Kobras 2018/2019 eelvoor

Juunioride tulemused

Kokku 840 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 44.

NimiKoolKlassPunkteÕpetaja
Andre OttiTallinna Reaalkool10.b klass30Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Andreas LaksbergTallinna Reaalkool10.a klass30Hanna Britt Sootskutsutud lõppvooru
Andres SõmerHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass30Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Annely VahiTallinna Reaalkool10.b klass30Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Eliise LõhmusHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass30Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Eva-Lotta MettTallinna Reaalkool10.a klass30Hanna Britt Sootskutsutud lõppvooru
Grete OldeTallinna Reaalkool10.a klass30Hanna Britt Sootskutsutud lõppvooru
Grete PaatHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass30Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Hannes SidorovIlmatsalu Põhikool9. klass30Joosep Normakutsutud lõppvooru
Kadi Riin VähejausTallinna Reaalkool10.b klass30Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Katriine SooväliTallinna Reaalkool10.b klass30Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Laas H. LumbergNõo Reaalgümnaasium10.a klass30Kerli Rööpsonkutsutud lõppvooru
Lauren-Ly ValgeTallinna Reaalkool10.b klass30Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Liisa NugisTallinna Reaalkool10.b klass30Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Martin RaheTallinna Reaalkool10.a klass30Hanna Britt Sootskutsutud lõppvooru
Robert KurvitsHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass30Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Alex-Sander MõnuvereSurju Põhikool9. klass28Signe Reidlakutsutud lõppvooru
Artjom GurinTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass28Natalia Tsesnokovakutsutud lõppvooru
Charleen KonsaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass28Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Eliis PenuTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass28Aivar Metsaveerkutsutud lõppvooru
Elisabeth UndritsTallinna Reaalkool10.b klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Erich Richard RosentalHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass28Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Erik HeinveeTallinna Reaalkool10.a klass28Hanna Britt Sootskutsutud lõppvooru
Hanna PaalmäeHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass28Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Heinrich VannasNõo Reaalgümnaasium10.a klass28Kerli Rööpsonkutsutud lõppvooru
Heleliis PadarTallinna Reaalkool10.b klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Henry KaljulaidNõo Reaalgümnaasium10.a klass28Kerli Rööpsonkutsutud lõppvooru
Iris-Maria MatskevitsTallinna Reaalkool10.b klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
James RockTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass28Jaak Valgevälikutsutud lõppvooru
Johannes MurreTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass28Jaak Valgevälikutsutud lõppvooru
Kaarel Kristjan KatmukTallinna Reaalkool10.a klass28Hanna Britt Sootskutsutud lõppvooru
Kaidi TootmaaTallinna Reaalkool10.a klass28Hanna Britt Sootskutsutud lõppvooru
Karmeli KaasikNõo Reaalgümnaasium10.a klass28Kerli Rööpsonkutsutud lõppvooru
Kertu Birgit AntonTallinna Reaalkool10.a klass28Hanna Britt Sootskutsutud lõppvooru
Kirill OgnjovNarva Keeltelütseum9.a klass28Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Kirill TšutšmanTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass28Natalia Tsesnokovakutsutud lõppvooru
Lee Ann MadissoonTallinna Reaalkool10.b klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Nils Norman KalleTallinna Reaalkool10.b klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Priidik Meelo VästrikHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass28Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Raiko Taave TamjärvPärnu Ülejõe Põhikool9.c klass28Taimi Dreierkutsutud lõppvooru
Siim NigulGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass28Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Simon SelgHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass28Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Virmo PapagoiTõrva Gümnaasium10.a klass28Katrin Kalameeskutsutud lõppvooru
Артём ДавыдикTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass28Natalia Tsesnokovakutsutud lõppvooru
Belinda LepmetsHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass27Anneli Mägi
Diana KubarskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass27Julia Ratšinskaja
Jefim ValitovEesti Rahvusvaheline Kool10.a klass27Valeria Nazarova
Kris UrvikNõo Reaalgümnaasium10.a klass27Kerli Rööpson
Lauri LeppikHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass27Anneli Mägi
Robert PihuHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass27Anneli Mägi
Aksel ReediHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass26Anneli Mägi
Aljona SatkovskajaSillamäe Gümnaasium10.a klass26Juulia Devadze
Andrei TšistjakovKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.c klass26Irina Gritsinenko
Anna DerdessovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.a klass26Irina Gritsinenko
Aron Paco VunkTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klass26Aivar Metsaveer
Art TiitGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass26Auli Reitel
Artjom NikokoševTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass26Natalia Tsesnokova
Artjom TsernozjomovNarva Keeltelütseum9.a klass26Valeria Nazarova
Artur JuhaniTallinna Reaalkool10.b klass26Kailit Taliaru
Darja SorokaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass26Natalia Tsesnokova
Dimitri KollegajevTallinna Juudi Kool10. klass26Niina Botina
Elis SiilbekGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass26Auli Reitel
Epp MoorlatKambja Põhikool9.a klass26Mare Mõisa
Ervin German ŽitnikovTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass26Liia Opmann
Georg Laabe Georg LaabeKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.b klass26Irina Gritsinenko
Georgi NovikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass26Julia Ratšinskaja
Helene DimitrijevHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass26Anneli Mägi
Ilja TištšenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass26Natalia Tsesnokova
Ivan MikhaylovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass26Natalia Tsesnokova
Jaagup TammeHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägi
Jaan OtterHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägi
Jaanus SõmerKärdla Põhikool9.b klass26Õpetaja Kärdlast
Jan Erik KöstHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägi
Joonatan RistmäeHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägi
Karl Aleksander KõlliNõo Reaalgümnaasium10.a klass26Kerli Rööpson
Karl Mattias AruleppGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass26Auli Reitel
Kaur ReidmaTallinna Reaalkool10.a klass26Hanna Britt Soots
Kaur VeereHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägi
Kelly KallasteTallinna Reaalkool10.b klass26Kailit Taliaru
Kermo KütsenGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass26Auli Reitel
Laura LehtmeHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägi
Leana KorbGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass26Auli Reitel
Lidija KrõlovaNarva Keeltelütseum10. klass26Valeria Nazarova
Liina TõnsoTallinna Reaalkool10.a klass26Hanna Britt Soots
Maarja KahrePärnu Ülejõe Põhikool9.b klass26Taimi Dreier
Maksim GaponenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.b klass26Irina Gritsinenko
Marika ŠepelevaKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.a klass26Irina Gritsinenko
Mark Theodor JalakasHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass26Anneli Mägiületas ajalimiiti
Markus JõeveerHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägi
Mart MarjakTallinna Reaalkool10.a klass26Hanna Britt Soots
Martin Hans KeskkülaTallinna Reaalkool10.a klass26Hanna Britt Soots
Martin KivisikkNõo Reaalgümnaasium10.a klass26Kerli Rööpson
Mattias SiilbekGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass26Auli Reitel
Matvei TarassovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass26Natalia Tsesnokova
Mihhail MihhailovNarva Keeltelütseum10.a klass26Valeria Nazarova
Mihkel AaremäeTallinna Reaalkool10.a klass26Hanna Britt Soots
Mikk KelderTallinna Reaalkool10.b klass26Kailit Taliaru
Mirko MustPaikuse Põhikool9.a klass26Liina Kivisto
Märten LuupTallinna Reaalkool10.b klass26Kailit Taliaru
Nele LaurimaTallinna Reaalkool10.b klass26Kailit Taliaru
Oskar TiidemannGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass26Auli Reitel
Paul-Bryan TanilsooHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass26Anneli Mägi
Polina SergejevaSakala Eragümnaasium9. klass26Rita Izjumskaja
Priit PetersonTallinna Reaalkool10.a klass26Hanna Britt Soots
Ralf AnimägiGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass26Auli Reitel
Ralf Brait LehepuuNõo Reaalgümnaasium10.a klass26Kerli Rööpson
Rasmus LeinsaluGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass26Auli Reitel
Rhea KõivutaluTallinna Reaalkool10.b klass26Kailit Taliaru
Ruti PuurHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägi
Siim TiivelGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass26Auli Reitel
Антон МеркурьевNarva Keeltelütseum10.c klass26Valeria Nazarova
Aleksander MeltsTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass25Natalia Tsesnokova
Aleksandr BeditskiTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass25Natalia Tsesnokova
Allan MõtsHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass25Anneli Mägi
Anna RastoštšenkovaSakala Eragümnaasium9. klass25Rita Izjumskaja
Anton SatalinNarva Keeltelütseum10. klass25Valeria Nazarova
Arseni KrivonossenkoNarva Keeltelütseum10.b klass25Valeria Nazarova
Artur EksiHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass25Anneli Mägi
Christofer KaldaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass25Anneli Mägi
Filipp RodtšenkovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass25Natalia Tsesnokova
Hannes HirmatTallinna Reaalkool10.a klass25Hanna Britt Soots
Jegor SkorikovNarva Keeltelütseum10.b klass25Valeria Nazarova
Karl Eerik KalaGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass25Auli Reitel
Kerdo KäärmaPärnu Ülejõe Põhikool9.c klass25Taimi Dreier
Kustav PrantsNõo Reaalgümnaasium10.a klass25Kerli Rööpson
Marleen MarjapuuNõo Reaalgümnaasium10.a klass25Kerli Rööpson
Severin BratusTallinna Reaalkool10.a klass25Hanna Britt Soots
Sofia KutskoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass25Julia Ratšinskaja
Triinu-Mai AllinguHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass25Anneli Mägi
Uku TonsiverTallinna Reaalkool10.a klass25Hanna Britt Soots
Anette ValgeHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Anna-Liisa NiinemetsGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass24Auli Reitel
Anti SaarHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Anton JaskaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Arina JakushevaSillamäe Gümnaasium10.a klass24Juulia Devadze
Artur ProskurinTallinna 53. Keskkool9.a klass24Jevgenia Tkatšova
Danila AvdjuhhinTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass24Natalia Tsesnokova
Darja SokolovaSillamäe Gümnaasium10.b klass24Juulia Devadze
Eliisabet KaasikGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass24Auli Reitel
Eneli UmbsaarRapla Gümnaasium10. klass24Kadri Laup
Erik JoevereGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass24Auli Reitel
Erik RätsepPaikuse Põhikool9.a klass24Liina Kivisto
Erika KulikovaSillamäe Gümnaasium10.a klass24Juulia Devadze
Eva Maria IlvesHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass24Anneli Mägi
Hanno RemmelgGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass24Auli Reitel
Hans Martin TomingasHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass24Anneli Mägi
Herman HõrrakTallinna Reaalkool10.a klass24Hanna Britt Soots
Ireen RandojaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Iris KreininHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Ivan PokrovskiSillamäe Gümnaasium10.a klass24Juulia Devadze
Jakob ValkEmmaste Põhikool9. klass24Margus Sõmer
Jevgeni PetrovSillamäe Gümnaasium10.b klass24Juulia Devadze
Johanna KonsenGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass24Auli Reitel
Joonas MölderTõrva Gümnaasium10.a klass24Katrin Kalamees
Katariina SiilakHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Kris Ilmar KristenprunTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass24Liia Opmann
Kristoffer LidenNarva Keeltelütseum10.a klass24Valeria Nazarova
Lauri EvingTallinna Reaalkool10.a klass24Hanna Britt Soots
Liina RohtlaTallinna Reaalkool10.b klass24Kailit Taliaru
Liisbet SaarTallinna Reaalkool10.b klass24Kailit Taliaru
Maksim FedotenkovKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.b klass24Irina Gritsinenko
Marilin BergHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass24Anneli Mägi
Marko PõldmaTallinna Reaalkool10.a klass24Hanna Britt Soots
Markus ToomTallinna Reaalkool10.a klass24Hanna Britt Soots
Martiina PalumaaTõrva Gümnaasium10.a klass24Katrin Kalamees
Mihkel Jaas KaruGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass24Auli Reitel
Miia KamsGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass24Auli Reitel
Oskar PiibarTallinna Reaalkool10.a klass24Hanna Britt Soots
Oskar PuisHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Peeter LäänisteHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Polina GoncharovaSillamäe Gümnaasium10.a klass24Juulia Devadze
Raahel TõnissonTõrva Gümnaasium10.a klass24Katrin Kalamees
Ralf Joosep KaskGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass24Auli Reitel
Rasmus MadeTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass24Jaak Valgeväli
Rasmus SõõruGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass24Auli Reitelületas ajalimiiti
Roman KuznetsovSillamäe Gümnaasium10.b klass24Juulia Devadze
Ruslan NolandtTallinna 53. Keskkool9.b klass24Jevgenia Tkatšova
Silver SaatväliTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass24Aivar Metsaveer
Stina-Marie MaripuuTallinna Reaalkool10.a klass24Hanna Britt Soots
Säde KriivaKambja Põhikool9.a klass24Mare Mõisa
Taavi KarjelTallinna Reaalkool10.a klass24Hanna Britt Soots
Triine TederTallinna Reaalkool10.a klass24Hanna Britt Soots
Uku Siim TimmuskTallinna Reaalkool10.b klass24Kailit Taliaru
Vera MereTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass24Natalia Tsesnokova
Vika ŠhumilovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass24Julia Ratšinskaja
