkRapla Ühisgümnaasium10.a klass31Kadri Laup
Ellika StroganovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass31Julia Ratšinskaja
Erelin NurkNõo Põhikool9. klass31Katrin Kalamees
Erik Daniel GaborTallinna Reaalkool10.c klass31Kailit Taliaru
Gendra-Marleen AasmaaKambja Põhikool9. klass31Mare Mõisa
Helena ŠultsNõo Põhikool9. klass31Katrin Kalamees
Ilja PuhilasNarva Keeltelütseum10.a klass31Valeria Nazarova
Kaarel KelgoKiltsi Põhikool9. klass31Kati Kümnik
Karl AdamsonJüri Gümnaasium10.a klass31Luisa Pani
Karl-Sander RuutmannRapla Ühisgümnaasium10. klass31Kadri Laup
Karoliina KutsarNõo Põhikool9. klass31Katrin Kalamees
Kirill SemashkoEhte Humanitaargümnaasium10.a klass31Dmitri Mištšenko
Kirsika AdlerJüri Gümnaasium10.b klass31Luisa Pani
Kristjan MurroGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass31Auli Reitel
Kristjan TikkerberiRakvere Reaalgümnaasium10.b klass31Reeli Rump
Kätriin ProosaRakvere Reaalgümnaasium10.a klass31Reeli Rump
Maria LaurPeetri Lasteaed-Põhikool9.b klass31Signe Reidla
Marsel MusienkoNarva Keeltelütseum10.a klass31Valeria Nazarova
Martin LarinTallinna Juudi Kool9. klass31Niina Botina
Mihkel ReinulaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass31Anneli Mägi
Mikael ShutovNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass31Vladimir Runin
Milina StserbakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass31Natalja Erte
Natalia TsvetkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass31Natalja Erte
Ott RünklaTallinna Reaalkool10.a klass31Inga Petuhhov
Randar RikkRakvere Reaalgümnaasium10.c klass31Reeli Rump
Rayan VeiaVäike-Maarja Gümnaasium9. klass31Liina Bork
Silver SeppNõo Reaalgümnaasium10.b klass31Kerli Rööpson
Sten KogerNõo Reaalgümnaasium10.b klass31Kerli Rööpson
Triin SildHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass31Anneli Mägi
Triinu OrgmetsRakvere Reaalgümnaasium10.c klass31Reeli Rump
Vadim ZolotarenkoTallinna Juudi Kool10. klass31Niina Botina
Артем КольцовEhte Humanitaargümnaasium9.c klass31Jevgenia Tkatšova
Полина ПарубокHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass31Niina Botina
Aleks SeppelTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass30Julia Ratšinskaja
Artemi SementsenkoNarva Keeltelütseum10. klass30Valeria Nazarova
Denis RoštšinEhte Humanitaargümnaasium10.a klass30Dmitri Mištšenko
Dimitri KollegajevTallinna Juudi Kool9. klass30Niina Botina
Egret ÕunaidNõo Reaalgümnaasium10.b klass30Kerli Rööpson
Erik IidaGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass30Auli Reitel
Erik KarepanovEhte Humanitaargümnaasium9.c klass30Jevgenia Tkatšova
Gregor ReinbergVõru Gümnaasium10. klass30Krista Kõlli-Raud
Jana BelovaNarva Keeltelütseum10.c klass30Valeria Nazarova
Johannes SarapuuHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass30Anneli Mägi
Jürgen IrvePeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass30Signe Reidla
Katya AstašovaSillamäe Gümnaasium10. klass30Juulia Devadze
Keitlin SinijärvHiiumaa Gümnaasium10. klass30Tõnu Soop
Kristo MunskiVõru Gümnaasium10. klass30Krista Kõlli-Raud
Ksenia ŠedovaTapa Vene Põhikool9.a klass30Jelena Jakovleva
Laura LuksRapla Ühisgümnaasium10. klass30Kadri Laup
Laura SammPeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass30Signe Reidla
Magomed AkhmedovHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass30Anneli Mägi
Mark TitovEhte Humanitaargümnaasium9.c klass30Jevgenia Tkatšova
Mart Johannes PariisRakvere Reaalgümnaasium10.c klass30Reeli Rump
Natalja AntonovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass30Natalja Erte
Rasmus TannebaumGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass30Auli Reitel
Robert HöövelHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass30Anneli Mägi
Uljana ProsvetovaNarva Keeltelütseum10.a klass30Valeria Nazarova
Albert KostusevPeetri Lasteaed-Põhikool9.b klass29Signe Reidla
Anita VaresTallinna 53. Keskkool9.d klass29Jevgenia Tkatšova
Anna BoroduljaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass29Julia Ratšinskaja
Anti SultsRakvere Reaalgümnaasium10.c klass29Reeli Rump
Antony LoodusRapla Ühisgümnaasium10. klass29Kadri Laup
Daniel BudolinTallinna 53. Keskkool9.a klass29Anna Surmai
Eva-Maria StarostenkoTallinna 53. Keskkool9.c klass29Anna Surmai
Jekaterina AleksandrovaEhte Humanitaargümnaasium9.c klass29Jevgenia Tkatšova
Julia JushkovaTallinna 53. Keskkool9.e klass29Jevgenia Tkatšova
Maria MartinPeetri Lasteaed-Põhikool9.c klass29Signe Reidla
Marian EigiRakvere Reaalgümnaasium10.c klass29Reeli Rump
Marie UntHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass29Anneli Mägi
Nikita AksjonovSakala Eragümnaasium10. klass29Rita Izjumskaja
Pavel BondarenkoEhte Humanitaargümnaasium10.a klass29Dmitri Mištšenko
Polina GratsjovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass29Niina Botina
Robert RohtmetsGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass29Auli Reitel
Sander SomelarPärnu Ülejõe Põhikool9.a klass29Taimi Dreier
Sanna VunkNõo Reaalgümnaasium10.b klass29Kerli Rööpson
Simon RüsseGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass29Auli Reitel
Alfred SultsonTallinna Reaalkool10.a klass28Inga Petuhhov
Alissa HlebnikovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass28Julia Ratšinskaja
Anastasia KrapivkoTallinna 53. Keskkool9.e klass28Jevgenia Tkatšova
Anessa HabonenKambja Põhikool9. klass28Mare Mõisa
Anna PerštukEhte Humanitaargümnaasium10.a klass28Dmitri Mištšenko
Arina PiskunovaSakala Eragümnaasium10. klass28Rita Izjumskaja
Carmen KuntroRakvere Reaalgümnaasium10.b klass28Reeli Rump
