Kobras 2018/2019 eelvoor

Benjaminide tulemused

Kokku 2180 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 59.

NimiKoolKlassPunkteÕpetaja
Aleksander KarpovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass30Julia Ratšinskajakutsutud lõppvooru
Aleksandra SkvortsovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass30Julia Ratšinskajakutsutud lõppvooru
Anna Milena LinderGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass30Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Erik TuiskGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass30Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Georg Markus SomelarTallinna Reaalkool7.c klass30Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Harald JõgiIlmatsalu Põhikool7. klass30Joosep Normakutsutud lõppvooru
Karoliine TarjusPaikuse Põhikool8.b klass30Liina Kivistokutsutud lõppvooru
Kristjan KikasGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass30Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Kusti SammulNõo Põhikool8. klass30Katrin Kalameeskutsutud lõppvooru
Madis RoosmaTartu Katoliku Hariduskeskus6.b klass30Katrin Kokkkutsutud lõppvooru
Elisabeth TeedlaPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass29Signe Reidlakutsutud lõppvooru
Maksim PodolinskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass29Julia Ratšinskajakutsutud lõppvooru
Adele MetsniitJüri Gümnaasium8.c klass28Janika Niitsookutsutud lõppvooru
Aleksandr RegentovNarva Vanalinna Riigikool7.b klass28Jaana Kirskutsutud lõppvooru
Aleksandra SaarKadrina Keskkool8.a klass28Mari Ontonkutsutud lõppvooru
Aleksei JemeljanovNarva Keeltelütseum7.c klass28Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Anastassija BelajaNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass28Vladimir Runinkutsutud lõppvooru
Anna BabõninaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass28Natalia Tsesnokovakutsutud lõppvooru
Ardi RaagTallinna Reaalkool7.a klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Daria TitovaNarva Keeltelütseum6.a klass28Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Edvin MatveevTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass28Olga Kravtšenkokutsutud lõppvooru
Emma JoonasVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass28Aivar Halapuuväljaspool vanuserühma
Evelina AndrejevaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass28Natalia Tsesnokovakutsutud lõppvooru
Hannes TamblaGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass28Ingrid Maadverekutsutud lõppvooru
Hans Robert KannukeneTallinna Reaalkool7.b klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Hendrik SepperJõõpre Kool8. klass28Sten Sangkutsutud lõppvooru
Henrik Johan KittTallinna Reaalkool7.b klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Ingrid HintsTallinna Reaalkool6.b klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Jaana KirsNarva Vanalinna RiigikoolÕpetaja28Jaana Kirsväljaspool vanuserühma
Jakob LäänemetsAudru Kool8.a klass28Sten Sangkutsutud lõppvooru
Jegor NovosjolovNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass28Vladimir Runinkutsutud lõppvooru
Karl Johannes TeetlausTallinna Reaalkool7.b klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Karl Kennet PärnamägiKohila Gümnaasium8.b klass28Lili Kesakutsutud lõppvooru
Karl-Ustav KõlarTallinna Reaalkool7.a klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Kristina TomaševitšKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.c klass28Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Liisa PataTallinna Reaalkool7.c klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Lisandra MäePärnu Ülejõe Põhikool8.a klass28Taimi Dreierkutsutud lõppvooru
Lisanna TõnneVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass28Margo Müllerkutsutud lõppvooru
Maksim NesterJüri Gümnaasium8.b klass28Janika Niitsookutsutud lõppvooru
Mark TarnovskiTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass28Olga Kravtšenkokutsutud lõppvooru
Marten MehideGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass28Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Mattias MinejevJüri Gümnaasium8.c klass28Janika Niitsookutsutud lõppvooru
Miia PärgmaaTallinna Reaalkool7.a klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Milena PetrovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass28Natalia Tsesnokovakutsutud lõppvooru
Mirko LainevoolJüri Gümnaasium8.c klass28Janika Niitsookutsutud lõppvooru
Märten Erik LoorTallinna Reaalkool7.a klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Nikita SeleznevSakala Eragümnaasium8. klass28Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Pille-Riin ReigoPaikuse Põhikool8.b klass28Liina Kivistokutsutud lõppvooru
Regina GrazdovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass28Olga Kravtšenkokutsutud lõppvooru
Remo PihelTallinna Reaalkool6.b klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Renate PiikTallinna Reaalkool7.a klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Revo JanuTallinna Reaalkool7.c klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Richard Daniel VaaksGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass28Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Rico PraksTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass28Kristine Laanistokutsutud lõppvooru
Sander PuntVõru Kreutzwaldi Kool6.b klass28Aivar Halapuukutsutud lõppvooru
Sten RoostJüri Gümnaasium8.c klass28Janika Niitsookutsutud lõppvooru
Triine KosePaikuse Põhikool8.a klass28Liina Kivistokutsutud lõppvooru
Valeria PaistTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass28Natalia Tsesnokovakutsutud lõppvooru
Veniamin BogatovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass28Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
William VodiTallinna Reaalkool7.b klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Vjacheslav KuznetsovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass28Olga Kravtšenkokutsutud lõppvooru
Emil Henri RoosteTallinna Reaalkool6.a klass27Kailit Taliaru
Georg KärmasTallinna Reaalkool6.a klass27Kailit Taliaru
Karl Moorits KurvitsTõrva Gümnaasium8.a klass27Katrin Kalamees
Karolin MetsJõõpre Kool8. klass27Sten Sang
Kirke KändlerKohila Gümnaasium8.c klass27Lili Kesa
Kristina LõhmusKohila Gümnaasium8.d klass27Lili Kesa
Laur HärmIlmatsalu Põhikool8. klass27Joosep Norma
Madis MäesaluGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass27Auli Reitel
Nikita KurlovichNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass27Vladimir Runin
Aleks MuromskiTallinna 53. Keskkool8.a klass26Jevgenia Tkatšova
Alex TopperViimsi Kool7.b klass26Vilve Roosioks
Andre ViitameesTallinna Reaalkool6.a klass26Kailit Taliaru
Andrus PressTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass26Natalia Tsesnokova
Anett SinijärvVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass26Margo Müller
Anett VeskimägiTallinna Reaalkool7.b klass26Kailit Taliaru
Arina GrishakovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass26Natalia Tsesnokova
Arseni ZaitsevSakala Eragümnaasium6. klass26Rita Izjumskaja
Aston ParolNõo Põhikool6.b klass26Katrin Kalamees
Darja TšerentsovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass26Natalia Tsesnokova
Egor KorobovNarva Kesklinna Gümnaasium7.c klass26Vladimir Runin
Eliise KirjanenTallinna Reaalkool6.b klass26Kailit Taliaru
Elisabet LippusTallinna Reaalkool6.a klass26Kailit Taliaru
Elizaveta GerasimovitšTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass26Natalia Tsesnokova
Emma GoosVõru Kreutzwaldi Kool8.c klass26Aivar Halapuu
Eric Richard KogermanViljandi Paalalinna Kool8.a klass26Jana Söödor
Erik KalmusTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass26Olga Kravtšenko
Evelina GruninTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass26Natalia Tsesnokova
Frank KolkTallinna Reaalkool6.a klass26Kailit Taliaru
Frederik PärlinTallinna Reaalkool7.c klass26Kailit Taliaru
Gerda ReinumäeKohila Gümnaasium8.b klass26Lili Kesa
Gerda SchotterKohila Gümnaasium8.c klass26Lili Kesa
Grete SaueTallinna Reaalkool6.a klass26Kailit Taliaru
Gurami RubashviliTallinna 53. Keskkool8.a klass26Jevgenia Tkatšova
Hedvig KikasTallinna Reaalkool7.c klass26Kailit Taliaru
Henri PaulGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass26Auli Reitel
Henri SoidlaNõo Põhikool6.b klass26Katrin Kalamees
Indrek JürvesTallinna Reaalkool7.b klass26Kailit Taliaru
Jan Hendrik JõgiTallinna Reaalkool7.c klass26Kailit Taliaru
Jan MatvejevNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass26Vladimir Runin
Jan Sebastian TammekunTallinna Reaalkool7.a klass26Kailit Taliaru
Jarmo TambaumKohila Gümnaasium8.b klass26Lili Kesa
Jegor StsukinNarva Keeltelütseum7.d klass26Valeria Nazarova
Jegor VassiljevNarva Vanalinna Riigikool7.b klass26Jaana Kirs
Johannes Mattias ToomeTallinna Toomkool6.a klass26Lidia Uuselu
Joosep PalmTallinna Reaalkool7.c klass26Kailit Taliaru
Juri DaniljukKarjamaa Põhikool8.b klass26Светлана Дорофеева
Jürnas Arthur RemmelkoorViljandi Paalalinna Kool8.b klass26Jana Söödor
Kaisa KriisaVõru Kreutzwaldi Kool8.c klass26Aivar Halapuu
Kaisa VaherTallinna Reaalkool6.b klass26Kailit Taliaru
Karl Henri LillemäeTallinna Reaalkool7.b klass26Kailit Taliaru
Karl-Martin LaasbergKadrina Keskkool8.a klass26Mari Onton
Karoli Maria KrauseTallinna Reaalkool6.b klass26Kailit Taliaru
Karoliina LiivTallinna Reaalkool7.c klass26Kailit Taliaru
Kaspar KruusementGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass26Auli Reitel
Kaspar PajoTallinna Reaalkool7.a klass26Kailit Taliaru
Katarina JaskaTallinna Reaalkool6.a klass26Kailit Taliaru
Kersti PõldsaluTõrva Gümnaasium8.b klass26Katrin Kalamees
Kertu HordoVõru Kreutzwaldi Kool6.b klass26Aivar Halapuu
Kirke HollandPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass26Taimi Dreier
Krislin PirsTõrva Gümnaasium8.a klass26Katrin Kalamees
Kristina DellmannVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass26Aivar Halapuuväljaspool vanuserühma
Kristjan LinkSurju Põhikool7. klass26Signe Reidla
Kuldar ZilenskTallinna Reaalkool6.a klass26Kailit Taliaru
Laura TeidearuPaikuse Põhikool8.b klass26Liina Kivisto
Liis ReinveeTallinna Reaalkool6.a klass26Kailit Taliaru
Liisa Maria KullTallinna Toomkool8.a klass26Lidia Uuselu
Marek IvanovNarva Keeltelütseum8.a klass26Valeria Nazarova
Maria Alice ReinbergSakala Eragümnaasium7. klass26Rita Izjumskaja
Maria JarushinaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass26Natalia Tsesnokova
Mariann MallPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass26Taimi Dreier
Markkus PokrovskiJüri Gümnaasium8.c klass26Janika Niitsoo
Marleen Elise LemendikTallinna Reaalkool6.b klass26Kailit Taliaru
Marlén KansonenTõrva Gümnaasium8.a klass26Katrin Kalamees
Martin DolininNarva Keeltelütseum7.a klass26Valeria Nazarova
Merili LaherandVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass26Margo Müller
Meriliis TähtTallinna Reaalkool7.a klass26Kailit Taliaru
Mia Brit GavrilinTallinna Reaalkool7.c klass26Kailit Taliaru
Nataly KaruTallinna Reaalkool7.c klass26Kailit Taliaru
Nikita SergejevNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass26Vladimir Runin
Pille-Riin KõrvitsTallinna Reaalkool6.a klass26Kailit Taliaru
Polina MihhajlovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass26Vladimir Runin
Polina NitsholdtTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass26Julia Ratšinskaja
Rico Romeo PokkIlmatsalu Põhikool7. klass26Joosep Norma
Roby VihulJüri Gümnaasium8.b klass26Janika Niitsoo
Rocco SaarViimsi Kool7.b klass26Vilve Roosioks
Roland LõukeTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass26Kristine Laanisto
Sander MustTallinna Reaalkool6.b klass26Kailit Taliaru
Sander TiksTallinna Kuristiku Gümnaasium7.a klass26Aivar Metsaveer
Saskia PõldmaaTallinna Reaalkool6.b klass26Kailit Taliaru
Siim SolvakKohila Gümnaasium8.a klass26Lili Kesa
Simon PaštšenkoTallinna Juudi Kool8.a klass26Niina Botina
Siur WilladsenGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass26Auli Reitel
Susanne RuumetTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass26Kristine Laanisto
Zlata NikonorovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass26Julia Ratšinskaja
Tobias PalmTallinna Reaalkool7.c klass26Kailit Taliaru
Tristan ImalaTallinna Reaalkool7.a klass26Kailit Taliaru
Tuule LintropTallinna Reaalkool7.a klass26Kailit Taliaru
Ulla Inger VeriTallinna Reaalkool7.c klass26Kailit Taliaru
Viktoria AntonVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass26Margo Müller
Михаил СамойловHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass26Aljona Lеокина
Anastasija TitarenkoTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass25Dmitri Burlakov
Anna-Maria TammikTallinna Reaalkool7.b klass25Kailit Taliaru
Elisabeth VallnerTallinna Reaalkool7.b klass25Kailit Taliaru
Helerin VaikGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass25Auli Reitel
Ivan NovoseltsevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass25Julia Ratšinskaja
Jan-Erik DaškovKambja Põhikool7. klass25Mare Mõisa
Kaur Huko KäämbreNõo Põhikool7.b klass25Katrin Kalamees
Liina VjuskinaNarva Keeltelütseum6.a klass25Valeria Nazarova
Marek MüürseppKarjamaa Põhikool6.a klass25Светлана Дорофеева
Martin ValjariTallinna Reaalkool7.b klass25Kailit Taliaru
Mia KazaninaSakala Eragümnaasium6. klass25Rita Izjumskaja
Mia Mai LaisaarTallinna Reaalkool6.a klass25Kailit Taliaru
Mihkel EslonKadrina Keskkool8.a klass25Mari Onton
Nikita VeligorskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass25Julia Ratšinskaja
Oliver KongoGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass25Auli Reitel
Remo RaiesmaaPaikuse Põhikool8.a klass25Liina Kivisto
Toomas KaasikGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass25Auli Reitel
Uku KurimTallinna Reaalkool6.b klass25Kailit Taliaru
Alari RaudseppNõo Põhikool6.b klass24Katrin Kalamees
Aleksander GrigorjevSurju Põhikool7. klass24Signe Reidla
Aleksandr JegorovNarva Keeltelütseum6.b klass24Valeria Nazarova
Alexander KruusojaGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass24Auli Reitel
Alissa MilovidovaNarva Keeltelütseum8.a klass24Valeria Nazarova
Alissa SamarinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass24Julia Ratšinskaja
Aljona JurtšenkoNarva Vanalinna Riigikool7.b klass24Jaana Kirs
Allar-Joel MöldreTallinna Reaalkool7.b klass24Kailit Taliaru
Anabel KalameesPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass24Taimi Dreier
Anastasia KarpovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass24Julia Ratšinskaja
Andris VahulaVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass24Margo Müller
Anette OravIlmatsalu Põhikool8. klass24Joosep Norma
Anton TrussTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass24Natalia Tsesnokova
Arseni NikitinNarva Vanalinna Riigikool6.b klass24Jaana Kirs
Art SaareperaTallinna Reaalkool7.b klass24Kailit Taliaru
Artjom AhhapkinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass24Natalia Tsesnokova
Artjom TreumovNarva Vanalinna Riigikool8.a klass24Jaana Kirs
Artur SkatškovKohila Gümnaasium8.a klass24Lili Kesa
Artur VesmesPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass24Signe Reidla
Ave HõimSaverna Põhikool7. klass24Alar Tamm
Aveliin PostEmmaste Põhikool7. klass24Margus Sõmer
Carina NikolajevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass24Julia Ratšinskaja
Carmen PikknurmKohila Gümnaasium8.a klass24Lili Kesa
Daniil HakkinenHaabersti Vene Gümnaasium6. klass24Niina Botina
Daria SorokaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass24Julia Ratšinskaja
Denis JurkovKarjamaa Põhikool7.b klass24Светлана Дорофеева
Denis RakovetsKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass24Irina Gritsinenko
Eke Rolf LaanTallinna Reaalkool7.a klass24Kailit Taliaru
Eliisabet UusmaGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass24Auli Reitel
Elisabeth SerikovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass24Julia Ratšinskaja
Emil VimbTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass24Dmitri Burlakov
Emma RaudseppVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass24Aivar Halapuuväljaspool vanuserühma
Emma-Lota PiirmetsKohila Gümnaasium8.d klass24Lili Kesa
Erilyn TreumuthPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass24Taimi Dreier
Francesca TrakslerSakala Eragümnaasium7. klass24Rita Izjumskaja
Hans Oliver VuksTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass24Kristine Laanisto
Harold LeifTallinna Reaalkool7.b klass24Kailit Taliaru
Heleri KruusamägiRäpina Ühisgümnaasium7.a klass24Egne Kindsigo
Herman TammTallinna Reaalkool6.a klass24Kailit Taliaru
Iko JõgiIlmatsalu Põhikool6.b klass24Joosep Norma
Ilja MihhaljovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass24Julia Ratšinskaja
Jaagup SulevKadrina Keskkool8.a klass24Mari Onton
Jaanika KarjusPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass24Taimi Dreier
Jan Marten SikkarTallinna Kuristiku Gümnaasium7.a klass24Aivar Metsaveer
Jana JunitskajaNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass24Vladimir Runin
Jarko KorvelJüri Gümnaasium8.b klass24Janika Niitsoo
Jefim MalinovskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass24Julia Ratšinskaja
Jelena TodurovaJüri Gümnaasium8.d klass24Janika Niitsoo
Johann AdermannTallinna Reaalkool6.a klass24Kailit Taliaru
Joonas HolloTallinna Reaalkool7.a klass24Kailit Taliaru
Joosep Andreas LaatsTallinna Reaalkool6.b klass24Kailit Taliaru
Joosep KallasteJüri Gümnaasium8.b klass24Janika Niitsoo
Joosep RehepappTallinna Toomkool8.b klass24Lidia Uuselu
Juhan SimmTallinna Reaalkool7.b klass24Kailit Taliaru
Jules RodgersKohila Gümnaasium8.a klass24Lili Kesa
Julia StüfKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.c klass24Irina Gritsinenko
Kadri-Liis AlberTallinna Reaalkool6.b klass24Kailit Taliaru
Kalev Mattias RaussiTallinna Reaalkool6.a klass24Kailit Taliaru
Karin-Annika LugaNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass24Vladimir Runin
Karini-Ketlin KööselPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass24Taimi Dreier
Karl AllikasTallinna Reaalkool6.b klass24Kailit Taliaru
Karl ArumaeTallinna Reaalkool6.a klass24Kailit Taliaru
Karl Daaniel TorstenbergGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass24Auli Reitel
Karl Erik OldeTallinna Reaalkool7.c klass24Kailit Taliaru
Karl Markus TennokeseTallinna Reaalkool7.c klass24Kailit Taliaru
Katerina ManuilovaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass24Dmitri Burlakov
Kirke KoniTallinna Reaalkool7.c klass24Kailit Taliaru
Kirke KupitsTallinna Reaalkool7.c klass24Kailit Taliaru
Kristo ViigandJüri Gümnaasium8.a klass24Janika Niitsoo
Kätlin VeddelVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass24Aivar Halapuuväljaspool vanuserühma
Lana KitaevaTallinna 53. Keskkool8.a klass24Jevgenia Tkatšova
Leila IsgandarovaKohila Gümnaasium8.c klass24Lili Kesa
Liisa SiinmaaTallinna Toomkool8.a klass24Lidia Uuselu
Lisa StepanovaNarva Keeltelütseum6.d klass24Valeria Nazarova
Lisette HeiturRõuge Põhikool8. klass24Piret Viil
Loviisa OtepaluJüri Gümnaasium8.b klass24Janika Niitsoo
Maksim BudanovTallinna Reaalkool7.b klass24Kailit Taliaru
Maksim SamoilovTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass24Dmitri Burlakov
Marie RaudseppVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass24Aivar Halapuuväljaspool vanuserühma
Marilis LembitPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass24Taimi Dreier