Vsevolod BoltovKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.b klass24Irina Gritsinenko
Õie Ellen AguRapla Gümnaasium10. klass24Kadri Laup
Yury ShkarbanovTallinna 53. Keskkool9.b klass24Jevgenia Tkatšova
Мерилин ВилопHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass24Aljona Lеокина
Adel MüürseppTallinna Reaalkool10.a klass23Hanna Britt Soots
Aleks KoortNarva Vanalinna Riigikool9.a klass23Jaana Kirs
Anastassia KisselevitsNarva Keeltelütseum10.a klass23Valeria Nazarova
Andrey KuzminNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass23Vladimir Runin
Argo ErsHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass23Anneli Mägi
Argo MeriloTallinna Reaalkool10.a klass23Hanna Britt Soots
Arkadi StatsenkoTallinna Juudi Kool9. klass23Niina Botina
Carl Kaiser KiidjärvHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass23Anneli Mägi
Daniil IljinNarva Keeltelütseum10.a klass23Valeria Nazarova
Dylan Michael JonesGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass23Auli Reitel
Karel SomelarHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass23Anneli Mägi
Kent AnnertTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass23Liia Opmannületas ajalimiiti
Kerstyn PärnHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass23Anneli Mägi
Kullar OlmannTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass23Aivar Metsaveer
Lika BekasovaTallinna 53. Keskkool9.a klass23Jevgenia Tkatšova
Mark SmirnovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass23Julia Ratšinskaja
Mart DudinHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass23Anneli Mägi
Raimond UiboPaikuse Põhikool9.b klass23Liina Kivisto
Sergej KuzminSakala Eragümnaasium10. klass23Rita Izjumskaja
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja23Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Varvara FomenkoTallinna 53. Keskkool9.a klass23Jevgenia Tkatšova
Vlad BrusnitsinSillamäe Gümnaasium10.b klass23Juulia Devadze
Анна ТокареваNarva Keeltelütseum10.a klass23Valeria Nazarova
Adriana KalmõkovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass22Aljona Lеокина
Ahti KenkTõrva Gümnaasium10.a klass22Katrin Kalamees
Alari KasesaluPärnu Ülejõe Põhikool9.c klass22Taimi Dreier
Aleksander KattelHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass22Anneli Mägi
Anastasia MuravljovaSillamäe Gümnaasium10.a klass22Juulia Devadze
Anastassija BolšakovaSillamäe Gümnaasium10.a klass22Juulia Devadze
Andrei PestovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass22Aljona Lеокина
Andres NirgiVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass22Margo Müller
Anissia MeškovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass22Natalia Tsesnokova
Anna Kristina PihlakasGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass22Auli Reitel
Anna LentsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass22Julia Ratšinskaja
Anna Pauliina RummTallinna Reaalkool10.a klass22Hanna Britt Soots
Anna ZahharovaSillamäe Gümnaasium10.a klass22Juulia Devadze
Anton KolesnikovSillamäe Gümnaasium10.b klass22Juulia Devadze
Ari Aleksandr KolektorSakala Eragümnaasium9.a klass22Rita Izjumskaja
Arina BesedinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass22Julia Ratšinskaja
Aron-Sven KilkNõo Reaalgümnaasium10.a klass22Kerli Rööpson
Artur TõnissonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass22Julia Ratšinskaja
Bogdan SeljankoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass22Natalia Tsesnokova
Carmen MeltsRapla Gümnaasium10. klass22Kadri Laup
Daniel MakhkamovHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass22Aljona Lеокина
Daniel PukkSillamäe Gümnaasium10.a klass22Juulia Devadze
Daria SmirnovaSillamäe Gümnaasium10.a klass22Juulia Devadze
Darina LipatovaNarva Keeltelütseum10.a klass22Valeria Nazarova
Edgar VildtSakala Eragümnaasium10. klass22Rita Izjumskaja
Ekaterina TsypinaSillamäe Gümnaasium10.b klass22Juulia Devadze
German PistsassovSillamäe Gümnaasium10.a klass22Juulia Devadze
Hannes PaluHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass22Anneli Mägi
Hannes VauGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass22Auli Reitel
Heleen OjasaluTallinna Reaalkool10.a klass22Hanna Britt Soots
Helen SiniveeHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass22Anneli Mägi
Helerin LokutšievskiVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass22Margo Müller
Hendrik PriisaarTallinna Reaalkool10.b klass22Kailit Taliaru
Herbert TürnRapla Gümnaasium10. klass22Kadri Laup
Indrek HerodesHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass22Anneli Mägi
Ingrid VeermäeHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass22Anneli Mägi
Jan HalinTallinna 53. Keskkool9.b klass22Jevgenia Tkatšova
Jana BitkovaSakala Eragümnaasium9.a klass22Rita Izjumskaja
Jelizaveta ZubkovaSillamäe Gümnaasium10.a klass22Juulia Devadze
Julia DubõkinaSillamäe Gümnaasium10.b klass22Juulia Devadze
Kaarel TamuriTallinna Reaalkool10.a klass22Hanna Britt Soots
Kadi-Liis HansenHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass22Anneli Mägi
Karmen KonnapereRapla Gümnaasium10. klass22Kadri Laup
Katariina-Liis PerkerTallinna Reaalkool10.b klass22Kailit Taliaru
Kertu KallasteTallinna Reaalkool10.b klass22Kailit Taliaru
Kirill KosihhTallinna 53. Keskkool9.b klass22Jevgenia Tkatšova
Kristjan DohinTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass22Natalia Tsesnokova
Kristjan TõnissonTõrva Gümnaasium10.a klass22Katrin Kalamees
Lembitu MadisteGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass22Auli Reitel
Lera TeinoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass22Natalia Tsesnokova
Lilian PapagoiTõrva Gümnaasium10.a klass22Katrin Kalamees
Lisette JuheNõo Reaalgümnaasium10.a klass22Kerli Rööpson
Maksim KondratjevSakala Eragümnaasium9.a klass22Rita Izjumskaja
Maksim KurennoiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass22Julia Ratšinskaja
Maksim SolovjovSillamäe Gümnaasium10.a klass22Juulia Devadze
Maksim SpiridonovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass22Julia Ratšinskaja
Maria PiskunovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass22Natalia Tsesnokova
Maria RezankoSakala Eragümnaasium9. klass22Rita Izjumskaja
Martha Marie SillajõeTallinna Reaalkool10.b klass22Kailit Taliaru
Mattias MägiKambja Põhikool9.a klass22Mare Mõisa
Max MizerovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass22Natalia Tsesnokova
Nikita SilinSillamäe Gümnaasium10.a klass22Juulia Devadze
Oskar HeinsaarTallinna Reaalkool10.b klass22Kailit Taliaru
Platon AbrosimovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass22Julia Ratšinskaja
Polina EvdokimovaNarva Keeltelütseum9.a klass22Valeria Nazarova
Rainer TalvikGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass22Auli Reitel
Ralf Marcus VeedlerGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass22Auli Reitel
Rassell MuruTallinna 53. Keskkool10.a klass22Jevgenia Tkatšova
Rei HallaTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass22Jaak Valgeväli
Reti OjasaluRapla Gümnaasium10. klass22Kadri Laup
Riste Sofie KäärEmmaste Põhikool9. klass22Margus Sõmer
Siim PiirsaluTallinna Reaalkool10.b klass22Kailit Taliaru
Tanel ToomlaRapla Gümnaasium10. klass22Kadri Laup
Valeria SolovyevaSillamäe Gümnaasium10.b klass22Juulia Devadze
Valerija PaskovskajaNarva Keeltelütseum10.b klass22Valeria Nazarova