Dima JefremovEhte Humanitaargümnaasium9.c klass28Jevgenia Tkatšova
Eneli AhmanVõru Gümnaasium10. klass28Krista Kõlli-Raud
Enri RiimRapla Ühisgümnaasium10.a klass28Kadri Laup
Eva SpelmanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass28Natalja Erte
Georg Artur UrbasRakvere Reaalgümnaasium10.c klass28Reeli Rump
Gerd KutskoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass28Natalja Erte
Hanna Liis TammHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass28Anneli Mägi
Helen Cornelia KuklaneVõru Gümnaasium10. klass28Krista Kõlli-Raud
Hiie LeithamGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass28Auli Reitel
Ilja MändTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass28Olga Kravtšenko
Joel TerasVõru Gümnaasium10. klass28Krista Kõlli-Raud
Joonas MeisterJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass28Aet Mikli
Karmel AderVõru Gümnaasium10. klass28Krista Kõlli-Raud
Ksenija VisnjakovaNarva Keeltelütseum10.d klass28Valeria Nazarova
Laura EimreVõru Gümnaasium10. klass28Krista Kõlli-Raud
Laura VilumetsRapla Ühisgümnaasium10.a klass28Kadri Laup
Maarja LomakinNõo Põhikool9. klass28Katrin Kalamees
Madeleine Monika MandrePeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass28Signe Reidla
Maido TihaneViljandi Gümnaasium10. klass28Marika Anissimov
Mari-Liis NurmsaluTallinna Reaalkool10.c klass28Kailit Taliaru
Mariann BauvaldRapla Ühisgümnaasium10. klass28Kadri Laup
Mark KritskiTallinna Juudi Kool9. klass28Niina Botina
Mathias HarujõeHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass28Anneli Mägi
Mattias MäeRakvere Reaalgümnaasium10.c klass28Reeli Rump
Mihkel TiksHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass28Anneli Mägi
Oliver TreilmannPeetri Lasteaed-Põhikool9.b klass28Signe Reidla
Ott KattelJüri Gümnaasium10.a klass28Luisa Pani
Rein ReinuHiiumaa Gümnaasium10. klass28Tõnu Soop
Richard LiibekRapla Ühisgümnaasium10. klass28Kadri Laup
Robin SaparRakvere Reaalgümnaasium10.c klass28Reeli Rump
Romi ArosRakvere Reaalgümnaasium10.a klass28Reeli Rump
Sander KangurTallinna Reaalkool10.a klass28Inga Petuhhov
Siim TammeViljandi Gümnaasium10. klass28Marika Anissimov
Sofia VassiltsenkoTallinna 53. Keskkool9.a klass28Anna Surmai
Sofija IsaevskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass28Natalja Erte
Stanislav FilippovTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass28Olga Kravtšenko
Alexander KaskRakvere Reaalgümnaasium10.b klass27Reeli Rump
Alina StsukinaSakala Eragümnaasium9. klass27Rita Izjumskaja
Anastasija EvnovitsHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass27Aljona Lеокина
Anna ShamarinaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass27Dmitri Mištšenko
Annabel TammsaarJüri Gümnaasium10.a klass27Luisa Pani
Camilla KännolaRapla Ühisgümnaasium10. klass27Kadri Laup
Danil PetrovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass27Dmitri Mištšenko
Darja BažulinaSillamäe Gümnaasium10. klass27Juulia Devadze
Darja MaslovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass27Aljona Lеокина
David KingseppViljandi Gümnaasium10. klass27Marika Anissimov
Elina GanuzinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass27Julia Ratšinskaja
Emili AherVõru Gümnaasium10. klass27Krista Kõlli-Raud
Evaliisa AndrejevVõru Gümnaasium10. klass27Krista Kõlli-Raud
Evelina PopovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass27Olga Kravtšenko
Georg PreesRakvere Reaalgümnaasium10.b klass27Reeli Rump
Getriin MeisterVõru Gümnaasium10. klass27Krista Kõlli-Raud
Grete EeriksonJüri Gümnaasium10.a klass27Luisa Pani
Hanna NaudiJüri Gümnaasium10.c klass27Luisa Pani
Helina HärmaVõru Gümnaasium10. klass27Krista Kõlli-Raud
Hendrik PüssJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass27Aet Mikli
Henri OadSurju Põhikool9. klass27Signe Reidla
Ivan OleinikTallinna 53. Keskkool9. klass27Jevgenia Tkatšova
Jana IvankovichNarva Keeltelütseum10.a klass27Valeria Nazarova
Jana LimEhte Humanitaargümnaasium10.a klass27Dmitri Mištšenko
Jane PelskaVõru Gümnaasium10. klass27Krista Kõlli-Raud
Jevgeni JermolajevEhte Humanitaargümnaasium10.a klass27Dmitri Mištšenko
Julia ErmakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass27Julia Ratšinskaja
Karolina JaanimetsRapla Ühisgümnaasium10. klass27Kadri Laup
Kelly LuikojaRapla Ühisgümnaasium10. klass27Kadri Laup
Kirke IlvesJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass27Aet Mikli
Kristjan LepikultPeetri Lasteaed-Põhikool9.c klass27Signe Reidla
Kätlin IlvesNõo Põhikool9. klass27Katrin Kalamees
Kätlin SiimsonIlmatsalu Põhikool9. klass27Joosep Norma
Maarika KorobovaRakvere Reaalgümnaasium10.b klass27Reeli Rump
Marian EnslingJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass27Aet Mikli
Marleen AberutJüri Gümnaasium10.b klass27Luisa Pani
Mattias SinijärvPärnu Ülejõe Põhikool9.b klass27Taimi Dreier
Niil SepperPeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass27Signe Reidla
Nikolai SokolovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass27Dmitri Mištšenko
Paul PärtliRakvere Reaalgümnaasium10.b klass27Reeli Rump
Sergei TolbinTallinna 53. Keskkool9.b klass27Anna Surmai
Sofia KutskoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass27Natalja Erte
Stene IlauJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass27Aet Mikli
Tomas DunderdaleNõo Põhikool9. klass27Katrin Kalamees
Varvara GrebnevaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass27Niina Botina
Veronika TalalajevaSillamäe Gümnaasium10. klass27Juulia Devadze
Viktoria PovetkinaEhte Humanitaargümnaasium9.c klass27Jevgenia Tkatšova