Markus IklaTallinna Reaalkool7.b klass24Kailit Taliaru
Markus MaripuuTallinna Reaalkool7.a klass24Kailit Taliaru
Markus Oliver AnnukTallinna Reaalkool7.a klass24Kailit Taliaru
Markus VolmanKohila Gümnaasium8.d klass24Lili Kesa
Marleen VesilindViimsi Kool7.a klass24Vilve Roosioks
Mathias LemendikTallinna Reaalkool7.a klass24Kailit Taliaru
Mia Loviise EhrsteinTallinna Reaalkool6.b klass24Kailit Taliaru
Milena SkorodumovaTallinna Juudi Kool8.a klass24Niina Botina
Nikita AkulintsevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass24Julia Ratšinskaja
Nikita GolubTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass24Julia Ratšinskaja
Nikolai SuhhovNarva Keeltelütseum7.c klass24Valeria Nazarova
Nora ParikTallinna Reaalkool7.a klass24Kailit Taliaru
Nora-Grete KeirPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass24Signe Reidla
Olena PredkoTallinna Reaalkool7.c klass24Kailit Taliaru
Pauliine RossTallinna Reaalkool7.a klass24Kailit Taliaru
Polina KitaevaTallinna 53. Keskkool8.a klass24Jevgenia Tkatšova
Ramon AbelTallinna Reaalkool6.b klass24Kailit Taliaru
Rasmus RündvaGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass24Auli Reitel
Renat ZaloldinovTallinna 53. Keskkool8.a klass24Jevgenia Tkatšova
Rene JürgensKohila Gümnaasium8.b klass24Lili Kesa
Richard LõokeTallinna Reaalkool6.b klass24Kailit Taliaru
Richard TuppVõru Kreutzwaldi Kool6.b klass24Aivar Halapuu
Roger-Andreas SadilovPaikuse Põhikool8.a klass24Liina Kivisto
Ruben KuusKohila Gümnaasium8.d klass24Lili Kesa
Sander LilleväliTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass24Kristine Laanisto
Sonja ZapalovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass24Julia Ratšinskaja
Sten KekkiJüri Gümnaasium8.a klass24Janika Niitsoo
Tessa LichtfeldtPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass24Signe Reidla
Tiit SullingGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass24Auli Reitel
Timofei ŠinšakovKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.b klass24Irina Gritsinenko
Tymofii SlitenkoSakala Eragümnaasium6. klass24Rita Izjumskaja
Uku Oliver AhvenTallinna Reaalkool7.a klass24Kailit Taliaru
Valeria KregzdaiteNarva Keeltelütseum6.b klass24Valeria Nazarova
Varvara KruchishinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass24Julia Ratšinskaja
Vjatšeslav ŠurõginKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.b klass24Irina Gritsinenko
Алексей ОсиповTallinna Linnamäe Vene Lütseum8.a klass24Olga Smõkova
Дарья НазароваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass24Julia Ratšinskaja
Илья КузьмичTallinna Juudi Kool7.a klass24Niina Botina
Эля ЛебедеваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass24Julia Ratšinskaja
Ainar LehisteKambja Põhikool8. klass23Mare Mõisa
Akim MuravjovNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass23Vladimir Runin
Anna BaikovaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass23Jaana Kirs
Anna ShchegolevaTallinna 53. Keskkool8.a klass23Jevgenia Tkatšova
Anna SitnikovaKarjamaa Põhikool8.a klass23Светлана Дорофеева
Anneli MihkelsooPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass23Taimi Dreier
Anzelika BocharovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass23Julia Ratšinskaja
Arina MatvejevaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass23Natalia Tsesnokova
Aveli TiidoIlmatsalu Põhikool6.a klass23Joosep Norma
Bažena FominaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass23Jaana Kirs
Bronislav ShatilNarva Keeltelütseum6. klass23Valeria Nazarova
Daniel KreitKarjamaa Põhikool7.b klass23Светлана Дорофеева
Danil MarchenkoNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass23Vladimir Runin
Elijah KelfmannTallinna Juudi Kool8.b klass23Niina Botina
Ener TäheKohila Gümnaasium8.d klass23Lili Kesa
Frederik KaasikGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass23Auli Reitel
Gerda TiiselTallinna Reaalkool6.a klass23Kailit Taliaru
Ingrid LilletaiPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass23Taimi Dreier
Kristjan KuusKambja Põhikool8. klass23Mare Mõisa
Kristofer-Robin PuuseppTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass23Aivar Metsaveer
Krõõt KudeviitaTallinna Reaalkool6.b klass23Kailit Taliaru
Ksenia IvanovaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass23Jaana Kirs
Kärt KaruTõrva Gümnaasium8.a klass23Katrin Kalamees
Laura-Liis UussaarViimsi Kool7.e klass23Vilve Roosioks
Laureen TõnissonPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass23Signe Reidla
Maksim IvanovNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass23Vladimir Runin
Marek KaldaKohila Gümnaasium8.b klass23Lili Kesa
Marianna Kuznetsova.Haabersti Vene Gümnaasium7.a klass23Aljona Lеокина
Merian RööpsonTallinna Kuristiku Gümnaasium7.a klass23Aivar Metsaveer
Mikk LainevoolJüri Gümnaasium8.c klass23Janika Niitsoo
Nikita GubitsTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass23Deniss Põlkin
Nikita LebedevTallinna 53. Keskkool8.c klass23Jevgenia Tkatšova
Oskar MägiTallinna Reaalkool7.c klass23Kailit Taliaru
Rebeca Helene TammePärnu Ülejõe Põhikool7.c klass23Taimi Dreier
Siim KruusmannKadrina Keskkool8.a klass23Mari Onton
Sofia BogdanovaSakala Eragümnaasium7. klass23Rita Izjumskaja
Sofia KravchukTallinna Juudi Kool8.b klass23Niina Botina
Sonja SeppaKadrina Keskkool8.a klass23Mari Onton
Vera MurnikovaSakala Eragümnaasium6. klass23Rita Izjumskaja
Verner EllermäeEmmaste Põhikool6. klass23Margus Sõmer
Viola ChakhunashviliTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass23Julia Ratšinskaja
Vlad LihatjovTallinna 53. Keskkool8.a klass23Jevgenia Tkatšova
Владислав Три TriznoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass23Julia Ratšinskaja
Никита ИлюхинTallinna 53. Keskkool8.a klass23Jevgenia Tkatšova
Adelina BatehhaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass22Dmitri Burlakov
Ailar KenderRõuge Põhikool8. klass22Piret Viil
Airis PiigliRõuge Põhikool7. klass22Piret Viil
Aksel PütseppTallinna Reaalkool7.b klass22Kailit Taliaru
Albert MosinHaabersti Vene Gümnaasium6.k klass22Niina Botina
Aleksandr RätsepNarva Keeltelütseum7.c klass22Valeria Nazarova
Aleksandra FiljuhhinaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass22Jaana Kirs
Alina UmblejaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass22Natalia Tsesnokova
Allan SuursaarTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass22Aivar Metsaveer
Anastasia SivovolSakala Eragümnaasium8. klass22Rita Izjumskaja
Anastasija BogatTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass22Natalia Tsesnokova
Ander SinijärvPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass22Taimi Dreier
Andreas VesperRõuge Põhikool8. klass22Piret Viil
Anna LatõševaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass22Dmitri Burlakov
Anna LevinaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass22Olga Kravtšenko
Anna VaravinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass22Julia Ratšinskaja
Annemari MikkPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass22Taimi Dreier
Anne-Riin PeepKohila Gümnaasium8.a klass22Lili Kesa
Annika RoosilehtTallinna Reaalkool6.b klass22Kailit Taliaru
Anton VorobjovNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass22Vladimir Runin
Artur KärbergSakala Eragümnaasium7. klass22Rita Izjumskaja
Asko AntsoPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass22Taimi Dreier
Birgit ReintamTallinna Reaalkool7.a klass22Kailit Taliaru
Bogdan NikitinNarva Vanalinna Riigikool7.b klass22Jaana Kirs
Cathleen Marie AllmannGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass22Auli Reitel
Cristo VirunurmVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass22Margo Müller
Dan Gregory ToonmaaKohila Gümnaasium8.a klass22Lili Kesa
Daniel BatšinskiTallinna 53. Keskkool8.a klass22Jevgenia Tkatšova
Daniil IlkevitsNarva Vanalinna Riigikool6.b klass22Jaana Kirs
Darja JerjomenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass22Natalia Tsesnokova
Denis265 ParfjonovTallinna 53. Keskkool6.d klass22Anna Surmai
Edvard KaljuSakala Eragümnaasium8. klass22Rita Izjumskaja
Elandra LõbusPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass22Taimi Dreier
Ele-Liis PuustPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass22Taimi Dreier
Elenakristina LebedTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass22Julia Ratšinskaja
Elena-Kristina LebedTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass22Julia Ratšinskaja
Elis GrauenJüri Gümnaasium8.c klass22Janika Niitsoo
Elis ÖöpikKohila Gümnaasium8.b klass22Lili Kesa
Emilia AntonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass22Julia Ratšinskaja
Emma Karoliine VasnuRapla Kesklinna Kool5.a klass22Kadri Laup
Emma NeyViimsi Kool7.b klass22Vilve Roosioks
Eneli TollimägiKambja Põhikool7. klass22Mare Mõisa
Eric KergandbergTallinna Reaalkool7.b klass22Kailit Taliaru
Erika SarapTallinna Juudi Kool8.a klass22Niina Botina
Erle-Mai PabuskRäpina Ühisgümnaasium7.a klass22Egne Kindsigo
Evelina BespomesnovaNarva Keeltelütseum6.d klass22Valeria Nazarova
Feodor DjatlovTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass22Dmitri Burlakov
Georg KalmeTallinna Reaalkool6.a klass22Kailit Taliaru
Gerda LepikAntsla Gümnaasium7.a klass22Roman Malõšev
Greete ViikSurju Põhikool8. klass22Signe Reidla
Hanna-Ghete VeermetsJüri Gümnaasium8.a klass22Janika Niitsoo
Harriet HabichtTallinna Reaalkool6.a klass22Kailit Taliaru
Helena Katariina TõniseTallinna Reaalkool6.b klass22Kailit Taliaru
Henri Matias ElisteVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass22Margo Müller
Henry LillemaPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass22Signe Reidla
Ilja PlotnikovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass22Natalia Tsesnokova
Inger PorkanenJüri Gümnaasium8.a klass22Janika Niitsoo
Jekaterina KuropatkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass22Julia Ratšinskaja
Jekaterina LukjanenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass22Julia Ratšinskaja
Joosep PoldmaJüri Gümnaasium8.a klass22Janika Niitsoo
Joosep TalvistePärnu Ülejõe Põhikool7.b klass22Taimi Dreier
Julia SomovaSakala Eragümnaasium7. klass22Rita Izjumskaja
Kadili PogaKohila Gümnaasium8.c klass22Lili Kesa
Karen-Eliisa KäigeKadrina Keskkool8.a klass22Mari Onton
Karl Elias SaueTallinna Reaalkool6.b klass22Kailit Taliaru
Kelly FilingVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass22Aivar Halapuuväljaspool vanuserühma
Kelly KardinJüri Gümnaasium8.a klass22Janika Niitsoo
Kermo OrgalaRõuge Põhikool7. klass22Piret Viil
Ketlin MurroTallinna Reaalkool7.c klass22Kailit Taliaru
Kevert KallasteJuuru Eduard Vilde Kool6. klass22Jaan Parker
Kirill KuzminovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass22Natalia Tsesnokova
Kirsika HürdenKohila Gümnaasium8.d klass22Lili Kesa
Kren VihastAudru Kool7.a klass22Sten Sang
Kristiina IvanovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass22Natalia Tsesnokova
Ksenia RogovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass22Julia Ratšinskaja
Laura JuhkamJüri Gümnaasium8.d klass22Janika Niitsoo
Lauri RaudseppNõo Põhikool8. klass22Katrin Kalamees
Lauri ToriKohila Gümnaasium8.a klass22Lili Kesa
Lavr ReinbergSakala Eragümnaasium6. klass22Rita Izjumskaja
Lennart ParašinGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass22Ingrid Maadvere
Lennart TammTallinna Reaalkool6.b klass22Kailit Taliaru
Liisa Grete PürgTallinna Reaalkool6.b klass22Kailit Taliaru
Liisa RomanovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass22Deniss Põlkin
Lorelii EstaalRapla Kesklinna Kool5.a klass22Kadri Laup
Loviise KodumaeJüri Gümnaasium8.a klass22Janika Niitsoo
Maarit KorolenkoPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass22Signe Reidla
Marek JakovlevKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.a klass22Irina Gritsinenko
Maria GoliguzovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass22Natalia Tsesnokova
Maria-Lisett Malsroos-ValiJüri Gümnaasium8.a klass22Janika Niitsoo
Marin SulgJüri Gümnaasium8.d klass22Janika Niitsoo
Marina ProtassovaTallinna 53. Keskkool8.g klass22Georgi Lagvilava
Marta DavõdovaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass22Jaana Kirs
Marten NagelGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass22Auli Reitel
Merete LiinoldTõrva Gümnaasium8.b klass22Katrin Kalamees
Merilin SoovikTallinna Reaalkool6.a klass22Kailit Taliaru
Miia Isabel AnipaiRõuge Põhikool7. klass22Piret Viil
Milissa SerõševaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass22Julia Ratšinskaja
Mirko ToomlaJüri Gümnaasium8.a klass22Janika Niitsoo
Nicole GlazkovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass22Deniss Põlkin
Nikolai KulikovKarjamaa Põhikool7.a klass22Светлана Дорофеева
Oliver LondKohila Gümnaasium8.b klass22Lili Kesa
Olivia LõhmusJüri Gümnaasium8.b klass22Janika Niitsoo
Oskar MännikKohila Gümnaasium8.c klass22Lili Kesa
Oskar OjamäeTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass22Kristine Laanisto
Polina GrizodubNarva Vanalinna Riigikool7.b klass22Jaana Kirs
Pärtel ArulaTallinna Reaalkool7.c klass22Kailit Taliaru
Pärtel KukkTallinna Reaalkool6.b klass22Kailit Taliaru
Rainis RajaRõuge Põhikool8. klass22Piret Viil
Rain-Robin KurgSauga Põhikool7. klass22Jüri Kormik
Ralf RandverJüri Gümnaasium8.c klass22Janika Niitsoo
Raul KingseppTallinna Reaalkool6.a klass22Kailit Taliaru
Reiko TaalkisTallinna Reaalkool6.b klass22Kailit Taliaru
Remi TammikPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass22Taimi Dreier
Renee Suurmäe12Kambja Põhikool7. klass22Mare Mõisa
Ricojakob KaskGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass22Auli Reitel
Riivo RaudIlmatsalu Põhikool7. klass22Joosep Norma
Robert TitovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass22Natalia Tsesnokova
Ronald DreifeldtVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass22Margo Müller
Ruslan PivovarovTallinna 53. Keskkool8.b klass22Georgi Lagvilava
Sabiine Eliise NurmsePeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass22Signe Reidla
Sander HeinsooJüri Gümnaasium8.a klass22Janika Niitsoo
Sandra RaagTõrva Gümnaasium8.a klass22Katrin Kalamees
Saveli FedyaevNarva Vanalinna Riigikool6.b klass22Jaana Kirs
Siim IlisonTallinna Reaalkool7.c klass22Kailit Taliaru
Siim Silver SeosAudru Kool7.a klass22Sten Sang
Sofiia MorozPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass22Taimi Dreier
Sten LindströmTallinna Reaalkool7.a klass22Kailit Taliaru
Sten Martin KalleTallinna Reaalkool7.c klass22Kailit Taliaru
Tanel TomsonTõrva Gümnaasium8.a klass22Katrin Kalamees
Tanya ChukhonkinaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass22Vladimir Runin
Tormi TartesKambja Põhikool7. klass22Mare Mõisa
Tristan Aik SildTallinna Reaalkool6.a klass22Kailit Taliaru
Vahur VaristeVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass22Margo Müller
Vaimar IlumetsKohila Gümnaasium8.c klass22Lili Kesa
Valeria KimaskTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass22Natalia Tsesnokova
Varvara PtashkinaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass22Natalia Tsesnokova
Veera GustovaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass22Jaana Kirs
Ville KalameesTallinna Reaalkool7.c klass22Kailit Taliaru
Vladislav OssovikNarva Keeltelütseum8.a klass22Valeria Nazarova
Андрей ИбрагимовTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass22Olga Kravtšenko
Вениамин ШапкинHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass22Aljona Lеокина
Дмитрий КругловNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass22Vladimir Runin
Катя НовиковаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass22Julia Ratšinskaja
Aleksei ReimanTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass21Natalia Tsesnokova
Anastasia NikiforovaSakala Eragümnaasium7. klass21Rita Izjumskaja
Anastasia ZdanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass21Julia Ratšinskaja
Anette SaleiTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass21Kristine Laanisto
Cris Sten KuttiJüri Gümnaasium8.b klass21Janika Niitsoo
Darja RogovaNarva Keeltelütseum6.b klass21Valeria Nazarova
Diana FokinaTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass21Olga Kravtšenko
Georg VeevoJüri Gümnaasium8.a klass21Janika Niitsoo
Gustav SelirandTallinna Toomkool6.a klass21Lidia Uuselu
Günther VaaroAudru Kool6. klass21Sten Sang
Hannah MändTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass21Kristine Laanisto
Hans TjaskoPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass21Signe Reidla
Ilya DenisovKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.a klass21Irina Gritsinenko
Jaagup RanneTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass21Kristine Laanisto
Jaroslav NikolajenkoNarva Vanalinna Riigikool6.a klass21Jaana Kirs
Jelizaveta SatkovskajaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass21Natalia Tsesnokova
Karoliina Liis RuutoTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass21Kristine Laanisto
Kenno SeppPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass21Signe Reidla
Kert RaudnõmmVõru Kreutzwaldi Kool8.a klass21Aivar Halapuu
Ksenija KotsurovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass21Olga Kravtšenko
Laura KlimenkoTallinna 53. Keskkool7.a klass21Jevgenia Tkatšova
Liis JugansonJuuru Eduard Vilde Kool6. klass21Jaan Parker
Maksim GladkihhTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass21Natalia Tsesnokova
Maksim SegenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass21Julia Ratšinskaja
Maksim SkakunHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass21Aljona Lеокина
Marcus MägiKadrina Keskkool8.a klass21Mari Onton
Margaret KalmGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass21Auli Reitel
Margit MõisPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass21Taimi Dreier
Maria SlepnevaNarva Keeltelütseum6.b klass21Valeria Nazarova
Marius LäätsKohila Gümnaasium8.b klass21Lili Kesa
Marta NovikovaTallinna Reaalkool7.c klass21Kailit Taliaru
Melissa EspenbergTallinna Reaalkool6.a klass21Kailit Taliaru
Mila LaubTallinna Reaalkool7.a klass21Kailit Taliaru
Nikoloz BaratashviliTallinna 53. Keskkool8.a klass21Jevgenia Tkatšova
Rasmus PauTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass21Kristine Laanisto
Stefania FetisovaNarva Keeltelütseum6.d klass21Valeria Nazarova
Stella-Maria RaudamJüri Gümnaasium8.c klass21Janika Niitsoo
Timofei LipavskiTallinna Juudi Kool8.d klass21Niina Botina
Tuuli KaldaIlmatsalu Põhikool6.a klass21Joosep Norma
Александр ЧигарковNarva Keeltelütseum6.a klass21Valeria Nazarova
Антонина СоколоваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass21Julia Ratšinskaja
Арсений МалованенкоNarva Keeltelütseum6.b klass21Valeria Nazarova
Вероника ШамаринаHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass21Aljona Lеокина
Георгий ХильченкоTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass21Olga Kravtšenko
Максим ЖегуровTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass21Olga Kravtšenko
Adele PunnekRäpina Ühisgümnaasium7.a klass20Egne Kindsigo
Agnes WinterTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass20Dmitri Burlakov
Aksel ZupsmannTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass20Kristine Laanisto
Aleks KoortNarva Vanalinna Riigikool9.a klass20Jaana Kirsväljaspool vanuserühma
Alexandra NagornayaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass20Dmitri Burlakov
Alina NagajevaTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass20Deniss Põlkin