Violetta TiruskTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass22Natalia Tsesnokova
Дарья ХарчевниковаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass22Julia Ratšinskaja
Евгений ЯкушевSillamäe Gümnaasium10.a klass22Juulia Devadze
Лев ПетряковTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass22Julia Ratšinskaja
Никита НиканоровTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass22Julia Ratšinskaja
Семён СеровSillamäe Gümnaasium10.b klass22Juulia Devadze
Afsana GurbanovaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass21Aljona Lеокина
Aleksandr SkidanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass21Julia Ratšinskaja
Anastasia FrolovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass21Julia Ratšinskaja
Andrei LastovskiSakala Eragümnaasium9.a klass21Rita Izjumskaja
Anna RazdobudkoSakala Eragümnaasium9.a klass21Rita Izjumskaja
Anna ValjuškinaSakala Eragümnaasium10. klass21Rita Izjumskaja
Anton PodkorytovSakala Eragümnaasium9. klass21Rita Izjumskaja
Asmus SoodlaGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass21Auli Reitel
Carina FiljovaTallinna 53. Keskkool10.b klass21Georgi Lagvilava
Daniil DaletskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass21Julia Ratšinskaja
Daria SimkinaNarva Keeltelütseum9.a klass21Valeria Nazarova
Ekaterina LavrinjovaSakala Eragümnaasium9. klass21Rita Izjumskaja
Fedor PodlipskiSakala Eragümnaasium9.a klass21Rita Izjumskaja
Hanna NormakHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass21Anneli Mägi
Ilja ZhurbaTallinna 53. Keskkool10.a klass21Jevgenia Tkatšova
Inga JakushevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass21Julia Ratšinskaja
Jane JohansonTõrva Gümnaasium10.a klass21Katrin Kalamees
Jegor SkljarTallinna 53. Keskkool9.d klass21Anna Surmai
Jelena KobenjakNarva Keeltelütseum10.a klass21Valeria Nazarova
Karin KolkTallinna 53. Keskkool9.a klass21Jevgenia Tkatšova
Karina NikolajevaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass21Aljona Lеокина
Kathleen LossGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass21Auli Reitel
Ksenija BogdanovaNarva Vanalinna Riigikool10.b klass21Valeria Nazarova
Laura RaesaarTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass21Aivar Metsaveer
Liisa LekkoGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass21Auli Reitel
Olga Kalashnikova???10.a klass21Valeria Nazarova
Rico-Andreas LeppGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass21Auli Reitel
Robi IlvesKambja Põhikool9.a klass21Mare Mõisa
Sander KõivHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass21Anneli Mägi
Sofja KrizanovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass21Julia Ratšinskaja
Svetlana KutcherovaNarva Keeltelütseum10.a klass21Valeria Nazarova
Sylvia Ly VahterTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass21Aivar Metsaveer
Viivi-Maria TanilsooHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass21Anneli Mägi
Agnia AndrejevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass20Julia Ratšinskaja
Alex VahterTallinna Reaalkool10.b klass20Kailit Taliaru
Alisa SkrundTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass20Natalia Tsesnokova
Allan LindmäeHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass20Anneli Mägi
Anastasia SmirnovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass20Natalia Tsesnokova
Angelina KonopljovaNarva Keeltelütseum10. klass20Valeria Nazarova
Anitra LukjanovTallinna Reaalkool10.a klass20Hanna Britt Soots
Anna Liisa VolohonskiSakala Eragümnaasium9. klass20Rita Izjumskaja
Anna MihhailovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass20Natalia Tsesnokova
Artjom TšuprinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass20Julia Ratšinskaja
Aнна ВидяеваHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass20Aljona Lеокина
Brigit ParraRapla Gümnaasium10. klass20Kadri Laup
Carina MjagkovaTallinna 53. Keskkool10.b klass20Georgi Lagvilava
Daniel HalvorsenTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass20Natalia Tsesnokova
Danila TsetsetkinNarva Keeltelütseum10.d klass20Valeria Nazarova
Darja ManajevaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass20Natalia Tsesnokova
Dmitrii AvramenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass20Julia Ratšinskaja
Dmitrij LazarevNarva Keeltelütseum10.a klass20Valeria Nazarova
Dmitry GorbunovSillamäe Gümnaasium10.b klass20Juulia Devadze
Eerik ÄäremaaGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass20Auli Reitel
Elina LebedevaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass20Natalia Tsesnokova
Eva-Maria StarostenkoTallinna 53. Keskkool10.b klass20Georgi Lagvilava
Gaida Kertu RoosTõrva Gümnaasium10.a klass20Katrin Kalamees
Gerbert KarasevichTallinna 53. Keskkool9.f klass20Anna Surmai
Grete GreppKambja Põhikool9.a klass20Mare Mõisa
Hendrik-Oskar KaseGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass20Auli Reitel
Jegor StepanovNarva Keeltelütseum10.a klass20Valeria Nazarova
Jelizaveta MišinaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass20Aivar Metsaveer
Jelizaveta ŽakinaTallinna 53. Keskkool10.b klass20Georgi Lagvilava
Kalju HiiopTõrva Gümnaasium10.a klass20Katrin Kalamees
Karl-Olaf VarikTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass20Liia Opmann
Karmo SaviaukTallinna Reaalkool10.a klass20Hanna Britt Soots
Karolin AllikasTallinna Reaalkool10.a klass20Hanna Britt Soots
Kirill SeredjukSakala Eragümnaasium10. klass20Rita Izjumskaja
Kirsika TalvetKambja Põhikool9.a klass20Mare Mõisa
Kristjan MurroGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass20Auli Reitel
Käroli SarriRapla Gümnaasium10. klass20Kadri Laup
Laura PundiRapla Gümnaasium10. klass20Kadri Laup
Linda PuškinaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass20Aljona Lеокина
Mariann SaabasTallinna Reaalkool10.b klass20Kailit Taliaru
Mark KritskiTallinna Juudi Kool10. klass20Niina Botina
Markel BuhalkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass20Julia Ratšinskaja
Markus RandmaTallinna Reaalkool10.a klass20Hanna Britt Soots
Miroslav OleksjukNarva Keeltelütseum10.a klass20Valeria Nazarova
Monika StjufTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass20Natalia Tsesnokova
Olesja SolonkoTallinna 53. Keskkool9.d klass20Anna Surmai
Ott SaarHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass20Anneli Mägi
Prokofi VelveltTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass20Julia Ratšinskaja
Ragne ErstuKambja Põhikool9.b klass20Mare Mõisa
Rain PõldHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass20Anneli Mägi
Regina MihhailovaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klass20Aivar Metsaveer
Roberta PärnaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass20Anneli Mägi
Silver HaljasRapla Gümnaasium10. klass20Kadri Laup
Sofia Marlene HaugTallinna Reaalkool10.a klass20Hanna Britt Soots
Sonja GrinkevitsTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass20Natalia Tsesnokova
Sten KaskmanTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass20Aivar Metsaveer
Sten PenzevTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klass20Aivar Metsaveer
Sten-Marten PukkaTallinna Reaalkool10.b klass20Kailit Taliaru
Susanna SaadreTallinna Reaalkool10.a klass20Hanna Britt Sootsületas ajalimiiti
Zahari IsovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass20Natalia Tsesnokova
