Kobras 2017/2018 lõppvoor

Benjaminide tulemused

Lõppvooru kutsuti 42 õpilast, osales 33 õpilast. Välja anti kolm I järgu, neli II järgu ja seitse III järgu auhinda.

NimiKoolKlassÕpetaja123456789101112131415Kokku
Rasmus MadeTallinna Prantsuse Lütseum8Jaak Valgeväli11111111111111115
Hannes SidorovIlmatsalu Põhikool8Joosep Norma11111111111111115
Oliver TennisbergMiina Härma Gümnaasium8Janika Kaljula11111111111111115
Andero LavrinenkoTüri Põhikool8Laine Aluoja11111101111111114
James RockTallinna Prantsuse Lütseum8Jaak Valgeväli11111111011111114
Asmus SoodlaGustav Adolfi Gümnaasium8Auli Reitel11101111111111114
Raimond UiboPaikuse Põhikool8Liina Kivisto11111101111111114
Polina EvdokimovaNarva Keeltelütseum8Valeria Nazarova11101011111111113
Georg LaabeKohtla-Järve Tammiku Põhikool8Irina Gritsinenko11101101111111113
Johannes MurreTallinna Prantsuse Lütseum8Jaak Valgeväli11111001111111113
Hendrik SepperJõõpre Kool7Sten Sang11101101111111113
Artjom TšernozjomovNarva Keeltelütseum8Valeria Nazarova11111001111111113
Jaan Peeter ViljamaaTallinna Reaalkool7Kailit Taliaru11111001111111113
Sten ViprePärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7Väino Tuisk11111001111111113
Kirill OgnjovNarva Keeltelütseum8Valeria Nazarova110,911001111111112,9
Endrik EinbergTallinna Reaalkool7Kailit Taliaru11101100111111112
Dylan Michael JonesGustav Adolfi Gümnaasium8Auli Reitel11110010111111112
Erik JõevereGustav Adolfi Gümnaasium8Auli Reitel11101001111111112
Karl Sander KondRakvere Reaalgümnaasium7Reeli Rump11100101111111112
Anna RastoštšenkovaSakala Eragümnaasium8Rita Izjumskaja11101111110011112
Laur SaksPärnu Kuninga Tänava Põhikool6Kairi Osula11110101110111112
Darina AleksejevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8Julia Ratšinskaja110,900111110111111,9
Nikita PlotnikovKarjamaa Põhikool7Svetlana Dorofejeva10,8111101011111011,8
Mattias GraumannPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium7Väino Tuisk11100101011111111
Pavel PavlivSakala Eragümnaasium7Rita Izjumskaja11100001111111111
Anna RazdobudkoSakala Eragümnaasium8Rita Izjumskaja11101011110111011
Oskar Villem TiidemannGustav Adolfi Gümnaasium8Auli Reitel11100011111011111
Vsevolod BoltovKohtla-Järve Tammiku Põhikool8Irina Gritsinenko10,9100101111111010,9
Maksim FedotenkovKohtla-Järve Tammiku Põhikool8Irina Gritsinenko110,911011110110010,9
Valeria ŠeljakinaSakala Eragümnaasium7Rita Izjumskaja110,50100-111111110,5
Kuldar KuusemäeVäike-Maarja Gümnaasium7Liina Bork11101000101111110
Maria Alice ReinbergSakala Eragümnaasium6Rita Izjumskaja1-111101-10110110
Timofei ŠinšakovKohtla-Järve Tammiku Põhikool7Irina Gritsinenko11101001011011110