Alisa MuruojaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass20Julia Ratšinskaja
Anastasia RiisJuuru Eduard Vilde Kool6. klass20Jaan Parker
Andreas JalastoTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass20Aivar Metsaveer
Andri SchultsKohila Gümnaasium8.d klass20Lili Kesa
Andro PallRõuge Põhikool6. klass20Piret Viil
Anete-Andra AlgpeusKadrina Keskkool8.a klass20Mari Onton
Anette AuväärtTallinna Reaalkool7.b klass20Kailit Taliaru
Angela MägiVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass20Margo Müller
Anna SäkkiGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass20Auli Reitel
Anna ZholudovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass20Vladimir Runin
Annabel LepikVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass20Margo Müller
Arina BebnevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass20Julia Ratšinskaja
Arina LitvinovaNarva Keeltelütseum6.b klass20Valeria Nazarova
Arina SemjonovaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass20Jaana Kirs
Arkadi BermanTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass20Dmitri Burlakov
Artjom DubrovskiTallinna 53. Keskkool8.a klass20Jevgenia Tkatšova
Artjom ŠtšeglovKarjamaa Põhikool7.a klass20Светлана Дорофеева
Arvo-Martin ÜlperRõuge Põhikool7. klass20Piret Viil
Ats RootsmaKambja Põhikool7. klass20Mare Mõisa
Bia-Lotta ToomastJõõpre Kool6. klass20Sten Sang
Brigitta TuulikKambja Põhikool8. klass20Mare Mõisa
Brit MaripuuKohila Gümnaasium8.c klass20Lili Kesa
Carmen JõekaldaRõuge Põhikool6. klass20Piret Viil
Carmen-Mary RoosimägiViljandi Paalalinna Kool8.b klass20Jana Söödor
Cathy NagelSaverna Põhikool7. klass20Alar Tamm
Claudia RüütmannKadrina Keskkool8.a klass20Mari Onton
Daniel DrajevTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass20Dmitri Burlakov
Daniel GrossTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass20Dmitri Burlakov
Danill HorosajevsTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass20Natalia Tsesnokova
David LapidusTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass20Dmitri Burlakov
Deneriin LaurVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass20Margo Müller
Denis MihhaljukSakala Eragümnaasium8. klass20Rita Izjumskaja
Denis SobolevTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass20Deniss Põlkin
Egert RoodiKohila Gümnaasium8.d klass20Lili Kesa
Egert SalumägiKohila Gümnaasium8.c klass20Lili Kesa
Ekaterina KoreshkovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass20Vladimir Runin
Elerin AruPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass20Signe Reidla
Elina KaharRõuge Põhikool7. klass20Piret Viil
Ellina StružiaKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.b klass20Irina Gritsinenko
Ely RosenštokKohila Gümnaasium8.c klass20Lili Kesa
Emil KaruRõuge Põhikool8. klass20Piret Viil
Emili VälkmannTallinna Reaalkool7.c klass20Kailit Taliaru
Emma PriisaarTallinna Reaalkool6.a klass20Kailit Taliaru
Ergo TammTallinna Reaalkool7.b klass20Kailit Taliaru
Erik ZiminTallinna Toomkool6.a klass20Lidia Uuselu
Espen UriKambja Põhikool7. klass20Mare Mõisa
Felicia TalamanovTallinna Juudi Kool8.a klass20Niina Botina
Georgi PlešakovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass20Irina Gritsinenko
German ŠtatnovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass20Julia Ratšinskaja
Gloria SpivakTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass20Natalia Tsesnokova
Grete Rosanna LoddesKohila Gümnaasium8.a klass20Lili Kesa
Hanna KaabelTallinna Toomkool8.a klass20Lidia Uuselu
Hanna-Liisa JuriooTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass20Julia Ratšinskaja
Hannaliisa PaluKambja Põhikool8. klass20Mare Mõisa
Hanna-Liisa VärikTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass20Kristine Laanisto
Hanna-Simona SirgSurju Põhikool7. klass20Signe Reidla
Harald JõgiIlmatsalu Põhikool7. klass20Joosep Norma
Helen LiibertAntsla Gümnaasium7.b klass20Roman Malõšev
Henri HeinastePeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass20Signe Reidla
Henri KesaVõru Kreutzwaldi Kool8.c klass20Aivar Halapuu
Hugo LattTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass20Kristine Laanisto
Ioann LomakinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass20Natalia Tsesnokova
Iren RahnelJüri Gümnaasium8.c klass20Janika Niitsoo
Iva GullaSakala Eragümnaasium7. klass20Rita Izjumskaja
Jaan Artur ViirsaluTartu Mart Reiniku Kool6.a klass20Kaire Ruul
Jana SafrovaNarva Keeltelütseum6.e klass20Valeria Nazarova
Janika MägiNarva Keeltelütseum6.d klass20Valeria Nazarova
Jelizaveta TsalajaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass20Natalia Tsesnokova
Johannes TiiratsViljandi Paalalinna Kool8.b klass20Jana Söödor
Joonas KimstoTallinna Reaalkool7.a klass20Kailit Taliaru
Julia FominaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass20Irina Gritsinenko
Julia ZhuravljovaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass20Dmitri Burlakov
Julija BusselNarva Vanalinna Riigikool8.b klass20Jaana Kirs
Kai-Ly KaldaTõrva Gümnaasium8.b klass20Katrin Kalamees
Kaisa-Katrina SillastePeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass20Signe Reidla
Karl Hendrik NõmperTallinna Reaalkool6.b klass20Kailit Taliaru
Karl NukkaVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass20Margo Müller
Karl Valter PariisPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass20Signe Reidla
Karmel Eliise SöötPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass20Signe Reidla
Karolin KuuskTallinna Reaalkool6.b klass20Kailit Taliaru
Karolina VlassenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass20Irina Gritsinenko
Katriina MetstakTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass20Kristine Laanisto
Kaur TimuskPaikuse Põhikool8.a klass20Liina Kivisto
Keit KoreinikPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass20Signe Reidla
Keit Liis KõivRapla Kesklinna Kool5.a klass20Kadri Laup
Kelly TensmannKambja Põhikool7. klass20Mare Mõisa
Kennet VaarmaJuuru Eduard Vilde Kool6. klass20Jaan Parker
Kenti MännisteRõuge Põhikool7. klass20Piret Viil
Kermo KumariPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass20Signe Reidla
Kirill BogretsovTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass20Dmitri Burlakov
Kirill BotstarjovNarva Keeltelütseum7.d klass20Valeria Nazarova
Kirill LuginNarva Vanalinna Riigikool7.b klass20Jaana Kirs
Kirke Liis KokamägiTõrva Gümnaasium8.b klass20Katrin Kalamees
Konstantin PerepjolkinTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass20Dmitri Burlakov
Kristel TäkerPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass20Taimi Dreier
Kristina SlobodjanovaNarva Keeltelütseum6.a klass20Valeria Nazarova
Kristina TroitskiTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass20Deniss Põlkin
Kristina TsheidzeTallinna Juudi Kool8.b klass20Niina Botina
Kristjan LaanetTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass20Natalia Tsesnokova
Kristo KurikSaverna Põhikool7. klass20Alar Tamm
Kristofer SaarKambja Põhikool7. klass20Mare Mõisa
Laura GubarevTallinna 53. Keskkool8.a klass20Jevgenia Tkatšova
Laura IvkinaKarjamaa Põhikool8.b klass20Светлана Дорофеева
Laura JaaksonPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass20Signe Reidla
Laura-Mia NiinemägiTallinna Toomkool6.b klass20Lidia Uuselu
Lauren KurvitsTallinna Toomkool6.b klass20Lidia Uuselu
Leon FomochkinSakala Eragümnaasium8. klass20Rita Izjumskaja
Leonid GorbunovNarva Vanalinna Riigikool7.b klass20Jaana Kirs
Liisu NikišinKohila Gümnaasium8.a klass20Lili Kesa
Lion TsenkmanTallinna 53. Keskkool8.a klass20Jevgenia Tkatšova
Loreli-Anett VisnapuJüri Gümnaasium8.a klass20Janika Niitsoo
Lorete MüürseppGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass20Ingrid Maadvere
Loretta ParkerPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass20Signe Reidla
Luka PuumetsTallinna Reaalkool6.b klass20Kailit Taliaru
Maarja LüüsJüri Gümnaasium8.d klass20Janika Niitsoo
Maksim SõsojevTallinna 53. Keskkool7.a klass20Jevgenia Tkatšova
Margarita PravikovaNarva Keeltelütseum6.b klass20Valeria Nazarova
Maria Alessandra UrbaniPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass20Taimi Dreier
Maria IvanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass20Julia Ratšinskaja
Maria ShandaliTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass20Olga Kravtšenko
Maria TufljakovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass20Natalia Tsesnokova
Marianna KulpinaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass20Vladimir Runin
Mariasandra LeleivaiteTallinna 53. Keskkool8.b klass20Jevgenia Tkatšova
Marija IvanovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass20Vladimir Runin
Marija VoevodaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass20Vladimir Runin
Marika MägiNarva Keeltelütseum6.d klass20Valeria Nazarova
Marius VisterTõrva Gümnaasium8.a klass20Katrin Kalamees
Markus HeiterSurju Põhikool6. klass20Signe Reidla
Markus PoomannKohila Gümnaasium8.d klass20Lili Kesa
Marleen KadakTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass20Aivar Metsaveer
Marta MalsubKohila Gümnaasium8.b klass20Lili Kesa
Marta MuravjovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass20Vladimir Runin
Martin PiderastTallinna Juudi Kool8.a klass20Niina Botina
Martti TarsalainenSurju Põhikool7. klass20Signe Reidla
Meete Mari UnduskTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass20Kristine Laanisto
Melloney SekirinTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass20Deniss Põlkin
Merit HeinsaarTõrva Gümnaasium8.a klass20Katrin Kalamees
Mihhail RuzavinKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.c klass20Irina Gritsinenko
Milana TurovitsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass20Julia Ratšinskaja
Mirje-Eriin VinkelJüri Gümnaasium8.b klass20Janika Niitsoo
Mirtel MerilaTallinna Reaalkool7.a klass20Kailit Taliaru
Mona LiivamagiPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass20Signe Reidla
Nansen PaloRõuge Põhikool7. klass20Piret Viil
Nikita FilipjevNarva Keeltelütseum6.a klass20Valeria Nazarova
Nikita LjahhovNarva Kesklinna Gümnaasium7.c klass20Vladimir Runin
Nikita OganesjanPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass20Signe Reidla
Nikita PekarskiNarva Kesklinna Gümnaasium7.e klass20Vladimir Runin
Nikita PlotnikovKarjamaa Põhikool8.a klass20Светлана Дорофеева
Nikita SitikovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass20Aljona Lеокина
Nikita TyshchukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass20Julia Ratšinskaja
Oksana PerepeljakovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass20Olga Kravtšenko
Olari ReitelViimsi Kool7.d klass20Vilve Roosioks
Oleg MolotkovSakala Eragümnaasium8. klass20Rita Izjumskaja
Oleg PetrovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass20Natalia Tsesnokova
Oleksandra ProtsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass20Julia Ratšinskaja
Oliver LoorpuuJüri Gümnaasium8.d klass20Janika Niitsoo
Oliver MägiKambja Põhikool7. klass20Mare Mõisa
Oliver NeyTallinna Reaalkool7.c klass20Kailit Taliaru
Oskar HeinTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass20Kristine Laanisto
Paulina SantalainenTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass20Natalia Tsesnokova
Pavel PavlivSakala Eragümnaasium8. klass20Rita Izjumskaja
Priit PettaiRõuge Põhikool7. klass20Piret Viil
Rain AkkPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass20Taimi Dreier
Rasmus TentsJüri Gümnaasium8.c klass20Janika Niitsoo
Rebeka JärveViimsi Kool7.b klass20Vilve Roosioks
Reio TootsmanRäpina Ühisgümnaasium7.a klass20Egne Kindsigo
Risto PernitsTallinna Reaalkool7.c klass20Kailit Taliaru
Roman SinelnikTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass20Natalia Tsesnokova
Siim SikkTsirguliina Kool8. klass20Jana Vainonen
Slava KirtjanovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass20Julia Ratšinskaja
Sofia DzevulskajaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass20Dmitri Burlakov
Sofia VassiljevaNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass20Vladimir Runin
Sten ReinsKohila Gümnaasium8.b klass20Lili Kesa
Sulev JaanisteTallinna Toomkool6.a klass20Lidia Uuselu
Sven Erik PaavelTallinna Reaalkool7.a klass20Kailit Taliaru
Säbina MirievaTallinna Kuristiku Gümnaasium7.a klass20Aivar Metsaveer
Taivo TiidoIlmatsalu Põhikool6.a klass20Joosep Norma
Timofei ObmjotkoNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass20Vladimir Runin
Timur StsurikovTallinna 53. Keskkool6.d klass20Anna Surmai
Trevor KarroTallinna Reaalkool6.a klass20Kailit Taliaru
Triin Teneli TammikTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass20Kristine Laanisto
Triinu KaldaKadrina Keskkool8.a klass20Mari Onton
Urmas AstrikPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass20Taimi Dreier
Valeria DralnevaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass20Natalia Tsesnokova
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja20Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Vanessa-Lizethe LillipuuJüri Gümnaasium8.a klass20Janika Niitsoo
Veronika BabenkoNarva Keeltelütseum6.b klass20Valeria Nazarova
Veronika TsandoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass20Julia Ratšinskaja
Victoria Isabel KoovitGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass20Auli Reitel
Vika SarapovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass20Deniss Põlkin
Viktoria BelovaTallinna 53. Keskkool7.a klass20Jevgenia Tkatšova
Viktoria SevtsenkoTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass20Deniss Põlkin
Viktoria SilinTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass20Deniss Põlkin
Villem SchelerPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass20Signe Reidla
Анастасия МаринецHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass20Aljona Lеокина
Антон СумисыновNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass20Vladimir Runin
Аня ТарнаруцкаяTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass20Julia Ratšinskaja
Бьянка Лакс-ФеофвновTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass20Julia Ratšinskaja
Гриша АмелинHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass20Niina Botina
Кристина КуликTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass20Julia Ratšinskaja
Никита ИвченковKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass20Natalja Hramtsova
Саша ЛиллеоргNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass20Vladimir Runin
Тимофей КнигаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass20Julia Ratšinskaja
Alisa TitovaNarva Keeltelütseum6.d klass19Valeria Nazarova
Andero RemmelAudru Kool4.b klass19Sten Sang
Annabel ViksRõuge Põhikool8. klass19Piret Viil
Artjom TsitserinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass19Julia Ratšinskaja
Artur LeppikJüri Gümnaasium8.b klass19Janika Niitsoo
Dalia RudTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass19Dmitri Burlakov
Darja Kossatsova???6.b klass19Valeria Nazarova
Diana DvizovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass19Julia Ratšinskaja
Diana VinogradovaKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass19Natalja Hramtsova
Ekke-Emil KangurPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass19Signe Reidla
Elisabeth LindmaaAudru Kool6. klass19Sten Sang
Elmira KashievaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass19Niina Botina
Emma KaskTallinna Toomkool8.a klass19Lidia Uuselu
Erki OrgKambja Põhikool7. klass19Mare Mõisa
Gerda KlausTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass19Julia Ratšinskaja
Gerda LaulVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass19Margo Müller
Hanna Reena KoolKambja Põhikool8. klass19Mare Mõisa
Helen RahuojaPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass19Signe Reidla
Heliis OrasteKambja Põhikool7. klass19Mare Mõisa
Igor MisnikNarva Keeltelütseum6.b klass19Valeria Nazarova
Ivan TurbinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass19Julia Ratšinskaja
Jeva KorosteljovaSakala Eragümnaasium7. klass19Rita Izjumskaja
Johannes TampereTallinna Reaalkool7.a klass19Kailit Taliaru
Kaarel LeppsaluGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass19Ingrid Maadvere
Karl Egert KoemetsGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass19Ingrid Maadvere
Karl Joosep OnoperTallinna Reaalkool7.b klass19Kailit Taliaru
Katrin ButšinskajaKarjamaa Põhikool8.a klass19Светлана Дорофеева
Konrad SirelTallinna Reaalkool6.a klass19Kailit Taliaru
Kostja SemjonovTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass19Olga Kravtšenko
Kristian LiiskmaaKambja Põhikool8. klass19Mare Mõisa
Kristofer BelyakovTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass19Dmitri Burlakov
Ksenia RubinaKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.b klass19Irina Gritsinenko
Kseniia KoreshkovaNarva Vanalinna Riigikool8.b klass19Jaana Kirs
Laura SinilaidPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass19Taimi Dreier
Lidia AlymovaTallinna 53. Keskkool8.a klass19Jevgenia Tkatšova
Margarita MochalinaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass19Natalia Tsesnokova
Marianna KalašnikovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass19Julia Ratšinskaja
Marija LjapunovaNarva Keeltelütseum6.b klass19Valeria Nazarova
Marija MihhailovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.e klass19Vladimir Runin
Martin TaltsisPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass19Taimi Dreier
Mattis MarcinkeviczPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass19Signe Reidla
Maxim BorodinTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass19Dmitri Burlakov
Mikk JõesaarTallinna Reaalkool6.a klass19Kailit Taliaru
Milana TrussovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass19Julia Ratšinskaja
Oliver MägiSaverna Põhikool7. klass19Alar Tamm
Rasmus JuvanenKadrina Keskkool8.a klass19Mari Onton
Rasmus RuntalTallinna Reaalkool6.b klass19Kailit Taliaru
Rihard AgaNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass19Vladimir Runin
Sergei SibulTallinna Toomkool8.b klass19Lidia Uuselu
Steven AluojaPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass19Signe Reidla
Zlata AugTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass19Julia Ratšinskaja
Toomas KaarTallinna Reaalkool6.b klass19Kailit Taliaru
Vladislav DavydovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass19Julia Ratšinskaja
Аня МихайловаNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass19Vladimir Runin
Валентин ЗапорожцевTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass19Julia Ratšinskaja
Даниэль СлавошевскийTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass19Julia Ratšinskaja
Ксения ЯковлеваNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass19Vladimir Runin
Фёдор ЧумаковNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass19Vladimir Runin
Airon-Saimon OjalillKambja Põhikool6. klass18Mare Mõisa
Albert PulkPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass18Signe Reidla
Aleks DemidenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass18Natalia Tsesnokova
Aleks IlvesTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass18Natalia Tsesnokova
Aleks StekolstsikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass18Julia Ratšinskaja
Aleksandr IospaSakala Eragümnaasium7. klass18Rita Izjumskaja
Aleksandra AndrejevaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass18Deniss Põlkin
Aleksandra JevstafjevaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass18Vladimir Runin