Валерия ПяткинаHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass27Niina Botina
Жан ДемичевTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass27Olga Kravtšenko
Alika MilovaTallinna 53. Keskkool9.a klass26Anna Surmai
Anastasia PerovaTallinna 53. Keskkool9.d klass26Jevgenia Tkatšova
Andreas EskorHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägi
Berit AllikojaPeetri Lasteaed-Põhikool9.c klass26Signe Reidla
Birgit HallikiviPeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass26Signe Reidla
Celly VaarikVäike-Maarja Gümnaasium9. klass26Liina Bork
Daniil MoshninTallinna Juudi Kool9. klass26Niina Botina
Danita GrivansTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass26Olga Kravtšenko
Darja DernovajaNarva Keeltelütseum10.e klass26Valeria Nazarova
Dmitri ZhilyaevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass26Natalja Erte
Erik LoikGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass26Auli Reitel
Hanna VisnapuuVõru Gümnaasium10. klass26Krista Kõlli-Raud
Jass ReemannHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägi
Joosep KoidoVõru Gümnaasium10. klass26Krista Kõlli-Raud
Karl Johannes SultsonJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass26Aet Mikli
Kristiine Keren KotiesenRakvere Reaalgümnaasium10.c klass26Reeli Rump
Liidia DanilovSillamäe Gümnaasium10. klass26Juulia Devadze
Liisi Emilia EermannJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass26Aet Mikli
Madli MaasteJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass26Aet Mikli
Mai EllermäeEmmaste Põhikool9. klass26Margus Sõmer
Mailis KorneltVäike-Maarja Gümnaasium10. klass26Liina Bork
Maksim BulkinSillamäe Gümnaasium10. klass26Juulia Devadze
Nastya ChumakovaSakala Eragümnaasium10. klass26Rita Izjumskaja
Nikita PuzakovNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass26Vladimir Runin
Polina NikolajevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass26Natalja Erte
Polina OravNarva Keeltelütseum10. klass26Valeria Nazarova
Richard LehtlaanVäike-Maarja Gümnaasium9. klass26Liina Bork
Robin BaiduzaVäike-Maarja Gümnaasium10. klass26Liina Bork
Robin SuursaarGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass26Auli Reitel
Tarvi TüvistRapla Ühisgümnaasium10.a klass26Kadri Laup
Valeria KarpovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass26Natalja Erte
Vendo VeiaVäike-Maarja Gümnaasium10. klass26Liina Bork
Марк ПоздеевTallinna 53. Keskkool9. klass26Jevgenia Tkatšova
Никита СтёпинTallinna 53. Keskkool9. klass26Jevgenia Tkatšova
Aleksander KampusGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass25Auli Reitel
Alex InslerTallinna 53. Keskkool9. klass25Jevgenia Tkatšova
Allan IvanovNarva Keeltelütseum10.b klass25Valeria Nazarova
Anna TsusovlajnovaSakala Eragümnaasium10. klass25Rita Izjumskaja
Anna ValjuškinaSakala Eragümnaasium9. klass25Rita Izjumskaja
Anna-Liza KudrjavtsevaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass25Olga Kravtšenko
Annabel TanielRapla Ühisgümnaasium10. klass25Kadri Laup
Askar RostovtsevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.c klass25Julia Ratšinskaja
Dennis BykovSakala Eragümnaasium10. klass25Rita Izjumskaja
Elina MatveevaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass25Olga Kravtšenko
Hanna Maia TiideJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass25Aet Mikli
Hendrik HergaukJüri Gümnaasium10.a klass25Luisa Pani
Joosep TiitusJüri Gümnaasium10.b klass25Luisa Pani
Julia GrebsteleEhte Humanitaargümnaasium10.a klass25Dmitri Mištšenko
Kaspar KaabelGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass25Auli Reitel
Ketly IourievJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass25Aet Mikli
Kevin IbrusHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass25Anneli Mägi
Leonard SannikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass25Natalja Erte
Lia TsugunovaTallinna 53. Keskkool9.a klass25Anna Surmai
Maksim ShapovalovGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass25Auli Reitel
Morten KarjaJüri Gümnaasium10.b klass25Luisa Pani
Nastja FjodorovaTallinna 53. Keskkool9.c klass25Anna Surmai
Ottomartin ValkPeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass25Signe Reidla
Raiko ApriHiiumaa Gümnaasium10. klass25Tõnu Soop
Raiko KalPeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass25Signe Reidla
Riko TobrelutsVäike-Maarja Gümnaasium9. klass25Liina Bork
Анастасия БабыничеваHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass25Aljona Lеокина
Валерия ШпренкTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass25Olga Kravtšenko
Вероника ЭйнулаTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass25Olga Kravtšenko
Дмитрий ДрагунцевTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass25Julia Ratšinskaja
Каролина ЛоктеваTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass25Olga Kravtšenko
Aleksei PavlovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass24Aljona Lеокина
Alina KrestnikovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass24Olga Kravtšenko
Alisa DreljovaTallinna 53. Keskkool9. klass24Jevgenia Tkatšova
Alissa VeikkolainenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.c klass24Julia Ratšinskaja
Amir EsimbekovTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass24Olga Kravtšenko
Anastasia SitnikovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass24Dmitri Mištšenko
Angeelika MaalmannTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass24Olga Kravtšenko
Annabel LoodusRapla Ühisgümnaasium10.a klass24Kadri Laup