Tonis KoivNõo Reaalgümnaasium10.a klass20Kerli Rööpson
Valentina DrianitchkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass20Julia Ratšinskaja
Valeria JakovlevaTallinna 53. Keskkool10.a klass20Jevgenia Tkatšova
Vlad KukonenkoSillamäe Gümnaasium10.a klass20Juulia Devadze
Алёна ГаврилюкTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass20Julia Ratšinskaja
Арсений КоневTallinna 53. Keskkool9.f klass20Anna Surmai
Agnes PõldmaTõrva Gümnaasium10.a klass19Katrin Kalamees
Aleks JemetsTallinna Juudi Kool9. klass19Niina Botina
Anna IgoshevaSillamäe Gümnaasium10.b klass19Juulia Devadze
Anton SinelnikovSillamäe Gümnaasium10.b klass19Juulia Devadze
Artemij KravchenkoSakala Eragümnaasium9.a klass19Rita Izjumskaja
Austin RooseHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass19Anneli Mägi
Carl Gregory RohtlaRapla Gümnaasium10. klass19Kadri Laup
Dajana TservonaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass19Julia Ratšinskaja
Ingemari OrgHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass19Anneli Mägi
Jelena BogdanovaNarva Vanalinna Riigikool9.b klass19Jaana Kirs
Luiza ChemiorkinaTallinna 53. Keskkool10.b klass19Georgi Lagvilava
Maria NovožilovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass19Natalia Tsesnokova
Maria SusiTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass19Natalia Tsesnokova
Rasmus MängelPärnu Ülejõe Põhikool9.c klass19Taimi Dreier
Robert RidalaanVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass19Margo Müller
Sten Rasmus KoortRapla Gümnaasium10. klass19Kadri Laup
Triin KruuslaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass19Anneli Mägi
Uku-Erik HindriksonTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass19Aivar Metsaveer
Valerija SmirnovaNarva Keeltelütseum10. klass19Valeria Nazarova
Viola MakarenkovaTallinna 53. Keskkool9.a klass19Jevgenia Tkatšova
Антон ГладышевSillamäe Gümnaasium10.b klass19Juulia Devadze
Кристина МаслаковаNarva Keeltelütseum10.c klass19Valeria Nazarova
Эдуард РымашHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass19Aljona Lеокина
Aap MuromägiRapla Gümnaasium10. klass18Kadri Laup
Albert BaranovTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass18Aivar Metsaveer
Aleksander SotnitsenkoRapla Gümnaasium10. klass18Kadri Laup
Aleksandr DainekoHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass18Aljona Lеокина
Alina LatõsevaTallinna 53. Keskkool9.d klass18Anna Surmai
Ander MägiVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass18Margo Müller
Angela TiikRapla Gümnaasium10. klass18Kadri Laup
Annika LehtmetsVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass18Margo Müller
Ariana LestsukNarva Keeltelütseum10.a klass18Valeria Nazarova
Artur KaaruHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu18Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Dan ŠeberšteinTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass18Natalia Tsesnokova
Egert KangurTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass18Liia Opmann
Elvira BezyazykovaNarva Keeltelütseum10.a klass18Valeria Nazarova
Erki TammelRapla Gümnaasium10. klass18Kadri Laup
Gerd KutskoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass18Julia Ratšinskaja
Gleb VakarjukTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass18Natalia Tsesnokova
Hanna NakkKambja Põhikool9.a klass18Mare Mõisa
Häli PalmistePaikuse Põhikool9.b klass18Liina Kivisto
Ilja ObuhovTallinna 53. Keskkool10.b klass18Georgi Lagvilava
Ilmar LaurTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass18Julia Ratšinskaja
Jane MoosusTõrva Gümnaasium10.a klass18Katrin Kalamees
Jeva TšugaiSakala Eragümnaasium9. klass18Rita Izjumskaja
Julia PärnTallinna Reaalkool10.b klass18Kailit Taliaru
Julia TsõsTallinna 53. Keskkool10.b klass18Georgi Lagvilava
Kaidi AlamaaRapla Gümnaasium10. klass18Kadri Laup
Kaisa VaabelSurju Põhikool9. klass18Signe Reidla
Karina VolovatovaNarva Keeltelütseum10.a klass18Valeria Nazarova
Kristina BartoshTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass18Julia Ratšinskaja
Kristina SidorovaTõrva Gümnaasium10.a klass18Katrin Kalamees
Kristjan UgamEmmaste Põhikool9. klass18Margus Sõmer
Lidia EstraihHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass18Aljona Lеокина
Liza BubnovaTallinna 53. Keskkool9.a klass18Jevgenia Tkatšova
Mairo HiieRapla Gümnaasium10. klass18Kadri Laup
Maksim JemtsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass18Julia Ratšinskaja
Maria EensooHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass18Anneli Mägi
Marija KadeikinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass18Julia Ratšinskaja
Markus BortnikRapla Gümnaasium10. klass18Kadri Laup
Markus MaalNõo Reaalgümnaasium10.a klass18Kerli Rööpson
Markus RuubelRapla Gümnaasium10. klass18Kadri Laup
Natalja JolkinaNarva Keeltelütseum10. klass18Valeria Nazarova
Nikita IljinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass18Julia Ratšinskaja
Nikita UstritskiHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass18Niina Botina
Polina SalajevHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass18Aljona Lеокина
Polina ShlykovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass18Natalia Tsesnokova
Robert UntTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass18Julia Ratšinskaja
Robyn PaulbergPaikuse Põhikool9.b klass18Liina Kivisto
Samanta PalkKambja Põhikool9.a klass18Mare Mõisa
Samuel RoostGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass18Auli Reitel
Samuil BatsinskiTallinna Juudi Kool9. klass18Niina Botina
Sandra VillTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass18Aivar Metsaveer
Saskia SovaGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass18Auli Reitel
Sofija KerimhanovaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass18Aivar Metsaveer
Sonya KamenevaNarva Keeltelütseum10.a klass18Valeria Nazarova
Taniel AlumetsRapla Gümnaasium10. klass18Kadri Laup
Teija HeiskonenVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass18Margo Müller
Timur SirazitdinovNarva-Jõesuu Keskkool10. klass18Valeria Nazarova
Wanda-Helene OllepPaikuse Põhikool9.a klass18Liina Kivisto
Милена ЯзеваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass18Julia Ratšinskaja
Павел КорнеевTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass18Julia Ratšinskaja
Ahti StratiPärnu Ülejõe Põhikool9.b klass17Taimi Dreier
Aleksandr GaitšenjaNõo Reaalgümnaasium10.a klass17Kerli Rööpson
Aleksandr KornõshevNarva Keeltelütseum10.a klass17Valeria Nazarova
Anastassia MihhailovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass17Natalia Tsesnokova
Andrei ZahharovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.d klass17Julia Ratšinskaja
Ann-Marii KohariRapla Gümnaasium10. klass17Kadri Laup
Anton SmirnovNarva Keeltelütseum10.a klass17Valeria Nazarova
Arianna KarinaSillamäe Gümnaasium10.b klass17Juulia Devadze
Darja KuznetsovaTallinna 53. Keskkool10.b klass17Georgi Lagvilava
Ekaterina ShevchenkoTallinna 53. Keskkool10.a klass17Jevgenia Tkatšova
Henno SotterGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass17Auli Reitel
Jelizaveta VološinaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass17Natalia Tsesnokova
Julia JushkovaTallinna 53. Keskkool10.b klass17Georgi Lagvilava
Karl KahroTsirguliina Kool9. klass17Jana Vainonen
Katrin KulbergHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass17Anneli Mägi
Klarita-Carmen ProkopjevaRapla Gümnaasium10. klass17Kadri Laup