Aleksandra SajutinskajaTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass18Deniss Põlkin
Alex VoltKohila Gümnaasium8.a klass18Lili Kesa
Alice KersenKohila Gümnaasium8.b klass18Lili Kesa
Alina JulinaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass18Jaana Kirs
Alina OgurtsovaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass18Jaana Kirs
Alissa BeljakovaTallinna 53. Keskkool8.b klass18Georgi Lagvilava
Amanda MaljuginaTallinna Reaalkool7.b klass18Kailit Taliaru
Amelia JemeljanovaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass18Dmitri Burlakov
Anastasia AndreevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass18Julia Ratšinskaja
Anastasia PalamarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass18Julia Ratšinskaja
Anastasia SnetkovaNarva Keeltelütseum6.d klass18Valeria Nazarova
Anastasia VasardTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass18Deniss Põlkin
Anastasia VassiljevaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass18Natalia Tsesnokova
Anastasija TsaulinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass18Julia Ratšinskaja
Anastassia MalkovaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass18Jaana Kirs
Anastassia SalamatovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass18Julia Ratšinskaja
Anastassia YakovlevaNarva Kesklinna Gümnaasium8.c klass18Vladimir Runin
André Alexander SultsTõrva Gümnaasium8.a klass18Katrin Kalamees
Andres MurdNarva Vanalinna Riigikool6.a klass18Jaana Kirs
Andres VilingRõuge Põhikool6. klass18Piret Viil
Andrew RivshinKarjamaa Põhikool7.b klass18Светлана Дорофеева
Anett JeedasRõuge Põhikool7. klass18Piret Viil
Angela JaaniTõrva Gümnaasium8.b klass18Katrin Kalamees
Angelina ČerkasovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass18Irina Gritsinenko
Anna ChigasovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass18Natalia Tsesnokova
Annabel ValtsTallinna Reaalkool6.b klass18Kailit Taliaru
Anne Mai UgamEmmaste Põhikool7. klass18Margus Sõmer
Anni Marie NurkTallinna Reaalkool7.a klass18Kailit Taliaru
Anton DolganovTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass18Deniss Põlkin
Anu KukkRõuge Põhikool7. klass18Piret Viil
Aron TaluKohila Gümnaasium8.b klass18Lili Kesa
Artjom IvanovKarjamaa Põhikool6.a klass18Светлана Дорофеева
Artjom KanushinTallinna Juudi Kool6.b klass18Niina Botina
Artur GolubevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass18Julia Ratšinskaja
Artur KaaruHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass18Niina Botina
Artur KaruHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass18Niina Botina
Astrid LepistKambja Põhikool7. klass18Mare Mõisa
Axel DaarViimsi Kool7.a klass18Vilve Roosioks
Beata KotilevitšTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass18Natalia Tsesnokova
Birgit SalumVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass18Margo Müller
Birgit SeerKambja Põhikool8. klass18Mare Mõisa
Brigitta PallumJüri Gümnaasium8.c klass18Janika Niitsoo
Carl Jörgen ArrosaarViimsi Kool7.d klass18Vilve Roosioks
Carlyn PukkSauga Põhikool8. klass18Jüri Kormik
Cenor KõivosteVõru Kreutzwaldi Kool8.a klass18Aivar Halapuu
Chris-Robin TaltsTallinna Reaalkool7.a klass18Kailit Taliaru
Chris-Steven MägiKohila Gümnaasium8.c klass18Lili Kesa
Daniil DobrovolskiNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass18Vladimir Runin
Daniil MartynovNarva Vanalinna Riigikool6.b klass18Jaana Kirs
Daniil SotsovTallinna Juudi Kool8.a klass18Niina Botina
Darja GrištšukKarjamaa Põhikool7.a klass18Светлана Дорофеева
Denis VinokurovTallinna 53. Keskkool7.a klass18Jevgenia Tkatšova
Deniss JakovlevTallinna 53. Keskkool8.b klass18Jevgenia Tkatšova
Dima FedotovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass18Julia Ratšinskaja
Dmitri AleksandrovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass18Natalia Tsesnokova
Dmitri KašnikovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass18Natalia Tsesnokova
Ege BenderSurju Põhikool8. klass18Signe Reidla
Egle KurelRapla Kesklinna Kool5.b klass18Kadri Laup
Egor SurinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass18Julia Ratšinskaja
Egor VichmanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass18Julia Ratšinskaja
Ekaterina GaponenkoTallinna 53. Keskkool8.b klass18Georgi Lagvilava
Eldar MorozSakala Eragümnaasium7. klass18Rita Izjumskaja
Eliisa NeigoKohila Gümnaasium8.c klass18Lili Kesa
Elisa Laura SaaronRõuge Põhikool7. klass18Piret Viil
Elisabeth TähtsaluPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass18Signe Reidla
Elisabeth ViriassovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass18Natalia Tsesnokova
Elizabeth KivesteTallinna 53. Keskkool8.a klass18Jevgenia Tkatšova
Elli EvingTallinna Reaalkool7.b klass18Kailit Taliaru
Emma JuhansooPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass18Signe Reidla
Erik OlkinTallinna 53. Keskkool8.a klass18Jevgenia Tkatšova
Erik TinnuriPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass18Signe Reidla
Erika MaununenNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass18Vladimir Runin
Eva VärnikAntsla Gümnaasium7.a klass18Roman Malõšev
Evelina HassanovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass18Deniss Põlkin
Gennadi MaslovTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass18Deniss Põlkin
Georg VolovPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass18Signe Reidla
Gregor NaaberPaikuse Põhikool8.b klass18Liina Kivisto
Gregor NaruskVõru Kreutzwaldi Kool6.b klass18Aivar Halapuu
Grete-Liis ViinaPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass18Signe Reidla
Grettel LukasJuuru Eduard Vilde Kool6. klass18Jaan Parker
Heleriin PärastPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass18Taimi Dreier
Hendry VisotskisKohila Gümnaasium8.a klass18Lili Kesa
Hugo Bert VirroTallinna Reaalkool7.b klass18Kailit Taliaru
Ivan GassovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass18Julia Ratšinskaja
Jelizaveta BurakTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass18Deniss Põlkin
Joosep TammannPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass18Taimi Dreier
Julia VorontsovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass18Olga Kravtšenko
Julianna ArusaarPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass18Taimi Dreier
Kaarel LeppimanGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass18Auli Reitel
Kail LaanemetsTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass18Kristine Laanisto
Kaira Karolin KannRõuge Põhikool7. klass18Piret Viil
Karl RajuRõuge Põhikool7. klass18Piret Viil
Karolina LjutovaSakala Eragümnaasium6. klass18Rita Izjumskaja
Kaspar VerkJüri Gümnaasium8.c klass18Janika Niitsoo
Katariina NagelRäpina Ühisgümnaasium7.a klass18Egne Kindsigo
Kati KuusmannPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass18Taimi Dreier
Katya ProhhorovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass18Julia Ratšinskaja
Kaur AlletRapla Kesklinna Kool5.b klass18Kadri Laup
Kertu HeinlaKohila Gümnaasium8.b klass18Lili Kesa
Kertu RaadelTallinna Kuristiku Gümnaasium7.a klass18Aivar Metsaveer
Kevin PeekmannPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass18Signe Reidla
Konstantin GorbatovskiTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass18Natalia Tsesnokova
Kostja KorolevHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass18Aljona Lеокина
Kristina KisilenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass18Julia Ratšinskaja
Leon TeesaluHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass18Niina Botina
Leonid HinnKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass18Irina Gritsinenko
Liana EgorovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass18Deniss Põlkin
Liis LiibakRapla Kesklinna Kool5.b klass18Kadri Laup
Liisa-Lotta KaldmaViimsi Kool7.b klass18Vilve Roosioks
Liis-Marii KasoKadrina Keskkool8.a klass18Mari Onton
Lisette HobejarvPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass18Taimi Dreier
Lydia AndrejevaNarva Vanalinna Riigikool6.a klass18Jaana Kirs
Mairoos MettKohila Gümnaasium8.a klass18Lili Kesa
Maksim ŠvedovSakala Eragümnaasium8. klass18Rita Izjumskaja
Marcus LaurNõo Põhikool8. klass18Katrin Kalamees
Margareeta KäärEmmaste Põhikool7. klass18Margus Sõmer
Mari RubinaNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass18Vladimir Runin
Maria FaronovaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass18Dmitri Burlakov
Maria Lisette HaugasTallinna Kuristiku Gümnaasium7.a klass18Aivar Metsaveer
Maria SäkkiGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass18Auli Reitel
Marie Mirtel TedremäeViimsi Kool7.a klass18Vilve Roosioks
Mariel SalumäeRapla Kesklinna Kool5.a klass18Kadri Laup
Marite KattaiAntsla Gümnaasium7.b klass18Roman Malõšev
Mark Henrik KünnapuKohila Gümnaasium8.b klass18Lili Kesa
Mark MaslyuchenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass18Julia Ratšinskaja
Mark TyurinHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass18Aljona Lеокина
Marko PäsmelTallinna 53. Keskkool8.b klass18Jevgenia Tkatšova
Martin ReimannTallinna Reaalkool6.b klass18Kailit Taliaru
Mats TruijaRäpina Ühisgümnaasium7.a klass18Egne Kindsigo
Mia-Viktoria PaisteTallinna Reaalkool6.b klass18Kailit Taliaru
Michelle ŠustaTallinna Reaalkool7.c klass18Kailit Taliaru
Mihhail PovorehoTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass18Deniss Põlkin
Miko234 PukKambja Põhikool6. klass18Mare Mõisa
Milana SladkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass18Julia Ratšinskaja
Minna Lydia TerasmaaTallinna Reaalkool7.c klass18Kailit Taliaru
Mirjam Saskia MartinTallinna Toomkool6.b klass18Lidia Uuselu
Mirtel KlaarTallinna Reaalkool7.a klass18Kailit Taliaru
Nastja KobljakovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass18Vladimir Runin
Nastja LeontjevaTallinna 53. Keskkool8.a klass18Jevgenia Tkatšova
Nastja RomanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass18Julia Ratšinskaja
Nicole TšesnokovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass18Natalia Tsesnokova
Nikita KarpovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass18Irina Gritsinenko
Olesja DenisovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass18Julia Ratšinskaja
Olesja KarpovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass18Julia Ratšinskaja
Oskar MäekuuskPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass18Taimi Dreier
Ostap IsovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass18Natalia Tsesnokova
Piljukov Ilja-MaksimilianSakala Eragümnaasium7. klass18Rita Izjumskaja
Polina KivazovaTallinna 53. Keskkool8.c klass18Jevgenia Tkatšova
Ragnar TammePärnu Ülejõe Põhikool7.c klass18Taimi Dreier
Raiko KõrgeTsirguliina Kool8. klass18Jana Vainonen
Raiko ToomsaluRõuge Põhikool7. klass18Piret Viil
Rain Alar LaurimaaTallinna Reaalkool6.a klass18Kailit Taliaru
Rait KukkOlustvere Põhikool7. klass18Jüri Sulg
Ralf Sebastien PohlakPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass18Signe Reidla
Ramil RamazanovSakala Eragümnaasium8. klass18Rita Izjumskaja
Reivo NõmmisteJüri Gümnaasium8.b klass18Janika Niitsoo
Rene AnnusverPärnu Ülejõe Põhikool7.b klass18Taimi Dreier
Rico KaioNõo Põhikool8. klass18Katrin Kalamees
Roman HansingKarjamaa Põhikool6.a klass18Светлана Дорофеева
Roman OleksjukNarva Keeltelütseum6.a klass18Valeria Nazarova
Ron BergTallinna Juudi Kool6.b klass18Niina Botina
Rostislav GavrilenkoTallinna 53. Keskkool7.c klass18Jevgenia Tkatšova
Sabina LomovskiTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass18Dmitri Burlakov
Sander Tony SisaskPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass18Taimi Dreier
Sander VisserKohila Gümnaasium8.c klass18Lili Kesa
Sasha АгафоновHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass18Niina Botina
Sebastian SalumäeGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass18Ingrid Maadvere
Sergei KoltšinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass18Natalia Tsesnokova
Sergei MarkovNarva Vanalinna Riigikool7.b klass18Jaana Kirs
Sevastyan EhinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass18Julia Ratšinskaja
Sherk IljasherkNarva Keeltelütseum6.a klass18Valeria Nazarova
Siim EenmaGustav Adolfi Gümnaasium6.c klass18Ingrid Maadvere
Siimeon LiivamägiJüri Gümnaasium8.d klass18Janika Niitsoo
Sirelle RaudvassarRõuge Põhikool7. klass18Piret Viil
Sofia BukrejevaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass18Natalia Tsesnokova
Sofia HussainovaNarva Vanalinna Riigikool6.a klass18Jaana Kirs
Sofia RoosiNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass18Vladimir Runin
Stefan EllmannTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass18Natalia Tsesnokova
Sven PütsepRõuge Põhikool6. klass18Piret Viil
Taavet LihtmaaKohila Gümnaasium8.b klass18Lili Kesa
Taile MustJuuru Eduard Vilde Kool6. klass18Jaan Parker
Teho KangroRõuge Põhikool6. klass18Piret Viil
Vera HovrjakovHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass18Niina Botina
Viadimir NesmeevSakala Eragümnaasium8. klass18Rita Izjumskaja
Vlad LaasmaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass18Vladimir Runin
Vladlena KotenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.b klass18Irina Gritsinenko
Vsevolod AljošinSakala Eragümnaasium7. klass18Rita Izjumskaja
Алена КасепууNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass18Vladimir Runin
Артем ЛяховNarva Kesklinna Gümnaasium7.c klass18Vladimir Runin
Артур МандриковTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass18Dmitri Burlakov
Даниил БашкировNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass18Vladimir Runin
Данила ДороховHaabersti Vene Gümnaasium6.k klass18Niina Botina
Дарья ФедоренкоHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass18Niina Botina
Даша РеппNarva Kesklinna Gümnaasium7.e klass18Vladimir Runin
Илья ЗерщиковTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass18Natalia Tsesnokova
Михаил ХухкаNarva Kesklinna Gümnaasium7.c klass18Vladimir Runin
Ростислав ЖиляевTallinna Juudi Kool8.a klass18Niina Botina
Эвелина КонечнаяTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass18Dmitri Burlakov
Aleksandr LoshkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass17Julia Ratšinskaja
Aleksandr StepanovTallinna 53. Keskkool7.c klass17Jevgenia Tkatšova
Anastasija TallermannTallinna 53. Keskkool9.k klass17Anna Surmaiväljaspool vanuserühma
Andrei TimošinTallinna 53. Keskkool8.g klass17Georgi Lagvilava
Anete AavasaluTallinna Reaalkool7.c klass17Kailit Taliaru
Annabel LensmentKambja Põhikool8. klass17Mare Mõisa
Arina LjastsenkoTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass17Dmitri Burlakov
Artjom BezrukavõiTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass17Natalia Tsesnokova
Artjom GusevKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass17Natalja Hramtsova
Artjom SolodovnikTallinna 53. Keskkool6.d klass17Anna Surmai
Berit JõesaarPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass17Signe Reidla
Daniil KovõtševTallinna 53. Keskkool7.a klass17Jevgenia Tkatšova
Daniil ZujevTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass17Natalia Tsesnokova
Deniss BadajevNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass17Vladimir Runin
Dmitri KurõšinTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass17Kristine Laanisto
Erik MühlsTallinna Toomkool8.b klass17Lidia Uuselu
Ervin LiivamagiTallinna 53. Keskkool8.k klass17Anna Surmai
Gabriela Constance ReigoPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass17Signe Reidla
Gregor MetsaSurju Põhikool4. klass17Signe Reidla
Grete KaristeTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass17Kristine Laanisto
Gretel Kärolin KuulNõo Põhikool7.b klass17Katrin Kalamees
Henry ToometPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass17Taimi Dreier
Igor TuhkanenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass17Julia Ratšinskaja
Ivan ShatalovKohila Gümnaasium8.d klass17Lili Kesa
Ivan ShirokovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass17Julia Ratšinskaja
Jakob MuruKambja Põhikool6. klass17Mare Mõisa
Janette VihandTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass17Kristine Laanisto
Jevgeni123 Tšaikin???Täiskasvanu17Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Karl Johann Filipp SchultzTallinna Toomkool8.b klass17Lidia Uuselu
Killu TagametsPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass17Signe Reidla
Ksenia DrobovitšTallinna 53. Keskkool7.a klass17Jevgenia Tkatšova
Ksenija IsaninaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass17Olga Kravtšenko
Lily JagorTallinna Toomkool8.a klass17Lidia Uuselu
Luukas Harald PukkTallinna Reaalkool7.b klass17Kailit Taliaru
Madli NokkurKadrina Keskkool8.a klass17Mari Onton
Maksim GoncharovNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass17Vladimir Runin
Mark AgarkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass17Julia Ratšinskaja
Martin LaksbergTallinna Juudi Kool8.a klass17Niina Botina
Meelis KriivaKambja Põhikool6. klass17Mare Mõisa
Nikita SafronovNarva Keeltelütseum6.b klass17Valeria Nazarova
Oleg KazantsevTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass17Deniss Põlkin
Pf 5Ilmatsalu Põhikool6.a klass17Joosep Norma
Polina KazenovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass17Julia Ratšinskaja
Richard OpparRõuge Põhikool6. klass17Piret Viil
Simone SaarTallinna Reaalkool7.c klass17Kailit Taliaru
Steven MäearuTallinna 53. Keskkool7.a klass17Jevgenia Tkatšova
Tatjana LinnikNarva Keeltelütseum6.a klass17Valeria Nazarova
Teele SaulepPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass17Taimi Dreier
Teele SärekannoKohila Gümnaasium8.b klass17Lili Kesa
Timofei HobtaTallinna 53. Keskkool8.g klass17Georgi Lagvilava
Valeria FeofanovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass17Olga Kravtšenko
Алина КожуринаTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass17Dmitri Burlakov
Анна НовиковаTallinna 53. Keskkool7.b klass17Anna Surmai
Веста МануйкоTallinna 53. Keskkool7.b klass17Anna Surmai
Виолетта РыбинаNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass17Vladimir Runin
Марат ДервоедTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass17Olga Kravtšenko
Ярослав ТурчинHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass17Niina Botina
Adelina KravtsovaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass16Jaana Kirs
Aleksander LeetmaaTallinna Toomkool8.b klass16Lidia Uuselu
Aleksandr NazarovNarva Keeltelütseum4.a klass16Valeria Nazarova
Alex PodsibjakinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass16Julia Ratšinskaja
Alina HutnjakHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass16Niina Botina
Alisa KomarovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass16Vladimir Runin
Anastasija SeliverstovaHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass16Aljona Lеокина
Andre AsiTõrva Gümnaasium8.a klass16Katrin Kalamees
Andrei LartsenkoHaabersti Vene Gümnaasium6. klass16Niina Botina
Angelika BobrikovaTallinna 53. Keskkool8.c klass16Jevgenia Tkatšova
Angelina KalininaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass16Dmitri Burlakov
Angelina VorobjovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass16Vladimir Runin
Anna KrikuhhinaTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass16Aivar Metsaveer
Anna SevtsovaNarva Keeltelütseum6.d klass16Valeria Nazarova
Annabel AllasVõru Kreutzwaldi Kool6.b klass16Aivar Halapuu
Annimari SalumetsAntsla Gümnaasium5. klass16Roman Malõšev