Annaliisa TohuNõo Põhikool9. klass24Katrin Kalamees
Artjom OssipovHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass24Aljona Lеокина
Artur HussarRakvere Reaalgümnaasium10.a klass24Reeli Rump
Claudia KõivosteVõru Gümnaasium10. klass24Krista Kõlli-Raud
Deniel KonstantinovViljandi Gümnaasium10. klass24Marika Anissimov
Eerik ÄäremaaGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass24Auli Reitel
Erik HindpereRapla Ühisgümnaasium10. klass24Kadri Laup
Hanna-Liisa PeernaViljandi Gümnaasium10. klass24Marika Anissimov
Hugo KadakTüri Põhikool9.b klass24Laine Aluoja
Jelena MaratkanovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass24Dmitri Mištšenko
Johannes SoonikHiiumaa Gümnaasium10. klass24Tõnu Soop
Juhan ParnaJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass24Aet Mikli
Kai-Riin KanarbikRakvere Reaalgümnaasium10.c klass24Reeli Rump
Kaia KivendHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass24Anneli Mägi
Kaia-Marii VarikVõru Gümnaasium10. klass24Krista Kõlli-Raud
Kaisa KangurVäike-Maarja Gümnaasium9. klass24Liina Bork
Karl LepistKambja Põhikool9. klass24Mare Mõisa
Kaur Kristjan KotšinRakvere Reaalgümnaasium10.a klass24Reeli Rump
Liina VeisveerVõru Gümnaasium10. klass24Krista Kõlli-Raud
Liis LaiguRakvere Reaalgümnaasium10.a klass24Reeli Rump
Linda-Terese MakkTallinna Reaalkool10.c klass24Kailit Taliaru
Mari LeitoHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Marian-Liis KoppJüri Gümnaasium10.a klass24Luisa Pani
Markel BuhalkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass24Natalja Erte
Marten LausveeRakvere Reaalgümnaasium10.b klass24Reeli Rump
Martin MozessovPeetri Lasteaed-Põhikool9.c klass24Signe Reidla
Ott Eric OttenderHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Raul PastakNõo Reaalgümnaasium10.b klass24Kerli Rööpson
Regita LuukasTallinna Reaalkool10.c klass24Kailit Taliaru
Robin AloeJüri Gümnaasium10.a klass24Luisa Pani
Rose-Marie RiitsaluTõrva Gümnaasium10.a klass24Katrin Kalamees
Saskia RuhnoJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass24Aet Mikli
Vadim Ivory Tower Co.Tallinna 53. Keskkool9.c klass24Anna Surmai
Vadim KuznecovTallinna 53. Keskkool9.c klass24Anna Surmai
Valeria KarhuHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass24Aljona Lеокина
Viktoria LupanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass24Julia Ratšinskaja
Аня НиколаеваHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass24Aljona Lеокина
Елизавета БурцеваHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass24Aljona Lеокина
Кирилл СоколовHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass24Niina Botina
Aleksandr AmosenkovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass23Niina Botina
Aleksei VotintsevSillamäe Gümnaasium10. klass23Juulia Devadze
Alex AasumetsRakvere Reaalgümnaasium10.c klass23Reeli Rump
Alex TerentjevTallinna Juudi Kool9. klass23Niina Botina
Alexandra GorlatsSakala Eragümnaasium10. klass23Rita Izjumskaja
Alisa KostomarovaRapla Ühisgümnaasium10.a klass23Kadri Laup
Anastasia KaramõshevaHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass23Aljona Lеокина
Andre VaraEmmaste Põhikool9. klass23Margus Sõmer
Anna-Maria PodolinskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass23Julia Ratšinskaja
Daniil PertsevTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass23Olga Kravtšenko
Daniil ZimgorovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass23Aljona Lеокина
Diana KiriljukEhte Humanitaargümnaasium10.a klass23Dmitri Mištšenko
Elizabeth ŠaninJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass23Aet Mikli
Emmeliine KoorJüri Gümnaasium10.a klass23Luisa Pani
Evgeny SokolovTapa Vene Põhikool9.a klass23Jelena Jakovleva
Galina MalinovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass23Natalja Erte
Gertrud HelinJüri Gümnaasium10.a klass23Luisa Pani
Ingela UustalRakvere Reaalgümnaasium10.a klass23Reeli Rump
Jan Joonas TuulingNõo Reaalgümnaasium10.b klass23Kerli Rööpson
Johanna KuddiVäike-Maarja Gümnaasium9. klass23Liina Bork
Johhana LaaneNõo Reaalgümnaasium10.b klass23Kerli Rööpson
Jolanda PikerpoldRakvere Reaalgümnaasium10.a klass23Reeli Rump
Kadi AlbrechtRakvere Reaalgümnaasium10.c klass23Reeli Rump
Karl Jaanus JaanusJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass23Aet Mikli
Ken KõivastikPeetri Lasteaed-Põhikool9.c klass23Signe Reidla
Ken-Marten SooJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass23Aet Mikli
Kris Markus MaisteGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass23Auli Reitel
Kristel KlaasJüri Gümnaasium10. klass23Luisa Pani
Kristel KortinVäike-Maarja Gümnaasium10. klass23Liina Bork
Kärol SamosonVõru Gümnaasium10. klass23Krista Kõlli-Raud
Kärt IvanovIlmatsalu Põhikool9. klass23Joosep Norma
Laura KoobasJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass23Aet Mikli
Liisi LippasaarRakvere Reaalgümnaasium10.b klass23Reeli Rump
Lilia ProzorovaSillamäe Gümnaasium10. klass23Juulia Devadze
Lissel TanniRakvere Reaalgümnaasium10.b klass23Reeli Rump
Liza MatveevaTallinna Juudi Kool10. klass23Niina Botina
Lore TorropPeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass23Signe Reidla
Magnus VeerväliRakvere Reaalgümnaasium10.c klass23Reeli Rump
Markus KiilRapla Ühisgümnaasium10. klass23Kadri Laup
Martha KuusküllJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass23Aet Mikli
Mattias MuukJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass23Aet Mikli
Mattias PiirsooPeetri Lasteaed-Põhikool9.c klass23Signe Reidla
Mattias PreisfreundVäike-Maarja Gümnaasium9. klass23Liina Bork