Laura KartavinaTallinna 53. Keskkool10.a klass17Jevgenia Tkatšova
Nikita StjopinTallinna 53. Keskkool10.a klass17Jevgenia Tkatšova
Pavel KravtsovTallinna 53. Keskkool9.b klass17Jevgenia Tkatšova
Priidu KutsarTsirguliina Kool9. klass17Jana Vainonen
Renet LinnikRapla Gümnaasium10. klass17Kadri Laup
Robert VõssokovGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass17Auli Reitel
Theodor Peeter LinnapTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass17Aivar Metsaveer
Vladislav DubovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass17Julia Ratšinskaja
Александер ШкляровHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass17Niina Botina
Беата ЛобуньковаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.d klass17Julia Ratšinskaja
Albert BeilinsonTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass16Natalia Tsesnokova
Aleksandr KaidalovNarva Keeltelütseum10.a klass16Valeria Nazarova
Aleksandr LukastsukTallinna 53. Keskkool9.b klass16Jevgenia Tkatšova
Aleksandra JegorovaSillamäe Gümnaasium10.b klass16Juulia Devadze
Aleksandra TsernakovaTallinna 53. Keskkool9.a klass16Jevgenia Tkatšova
Alisa DupikSakala Eragümnaasium9.a klass16Rita Izjumskaja
Anabel AhseKambja Põhikool9.b klass16Mare Mõisa
Anastasia KrapivkoTallinna 53. Keskkool10.b klass16Georgi Lagvilava
Anastassia KuznetsovaSillamäe Gümnaasium10.a klass16Juulia Devadze
Andrea MuruKambja Põhikool9.b klass16Mare Mõisa
Anti VästraRapla Gümnaasium10. klass16Kadri Laup
Ariana SelivanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass16Julia Ratšinskaja
Artjom LukinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass16Julia Ratšinskaja
Daniil StrelchenkoSillamäe Gümnaasium10.a klass16Juulia Devadze
Danil TsarkovskiyHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass16Aljona Lеокина
Daphne LepikKambja Põhikool9.a klass16Mare Mõisa
Darja JefimenkoTallinna 53. Keskkool9.c klass16Jevgenia Tkatšova
Diana MininaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.d klass16Julia Ratšinskaja
Dima KalashnikovTallinna 53. Keskkool9.f klass16Anna Surmai
Dominik UueniVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass16Margo Müller
Elisabeth Helena ValterGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass16Auli Reitel
Emilia AskerovaSakala Eragümnaasium9.a klass16Rita Izjumskaja
Eneli MaltsarRapla Gümnaasium10. klass16Kadri Laup
Enrico-Alex KünnapasTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass16Liia Opmann
Ervin RohtmäeTallinna Reaalkool10.b klass16Kailit Taliaru
Eva SpelmanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass16Julia Ratšinskaja
Evelina KulikovaTallinna 53. Keskkool9.f klass16Anna Surmai
German BalašovTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass16Liia Opmann
German EiterHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass16Aljona Lеокина
Gregor OjaveerTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass16Aivar Metsaveer
Grete KurisooRapla Gümnaasium10. klass16Kadri Laup
Grethen TormRapla Gümnaasium10. klass16Kadri Laup
Haldja HermakülaGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass16Auli Reitel
Hanna-Triinu JärvineTallinna Reaalkool10.b klass16Kailit Taliaru
Ivan Olenit`sevNarva Keeltelütseum10.d klass16Valeria Nazarova
Jaana KirsNarva Vanalinna RiigikoolÕpetaja16Jaana Kirsväljaspool vanuserühma
Jasper RaatPaikuse Põhikool9.a klass16Liina Kivisto
Jekaterina PavljukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass16Julia Ratšinskaja
Jevgeni TomassovSillamäe Gümnaasium10.b klass16Juulia Devadze
Juliana DemestsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass16Julia Ratšinskaja
Kaspar LaulVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass16Margo Müller
Katarina SuudenHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass16Anneli Mägi
Katre PaeorgRapla Gümnaasium10. klass16Kadri Laup
Kent KurgRapla Gümnaasium10. klass16Kadri Laup
Ksenia BogatõrjovaSillamäe Gümnaasium10.a klass16Juulia Devadze
Laila RohtsaluVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass16Margo Müller
Laura PetrovaTallinna 53. Keskkool10.b klass16Georgi Lagvilava
Leonid KaravaevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass16Julia Ratšinskaja
Lisandra TomsonRapla Gümnaasium10. klass16Kadri Laup
Luisa Sharlyn ButovtšenkoSakala Eragümnaasium9.a klass16Rita Izjumskaja
Maksim VihrovNarva Vanalinna Riigikool9.b klass16Jaana Kirs
Maria-Sandra MarjapuuTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klass16Aivar Metsaveer
Mark PozdejevHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass16Niina Botina
Marko MartinRapla Gümnaasium10. klass16Kadri Laup
Markus NopasonTartu Forseliuse Kool9.b klass16Peeter Jõeloo
Martin LiiskmaaTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass16Liia Opmann
Miikal RoosKambja Põhikool9.b klass16Mare Mõisa
Monika SmirnovaTallinna 53. Keskkool10.b klass16Georgi Lagvilava
Paula PakinaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass16Aivar Metsaveer
Polina KovalenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass16Julia Ratšinskaja
Polina RästasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass16Julia Ratšinskaja
Regina KolesnikovaTallinna 53. Keskkool9.d klass16Anna Surmai
Remi IlvesRapla Gümnaasium10. klass16Kadri Laup
Rita BurovaTallinna 53. Keskkool10.a klass16Jevgenia Tkatšova
Rober ShommetTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass16Julia Ratšinskaja
Sandra NäkkKambja Põhikool9.a klass16Mare Mõisa
Simon TalvPaikuse Põhikool9.a klass16Liina Kivisto
Sofia ZukovaTallinna 53. Keskkool9.d klass16Anna Surmai
Tatiana PashchenkoTallinna 53. Keskkool9.b klass16Jevgenia Tkatšova
Thor Erik TikandGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass16Auli Reitel
Triinu UuskülaTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass16Liia Opmann
Valeria FominaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass16Aljona Lеокина
Vanda PakinaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass16Aivar Metsaveer
Viktor ArhipovTallinna 53. Keskkool10.b klass16Georgi Lagvilava
Viktoria PuskarjovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass16Natalia Tsesnokova
Virsavia TreimaneTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass16Aivar Metsaveer
Vlad RedeanSillamäe Gümnaasium10.a klass16Juulia Devadze
Vladislav GavrilovSillamäe Gümnaasium10.a klass16Juulia Devadze
Андрей ЕфимовTallinna 53. Keskkool9.f klass16Anna Surmai
Катарина ПыллустеHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass16Aljona Lеокина
Юлия ПрокофьеваNarva Keeltelütseum10.c klass16Valeria Nazarova
Albert LeensonTallinna Juudi Kool9. klass15Niina Botina
Aminat-Toita DungurovaSakala Eragümnaasium9. klass15Rita Izjumskaja
Arina EhandTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass15Liia Opmannületas ajalimiiti
Artem GlobenkoSillamäe Gümnaasium10.b klass15Juulia Devadze
Artur KöllerTsirguliina Kool9. klass15Jana Vainonen
Eerik SindonenVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass15Margo Müller
Ekaterina VlasovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass15Julia Ratšinskaja
Filipp SaarTallinna 53. Keskkool9.a klass15Jevgenia Tkatšova
Georg LehtmetsTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass15Liia Opmann
Gioia PucciSakala Eragümnaasium9.a klass15Rita Izjumskaja
Jevgeni MuromskiHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass15Aljona Lеокина