Ardo KruusimaaKehtna Põhikool6. klass16Airi Metsaäär
Arina PavlovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass16Vladimir Runin
Arina ŠaropovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass16Julia Ratšinskaja
Artur ParnHaabersti Vene Gümnaasium6.k klass16Niina Botina
Artur PatrenkinNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass16Vladimir Runin
Berit RaunPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass16Signe Reidla
Birgit KivirandKohila Gümnaasium8.b klass16Lili Kesa
Carmen HakkajaJüri Gümnaasium8.d klass16Janika Niitsoo
Christian PolovintsukTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass16Dmitri Burlakov
Daniel BenevolenskiTallinna 53. Keskkool8.a klass16Jevgenia Tkatšova
Daniel CarpineanuKarjamaa Põhikool6.a klass16Светлана Дорофеева
Daniel DautovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass16Julia Ratšinskaja
Daniil PotapovNarva Vanalinna Riigikool6.a klass16Jaana Kirs
Daniil SvetsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass16Julia Ratšinskaja
Danil SteptšenkoTallinna 53. Keskkool8.a klass16Jevgenia Tkatšova
Darja BõstrovaTallinna 53. Keskkool8.a klass16Jevgenia Tkatšova
Darja IsajevskiTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass16Natalia Tsesnokova
Darja KisseljovaTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass16Aivar Metsaveer
Dasha LalajevaKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass16Jelena Reisi
David SumskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass16Julia Ratšinskaja
Diana ZhumadilovaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass16Dmitri Burlakov
Dima JepihhinTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass16Dmitri Burlakov
Eduard GromovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass16Niina Botina
Eele TammJüri Gümnaasium8.b klass16Janika Niitsoo
Eerika SarapuuJõõpre Kool6. klass16Sten Sang
Egle PiisangKohila Gümnaasium8.d klass16Lili Kesa
Egor GarmatjukTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass16Natalia Tsesnokova
Eleri PihoSaverna Põhikool6. klass16Alar Tamm
Elery AasAudru Kool7.a klass16Sten Sang
Elger HeiturAntsla Gümnaasium7.a klass16Roman Malõšev
Elias TeiTallinna Toomkool6.a klass16Lidia Uuselu
Emilia RjaskiNarva Keeltelütseum6.d klass16Valeria Nazarova
Eneliisa SchmidtJuuru Eduard Vilde Kool6. klass16Jaan Parker
Enely KangrumägiKohila Gümnaasium8.d klass16Lili Kesa
Erik KommussaarTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass16Dmitri Burlakov
Erik PaasRapla Kesklinna Kool5.a klass16Kadri Laup
Eva SmoliSakala Eragümnaasium7. klass16Rita Izjumskaja
Evelina AndrejevaNarva Keeltelütseum6.a klass16Valeria Nazarova
Fiona MerilaiPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass16Signe Reidla
Fiona PärnatKohila Gümnaasium8.d klass16Lili Kesa
Fred KõlliRõuge Põhikool6. klass16Piret Viil
Georgi KevorkyanPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass16Signe Reidla
Gordei RusanovSakala Eragümnaasium8. klass16Rita Izjumskaja
Gunnar BorodinTallinna 53. Keskkool8.b klass16Jevgenia Tkatšova
Hanna Lisette KlorenJüri Gümnaasium8.c klass16Janika Niitsoo
Hannah ReidiKohila Gümnaasium8.a klass16Lili Kesa
Heleri TennosaarKambja Põhikool6. klass16Mare Mõisa
Henrik SaegaTsirguliina Kool8. klass16Jana Vainonen
Henry TennosaarKambja Põhikool8. klass16Mare Mõisa
Ilja KapelinSakala Eragümnaasium6. klass16Rita Izjumskaja
Ilja LivadniHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass16Aljona Lеокина
Isabel ValkrusmanKohila Gümnaasium8.c klass16Lili Kesa
Ivan NikanorovNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass16Vladimir Runin
Jakov ParindTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass16Dmitri Burlakov
Jan StogTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass16Natalia Tsesnokova
Jana BelitsksjaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass16Vladimir Runin
Jana SavinaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass16Valentina Paygusova
Janete SisasAntsla Gümnaasium5. klass16Roman Malõšev
Janre JõgiJuuru Eduard Vilde Kool6. klass16Jaan Parker
Jegors RumjantsevTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass16Deniss Põlkin
Joosep EirandRapla Kesklinna Kool5.b klass16Kadri Laup
Juri PavlovTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass16Deniss Põlkin
Kaisa PõltsamSurju Põhikool7. klass16Signe Reidla
Kaisa SaalerKohila Gümnaasium8.b klass16Lili Kesa
Kamilla Elise TeesaluSaverna Põhikool6. klass16Alar Tamm
Karina IgnatovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass16Julia Ratšinskaja
Karl HolmPaikuse Põhikool8.c klass16Liina Kivisto
Karl Kevin KookKohila Gümnaasium8.c klass16Lili Kesa
Karmo MõtlikJäneda Kool7. klass16Kadri Toomingas
Karoliina KärsinVõru Kreutzwaldi Kool6.b klass16Aivar Halapuu
Karoliina StrutinskiyTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass16Olga Kravtšenko
Karolin PõboSauga Põhikool7. klass16Jüri Kormik
Katarina UrvetTallinna Reaalkool7.a klass16Kailit Taliaru
Katerina KrellTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass16Dmitri Burlakov
Kateryna ArtemenkoTallinna 53. Keskkool7.a klass16Jevgenia Tkatšova
Kaur Kajar KalmerJüri Gümnaasium8.c klass16Janika Niitsoo
Keidi Kleer KiviselgPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass16Taimi Dreier
Keili UngaRapla Kesklinna Kool5.a klass16Kadri Laup
Keiti SoukandKambja Põhikool6. klass16Mare Mõisa
Keity PärnaSurju Põhikool6. klass16Signe Reidla
Kert VahtreRapla Kesklinna Kool5.a klass16Kadri Laup
Kevin AllesPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass16Signe Reidla
Kevin KiiliKohila Gümnaasium8.c klass16Lili Kesa
Kren TinkusSauga Põhikool7. klass16Jüri Kormik
Kristian HallikmägiRapla Kesklinna Kool5.a klass16Kadri Laup
Kristina LobanovaHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass16Aljona Lеокина
Kristina NikkarKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass16Jelena Reisi
Kristjan KorgeTsirguliina Kool8. klass16Jana Vainonen
Krõõt ArnaTallinna Reaalkool6.a klass16Kailit Taliaru
Ksenija ZvirbuleNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass16Vladimir Runin
Kuldar SunniRapla Kesklinna Kool5.a klass16Kadri Laup
Laura MerelaidPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass16Signe Reidla
Laura SägiKambja Põhikool6. klass16Mare Mõisa
Lemmo MõttusAudru Kool6. klass16Sten Sang
Lenna-Emilie VõikarRäpina Ühisgümnaasium7.b klass16Eve Sibul
Liis VaherPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass16Taimi Dreier
Liisa RannuRapla Kesklinna Kool5.b klass16Kadri Laup
Liisi GraveJäneda Kool7. klass16Kadri Toomingas
Loore KullTallinna Toomkool6.b klass16Lidia Uuselu
Loore RitsoJõõpre Kool6. klass16Sten Sang
Luise LiivikTallinna Toomkool6.b klass16Lidia Uuselu
Maik HellamaaAntsla Gümnaasium7.b klass16Roman Malõšev
Makar TatartšenkoNarva Vanalinna Riigikool7.b klass16Jaana Kirs
Maksim KaraulovHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass16Niina Botina
Maksim PonomariovTallinna 53. Keskkool7.b klass16Anna Surmai
Margaret FilippovTallinna Reaalkool6.b klass16Kailit Taliaru
Margarita SumarokTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass16Deniss Põlkin
Mari KiviselgPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass16Taimi Dreier
Maria DrajeveTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass16Dmitri Burlakov
Marija MitjakinaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass16Natalia Tsesnokova
Mark SprudzTallinna Juudi Kool8.b klass16Niina Botina
Marko KuusekändSurju Põhikool4. klass16Signe Reidla
Markus PõldmaTõrva Gümnaasium8.a klass16Katrin Kalamees
Marta LäänRapla Kesklinna Kool5.a klass16Kadri Laup
Marta ReimalKadrina Keskkool8.a klass16Mari Onton
Martin AntsonHaabersti Vene Gümnaasium6.k klass16Niina Botina
Mattias MaalikPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass16Signe Reidla
Mattias TammelaPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass16Signe Reidla
Matvei RostsupkinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass16Julia Ratšinskaja
Meeli OrgRõuge Põhikool6. klass16Piret Viil
Meelis SalujõeKohila Gümnaasium8.d klass16Lili Kesa
Merili HindoallaSurju Põhikool7. klass16Signe Reidla
Merilyn MartinsonPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass16Signe Reidla
Mihkel MustmaaRõuge Põhikool7. klass16Piret Viil
Mikhail DudnikTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass16Julia Ratšinskaja
Milana TjagunovitšSakala Eragümnaasium6. klass16Rita Izjumskaja
Mirell IsmaelVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass16Margo Müller
Miriam Ann MeltsasSurju Põhikool7. klass16Signe Reidla
Miron KarulaJõõpre Kool7. klass16Sten Sang
Mirtel LaulVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass16Margo Müller
Nadine Leevand-BalezinSakala Eragümnaasium8. klass16Rita Izjumskaja
Nazar FroiovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass16Olga Kravtšenko
Nikita KarpovTallinna 53. Keskkool8.c klass16Jevgenia Tkatšova
Nikita NormanNarva Vanalinna Riigikool6.a klass16Jaana Kirs
Nora Lisette LeisteJüri Gümnaasium8.c klass16Janika Niitsoo
Nora ReinetKambja Põhikool8. klass16Mare Mõisa
Oliver KoppelPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass16Signe Reidla
Pavel ShemetovTallinna 53. Keskkool8.b klass16Georgi Lagvilava
Platon1 RumjantsevNarva Keeltelütseum6.d klass16Valeria Nazarova
Polina TsapovskajaTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass16Olga Kravtšenko
Rainer RaudseppRõuge Põhikool7. klass16Piret Viil
Rasmus KivakNõo Põhikool7.a klass16Katrin Kalamees
Rene RaatRõuge Põhikool8. klass16Piret Viil
Reno MännimägiKohila Gümnaasium8.c klass16Lili Kesa
Riho TärkEmmaste Põhikool6. klass16Margus Sõmer
Robert PaulusTallinna Toomkool6.a klass16Lidia Uuselu
Robert SinjaginTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass16Dmitri Burlakov
Robin TärnoRapla Kesklinna Kool5.a klass16Kadri Laup
Roman ShitikovHaabersti Vene Gümnaasium6.k klass16Niina Botina
Ronaldo SoansTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass16Kristine Laanisto
Ruslan KovaljovTallinna 53. Keskkool8.a klass16Jevgenia Tkatšova
Ruudi UtšenikovSaverna Põhikool6. klass16Alar Tamm
Sandra KerkKohila Gümnaasium8.a klass16Lili Kesa
Sara NajmiddinovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass16Natalia Tsesnokova
Sasha ZabornikovNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass16Vladimir Runin
Sasha TerehinaNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass16Vladimir Runin
Siim SatsiJüri Gümnaasium8.c klass16Janika Niitsoo
Simon SirgSurju Põhikool4. klass16Signe Reidla
Sofia KondratjevaTallinna 53. Keskkool8.b klass16Georgi Lagvilava
Sofija SemishkurNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass16Vladimir Runin
Sonja LinnatTallinna Toomkool6.b klass16Lidia Uuselu
Stefan NõmmemeesTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass16Natalia Tsesnokova
Sten LindströmTallinna Reaalkool7.a klass16Kailit Taliaru
Stephan LebedevPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass16Taimi Dreier
Sveta SankovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass16Vladimir Runin
Timur MihhaljovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass16Julia Ratšinskaja
Trevor KüttPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass16Signe Reidla
Uku TomingaSurju Põhikool7. klass16Signe Reidla
Uliana StartsevaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass16Dmitri Burlakov
Valeri SmirnovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass16Natalia Tsesnokova
Varvara SittsenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass16Natalia Tsesnokova
Veronika SeepterJüri Gümnaasium8.b klass16Janika Niitsoo
Victoria HindriksooKambja Põhikool7. klass16Mare Mõisa
Vivian KolbergTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass16Kristine Laanisto
Vladimir TaganovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass16Aljona Lеокина
Ylari LluhamaVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass16Margo Müller
Вероника КузьминаKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass16Natalja Hramtsova
Влад ЛарионовHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass16Niina Botina
Влад ЧуринTallinna 53. Keskkool8.c klass16Jevgenia Tkatšova
Данила ДороховHaabersti Vene Gümnaasium6.k klass16Niina Botina
Данила ДороховHaabersti Vene Gümnaasium6.k klass16Niina Botina
Дмитрий КоваленкоHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass16Niina Botina
Константин КирилловTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass16Julia Ratšinskaja
Кристина ЧупроваNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass16Vladimir Runin
Леон КрестинHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass16Aljona Lеокина
Леон СавельевTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass16Julia Ratšinskaja
Мария ЮдинHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass16Niina Botina
Никита КонюшенкоTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass16Dmitri Burlakov
Никита ТихомировTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass16Olga Kravtšenko
Павел КирилловTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass16Julia Ratšinskaja
Павел МакарцевHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass16Aljona Lеокина
Стеша ОбмёткоNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass16Vladimir Runin
Элеонора Анас УсановTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass16Julia Ratšinskaja
Ярослав НеверовTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass16Dmitri Burlakov
Ярослава СерковаTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass16Dmitri Burlakov
Aelita VaschenkoTallinna 53. Keskkool7.c klass15Jevgenia Tkatšova
Ailin BudõlinaTallinna 53. Keskkool7.a klass15Jevgenia Tkatšova
Aleks GrossTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass15Dmitri Burlakov
Aleksander NikolajevTallinna 53. Keskkool8.b klass15Jevgenia Tkatšova
Alina AkulintševaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass15Julia Ratšinskaja
Alisa GuljajevaNarva Keeltelütseum6.a klass15Valeria Nazarova
Almar AinjärvKohila Gümnaasium8.a klass15Lili Kesa
Amalia LitvinovaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass15Dmitri Burlakov
Anastasia MorozovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass15Natalia Tsesnokova
Anita CopelandTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass15Natalia Tsesnokova
Anti TreimanPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass15Signe Reidla
Arsenii LaidinenNarva Keeltelütseum6.d klass15Valeria Nazarova
Artem TimosenkoTallinna 53. Keskkool7.a klass15Jevgenia Tkatšova
Brit-Ly IlumaaRapla Kesklinna Kool5.a klass15Kadri Laup
Daniel NazarovTallinna 53. Keskkool7.b klass15Anna Surmai
Daniil HristichTallinna 53. Keskkool8.a klass15Jevgenia Tkatšova
Darja KolossovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass15Deniss Põlkin
Deivid SimsonNarva Vanalinna Riigikool6.a klass15Jaana Kirs
Denis TitovTallinna 53. Keskkool7.a klass15Jevgenia Tkatšova
Egor ZabortsukTallinna Juudi Kool6.b klass15Niina Botina
Elisa-Maria NikolajevaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass15Natalia Tsesnokova
Erko TootsRõuge Põhikool8. klass15Piret Viil
Georg PärtelpoegPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass15Signe Reidla
Hendrik KauberPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass15Taimi Dreier
Hendrik LausTallinna Reaalkool6.a klass15Kailit Taliaru
Hendrik VäljaAudru Kool4.b klass15Sten Sang
Ivan DemidovTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass15Dmitri Burlakov
Karl Martin HolloNõo Põhikool8. klass15Katrin Kalamees
Karl Oskar LilanderRapla Kesklinna Kool5.b klass15Kadri Laup
Katja OleinikTallinna 53. Keskkool8.a klass15Jevgenia Tkatšova
Katja SuhoveiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass15Julia Ratšinskaja
Katrina EmajoeNarva Keeltelütseum6.a klass15Valeria Nazarova
Kolja KotsevHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass15Aljona Lеокина
Kristen KangurKohila Gümnaasium8.d klass15Lili Kesa
Kristina SemenjukTallinna 53. Keskkool8.g klass15Georgi Lagvilava
Marcus ToirkKohila Gümnaasium8.d klass15Lili Kesa
Maria KutserovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass15Julia Ratšinskaja
Marija LeznevaTallinna 53. Keskkool7.c klass15Jevgenia Tkatšova
Mark DrozdovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass15Julia Ratšinskaja
Mikhail GladyshevNarva Vanalinna Riigikool6.a klass15Jaana Kirs
Mikk TariNõo Põhikool8. klass15Katrin Kalamees
Nikita BurgasHaabersti Vene Gümnaasium6.k klass15Niina Botina
Nikita RimTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass15Julia Ratšinskaja
Polina MaltsevaTapa Vene Põhikool6. klass15Jelena Jakovleva
Polina PareikoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass15Julia Ratšinskaja
Renat SalahhovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass15Natalia Tsesnokova
Robin MõttPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass15Taimi Dreier
Romero ErelineKambja Põhikool7. klass15Mare Mõisa
Sander TähemaaSurju Põhikool6. klass15Signe Reidla
Sofia JakobutsaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass15Julia Ratšinskaja
Stefan-Nikolai RytkinenJüri Gümnaasium8.a klass15Janika Niitsoo
Tatjana BossakTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass15Olga Kravtšenko
Toomas SõmerKärdla Põhikool4.a klass15Õpetaja Kärdlast
Vika KrestinaTallinna 53. Keskkool8.k klass15Anna Surmai
Влад АгафоновHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass15Niina Botina
Сеня ГайдайчукHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass15Niina Botina
Aleksan2018 FjodorovaNarva Keeltelütseum6.d klass14Valeria Nazarova
Aleksander GruninTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass14Valentina Paygusova
Aleksei GladõševTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass14Valentina Paygusova
Alexandr PanovTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass14Dmitri Burlakov
Anastacia VassiljevaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass14Dmitri Burlakov
Anastasia HasjanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass14Julia Ratšinskaja
Anastasia RudkoTallinna 53. Keskkool8.k klass14Anna Surmai
Andero-Caspar ArukaskPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass14Taimi Dreier
Andrei KrotovTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass14Aivar Metsaveer
Andrei TsubarevTallinna 53. Keskkool7.b klass14Anna Surmai
Anette ReivikJüri Gümnaasium8.c klass14Janika Niitsoo
Angelina KorsunovaNarva Keeltelütseum6.b klass14Valeria Nazarova
Anna FeklistovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass14Julia Ratšinskaja
Anna SohromovaNarva Vanalinna Riigikool6.a klass14Jaana Kirs
Annika JõgiJuuru Eduard Vilde Kool6. klass14Jaan Parker
Arden-Joosep LippasaarVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass14Margo Müller
Arina MandychTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass14Deniss Põlkin
Arina TšerepanovaTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass14Aivar Metsaveer
Arina VirTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass14Julia Ratšinskaja
Art AinsooPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass14Signe Reidla
Artem AgarkovKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass14Natalja Hramtsova
Artjom ReintammTallinna 53. Keskkool7.a klass14Jevgenia Tkatšova
Artur-Mihk PetersonEmmaste Põhikool6. klass14Margus Sõmer
Christin RohtlaSauga Põhikool8. klass14Jüri Kormik
Christofer AderJüri Gümnaasium8.a klass14Janika Niitsoo