Merili OksRakvere Reaalgümnaasium10.b klass23Reeli Rump
Mihhail MovsisjanTallinna Juudi Kool9. klass23Niina Botina
Mirjam KivimäeVõru Gümnaasium10. klass23Krista Kõlli-Raud
Oleg PutintsevHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass23Aljona Lеокина
Ove EslonJüri Gümnaasium10.a klass23Luisa Pani
Paul VossotskiNarva Keeltelütseum10.a klass23Valeria Nazarova
Pille-Riin IlistomRapla Ühisgümnaasium10. klass23Kadri Laup
Ragnar LeppikusRakvere Reaalgümnaasium10.b klass23Reeli Rump
Ranet SikkJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass23Aet Mikli
Remi ÕunapuuNõo Reaalgümnaasium10.b klass23Kerli Rööpson
Renita MäesaarPeetri Lasteaed-Põhikool9.c klass23Signe Reidla
Robin RemmelgasJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass23Aet Mikli
Ruslan NeverovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass23Niina Botina
Sigrid VeskiPeetri Lasteaed-Põhikool9.b klass23Signe Reidla
Tatjana SerebrovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass23Dmitri Mištšenko
Teele LumiVõru Gümnaasium10. klass23Krista Kõlli-Raud
Timo SeppernVäike-Maarja Gümnaasium10. klass23Liina Bork
Vadim PozjabinHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass23Aljona Lеокина
Viktor SkobelevTapa Vene Põhikool9.a klass23Jelena Jakovleva
Violetta SirelpuuKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.b klass23Irina Gritsinenko
Vlad VladimirovNarva Kreenholmi Gümnaasium9.a klass23Tatiana Saukova
Vova BalandinSillamäe Gümnaasium10. klass23Juulia Devadze
Анна ШаринаTallinna Juudi Kool10. klass23Niina Botina
Диана МихайловаHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass23Aljona Lеокина
Илья ПащенкоTallinna Juudi Kool9. klass23Niina Botina
Aleksander BaranovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass22Aljona Lеокина
Aleksander KopsoVäike-Maarja Gümnaasium9. klass22Liina Bork
Anastasia AveryanovaHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass22Aljona Lеокина
Anna VeismanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass22Natalja Erte
Darja GoleništševaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass22Julia Ratšinskaja
Edvin ErdfeldtHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass22Aljona Lеокина
Hannagreth UrkeRapla Ühisgümnaasium10. klass22Kadri Laup
Ilja ZhurbaTallinna 53. Keskkool9. klass22Jevgenia Tkatšova
Ivonne Isabel IlvesTõrva Gümnaasium10.a klass22Katrin Kalamees
Jaana RätsepEmmaste Põhikool9. klass22Margus Sõmer
Jago KadakTüri Põhikool9.b klass22Laine Aluoja
Jarko NassarVõru Gümnaasium10. klass22Krista Kõlli-Raud
Karli-Joosep MatrovVäike-Maarja Gümnaasium9. klass22Liina Bork
Kaur RajasaarPeetri Lasteaed-Põhikool9.b klass22Signe Reidla
Kevin VahemetsRakvere Reaalgümnaasium10.a klass22Reeli Rump
Kristina BartoshTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass22Natalja Erte
Mari Jat PirimovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass22Julia Ratšinskaja
Maria-Johanna VompaJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass22Aet Mikli
Rebeka SootsRakvere Reaalgümnaasium10.c klass22Reeli Rump
Reimo TilkSurju Põhikool9. klass22Signe Reidla
Silver VäinaVäike-Maarja Gümnaasium9. klass22Liina Bork
Valeri TsernovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass22Natalja Erte
Valeria PomerantsHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass22Aljona Lеокина
Üllar TähtVõru Gümnaasium10. klass22Krista Kõlli-Raud
Анастасия ЛужецкаяHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass22Aljona Lеокина
Даник ВариковHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass22Aljona Lеокина
Сергей БольшаковHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass22Aljona Lеокина
Татьяна ЗеноваNarva Keeltelütseum10.a klass22Valeria Nazarova
Arlet SuvisteVäike-Maarja Gümnaasium9. klass21Liina Bork
Daria PetrovaSillamäe Gümnaasium10. klass21Juulia Devadze
Darja PatlikovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass21Dmitri Mištšenko
Elisabet LandsbergJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass21Aet Mikli
Emma LaurimaaRapla Ühisgümnaasium10. klass21Kadri Laup
Hando AllmannVõru Gümnaasium10. klass21Krista Kõlli-Raud
Hanna-Grete KüttJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass21Aet Mikli
Ingrid PalmVõru Gümnaasium10. klass21Krista Kõlli-Raud
Jarelin MelserNõo Põhikool9. klass21Katrin Kalamees
Kaspar ViinKambja Põhikool9. klass21Mare Mõisa
Ksenia TsavelidzeNarva Keeltelütseum10. klass21Valeria Nazarova
Marek HaasEmmaste Põhikool9. klass21Margus Sõmer
Markus SihtNõo Põhikool9. klass21Katrin Kalamees
Mihhail PopovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass21Dmitri Mištšenko
Olivia Anet SõrmusJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass21Aet Mikli
Pjotr SegedinTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass21Olga Kravtšenko
Sander KõolehtVõru Gümnaasium10. klass21Krista Kõlli-Raud
Sandra DimbelTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass21Natalja Erte
Saskia RohtmetsGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass21Auli Reitel
Sergo LannoSurju Põhikool9. klass21Signe Reidla
Sten Erik VahlJüri Gümnaasium10.b klass21Luisa Pani
Teele ToomRakvere Reaalgümnaasium10.a klass21Reeli Rump
Valeria KravtsenkoHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass21Aljona Lеокина
Aleksander ProkopjukTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass20Olga Kravtšenko
Alice KardinJüri Gümnaasium10. klass20Luisa Pani
Arabella StrazdinRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20Reeli Rump
Artti VainRakvere Reaalgümnaasium10.b klass20Reeli Rump