Julia RubtsovaTallinna 53. Keskkool9.d klass15Anna Surmai
Julia SapelkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.d klass15Julia Ratšinskaja
Katrin KosevajaTallinna 53. Keskkool9.f klass15Anna Surmai
Konstantin IvanovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass15Natalia Tsesnokova
Kristo LuupEmmaste Põhikool9. klass15Margus Sõmer
Leonid.Arhipov ArhipovTallinna 53. Keskkool10.b klass15Georgi Lagvilava
Nikolai KornevTallinna 53. Keskkool9.a klass15Jevgenia Tkatšova
Samuel Eric Elcid KapsRapla Gümnaasium10. klass15Kadri Laup
Sergei PetrogradovTallinna 53. Keskkool9.f klass15Anna Surmai
Valera TkatsukHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass15Niina Botina
Viktoria KurbatovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.d klass15Julia Ratšinskaja
Влад НарожнийTallinna 53. Keskkool9.f klass15Anna Surmai
Даниил АндреевNarva Keeltelütseum10.a klass15Valeria Nazarova
Эллина ЛобановаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.d klass15Julia Ratšinskaja
Adell VatsugovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass14Julia Ratšinskaja
Aleksandr StaroselskiyTallinna 53. Keskkool9.b klass14Jevgenia Tkatšova
Alisa SkrebnevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass14Julia Ratšinskaja
Alla ShubinaSillamäe Gümnaasium10.a klass14Juulia Devadze
Anastasia MakarovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass14Julia Ratšinskaja
Anastasia SmirnovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass14Natalia Tsesnokova
Anastasiia BarchukTallinna 53. Keskkool9.f klass14Anna Surmai
Andrei HaninTallinna Juudi Kool9.a klass14Niina Botina
Andrey YankovskiyTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass14Natalia Tsesnokova
Angela SvenovRapla Gümnaasium10. klass14Kadri Laup
Anna LaaksonenTallinna 53. Keskkool9.b klass14Jevgenia Tkatšova
Annabel LozinTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass14Aivar Metsaveer
Anne OjasteSurju Põhikool9. klass14Signe Reidla
Anthony KuuseVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass14Margo Müller
Arina NikittsukTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass14Natalia Tsesnokova
Celvin PõderKambja Põhikool9.b klass14Mare Mõisa
Danata SestremTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass14Natalia Tsesnokova
Daniil SakariasTallinna 53. Keskkool9.f klass14Anna Surmai
Daria BogerTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass14Julia Ratšinskaja
Dario AntonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass14Julia Ratšinskaja
David PogossianTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass14Julia Ratšinskaja
Demjan KuksovTallinna 53. Keskkool9.d klass14Anna Surmai
Dimitri DronovNarva Keeltelütseum10.a klass14Valeria Nazarova
Elizaveta SkibinskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass14Julia Ratšinskaja
Ella Maria RaudTõrva Gümnaasium10.a klass14Katrin Kalamees
Ethel DietenbergTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass14Julia Ratšinskaja
Ilja ShkljarovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass14Aljona Lеокина
Inge EimannTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass14Liia Opmannületas ajalimiiti
Jana TsvetotskajaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass14Niina Botina
Jekaterina BeljajevaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass14Natalia Tsesnokova
Johanna JakobsonKambja Põhikool9.b klass14Mare Mõisa
Kaimo VeinbergRapla Gümnaasium10. klass14Kadri Laup
Karl-Kristjan SaarGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass14Auli Reitel
Katariina RuutelHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass14Niina Botina
Keili KogerRapla Gümnaasium10. klass14Kadri Laup
Kerti MeresmaaRapla Gümnaasium10. klass14Kadri Laup
Laura VlassenkovaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass14Aivar Metsaveer
Lennart Rakitin???9.b klass14Auli Reitel
Lera NahkonenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass14Julia Ratšinskaja
Lucinda-Maria LehtmetsRapla Gümnaasium10. klass14Kadri Laup
Mailis JaanisteHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass14Anneli Mägi
Maksim TeslenkoTallinna 53. Keskkool9.a klass14Jevgenia Tkatšova
Mari-Ann ParmasRapla Gümnaasium10. klass14Kadri Laup
Mark VinogradovTallinna 53. Keskkool10.b klass14Georgi Lagvilava
Markus TammeorgKambja Põhikool9.a klass14Mare Mõisa
Meelis Niinepu-KiikTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klass14Aivar Metsaveer
Mihail ZimgorovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass14Aljona Lеокина
Mihhail DomkovTallinna Juudi Kool9. klass14Niina Botina
Mihhail MuhhinSillamäe Gümnaasium10.b klass14Juulia Devadze
Milina StserbakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass14Julia Ratšinskaja
Morija KarimovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass14Niina Botina
Nicole BobrikovaTallinna 53. Keskkool10.b klass14Georgi Lagvilava
Ott LaursonRapla Gümnaasium10. klass14Kadri Laup
Pehme PehmeTallinna 53. Keskkool10.a klass14Jevgenia Tkatšova
Randel MandreTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass14Liia Opmann
Rasmus NiguEmmaste Põhikool9. klass14Margus Sõmer
Risto SusiTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klass14Aivar Metsaveer
Zanna KorsakovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass14Natalia Tsesnokova
Timur DanilovHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass14Aljona Lеокина
Tobias PetersonGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass14Auli Reitel
Tõnis JõgimiaaRapla Gümnaasium10. klass14Kadri Laup
Vahur KuuTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass14Aivar Metsaveer
Veronika BlinovaSillamäe Gümnaasium10.b klass14Juulia Devadze
Vlad AntonovVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass14Margo Müller
Александр АфанасьевSillamäe Gümnaasium10.a klass14Juulia Devadze
Дарина АлексееваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass14Julia Ratšinskaja
Костя ДенисовHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass14Niina Botina
Соня ЯрцеваHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass14Aljona Lеокина
София ЧижоваTallinna 53. Keskkool10.b klass14Georgi Lagvilava
Andreas KoolPaikuse Põhikool9.b klass13Liina Kivisto
Diana BozhanovaTallinna 53. Keskkool9.f klass13Anna Surmai
Dmitri DenissovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass13Natalia Tsesnokova
Evelin SadelTallinna 53. Keskkool9.e klass13Anna Surmai
Helina ReinolVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass13Margo Müller
Jürnas VigolainenVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass13Margo Müller
Karina SilinaTallinna 53. Keskkool10.b klass13Georgi Lagvilava
Kätrin MetsTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass13Liia Opmann
Maija JuhkumTallinna 53. Keskkool9.e klass13Anna Surmai
Nastja ZaitsevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass13Julia Ratšinskaja
Oleg SoloveiTallinna 53. Keskkool9.e klass13Anna Surmai
Polina SamoilovaTallinna 53. Keskkool9.d klass13Anna Surmai
Polina SuvorovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass13Julia Ratšinskaja
Pärt SaegaTsirguliina Kool9. klass13Jana Vainonen
Valery LebedevTallinna 53. Keskkool9.a klass13Jevgenia Tkatšova
Veta UlanovaTallinna 53. Keskkool9.e klass13Anna Surmai
Alan-Markus TalivatingKambja Põhikool9.b klass12Mare Mõisa
Alex JunanenTallinna Juudi Kool9. klass12Niina Botina