Daniel SippoTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass14Dmitri Burlakov
Daniil RyaskaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass14Deniss Põlkin
Daniil SavinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass14Natalia Tsesnokova
Darja BulavkinaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass14Jaana Kirs
Darja KrjukovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass14Deniss Põlkin
David TeplykhNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass14Vladimir Runin
Deniss MaškovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass14Irina Gritsinenko
Diana AndrejevaTallinna 53. Keskkool8.b klass14Georgi Lagvilava
Diana GrigorievaNarva Keeltelütseum6.a klass14Valeria Nazarova
Eduard DrozdovKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass14Jelena Reisi
Eerik EenloVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass14Margo Müller
Ele SoosaarSurju Põhikool8. klass14Signe Reidla
Elise-Cristine PaaboRäpina Ühisgümnaasium7.a klass14Egne Kindsigo
Emilia PeilKadrina Keskkool8.a klass14Mari Onton
Emma KiviloPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass14Signe Reidla
Erik MakarovNarva Keeltelütseum6.b klass14Valeria Nazarova
Erland EkrjasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass14Julia Ratšinskaja
Eunike PenuPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass14Taimi Dreier
Eva BogdanovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass14Vladimir Runin
Eva Vedenejeva???Täiskasvanu14Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Ever SiitamGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass14Auli Reitelväljaspool vanuserühma
Evgeni GolosovKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass14Natalja Hramtsova
Gajanee ChilingaryanRõuge Põhikool8. klass14Piret Viil
Georg IvanovSakala Eragümnaasium8. klass14Rita Izjumskaja
Georgi StepanovTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass14Dmitri Burlakov
Gerda Lee AllikmaKadrina Keskkool8.a klass14Mari Onton
Germans ZabelinsHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass14Aljona Lеокина
Gleb MuruNarva Vanalinna Riigikool7.b klass14Jaana Kirs
Hanna-Riin TammaruPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass14Signe Reidlaületas ajalimiiti
Helene RebanePärnu Ülejõe Põhikool8.b klass14Taimi Dreier
Henri PärnSauga Põhikool7. klass14Jüri Kormik
Henri RaaperTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass14Kristine Laanisto
Henri TurbanTallinna Toomkool8.b klass14Lidia Uuselu
Hugo LokkJuuru Eduard Vilde Kool6. klass14Jaan Parker
Ilana SimaneSauga Põhikool8. klass14Jüri Kormik
Ilja RussakovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass14Olga Kravtšenko
Ilona VassiljevaTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass14Deniss Põlkin
Inga BelevskajaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass14Valentina Paygusova
Ivan FedjajevHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass14Aljona Lеокина
Jaagup MiisnaKambja Põhikool6. klass14Mare Mõisa
Jaanika JustusRäpina Ühisgümnaasium7.a klass14Egne Kindsigo
Jana ŠvaigerNarva Vanalinna Riigikool7.b klass14Jaana Kirs
Jana TserniTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass14Natalia Tsesnokova
Janita KasparavitsusTallinna 53. Keskkool7.a klass14Jevgenia Tkatšova
Jegor JevgrafovNarva Vanalinna Riigikool6.a klass14Jaana Kirs
Jekaterina IvanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass14Julia Ratšinskaja
Jekaterina NesumajevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass14Julia Ratšinskaja
Jelizaveta BlagovaNarva Keeltelütseum6.a klass14Valeria Nazarova
Jelizaveta ChernovaTallinna 53. Keskkool8.b klass14Jevgenia Tkatšova
Jiawei YanSakala Eragümnaasium8. klass14Rita Izjumskaja
Jon Gustav PiirmaaTabasalu Ühisgümnaasium7.b klass14Kristine Laanisto
Kaina MertsinaSaverna Põhikool6. klass14Alar Tamm
Kairi LesnõhKadrina Keskkool8.a klass14Mari Onton
Karl NaissooGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass14Ingrid Maadvere
Karoliina KruuseRõuge Põhikool6. klass14Piret Viil
Kaspar KynnapasAudru Kool5.a klass14Sten Sang
Kaspar MerivaldVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass14Margo Müller
Keiron LaubertPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass14Taimi Dreier
Keiti TohtRapla Kesklinna Kool5.a klass14Kadri Laup
Kelly KivesteTallinna 53. Keskkool8.a klass14Jevgenia Tkatšova
Kerttu-Karoline KuimetTõrva Gümnaasium8.b klass14Katrin Kalamees
Kirill KostenkoHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass14Niina Botina
Kirill SvirinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass14Natalia Tsesnokova
Kristina KarstenNarva Keeltelütseum6.e klass14Valeria Nazarova
Kristina MordvinovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass14Natalia Tsesnokova
Kristjan KalnitskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass14Julia Ratšinskaja
Ksenija PukkNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass14Vladimir Runin
Lagle IvanovaRäpina Ühisgümnaasium7.b klass14Eve Sibul
Laura KarenJuuru Eduard Vilde Kool6. klass14Jaan Parker
Leonid SitkevitsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass14Julia Ratšinskaja
Liana OssipNarva Vanalinna Riigikool6.b klass14Jaana Kirs
Liis ToriKohila Gümnaasium8.a klass14Lili Kesa
Lisandra VetesinaRapla Kesklinna Kool5.a klass14Kadri Laup
Lisett SammRõuge Põhikool7. klass14Piret Viil
Lume TuumSurju Põhikool7. klass14Signe Reidla
Madis LilletaiPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass14Taimi Dreier
Magnus KutserPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass14Taimi Dreier
Maiko TammTõrva Gümnaasium8.a klass14Katrin Kalamees
Maksim RõbalkoTapa Vene Põhikool6. klass14Jelena Jakovleva
Marat NeskazhuTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass14Julia Ratšinskaja
Marii MansbergTallinna Toomkool8.a klass14Lidia Uuselu
Marika ShutovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass14Vladimir Runin
Mark SkurenkoTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass14Deniss Põlkin
Markus PartsTallinna Reaalkool7.b klass14Kailit Taliaru
Mart VilligKehtna Põhikool6. klass14Airi Metsaäär
Martin VetkalKohila Gümnaasium8.c klass14Lili Kesa
Mehis PaarEmmaste Põhikool6. klass14Margus Sõmer
Mette KõivKohila Gümnaasium8.b klass14Lili Kesa
Mia KiivitPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass14Signe Reidla
Nicole BarkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass14Julia Ratšinskaja
Nika HitrovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass14Julia Ratšinskaja
Nikit KoptyhhNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass14Vladimir Runin
Nikita BorodajevTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass14Deniss Põlkin
Nikita PonomarenkoHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass14Aljona Lеокина
Nikita SeljuginNarva Keeltelütseum6.b klass14Valeria Nazarova
Nikita VõsuTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass14Deniss Põlkin
Oleg AndrejevKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass14Natalja Hramtsova
Oleg PetrovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass14Natalia Tsesnokova
Olesja LõpkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass14Julia Ratšinskaja
Oliver LõhmusJüri Gümnaasium8.b klass14Janika Niitsoo
Oskar KalameesTallinna Reaalkool7.a klass14Kailit Taliaru
Oskar PukkTallinna Reaalkool7.a klass14Kailit Taliaru
Pavel GlazovTallinna 53. Keskkool7.a klass14Jevgenia Tkatšova
Polina KonovalovaTallinna 53. Keskkool7.b klass14Anna Surmai
Polina NetšajevaNarva Vanalinna Riigikool6.a klass14Jaana Kirs
Raigo NormakVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass14Margo Müller
Raiko MadarJüri Gümnaasium8.b klass14Janika Niitsoo
Rasmus SõukandKambja Põhikool6. klass14Mare Mõisa
Rebeka EdurRapla Kesklinna Kool5.b klass14Kadri Laup
Reimo LuikSurju Põhikool6. klass14Signe Reidla
Renee MestiljainenRäpina Ühisgümnaasium7.a klass14Egne Kindsigo
Richard SarapNõo Põhikool7.b klass14Katrin Kalamees
Rihard KaitsTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass14Natalia Tsesnokova
Rinat KankovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass14Natalia Tsesnokova
Robert KuusAntsla Gümnaasium7.b klass14Roman Malõšev
Robin Konrad ArmpaluPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass14Signe Reidla
Rostislav BurkinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass14Natalia Tsesnokova
Saladus SaladusTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass14Deniss Põlkin
Sander LindPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass14Signe Reidla
Sebastian ZooberRapla Kesklinna Kool5.b klass14Kadri Laup
Sergei SemtsenkoTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass14Dmitri Burlakov
Siim EskoKohila Gümnaasium8.b klass14Lili Kesa
Simona LassTõrva Gümnaasium8.a klass14Katrin Kalamees
Sofia HaljasteTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass14Dmitri Burlakov
Sonja KrutikovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.e klass14Vladimir Runin
Sten KaskJüri Gümnaasium8.d klass14Janika Niitsoo
Tanel HeinaruKehtna Põhikool6. klass14Airi Metsaäär
Teele SaiaAntsla Gümnaasium7.a klass14Roman Malõšev
Teili LadogaKohila Gümnaasium8.a klass14Lili Kesa
Tim KasperTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass14Julia Ratšinskaja
Timofei DashkevitchTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass14Dmitri Burlakov
Timur MinosenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass14Julia Ratšinskaja
Toomas TiganikVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass14Margo Müller
Triinu KährKambja Põhikool7. klass14Mare Mõisa
Uljana MalinovaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass14Dmitri Burlakov
Uljana TsaginaNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass14Vladimir Runin
Valera LebedevHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu14Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Valeria ŠeljakinaSakala Eragümnaasium8. klass14Rita Izjumskaja
Viktor OstrovskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass14Julia Ratšinskaja
Viktoria JevstigneevaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass14Vladimir Runin
Vladimir GavrilišinTapa Vene Põhikool6. klass14Jelena Jakovleva
Vladislav DjachenkoSakala Eragümnaasium6. klass14Rita Izjumskaja
Vladislav SvetlitsnoiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass14Julia Ratšinskaja
Õnne-Mary TõnuristTallinna Toomkool8.a klass14Lidia Uuselu
Yana TederKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass14Natalja Hramtsova
Аким ЗавихоновNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass14Vladimir Runin
Александр СуллаTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass14Dmitri Burlakov
Алексей МасловNarva Keeltelütseum6.a klass14Valeria Nazarova
Анастасия НаумоваNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass14Vladimir Runin
Андрей ЛастовичHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass14Niina Botina
Андрей СаранчинTallinna Juudi Kool7.b klass14Niina Botina
Ариана ЙоельсонTallinna Juudi Kool8.b klass14Niina Botina
Василиса ВайноNarva Keeltelütseum6.a klass14Valeria Nazarova
Дима ГерасимовNarva Kesklinna Gümnaasium8.c klass14Vladimir Runin
Дима ШабановNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass14Vladimir Runin
Донат КривошейTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass14Natalia Tsesnokova
Жаля ИбрагимоваKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass14Natalja Hramtsova
Матвей ЮшковTallinna 53. Keskkool8.g klass14Georgi Lagvilava
Настя МартынюкTallinna 53. Keskkool7.c klass14Jevgenia Tkatšova
Пётр ГорчаковTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass14Natalia Tsesnokova
Ричард ФилиновTallinna 53. Keskkool8.c klass14Jevgenia Tkatšova
Adele BorissovaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass13Dmitri Burlakov
Aljona AndreevaNarva Keeltelütseum6.d klass13Valeria Nazarova
Anastasia KushnerTallinna 53. Keskkool7.c klass13Jevgenia Tkatšova
Aron AidlaAntsla Gümnaasium7.a klass13Roman Malõšev
Artti AllorgPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass13Signe Reidla
Berta VarikAntsla Gümnaasium5. klass13Roman Malõšev
Daniela ZotovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass13Natalia Tsesnokova
Dasha FjodorovitsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass13Julia Ratšinskaja
Edvard EvertsonTallinna 53. Keskkool7.a klass13Jevgenia Tkatšova
Edvard SkrivelNarva KeeltelütseumTäiskasvanu13Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Elisa Kateriine KolgaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass13Julia Ratšinskaja
Elvis Kjartan PleesPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass13Signe Reidla
Eva MendelssonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass13Julia Ratšinskaja
Grigori TumaševitšTallinna 53. Keskkool8.g klass13Georgi Lagvilava
Hardi KadakKambja Põhikool8. klass13Mare Mõisa
Ilja TrofimovNarva Vanalinna Riigikool6.b klass13Jaana Kirs
Jakov IljinNarva Keeltelütseum6.a klass13Valeria Nazarova
Janary KaskPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass13Taimi Dreier
Karina KapitonenkoNarva Keeltelütseum6.b klass13Valeria Nazarova
Karl Anders HolloNõo Põhikool8. klass13Katrin Kalamees
Karl Hendrik VarikAntsla Gümnaasium5. klass13Roman Malõšev
Karolina MihhailovaKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass13Natalja Hramtsova
Kaur DrenkhanNõo Põhikool7.b klass13Katrin Kalamees
Marija ZavronkovaNarva Vanalinna Riigikool6.a klass13Jaana Kirs
Mark SalnikovTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass13Deniss Põlkin
Mark ShkolnikTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass13Dmitri Burlakov
Matthias LiivataluJüri Gümnaasium8.d klass13Janika Niitsoo
Milena JakobutsaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass13Julia Ratšinskaja
Nikita DoroninTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass13Julia Ratšinskaja
Nikita KorobovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass13Olga Kravtšenko
Rainer KukkViimsi Kool7.b klass13Vilve Roosioks
Ralfar JürimaJüri Gümnaasium8.b klass13Janika Niitsoo
Rasmus PärnametsRäpina Ühisgümnaasium7.b klass13Eve Sibul
Rauno KuusksaluRapla Kesklinna Kool5.b klass13Kadri Laup
Анастасия ПросевичTallinna Juudi Kool7.b klass13Niina Botina
Никита АндеевTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass13Olga Kravtšenko
Татьяна ДолгиHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass13Niina Botina
Agnes LaugametsRapla Kesklinna Kool5.b klass12Kadri Laup
Agnes LoomusKambja Põhikool6. klass12Mare Mõisa
Alekasnder LagunovTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass12Dmitri Burlakov
Aleksander KurmanPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass12Taimi Dreier
Aleksandr AleksejevTallinna 53. Keskkool7.c klass12Jevgenia Tkatšova
Aleksandr SemjonovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass12Julia Ratšinskaja
Aleksandr TarasenkoTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass12Deniss Põlkin
Alina PavlovaTapa Vene Põhikool6. klass12Jelena Jakovleva
Alissa GolubevaTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass12Deniss Põlkin
Allan GittHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass12Aljona Lеокина
Allan VidermanTallinna Juudi Kool8.b klass12Niina Botina
Anastasija SeljaninaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass12Dmitri Burlakov
Anastasiya TeterinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass12Julia Ratšinskaja
Anastassia JefimovaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass12Dmitri Burlakov
Andre TaalAntsla Gümnaasium7.b klass12Roman Malõšev
Andreas AadeAntsla Gümnaasium5. klass12Roman Malõšev
Andrian AsperRapla Kesklinna Kool5.b klass12Kadri Laup
Anette ÜürikePeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass12Signe Reidla
Argo UnusVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass12Margo Müller
Arseni NikitinPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass12Signe Reidla
Artemi IvanovTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass12Dmitri Burlakov
Artjom SmorgulenkoTallinna 53. Keskkool7.c klass12Jevgenia Tkatšova
Artur DemidovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass12Olga Kravtšenko
Berit OdarPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass12Signe Reidla
Berit RaudseppAntsla Gümnaasium7.b klass12Roman Malõšev
Birgit KertKohila Gümnaasium8.a klass12Lili Kesa
Bogdan SirokovNarva Keeltelütseum6.d klass12Valeria Nazarova
Bruno KogerSurju Põhikool4. klass12Signe Reidla
Carl Christian PokkTõrva Gümnaasium8.a klass12Katrin Kalamees
Caro Liis SaaremäeTsirguliina Kool8. klass12Jana Vainonen
Casper RanneRäpina Ühisgümnaasium7.b klass12Eve Sibul
Daili Eliise TallRapla Kesklinna Kool5.b klass12Kadri Laup
Daniil PodgornoiTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass12Dmitri Burlakov
Danik RjazanovTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass12Deniss Põlkin
Danila IvanovTallinna 53. Keskkool7.b klass12Anna Surmai
Darja BondarTallinna 53. Keskkool7.c klass12Jevgenia Tkatšova
Dasha KarelinaKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass12Jelena Reisi
Delia SaarmanJõõpre Kool6. klass12Sten Sang
Denis KostsejevTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass12Natalia Tsesnokova
Deniss LesnikovTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass12Deniss Põlkin
Diana AleksahhinaTallinna 53. Keskkool8.b klass12Jevgenia Tkatšova
Dmitri KarruNarva Vanalinna Riigikool6.a klass12Jaana Kirs
Edgar JaroševitšKohila Gümnaasium8.b klass12Lili Kesa
Egor FedorenkoHaabersti Vene Gümnaasium5.a klass12Niina Botina
Ekaterina StarokozhevaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass12Natalia Tsesnokova
Elisa FreibergKohila Gümnaasium8.b klass12Lili Kesa
Elizabeth PokkTallinna Juudi Kool8.b klass12Niina Botina
Emely RandmaKohila Gümnaasium8.c klass12Lili Kesa
Emili LeisKambja Põhikool7. klass12Mare Mõisa
Endri SuttPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass12Taimi Dreier
Erik MürkJüri Gümnaasium8.b klass12Janika Niitsoo
Erika TsebanjukTallinna 53. Keskkool7.b klass12Anna Surmai
Evelin OleksNarva Vanalinna Riigikool6.b klass12Jaana Kirs
Evola BrantaTallinna Juudi Kool6.b klass12Niina Botina
Fidan JamalovaTallinna 53. Keskkool7.a klass12Jevgenia Tkatšova
Fjodor FreimanHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass12Niina Botina
Gabriel DementjevKohila Gümnaasium8.d klass12Lili Kesa
Gabriel KorbelainenJuuru Eduard Vilde Kool6. klass12Jaan Parker
Georg ZokovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass12Julia Ratšinskaja
Greete SaegaKohila Gümnaasium8.d klass12Lili Kesa
Grete EltermaaVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass12Margo Müller
Hando SidorovIlmatsalu Põhikool6.b klass12Joosep Norma
Hanna Liisa KullamaaJüri Gümnaasium8.d klass12Janika Niitsoo
Hans Mattias SüldViimsi Kool7.c klass12Vilve Roosioks
Henri ViikSurju Põhikool8. klass12Signe Reidla
Hugo ErmelSaverna Põhikool7. klass12Alar Tamm
Ivan-Jaan KotsarenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass12Natalia Tsesnokova
Jana NazarovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass12Julia Ratšinskaja
Jarmo TuulePärnu Ülejõe Põhikool7.c klass12Taimi Dreier
Jegor ZaitsevNarva Keeltelütseum6.a klass12Valeria Nazarova
Jekaterina ButakovaTallinna 53. Keskkool7.a klass12Jevgenia Tkatšova
Joosep LensmentKambja Põhikool6. klass12Mare Mõisa
Kadri LohkRapla Kesklinna Kool5.a klass12Kadri Laup