Brigitta UiboNõo Reaalgümnaasium10.b klass20Kerli Rööpson
Darina ChudakovaSillamäe Gümnaasium10. klass20Juulia Devadze
Eleriin KalaRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20Reeli Rump
Elizabeth SeppRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20Reeli Rump
Geili VesinurmRapla Ühisgümnaasium10. klass20Kadri Laup
Germo RebaneKambja Põhikool9. klass20Mare Mõisa
Kardo SõukandKambja Põhikool9. klass20Mare Mõisa
Karmen KärvetRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20Reeli Rump
Karoliine KivistikJüri Gümnaasium10.a klass20Luisa Pani
Kristo VassiljevKambja Põhikool9. klass20Mare Mõisa
Laura KartavinaTallinna 53. Keskkool9. klass20Jevgenia Tkatšova
Melissa ToomeoksTõrva Gümnaasium10.a klass20Katrin Kalamees
Merit ÜksväravTõrva Gümnaasium10.a klass20Katrin Kalamees
Olaf Henrik VaherPärnu Ülejõe Põhikool9.b klass20Taimi Dreier
Oliver SavolainenTallinna Reaalkool10.c klass20Kailit Taliaru
Oliver VarekRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20Reeli Rump
Rainer PiilEmmaste Põhikool9. klass20Margus Sõmer
Rasmus KanaKambja Põhikool9. klass20Mare Mõisa
Robin KodasmaPärnu Ülejõe Põhikool9.b klass20Taimi Dreier
Romet ErelineKambja Põhikool9. klass20Mare Mõisa
Triinu Liis LinkovJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass20Aet Mikli
Victoria PiibemaaRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20Reeli Rump
Vladimir GamtakEhte Humanitaargümnaasium9.c klass20Jevgenia Tkatšova
Елена СтаричковаEhte Humanitaargümnaasium9.c klass20Jevgenia Tkatšova
Anastasija IljukovithTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass19Julia Ratšinskaja
Anett KamarikRakvere Reaalgümnaasium10.b klass19Reeli Rump
Angela HäälmeVõru Gümnaasium10. klass19Krista Kõlli-Raud
Anna MaiorovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass19Julia Ratšinskaja
Carlos NotrealJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass19Aet Mikli
Dana BagelHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass19Aljona Lеокина
David PogossianTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass19Natalja Erte
Erik FeldbergJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass19Aet Mikli
Filipp AronovitsTallinna Juudi Kool9. klass19Niina Botina
Fred PenuJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass19Aet Mikli
Georg AintsJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass19Aet Mikli
Harry LompJüri Gümnaasium10.a klass19Luisa Pani
Igor SmirnovNarva Kreenholmi Gümnaasium9.a klass19Tatiana Saukova
Janis SalumaaHiiumaa Gümnaasium10. klass19Tõnu Soop
Kaarel KaarelsonJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass19Aet Mikli
Karina StovmanTallinna 53. Keskkool9.e klass19Jevgenia Tkatšova
Karl Sebastian DremljugaVõru Gümnaasium10. klass19Krista Kõlli-Raud
Konstantin SemjonovTapa Vene Põhikool9.a klass19Jelena Jakovleva
Kristjan JõersJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass19Aet Mikli
Liisi SillamaaVäike-Maarja Gümnaasium9. klass19Liina Bork
Mari-Liina RuusmaaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass19Natalja Erte
Mark Eerik LillJüri Gümnaasium10.c klass19Luisa Pani
Mark Morten TammeveskiHiiumaa Gümnaasium10. klass19Tõnu Soop
Markus NahkurJüri Gümnaasium10.a klass19Luisa Pani
Matvei AndrejevNarva Kreenholmi Gümnaasium9.a klass19Tatiana Saukova
Rene KoitjärvPeetri Lasteaed-Põhikool9.b klass19Signe Reidla
Renet EinaloKambja Põhikool9. klass19Mare Mõisa
Robin KareViljandi Gümnaasium10. klass19Marika Anissimov
Sandra SoomeRakvere Reaalgümnaasium10.b klass19Reeli Rump
Saveli NaumovTallinna 53. Keskkool9.a klass19Anna Surmai
Sofia SviridetskayaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass19Dmitri Mištšenko
Stiina-Maris PaulusRakvere Reaalgümnaasium10.b klass19Reeli Rump
Toomas TrummalNõo Põhikool9. klass19Katrin Kalamees
Tõnis PõldRakvere Reaalgümnaasium10.b klass19Reeli Rump
Valeria PuraskHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass19Aljona Lеокина
Valeria UssikTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass19Olga Kravtšenko
Иван ТроицкийTallinna Juudi Kool9. klass19Niina Botina
Aleksandra SolomykovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass18Aljona Lеокина
Anastassia IvanovaNarva Keeltelütseum10.a klass18Valeria Nazarova
Anita AshihminaTallinna 53. Keskkool9.b klass18Anna Surmai
Anni KärmikRakvere Reaalgümnaasium10.a klass18Reeli Rump
Arti OadSurju Põhikool9. klass18Signe Reidla
Dmitri IonishkansEhte Humanitaargümnaasium9.c klass18Jevgenia Tkatšova
Evelyn KalaVäike-Maarja Gümnaasium9. klass18Liina Bork
Joosep JoorVäike-Maarja Gümnaasium10. klass18Liina Bork
Karl PiknerPeetri Lasteaed-Põhikool9.b klass18Signe Reidla
Kerda BlankNõo Põhikool9. klass18Katrin Kalamees
Kirke-Merily HolmRakvere Reaalgümnaasium10.b klass18Reeli Rump
Martin KiislaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass18Julia Ratšinskaja
Märt UiboVõru Gümnaasium10. klass18Krista Kõlli-Raud
Tarvi LällVõru Gümnaasium10. klass18Krista Kõlli-Raud
Анастасия ФоменковаEhte Humanitaargümnaasium9.c klass18Jevgenia Tkatšova
Вероника АртюшинаHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass18Aljona Lеокина
Aare LuhaäärVäike-Maarja Gümnaasium9. klass17Liina Bork
Aleksander LaasmägiJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass17Aet Mikli
Anastasiaj SelivjorstovaTallinna Juudi Kool10. klass17Niina Botina
Anastasija FirsanovaVõru Gümnaasium10. klass17Krista Kõlli-Raud
Arina BagdasarjanSillamäe Gümnaasium10. klass17Juulia Devadze
Artjom LjuboženkoEhte Humanitaargümnaasium10.a klass17Dmitri Mištšenko