Kairit IlvesVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass12Margo Müller
Kaisa AamiseppTsirguliina Kool8. klass12Jana Vainonen
Karel KutsarNõo Põhikool8. klass12Katrin Kalamees
Karina FatehovaTallinna 53. Keskkool7.b klass12Anna Surmai
Karl-Martin RaidsaluKehtna Põhikool6. klass12Airi Metsaäär
Karolin PussJüri Gümnaasium8.d klass12Janika Niitsoo
Kaspar KimmelRõuge Põhikool6. klass12Piret Viil
Kaspar LiivJuuru Eduard Vilde Kool6. klass12Jaan Parker
Kaspar MägiSurju Põhikool5. klass12Signe Reidla
Kaspar TugevusJüri Gümnaasium8.c klass12Janika Niitsoo
Katerina-Katarina LogvinenkoTallinna Juudi Kool8.b klass12Niina Botina
Katriin Helena LaaneKohila Gümnaasium8.c klass12Lili Kesa
Kermo OolbergRapla Kesklinna Kool5.a klass12Kadri Laup
Kermo SilmerRapla Kesklinna Kool5.b klass12Kadri Laup
Kerttu TammelehtPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass12Taimi Dreier
Kerttu-Liis BettlerTsirguliina Kool8. klass12Jana Vainonen
Kevin PalmVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass12Margo Müller
Kevin TellingVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass12Margo Müller
Kevin-Ken VahtraTõrva Gümnaasium8.a klass12Katrin Kalamees
Krettel KivisaarRäpina Ühisgümnaasium7.a klass12Egne Kindsigo
Kristel RannikKambja Põhikool6. klass12Mare Mõisa
Kristo LäsaVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass12Margo Müller
Ksenia VasjutinaTallinna 53. Keskkool7.c klass12Jevgenia Tkatšova
Ksenija GeniteNarva Keeltelütseum6.b klass12Valeria Nazarova
Kärol MägiSaverna Põhikool6. klass12Alar Tamm
Laura MurnekTsirguliina Kool8. klass12Jana Vainonen
Laura ShutovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass12Vladimir Runin
Liana RatmanovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass12Olga Kravtšenko
Liina PõtkoTõrva Gümnaasium8.b klass12Katrin Kalamees
Liis JuhansooSurju Põhikool5. klass12Signe Reidla
Liisa Loreena VärtonAntsla Gümnaasium5. klass12Roman Malõšev
Lisandra VilepillRapla Kesklinna Kool5.b klass12Kadri Laup
Liseth VainRapla Kesklinna Kool5.a klass12Kadri Laup
Maksim SovaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass12Jaana Kirs
Maksom 47hromosom???Täiskasvanu12Deniss Põlkinväljaspool vanuserühma
Marek DavõdovskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass12Julia Ratšinskaja
Margus LairandKohila Gümnaasium8.a klass12Lili Kesa
Mari Silvia LauriPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass12Taimi Dreier
Maria VelikanovaTallinna 53. Keskkool8.b klass12Georgi Lagvilava
Maria-Elizabeth AntsonJüri Gümnaasium8.d klass12Janika Niitsoo
Marili ToriPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass12Taimi Dreier
Mari-Ly TalasKohila Gümnaasium8.d klass12Lili Kesa
Marin MooserJüri Gümnaasium8.a klass12Janika Niitsoo
Mark KuldmaaTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass12Deniss Põlkin
Mark PeernaHaabersti Vene Gümnaasium6.k klass12Niina Botina
Mark TitovTallinna 53. Keskkool7.b klass12Anna Surmai
Mattias KlaisJüri Gümnaasium8.b klass12Janika Niitsoo
Mattias MetsEmmaste Põhikool7. klass12Margus Sõmer
Melani VahesaarKohila Gümnaasium8.d klass12Lili Kesa
Melania BreganovaTallinna Juudi Kool7.b klass12Niina Botina
Merje ToovaAudru Kool7.a klass12Sten Sang
Mia KuboSurju Põhikool5. klass12Signe Reidla
Mia PransmannJõõpre Kool8. klass12Sten Sang
Mikk VosmiRäpina Ühisgümnaasium7.a klass12Egne Kindsigo
Milana BlitsonaHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass12Niina Botina
Milana KuzmintsukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass12Julia Ratšinskaja
Milena VološkoTallinna Juudi Kool8.b klass12Niina Botina
Miriam NiitPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass12Signe Reidla
Mona Rea NervaSaverna Põhikool6. klass12Alar Tamm
Nikita MežovKehtna Põhikool6. klass12Airi Metsaäär
Nikita TopeljerTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass12Deniss Põlkin
Nikita TsistokletovKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass12Jelena Reisi
Nikita VjatkinTallinna 53. Keskkool8.b klass12Jevgenia Tkatšova
Nikolai AršinnikovVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass12Margo Müller
Nora Lisett KrammPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass12Signe Reidla
Nora Nagy-BozorTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass12Julia Ratšinskaja
Oleg SerebrjanTallinna 53. Keskkool8.b klass12Georgi Lagvilava
Olesja MakarovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass12Vladimir Runin
Petrik TamtikPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass12Signe Reidla
Pilleriin TürnpuSauga Põhikool7. klass12Jüri Kormik
Polina KurotškinaNarva Vanalinna Riigikool6.a klass12Jaana Kirs
Polina SpiridonovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass12Deniss Põlkin
Rander RuutKohila Gümnaasium8.d klass12Lili Kesa
Rando MahlapuuRõuge Põhikool8. klass12Piret Viil
Rasmus SullakatkoKohila Gümnaasium8.a klass12Lili Kesa
Reelika VaruskJuuru Eduard Vilde Kool6. klass12Jaan Parker
Reio MartsonNõo Põhikool8. klass12Katrin Kalamees
Roman KalandiaTallinna 53. Keskkool9.k klass12Anna Surmaiväljaspool vanuserühma
Samuel SüllaEmmaste Põhikool7. klass12Margus Sõmer
Siim LaosNõo Põhikool7.b klass12Katrin Kalamees
Slava ZuevNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass12Vladimir Runin
Sofia NikitinaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass12Jaana Kirs
Sofia PavljukevitsTallinna Juudi Kool7.b klass12Niina Botina
Sofja KrivorukovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass12Irina Gritsinenko
Sten ViruKohila Gümnaasium8.a klass12Lili Kesa
Stiiven OttensKohila Gümnaasium8.c klass12Lili Kesa
Tamara NovikovaTallinna 53. Keskkool8.b klass12Georgi Lagvilava
Taniel JuhansonAntsla Gümnaasium5. klass12Roman Malõšev
Timur LestsenskiTallinna 53. Keskkool8.b klass12Jevgenia Tkatšova
Timur NesvetajevTallinna 53. Keskkool7.b klass12Anna Surmai
Tuuli VeršAntsla Gümnaasium5. klass12Roman Malõšev
Ulla Meri TangsooTallinna Toomkool6.b klass12Lidia Uuselu
Ulyana PanteleyevaKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass12Natalja Hramtsova
Vadim AntifeevTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass12Dmitri Burlakov
Victoria LitvinovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass12Julia Ratšinskaja
Viola HambidgeAudru Kool6. klass12Sten Sang
Violetta DanšinaTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass12Deniss Põlkin
Vladimir SaveljevNarva Vanalinna Riigikool6.b klass12Jaana Kirs
Vova HoptaTallinna Juudi Kool6.b klass12Niina Botina
Алексей РожновHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass12Niina Botina
Алиса МелкумянTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass12Julia Ratšinskaja
Анастасия БогдановичTallinna Juudi Kool7.b klass12Niina Botina
Анастасия КоваликTallinna 53. Keskkool7.b klass12Anna Surmai
Антон СтрижовNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass12Vladimir Runin
Антон ШафинскийHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass12Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Антонина ЯковлеваNarva Keeltelütseum6.a klass12Valeria Nazarova
Артём МалышевHaabersti Vene Gümnaasium6.k klass12Niina Botina
Виктория КабиловаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass12Julia Ratšinskaja
Дарья ПанфиловаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass12Julia Ratšinskaja
Дмитрий ГоршковHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass12Niina Botina
Илона ПшеничнаяTapa Vene Põhikool7. klass12Jelena Jakovleva
Кирилл ВойновKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass12Natalja Hramtsova
Кирилл СоболоевKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass12Natalja Hramtsova
Кирсан ФёдоровTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass12Dmitri Burlakov
Марк ЕкимовNarva Keeltelütseum6.b klass12Valeria Nazarova
Сергей ЕгоровNarva Keeltelütseum6.b klass12Valeria Nazarova
Ярослав СавушкинNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass12Vladimir Runin
Ailis OssipNarva Vanalinna Riigikool6.b klass11Jaana Kirs
Alina KuznetsovaTallinna 53. Keskkool8.g klass11Georgi Lagvilava
Angela HõlstSaverna Põhikool6. klass11Alar Tamm
Artjom PavlishTallinna 53. Keskkool7.k klass11Anna Surmai
Daniils MihalovsNarva Keeltelütseum6.a klass11Valeria Nazarova
David TimofejevNarva Vanalinna Riigikool6.b klass11Jaana Kirs
Eeva MetsisPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass11Signe Reidla
Fred VessinPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass11Signe Reidla
Gerda SääskRapla Kesklinna Kool5.b klass11Kadri Laup
Igor ZarubinTallinna 53. Keskkool7.k klass11Anna Surmai
Jelizaveta IgnatovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass11Julia Ratšinskaja
Jevgeni SokolovTallinna 53. Keskkool8.b klass11Georgi Lagvilava
Karina RaispTallinna 53. Keskkool7.k klass11Anna Surmai
Karina SelivjorstovaKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass11Natalja Hramtsova
Kaur KõvaRõuge Põhikool7. klass11Piret Viil
Kristjan RannasteRäpina Ühisgümnaasium7.a klass11Egne Kindsigo
Laura Tekla MežuleEmmaste Põhikool6. klass11Margus Sõmer
Liis VeeleidKohila Gümnaasium8.d klass11Lili Kesa
Lisett RämsonRäpina Ühisgümnaasium7.b klass11Eve Sibul
Marcos ToompuuPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass11Signe Reidla
Maribel KõrgemäeJüri Gümnaasium8.d klass11Janika Niitsoo
Nastja IvanovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass11Deniss Põlkin
Nikita GrebentsukNarva Keeltelütseum6.b klass11Valeria Nazarova
Paula Kristiina ValterGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass11Auli Reitel
Polina PlesnjovaNarva Keeltelütseum6.d klass11Valeria Nazarova
Rein KitajevHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass11Aljona Lеокина
Renard KuntoAudru Kool4.b klass11Sten Sang
Samuel LindvestAudru Kool4.b klass11Sten Sang
Stella RattTõrva Gümnaasium8.b klass11Katrin Kalamees
Tanel TruuPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass11Signe Reidla
Trevor ReimetsPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass11Taimi Dreier
Viktorija FjodorovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass11Julia Ratšinskaja
Алина ГюссонKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass11Natalja Hramtsova
Оля БухвестоваKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass11Natalja Hramtsova
Татьяна ГольдбергTallinna Juudi Kool7.b klass11Niina Botina
Ульяна СоккоеваNarva Keeltelütseum6.b klass11Valeria Nazarova
Aleksander AfanasjevGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass10Auli Reitel
Aleksandra MartinKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass10Jelena Reisi
Alex Sander LüllPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass10Signe Reidla
Alina KudashovaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass10Dmitri Burlakov
Alisa BagdanovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass10Vladimir Runin
Aljona SavinovaNarva Keeltelütseum6.b klass10Valeria Nazarova
Anastasija DubtsakNarva Keeltelütseum6.a klass10Valeria Nazarova
Andrei RohiNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass10Vladimir Runin
Angelina LannoNarva Keeltelütseum6.d klass10Valeria Nazarova
Anna ChupinaNarva Vanalinna Riigikool6.a klass10Jaana Kirs
Annabel HirvAntsla Gümnaasium5. klass10Roman Malõšev
Anna-Kaisa GalakRõuge Põhikool8. klass10Piret Viil
Anna-Liisa LaasTallinna Juudi Kool7.b klass10Niina Botina
Anne-Lissy LebedevaSurju Põhikool5. klass10Signe Reidla
Annemari GrünbergRapla Kesklinna Kool5.b klass10Kadri Laup
Arina KlinduhhovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass10Valentina Paygusova
Arina PuzinaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass10Dmitri Burlakov
Artjom AksjonovNarva Keeltelütseum6.d klass10Valeria Nazarova
Artjom PõldsaarTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass10Deniss Põlkin
Artjom RomanovTallinna 53. Keskkool7.c klass10Jevgenia Tkatšova
Artjom RozhkovTallinna 53. Keskkool7.c klass10Jevgenia Tkatšova
Artjom SmolnikovHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass10Aljona Lеокина
Artur LeppViimsi Kool7.d klass10Vilve Roosioks
Artur MudretsovTallinna Juudi Kool6.b klass10Niina Botina
Barbara ProbalPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass10Signe Reidla
Brigitta KostabiRõuge Põhikool8. klass10Piret Viil
Carl-Martin GeierAntsla Gümnaasium7.a klass10Roman Malõšev
Christian BudilovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass10Julia Ratšinskaja
Daniil KassavtsenkoTallinna 53. Keskkool7.b klass10Anna Surmai
Danik VesnuhhovTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass10Olga Kravtšenko
Darja ViktorovaTallinna 53. Keskkool7.b klass10Anna Surmai
Denis LutškaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass10Valentina Paygusova
Diana TšironovaTapa Vene Põhikool7. klass10Jelena Jakovleva
Dima IzotovNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass10Vladimir Runin
Dmitri KadymovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass10Julia Ratšinskaja
Dmitrii BogdanovTapa Vene Põhikool7. klass10Jelena Jakovleva
Elvin MihhailovTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass10Deniss Põlkin
Enrico PaboosTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass10Deniss Põlkin
Erik KiislaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass10Julia Ratšinskaja
Erolyn PaluRäpina Ühisgümnaasium7.b klass10Eve Sibul
Evelin JunanenTallinna Juudi Kool7.b klass10Niina Botina
Genri ValkrusmanKohila Gümnaasium8.c klass10Lili Kesa
Gerda AntonovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass10Natalia Tsesnokova
Getter VõerahansuTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass10Aivar Metsaveer
Gora4ij Per4ikTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass10Deniss Põlkin
Hana SaarnaKohila Gümnaasium8.a klass10Lili Kesa
Hannabell ŽukovSauga Põhikool8. klass10Jüri Kormik
Ilija PertsatkinTallinna Juudi Kool8.a klass10Niina Botina
Ilja BitukTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass10Deniss Põlkin
Ilja GassovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass10Julia Ratšinskaja
Ivan МайоровNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass10Vladimir Runin
Jakov ValtsiferNarva Vanalinna Riigikool6.a klass10Jaana Kirs
Jana KuznetsovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass10Deniss Põlkin
Janelle PüttKohila Gümnaasium8.a klass10Lili Kesa
Jegor TsõpovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass10Julia Ratšinskaja
Jekaterina MendijarovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass10Deniss Põlkin
Jelizaveta BaigushevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass10Julia Ratšinskaja
Jelizaveta LernerNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass10Vladimir Runin
Jelizaveta ProninaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass10Dmitri Burlakov
Jenny-Ly HillakAntsla Gümnaasium7.b klass10Roman Malõšev
Jessica LuppPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass10Taimi Dreier
Johanna KärgetsPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass10Signe Reidla
John-Ragnar KadakasEmmaste Põhikool6. klass10Margus Sõmer
Jürgen LääneRapla Kesklinna Kool5.a klass10Kadri Laup
Karl Artur KorsNõo Põhikool7.b klass10Katrin Kalamees
Karl-Hindrik SelingAudru Kool5.b klass10Sten Sang
Karol ŠmeimanRõuge Põhikool6. klass10Piret Viil
Karola KiinRapla Kesklinna Kool5.b klass10Kadri Laup
Kaspar RajuRõuge Põhikool6. klass10Piret Viil
Katarina BalabanovtsNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass10Vladimir Runin
Keitlyn RandmaaJüri Gümnaasium8.a klass10Janika Niitsoo
Kelyn VeskiTsirguliina Kool8. klass10Jana Vainonen
Kerttu KaldaAntsla Gümnaasium7.b klass10Roman Malõšev
Kevin KiviselgSurju Põhikool4. klass10Signe Reidla
Kevin ValdtPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass10Signe Reidla
Kirill SvartsNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass10Vladimir Runin
Kirsit JuhkamNõo Põhikool7.b klass10Katrin Kalamees
Konstantin KondratjukTapa Vene Põhikool7. klass10Jelena Jakovleva
Kristo PajumäeTsirguliina Kool8. klass10Jana Vainonen
Ksenia MuravskajaKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass10Jelena Reisi
Laura KoitRapla Kesklinna Kool5.b klass10Kadri Laup
Lauri IldPärnu Ülejõe Põhikool8.a klass10Taimi Dreier
Lena TolstopyatovaNarva Keeltelütseum6.a klass10Valeria Nazarova
Leon VelmanSakala Eragümnaasium8. klass10Rita Izjumskaja
Lera RapkauskaiteHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass10Aljona Lеокина
Liisa VjatkinaTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass10Deniss Põlkin
Liisbeth NõmmikAntsla Gümnaasium5. klass10Roman Malõšev
Liisi KarenJuuru Eduard Vilde Kool6. klass10Jaan Parker
Lisete SeppKambja Põhikool6. klass10Mare Mõisa
Lucia Elena ArenasTallinna 53. Keskkool8.b klass10Georgi Lagvilava
Mait SavelliKehtna Põhikool6. klass10Airi Metsaäär
Mares VassiljevNarva Vanalinna Riigikool6.a klass10Jaana Kirs
Maria JevstignejevaTallinna 53. Keskkool8.g klass10Georgi Lagvilava
Maria Liisa ArrakTallinna Toomkool8.a klass10Lidia Uuselu
Mari-Liis EvartPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass10Taimi Dreier
Marilin AakSauga Põhikool7. klass10Jüri Kormik
Mark DjatsukTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass10Dmitri Burlakov
Markuys SellinSauga Põhikool7. klass10Jüri Kormik
Marta HandinaKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass10Jelena Reisi
Marten KaskSurju Põhikool8. klass10Signe Reidla
Mattias KuklaneRõuge Põhikool6. klass10Piret Viil
Meril KiskonenJüri Gümnaasium8.d klass10Janika Niitsoo
Meril LukkPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass10Signe Reidla
Merili HabichtAntsla Gümnaasium7.a klass10Roman Malõšev
Mihhail SkrjabinTapa Vene Põhikool6. klass10Jelena Jakovleva
Mirjam LooKohila Gümnaasium8.a klass10Lili Kesa
Nelli TjutinaNarva Vanalinna Riigikool6.a klass10Jaana Kirs
Nestor SarvTsirguliina Kool8. klass10Jana Vainonen
Nikita KashenkovNarva Vanalinna Riigikool6.a klass10Jaana Kirs
Nikita RumjantsevHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass10Aljona Lеокина
Oliver PõldKohila Gümnaasium8.b klass10Lili Kesa
Ott Oskar KaruNõo Põhikool7.b klass10Katrin Kalamees
Platon NikiforovTallinna 53. Keskkool7.b klass10Anna Surmai
Preiko PreemelVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass10Margo Müller
Ralf RaidsaluKehtna Põhikool6. klass10Airi Metsaäär
Reijo LillmaAntsla Gümnaasium5. klass10Roman Malõšev
Robert GrintsovTallinna 53. Keskkool7.b klass10Anna Surmai
Ruslan DorozhkinTallinna 53. Keskkool7.c klass10Jevgenia Tkatšova
Ruslan ZaitsevKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass10Natalja Hramtsova
Sabrina SoldatovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass10Deniss Põlkin
Sandra VlasenkoPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass10Taimi Dreier
Sandra-Ly VälloPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass10Signe Reidla
Sanna BolsedonovaTallinna Juudi Kool8.b klass10Niina Botina
Sarhan SahmarovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass10Julia Ratšinskaja
Sergei TsombaljukTallinna 53. Keskkool8.b klass10Georgi Lagvilava
Siimeon SheshenkoTapa Vene Põhikool7. klass10Jelena Jakovleva
Simm-Marten SaadiTallinna Reaalkool7.b klass10Kailit Taliaru
Sofia BaranjukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass10Julia Ratšinskaja
Sofia ZakrevskajaTallinna Juudi Kool6.b klass10Niina Botina
Sristof TobuTallinna Toomkool6.a klass10Lidia Uuselu
Tessa Lisett ToomeJüri Gümnaasium8.b klass10Janika Niitsoo
Vasilios PapanikolaouTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass10Dmitri Burlakov
Vika NovitskovaKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass10Natalja Hramtsova
Vladislav MarkovNarva Keeltelütseum6.d klass10Valeria Nazarova
Александра ШироковаNarva Keeltelütseum6.b klass10Valeria Nazarova
Алина КузнецоваNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass10Vladimir Runin
Амина ТарасоваNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass10Vladimir Runin
Ангелина ТатевосянKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass10Natalja Hramtsova
Антон БуйволTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass10Olga Kravtšenko
Аня КосареваKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass10Natalja Hramtsova
Артур ПадуриTallinna Juudi Kool7.b klass10Niina Botina
Даниил ГуйттуKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass10Natalja Hramtsova
Дмитрий ГрафовHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass10Niina Botinaületas ajalimiiti
Кирилл ЗиновникHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass10Niina Botina
Кристиан МашошинTallinna Juudi Kool8.b klass10Niina Botina
Лика ЮргеннсKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass10Natalja Hramtsova
Мирон ГавваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass10Julia Ratšinskaja
Никита БольшаковTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass10Dmitri Burlakov
Павел БогатырьHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass10Niina Botina
Таисия ЛялькоTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass10Julia Ratšinskaja
Aleksandra BarganNarva Keeltelütseum6.d klass9Valeria Nazarova
Alina PavlikTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass9Julia Ratšinskaja
Anna MalininaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass9Deniss Põlkin
Arseni KoplovNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass9Vladimir Runin
Artjom IvanishchevTallinna 53. Keskkool8.b klass9Georgi Lagvilava
Axel VaraEmmaste Põhikool6. klass9Margus Sõmer
Damian JelaginTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass9Julia Ratšinskaja
David OtsAntsla Gümnaasium5. klass9Roman Malõšev
Edvard TkatšTapa Vene Põhikool7. klass9Jelena Jakovleva
Eleonora LemeštšukTallinna 53. Keskkool8.g klass9Georgi Lagvilava
Emili LõivPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass9Signe Reidla
Ilja LuterKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass9Natalja Hramtsova
Jegor KrohmalNarva Vanalinna Riigikool7.b klass9Jaana Kirs
Ketrin VigantTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass9Dmitri Burlakov
Kristjan PetrovTallinna 53. Keskkool7.c klass9Jevgenia Tkatšova
Leyla UzhakhovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass9Julia Ratšinskaja
Maksim DemitsevTallinna 53. Keskkool7.k klass9Anna Surmai
Maria JakovlevaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass9Natalia Tsesnokova
Mariliis AakSauga Põhikool7. klass9Jüri Kormik
Mark JurgenTallinna Juudi Kool7.b klass9Niina Botina
Nikita KuzminHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass9Niina Botina
Rasmus JärvpõldRõuge Põhikool7. klass9Piret Viil
Rasmus RandmaaKohila Gümnaasium8.b klass9Lili Kesa
Rihhard PoltanRäpina Ühisgümnaasium7.a klass9Egne Kindsigo
Robin MittenbrittSurju Põhikool4. klass9Signe Reidla
Vadim JarchukKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass9Natalja Hramtsova
Vladimir GruzdevRäpina Ühisgümnaasium7.b klass9Eve Sibul
Жрун ЛолHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass9Niina Botina
Adel AllahverdijevaTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass8Deniss Põlkin
Agnes BraunVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass8Margo Müller
Albina KuznetsovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass8Deniss Põlkin
Aleksander GrijntalHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass8Aljona Lеокина
Aleksei Andrejev???7.b klass8Eve Sibul
Alex JansonTallinna Juudi Kool8.a klass8Niina Botina
Alina LaarNarva Keeltelütseum6.d klass8Valeria Nazarova
Anastasia AtsbergerTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass8Deniss Põlkin
Anastasia BõkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass8Julia Ratšinskaja
Anastasija DegterjovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass8Deniss Põlkin
Andreas SimmulKehtna Põhikool6. klass8Airi Metsaäär
Andreas VäljaSurju Põhikool5. klass8Signe Reidla
Andrei KoršunovTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass8Deniss Põlkin
Andris UibosTsirguliina Kool8. klass8Jana Vainonen
Angela HurtKambja Põhikool7. klass8Mare Mõisa
Anja GordeevaTallinna 53. Keskkool7.a klass8Jevgenia Tkatšova
Anna DenissovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass8Deniss Põlkin
Anna LaadaKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass8Natalja Hramtsova
Anna VilnitskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass8Julia Ratšinskaja
Artjom ProdanTapa Vene Põhikool7. klass8Jelena Jakovleva
Boris SjasinHaabersti Vene Gümnaasium6.k klass8Niina Botina
Carmen LuikPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass8Signe Reidla
Daniel AdambergNõo Põhikool7.a klass8Katrin Kalamees
Danik MitrofanovHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass8Aljona Lеокина
Danil ShuvalovHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu8Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Daria HanovaTallinna Juudi Kool6.b klass8Niina Botina
Doris MeerjaJüri Gümnaasium8.d klass8Janika Niitsoo
Elar LillVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass8Margo Müller
Erik VolkovTallinna 53. Keskkool7.b klass8Anna Surmai
Franz Ferdinand PõldojaNõo Põhikool8. klass8Katrin Kalamees
Gerli-Kertu RehemaaKambja Põhikool8. klass8Mare Mõisa
Gether ValkKohila Gümnaasium8.d klass8Lili Kesa
Gustav PressKohila Gümnaasium8.b klass8Lili Kesa
Heleri SõerTallinna Reaalkool7.b klass8Kailit Taliaru
Henri JuusPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass8Signe Reidla
Herman ZaripKohila Gümnaasium8.a klass8Lili Kesa
Isaevskij AndreevichKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass8Natalja Hramtsova
Jevgeni MartsinkevitsTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass8Deniss Põlkin
Kelvin Kenny BeljaevJüri Gümnaasium8.a klass8Janika Niitsoo
Ken KuusePeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass8Signe Reidla
Kersti SellikRäpina Ühisgümnaasium7.b klass8Eve Sibul
Kevin KeivabuVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass8Margo Müller
Kirill RjumkinHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass8Niina Botina
Kirke TederRapla Kesklinna Kool5.a klass8Kadri Laup
Kristel Elis SiidraAntsla Gümnaasium5. klass8Roman Malõšev
Kristina IvanovaKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass8Jelena Reisi
Kristjan KoidoRäpina Ühisgümnaasium7.b klass8Eve Sibul
Kristo KrauseKohila Gümnaasium8.c klass8Lili Kesa
Kättili KallasAntsla Gümnaasium5. klass8Roman Malõšev
Lenna HaamerRäpina Ühisgümnaasium7.a klass8Egne Kindsigo
Liis PajusteTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass8Aivar Metsaveer
Mairo TammAntsla Gümnaasium5. klass8Roman Malõšev
Margo LarionovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass8Deniss Põlkin
Maria KarhaninaKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass8Natalja Hramtsova
Maria MetsPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass8Signe Reidla
Maria VolinaTallinna Juudi Kool8.a klass8Niina Botina
Marina GalinaKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass8Natalja Hramtsova
Mark Daniel TederPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass8Signe Reidla
Marten LelovPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass8Taimi Dreier
Matfei RazikRäpina Ühisgümnaasium7.a klass8Egne Kindsigo
Matias PussilaAntsla Gümnaasium5. klass8Roman Malõšev
Mihail TsapovskiTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass8Olga Kravtšenko
Milana ŠtšerbakovaSakala Eragümnaasium8. klass8Rita Izjumskaja
Mirell MäekuuskJüri Gümnaasium8.b klass8Janika Niitsoo
Moris ViderTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass8Aivar Metsaveer
Nekit RibkaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass8Natalia Tsesnokova
Nikolasio LahnoKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass8Jelena Reisi
Olesja SemjonovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass8Olga Kravtšenko
Oliver IsandSurju Põhikool6. klass8Signe Reidla
Oskar Martin KiviväliJüri Gümnaasium8.d klass8Janika Niitsoo
Pavel KnjazevNarva Vanalinna Riigikool6.a klass8Jaana Kirs
Rasmus JaaksonEmmaste Põhikool6. klass8Margus Sõmer
Risto PõderTsirguliina Kool8. klass8Jana Vainonen
Roland VihtlaNõo Põhikool8. klass8Katrin Kalamees
Saha JansonKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass8Natalja Hramtsova
Sandra RumaskAntsla Gümnaasium7.a klass8Roman Malõšev
Sandra UusKambja Põhikool6. klass8Mare Mõisa
Sarah Katarina PõdderTallinna Toomkool6.b klass8Lidia Uuselu
Sebastian MendelssonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass8Julia Ratšinskaja
Siim Erik SillandiPeetri Lasteaed-Põhikool7.d klass8Signe Reidla
Simo KärgRõuge Põhikool6. klass8Piret Viil
Sophia MachenaiteTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass8Dmitri Burlakov
Stanislav GordejevNarva Vanalinna Riigikool6.a klass8Jaana Kirs
Stefan MetsnikTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass8Deniss Põlkin
Sten MikkJüri Gümnaasium8.d klass8Janika Niitsoo
Sten UuskarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass8Julia Ratšinskaja
Terje ReilsonRõuge Põhikool6. klass8Piret Viil
Trinity RaudseppPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass8Signe Reidla
Veronika TsernovaKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass8Natalja Hramtsova
Wl DlHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass8Niina Botina
Vladislav SedovHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass8Aljona Lеокина
Анастасия ЖелезнякTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass8Deniss Põlkin
Андрей СтепченкоNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass8Vladimir Runin
Герман ОрловTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass8Julia Ratšinskaja
Денис ГодыревHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass8Niina Botina
Денис ЛуковNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass8Vladimir Runin
Екатерина БендиNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass8Vladimir Runin
Изабелла УшаковаTallinna Juudi Kool7.b klass8Niina Botina
Илья ПетерсонHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass8Aljona Lеокина
Кирилл ШугуровNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass8Vladimir Runin
Никита ДашинTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass8Julia Ratšinskaja
Тимофей ВеликановHaabersti Vene Gümnaasium6.a klass8Niina Botina
Anastasija AkimovaTallinna 53. Keskkool7.a klass7Jevgenia Tkatšova
Anna GolovanovaNarva Keeltelütseum6.d klass7Valeria Nazarova
Džuljeta TilkPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass7Taimi Dreier
Eliise SaarelehtKohila Gümnaasium8.a klass7Lili Kesa
Liis SisaskRõuge Põhikool8. klass7Piret Viil
Loore TilkRapla Kesklinna Kool5.a klass7Kadri Laup
Mark-Sander ArdelSauga Põhikool7. klass7Jüri Kormik
Matthias LaurandPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass7Signe Reidla
Mihkel OjanurmPärnu Ülejõe Põhikool8.b klass7Taimi Dreier
Nikita TsernjakovTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass7Deniss Põlkin
Paavo ErapartVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass7Margo Müller
Robert KroonPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass7Signe Reidla
Roman KolpakovNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass7Vladimir Runin
Romet ReismannPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass7Signe Reidla
Teimro VakkRõuge Põhikool8. klass7Piret Viil
Анна МарченкоKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass7Natalja Hramtsova
Дарья АлександроваHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass7Niina Botina
Никита ИвановTallinna Juudi Kool7.b klass7Niina Botina
Aleksandra BažežaTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass6Deniss Põlkin
Aleksandra KadeikinaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass6Niina Botina
Alex KulbergTapa Vene Põhikool7. klass6Jelena Jakovleva
Andrei LebedevHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass6Niina Botina
Argo SiigPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass6Signe Reidla
Bogdan GorbatovskiTallinna 53. Keskkool8.g klass6Georgi Lagvilava
Cäroly VaikmaaRõuge Põhikool8. klass6Piret Viil
Daniil GolovtšikTallinna 53. Keskkool8.g klass6Georgi Lagvilava
Darja PesotskajaNarva Keeltelütseum6.d klass6Valeria Nazarova
Deniss BulõtševNarva Kesklinna Gümnaasium6.d klass6Vladimir Runin
Diana AndreevaTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass6Deniss Põlkin
Eerika TeernKohila Gümnaasium8.c klass6Lili Kesa
Ekaterina MarkovaKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium7. klass6Jelena Reisi
Eliise JuurAntsla Gümnaasium5. klass6Roman Malõšev
Fentanyl ISauga Põhikool7. klass6Jüri Kormik
Georg BertingViimsi Kool7.c klass6Vilve Roosioks
Georgi SitnikovTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass6Dmitri Burlakov
Gleb KharchenkoTapa Vene Põhikool7. klass6Jelena Jakovleva
Greteliis ToomJüri Gümnaasium8.b klass6Janika Niitsoo
Ilver HrabrovJõõpre Kool6. klass6Sten Sang
Jaako-Aulis KullSaverna Põhikool7. klass6Alar Tamm
Jaarek PikkerKehtna Põhikool6. klass6Airi Metsaäär
Jaroslav AllikNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass6Vladimir Runin
Johanna JoabAntsla Gümnaasium7.b klass6Roman Malõšev
Katariina LingKadrina Keskkool8.a klass6Mari Onton
Kert HeljasSurju Põhikool4. klass6Signe Reidla
Kristjan VaskHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass6Aljona Lеокина
Ksenija KrapivkoTallinna 53. Keskkool8.e klass6Georgi Lagvilava
Lilia SyrtlanovaTallinna Tõnismäe Reaalkool7.b klass6Dmitri Burlakov
Mairo TohusTsirguliina Kool8. klass6Jana Vainonen
Mairot PihuRõuge Põhikool6. klass6Piret Viil
Maksim AnisimovHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu6Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Maksim LagutinTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass6Olga Kravtšenko
Maksim MakikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass6Julia Ratšinskaja
Marcus-Kevin OttoJüri Gümnaasium8.a klass6Janika Niitsoo
Maria GavrenkovaKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass6Natalja Hramtsova
Mariajustsenko JustsenkoTallinna 53. Keskkool7.c klass6Jevgenia Tkatšova
May Heleen LaunRapla Kesklinna Kool5.b klass6Kadri Laup
Mikk AtsoKehtna Põhikool6. klass6Airi Metsaäär
Mirelle KaljulaRapla Kesklinna Kool5.b klass6Kadri Laup
Nikita AasamäeTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass6Deniss Põlkin
Oleg KrõlovTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass6Valentina Paygusova
Pavel BorissovKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass6Natalja Hramtsova
Pavel MilihhinTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass6Olga Kravtšenko
Rafael SamofalovKohila Gümnaasium8.a klass6Lili Kesa
Rasmus RumaskRäpina Ühisgümnaasium7.b klass6Eve Sibul
Rebeca Roosi RuutPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass6Signe Reidla
Rendo RootsRapla Kesklinna Kool5.a klass6Kadri Laup
Robert LeensonTallinna Juudi Kool6.b klass6Niina Botina
Sander SoosaarRõuge Põhikool8. klass6Piret Viil
Sandra JuusPeetri Lasteaed-Põhikool6.a klass6Signe Reidla
Sasha HmelevskajaTallinna Juudi KoolTäiskasvanu6Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Sergei JeluasviliTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass6Julia Ratšinskaja
Simona KrohmalaTallinna Juudi Kool8.a klass6Niina Botina
Sofija KrainikNarva Keeltelütseum6.d klass6Valeria Nazarova
Timofei MiheevTallinna Juudi Kool7.b klass6Niina Botina
Tolja LaskutovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass6Niina Botina
Vjatcheslav BaranovskiKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.c klass6Natalja Hramtsova
Анна ГанебнаяKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass6Natalja Hramtsova
Арчи ШиряевTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass6Julia Ratšinskaja
Виктория ХачошвилиTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass6Olga Kravtšenko
Кирилл БеленикинTallinna Tõnismäe Reaalkool7.c klass6Dmitri Burlakov
Миша ЦыганковTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass6Olga Kravtšenko
Artur BušTapa Vene Põhikool6. klass5Jelena Jakovleva
Erik RodnikovTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass5Deniss Põlkin
German NõmmemeesTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass5Valentina Paygusova
Karin PadamTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass5Deniss Põlkin
Koljamba PrincesTallinna Juudi Kool7.k klass5Niina Botina
Kristjan VeidikAntsla Gümnaasium5. klass5Roman Malõšev
Martin LaksbergTallinna Juudi Kool8.a klass5Niina Botina
Peeter KasvandikNõo Põhikool8. klass5Katrin Kalamees
Platon VinsteinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass5Julia Ratšinskaja
Svetlana BelikovaTapa Vene Põhikool6. klass5Jelena Jakovleva
Aaleksander MaalmannTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass4Olga Kravtšenko
Amalia LeikinaTallinna Juudi Kool6.b klass4Niina Botina
Daniel SteinertTallinna Juudi Kool6.b klass4Niina Botina
Dimitr RemizovTallinna 53. Keskkool7.c klass4Jevgenia Tkatšova
Karl EnnoJüri Gümnaasium8.d klass4Janika Niitsoo
Kirill KitsatovNarva Keeltelütseum6.a klass4Valeria Nazarova
Leonid GatilovKohtla-Järve Kesklinna Põhikool7.a klass4Natalja Hramtsova
Lisanna HõbemägiJüri Gümnaasium8.d klass4Janika Niitsoo
Lisete EdelaNõo Põhikool7.a klass4Katrin Kalamees
Martin VesselovNarva Vanalinna Riigikool6.b klass4Jaana Kirs
Nikita ArsenjevTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass4Deniss Põlkin
Nikita SavinovTallinna 53. Keskkool7.b klass4Anna Surmai
Rainer PreedenRäpina Ühisgümnaasium7.b klass4Eve Sibul
Teevi LäätsPärnu Ülejõe Põhikool7.c klass4Taimi Dreier
Vladimir ZaitsevTallinna Juudi Kool7.b klass4Niina Botina
Алексей ГулевскийNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass4Vladimir Runin
Дарья СкоркинаTallinna 53. Keskkool8.c klass4Jevgenia Tkatšova
Anastasija ObolenskajaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass3Deniss Põlkin
Filipp NagornovTallinna 53. Keskkool8.b klass3Georgi Lagvilava
Kelly LemblaRõuge Põhikool6. klass3Piret Viil
Kristina BulanikovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.g klass3Deniss Põlkin
Глеб МавринTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass3Julia Ratšinskaja
Dmitri PetrykinTallinna 53. Keskkool9.k klass2Anna Surmaiväljaspool vanuserühma
Kennet AunTallinna 53. Keskkool8.c klass2Jevgenia Tkatšova
Maiamarii SamberkTallinna Toomkool6.b klass2Lidia Uuselu
Martin SiinmaaTallinna Toomkool6.a klass2Lidia Uuselu
Saveli SeleznjovTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass2Deniss Põlkin
Sofia SumykTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass2Olga Kravtšenko
Sten TressumPeetri Lasteaed-Põhikool7.b klass2Signe Reidla
Vadym HaisenyHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass2Niina Botina
Александра ПросевичTallinna Juudi Kool7.b klass2Niina Botina
Елизавета ЛимоноваNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass1Vladimir Runin
Marta AherAntsla Gümnaasium5. klass0Roman Malõšev