Brigitta BachfeldtRapla Ühisgümnaasium10.a klass17Kadri Laup
Carmen KukkRapla Ühisgümnaasium10.a klass17Kadri Laup
Enriko PajulaSurju Põhikool9. klass17Signe Reidla
Germo MäenurmSurju Põhikool9. klass17Signe Reidla
Helena KastemäePeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass17Signe Reidla
Ilja KaloshinTallinna 53. Keskkool9.d klass17Jevgenia Tkatšova
Jandre SavenkovHiiumaa Gümnaasium10. klass17Tõnu Soop
Keven AbrenkovKambja Põhikool9. klass17Mare Mõisa
Laura PaulusVõru Gümnaasium10. klass17Krista Kõlli-Raud
Maksim KuyvanenTallinna 53. Keskkool9.b klass17Anna Surmai
Mattias RiivikVõru Gümnaasium10. klass17Krista Kõlli-Raud
Polina Angelika TaltsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass17Julia Ratšinskaja
Roger GryntalPeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass17Signe Reidla
Vladimir AleksejenkoTallinna 53. Keskkool9.a klass17Anna Surmai
Анастасия ТищенкоHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass17Aljona Lеокина
Ангелина АфанасьеваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass17Julia Ratšinskaja
Дэниел СупрунTallinna 53. Keskkool9.a klass17Anna Surmai
Егор БакунинNarva Kreenholmi Gümnaasium9.c klass17Tatiana Saukova
Кристина ЦенкманTallinna 53. Keskkool9. klass17Jevgenia Tkatšova
Aleksandr KonovalovTallinna 53. Keskkool9.a klass16Anna Surmai
Anastasiya ShevchenkoTallinna 53. Keskkool9.c klass16Anna Surmai
Anton SergejevEhte Humanitaargümnaasium10.a klass16Dmitri Mištšenko
Armo ZirkVäike-Maarja Gümnaasium9. klass16Liina Bork
Indrek NiinemetsVäike-Maarja Gümnaasium10. klass16Liina Bork
Jekaterina TsernohhTallinna 53. Keskkool9. klass16Jevgenia Tkatšova
Kaja BorissovskiEhte Humanitaargümnaasium9.c klass16Jevgenia Tkatšova
Karl Georg MummViljandi Gümnaasium10. klass16Marika Anissimov
Karmen KaussVõru Gümnaasium10. klass16Krista Kõlli-Raud
Karmen KingVäike-Maarja Gümnaasium10. klass16Liina Bork
Kristel SöötRakvere Reaalgümnaasium10.c klass16Reeli Rump
Kristjan KilkVäike-Maarja Gümnaasium9. klass16Liina Bork
Leonid RõbakovSillamäe Gümnaasium10. klass16Juulia Devadze
Maria MeidlaKiltsi Põhikool9. klass16Kati Kümnik
Olesya SamsonovaTallinna 53. Keskkool9.e klass16Jevgenia Tkatšova
Olga VanjukovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass16Olga Kravtšenko
Sofia PodgornajaTallinna 53. Keskkool9.e klass16Jevgenia Tkatšova
Sofja MoskovtsevaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass16Dmitri Mištšenko
Stiven Iwory Towers CoTallinna 53. Keskkool9.c klass16Anna Surmai
Илья ОбуховTallinna 53. Keskkool9.c klass16Anna Surmai
Полина МинаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass16Julia Ratšinskaja
Aleksei DanilovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass15Niina Botina
Anette KivistuPeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass15Signe Reidla
Anette-Emilie KüttimJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass15Aet Mikli
Anita LuikJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass15Aet Mikli
Anna LekstedtJüri Gümnaasium10. klass15Luisa Pani
Anna-Maria NovakTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.c klass15Julia Ratšinskaja
Artjom TsaloiSillamäe Gümnaasium10. klass15Juulia Devadze
Christopher Robin StarkopfJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass15Aet Mikli
David KoverdaTapa Vene Põhikool9.a klass15Jelena Jakovleva
Georg SalomonJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass15Aet Mikli
Gregori NõmmJüri Gümnaasium10.c klass15Luisa Pani
Ilona MalakhovaTallinna 53. Keskkool9.d klass15Jevgenia Tkatšova
Inna ZvonovaEhte Humanitaargümnaasium9.c klass15Jevgenia Tkatšova
Ivan KovaljovSillamäe Gümnaasium10. klass15Juulia Devadze
Jaane JoosepsonIlmatsalu Põhikool9. klass15Joosep Norma
Jan Märten RatasRapla Ühisgümnaasium10. klass15Kadri Laup
Janar IlvesVõru Gümnaasium10. klass15Krista Kõlli-Raud
Kertu BlankNõo Põhikool9. klass15Katrin Kalamees
Kirill ŠatilovNarva Kreenholmi Gümnaasium9.c klass15Tatiana Saukova
Kirke NilusJüri Gümnaasium10.b klass15Luisa Pani
Laura NäkkKambja Põhikool9. klass15Mare Mõisa
Marcel Malsroos-VäliJüri Gümnaasium10.a klass15Luisa Pani
Mariana KübeKambja Põhikool9. klass15Mare Mõisa
Marija SmagarinskajaTallinna Juudi Kool10. klass15Niina Botina
Mark VinogradovTallinna 53. Keskkool9.b klass15Anna Surmai
Marten KddrJüri Gümnaasium10.b klass15Luisa Pani
Mihhail PchelaEhte Humanitaargümnaasium9.c klass15Jevgenia Tkatšova
Nikita FrankoEhte Humanitaargümnaasium10.a klass15Dmitri Mištšenko
Nikolay DorofeevSillamäe Gümnaasium10. klass15Juulia Devadze
Rasmus RooslehtPärnu Ülejõe Põhikool9.a klass15Taimi Dreier
Rassel MuruTallinna 53. Keskkool9. klass15Jevgenia Tkatšova
Reti SafinJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass15Aet Mikli
Ruslan KlinkovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass15Aljona Lеокина
Sofia KrasowskaTallinna 53. Keskkool9.a klass15Anna Surmai
Triinu PõlismäePeetri Lasteaed-Põhikool9.b klass15Signe Reidla
Valeria VasilievaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass15Niina Botina
Villem VannikJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass15Aet Mikli
Александра ПетроваSillamäe Gümnaasium10. klass15Juulia Devadze
Денис ЖариковTallinna 53. Keskkool9.c klass15Anna Surmai
Эрик УйбаTallinna 53. Keskkool9.c klass15Anna Surmai
Armen MovsisyanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass14Julia Ratšinskaja
Henri PirksaarPeetri Lasteaed-Põhikool9.a klass14Signe Reidla
Mari MaasikasJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass14Aet Mikli
Sofiko TabatadzeTallinna 53. Keskkool9.b klass14Anna Surmai
Анатолий СидоровTallinna 53. Keskkool9.c klass14Anna Surmai
Angelina TsvetkovaSillamäe Gümnaasium10. klass13Juulia Devadze
Anna KalininaTallinna Juudi Kool10. klass13Niina Botina
Eliis MätasVäike-Maarja Gümnaasium9. klass13Liina Bork
Elizaveta FjodorovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass13Dmitri Mištšenko
Ernest MoltsanovHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass13Aljona Lеокина
Ervin NõmmikVõru Gümnaasium10. klass13Krista Kõlli-Raud
Katerina FoustHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass13Aljona Lеокина
Maria VishnyakovaSakala Eragümnaasium10. klass13Rita Izjumskaja
Martin ZukovTallinna 53. Keskkool9.b klass13Anna Surmai
Sander PaboTallinna Juudi Kool10. klass13Niina Botina
Sten-Erik PriskusJüri Gümnaasium10.b klass13Luisa Pani
Thor Erik TikandGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass13Auli Reitel
Михаил СоловьёвEhte Humanitaargümnaasium9.c klass13Jevgenia Tkatšova
Эдгар МотяговNarva Kreenholmi Gümnaasium9.c klass13Tatiana Saukova
Alissa TšervjakovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass12Niina Botina
Andrei TralmanTallinna 53. Keskkool9.b klass12Anna Surmai
Brigitta SaueaukJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass12Aet Mikli
Daniil UiboTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass12Julia Ratšinskaja
Emma LaansaluVäike-Maarja Gümnaasium9. klass12Liina Bork
Gregori KuuseHiiumaa Gümnaasium10. klass12Tõnu Soop
Grete LillJakob Westholmi Gümnaasium9.c klass12Aet Mikli
Iris KeraNõo Põhikool9. klass12Katrin Kalamees
Liisi LillevaldNõo Põhikool9. klass12Katrin Kalamees
Matilde-Marie LooritsRakvere Reaalgümnaasium10.a klass12Reeli Rump
Tairi TaliRapla Ühisgümnaasium10.a klass12Kadri Laup
Даниил ТеницкийHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass12Aljona Lеокина
Angelina SahnovskajaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass11Aljona Lеокина
Anna FateevaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass11Niina Botina
Dmitri ShibinHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass11Aljona Lеокина
Doris VoevodinJüri Gümnaasium10.c klass11Luisa Pani
Erik HeinJüri Gümnaasium10.b klass11Luisa Pani
Hanna-Liisa ZnamenskajaJüri Gümnaasium10.b klass11Luisa Pani
Helene UusallikRapla Ühisgümnaasium10.a klass11Kadri Laup
Janelle KuusemetsRakvere Reaalgümnaasium10.a klass11Reeli Rump
Karina ZujevaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass11Niina Botina
Kelly TennosaarNõo Põhikool9. klass11Katrin Kalamees
Kevin PedrasVõru Gümnaasium10. klass11Krista Kõlli-Raud
Mariann-Doris TuiskJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass11Aet Mikli
Marlin KohtringJüri Gümnaasium10.c klass11Luisa Pani
Mia Marjette MeldoJüri Gümnaasium10.c klass11Luisa Pani
Mia PiirJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass11Aet Mikli
Michel MaeTallinna 53. Keskkool9.c klass11Anna Surmai
Oliver OrgmetsJüri Gümnaasium10.b klass11Luisa Pani
Oliver SiemJüri Gümnaasium10. klass11Luisa Pani
Pirgt ÕunRakvere Reaalgümnaasium10.b klass11Reeli Rump
Raul NiglasJakob Westholmi Gümnaasium9.b klass11Aet Mikli
Taner SalmannNõo Põhikool9. klass11Katrin Kalamees
Tatjana BeltšenkovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass11Dmitri Mištšenko
Triine IlvesJüri Gümnaasium10.b klass11Luisa Pani
Valerija KatõshevaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass11Aljona Lеокина
Vanessa VahtelNõo Põhikool9. klass11Katrin Kalamees
Violetta StupnikovaSillamäe Gümnaasium10. klass11Juulia Devadze
Vytas KilinskasTallinna 53. Keskkool9.c klass11Anna Surmai
Ангелина ЩербачевичHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass11Aljona Lеокина
Артём БиндасовHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass11Aljona Lеокина
Кирилл БурмистровTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass11Olga Kravtšenko
Эля ИщукTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass11Julia Ratšinskaja
Artur ZelenetsEhte Humanitaargümnaasium10.a klass10Dmitri Mištšenko
Daniil SotsugovTallinna Juudi Kool9. klass10Niina Botina
Elina LazarevaHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass10Aljona Lеокина
Jana UnruHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass10Niina Botina
Kailiki SiimRakvere Reaalgümnaasium10.a klass10Reeli Rump
Kristjan GutmannRakvere Reaalgümnaasium10.a klass10Reeli Rump
Mathias AlbrechtRakvere Reaalgümnaasium10.a klass10Reeli Rump
Sofia IushynaSakala Eragümnaasium9. klass10Rita Izjumskaja
Aleksei PrisvitsinSillamäe Gümnaasium10. klass9Juulia Devadze
Merg StolinTallinna Juudi Kool9. klass9Niina Botina
Taavi TaaviJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass9Aet Mikli
Helen MändmaTootsi Lasteaed-Põhikool9. klass8Käde Reinthal
Artur BlitsõnHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass7Aljona Lеокина
Daniel KekkonenTallinna 53. Keskkool9.a klass7Anna Surmai
Monika BagelHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass7Aljona Lеокина
Ronald MatvienkoTallinna Juudi Kool9. klass7Niina Botina
Sander KallipJakob Westholmi Gümnaasium9.a klass7Aet Mikli
Svetlana IsaninaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass7Olga Kravtšenko
Nicole BobrikovaTallinna 53. Keskkool9.b klass6Anna Surmai
Анастасия НосановаTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass6Olga Kravtšenko
Tian TianTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass4Julia Ratšinskaja
Jens Marten LiivakJüri Gümnaasium10.b klass3Luisa Pani
Aimepille LuikKiltsi Põhikool9. klass2Kati Kümnik