Anzelika KriiskHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass12Aljona Lеокина
Arnold LaadaKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.c klass12Irina Gritsinenko
Birgit JaaniTõrva Gümnaasium10.a klass12Katrin Kalamees
Carmen NisuRapla Gümnaasium10. klass12Kadri Laup
Edvard JurshisTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass12Julia Ratšinskaja
Erika ArnoHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass12Niina Botina
Ervin PankrašinTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass12Liia Opmann
Heliis LillipuuVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass12Margo Müller
Ingrid PukartTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass12Julia Ratšinskaja
Ivan OleinikTallinna 53. Keskkool10.a klass12Jevgenia Tkatšova
Karl Kevin RitsosonVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass12Margo Müller
Kati KivisaarVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass12Margo Müller
Kauri TievSillamäe Gümnaasium10.b klass12Juulia Devadze
Kirke Klaarika Kristiina KuimetTõrva Gümnaasium10.a klass12Katrin Kalamees
Kristo KirkmaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klass12Aivar Metsaveer
Kristo LhtrRapla Gümnaasium10. klass12Kadri Laup
Ly NurmTõrva Gümnaasium10.a klass12Katrin Kalamees
Maksim KultajevSillamäe Gümnaasium10.b klass12Juulia Devadze
Maria StakantsikovaSakala Eragümnaasium9. klass12Rita Izjumskaja
Mark MiniahmetovTallinna 53. Keskkool9.d klass12Anna Surmai
Martin VasselSillamäe Gümnaasium10.a klass12Juulia Devadze
Michel MaeTallinna 53. Keskkool10.b klass12Georgi Lagvilava
Nastya SuprunHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass12Niina Botina
Nicole YusufTallinna 53. Keskkool10.b klass12Georgi Lagvilava
Olesja JarjomenkoHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass12Aljona Lеокина
Rander KadakasTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass12Liia Opmann
Raul NiglasTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass12Liia Opmann
Robert SemanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass12Julia Ratšinskaja
Robin LiivTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klass12Aivar Metsaveer
Romas ŠalkauskasKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.c klass12Irina Gritsinenko
Sandra SirelpuuTõrva Gümnaasium10.a klass12Katrin Kalamees
Sten-Eric AndrejevRapla Gümnaasium10. klass12Kadri Laup
Stiven ShapiroTallinna 53. Keskkool10.a klass12Jevgenia Tkatšova
Valeria SemjonovaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass12Aljona Lеокина
Viktoria SorokinaTallinna 53. Keskkool9.a klass12Jevgenia Tkatšova
Александер КозловTallinna 53. Keskkool9.d klass12Anna Surmai
Даниил ЧорныйHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass12Niina Botina
Никита СаранаTallinna 53. Keskkool9.f klass12Anna Surmai
Aleksandretta Naur-ŠunkinaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klass11Aivar Metsaveer
Andry Gregory ReidolfTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass11Liia Opmann
Daniil SafajevTallinna 53. Keskkool9.f klass11Anna Surmai
Erki VanderEmmaste Põhikool9. klass11Margus Sõmer
Karl KorpTsirguliina Kool10. klass11Jana Vainonen
Popovits GeorgiNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass11Vladimir Runin
Aleksandr GunkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.d klass10Julia Ratšinskaja
Alex LitinskiHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass10Niina Botina
Alina KrutovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass10Julia Ratšinskaja
Alina RemmeTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass10Natalia Tsesnokova
Anastasiya ShevchenkoTallinna 53. Keskkool10.a klass10Jevgenia Tkatšova
Angeelika KruusKambja Põhikool9.a klass10Mare Mõisa
Annabel VõerahansuTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klass10Aivar Metsaveer
Danila VassiljevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.d klass10Julia Ratšinskaja
Edvard IvanovTallinna 53. Keskkool9.b klass10Jevgenia Tkatšova
Emily KioRapla Gümnaasium10. klass10Kadri Laup
Georg GerneSurju Põhikool9. klass10Signe Reidla
Gregor SiimarRapla Gümnaasium10. klass10Kadri Laup
Ilya KaloshinTallinna 53. Keskkool10.a klass10Jevgenia Tkatšova
Janika PopovaTallinna 53. Keskkool9.e klass10Anna Surmai
Jelizaveta MihhalkinaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass10Natalia Tsesnokova
Jevgenija KoroljovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass10Natalia Tsesnokova
Karl-Egert DaskovKambja Põhikool9.b klass10Mare Mõisa
Kaspar GrauenRapla Gümnaasium10. klass10Kadri Laup
Kati PõdraTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass10Liia Opmann
Kristel EnnikoKambja Põhikool9.b klass10Mare Mõisa
Kristo KoolmaRapla Gümnaasium10. klass10Kadri Laup
Ksenija TomaylyTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass10Natalia Tsesnokova
Lada ReutovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass10Natalia Tsesnokova
Leonard SannikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass10Julia Ratšinskaja
Lera GritsjukTallinna 53. Keskkool9.f klass10Anna Surmai
Lizette KurvitsKambja Põhikool9.b klass10Mare Mõisa
Maksim NikolajenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.d klass10Julia Ratšinskaja
Maria KapanenTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass10Aivar Metsaveer
Martin SagiKambja Põhikool9.a klass10Mare Mõisa
Mike-Cameron SimonRapla Gümnaasium10. klass10Kadri Laup
Relika KullapRapla Gümnaasium10. klass10Kadri Laup
Ryan RätsepKambja Põhikool9.a klass10Mare Mõisa
Sergei SamorodovSillamäe Gümnaasium10.b klass10Juulia Devadze
Sergei TatarTallinna 53. Keskkool9.e klass10Anna Surmai
Sten TepnerRapla Gümnaasium10. klass10Kadri Laup
Svetlana KozõrkovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass10Natalia Tsesnokova
Павел ЕфимовTallinna 53. Keskkool9.a klass10Jevgenia Tkatšova
Alina SinitskajaNarva Keeltelütseum10. klass9Valeria Nazarova
Artjom GoroskoTallinna 53. Keskkool9.e klass9Anna Surmai
Nikita PonomarevSillamäe Gümnaasium10.b klass9Juulia Devadze
Reigo KapsiVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass9Margo Müller
Sander OllemaRapla Gümnaasium10. klass9Kadri Laup
Павел КуркинTallinna 53. Keskkool9.a klass9Jevgenia Tkatšova
Adelina StepanovaTallinna 53. Keskkool9.d klass8Anna Surmai
Aleksandr GomžinSakala Eragümnaasium10. klass8Rita Izjumskaja
Aleskandr KaldaSillamäe Gümnaasium10.a klass8Juulia Devadze
Alina GerassimovaTallinna 53. Keskkool9.b klass8Jevgenia Tkatšova
Anastasia GorbunovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass8Niina Botina
Daniil TochilinHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass8Aljona Lеокина
Darja ZjatkovaTallinna 53. Keskkool9.b klass8Jevgenia Tkatšova
Egnar AanTsirguliina Kool9. klass8Jana Vainonen
Elena AhmatovaTallinna 53. Keskkool9.f klass8Anna Surmai
Hele-Liis SeppKambja Põhikool9.b klass8Mare Mõisa
Ingritta KontkarRapla Gümnaasium10. klass8Kadri Laup
Jannely JärvaltRapla Gümnaasium10. klass8Kadri Laup
Kaspar PõltsamSurju Põhikool9. klass8Signe Reidla
Kathrina KolloRapla Gümnaasium10. klass8Kadri Laup
Kert KruusimägiSurju Põhikool9. klass8Signe Reidla
Kevin LinkSurju Põhikool9. klass8Signe Reidla
Kristjan KiviselgSurju Põhikool9. klass8Signe Reidla
Laura DüünaRapla Gümnaasium10. klass8Kadri Laup
Laura GordejukVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass8Margo Müller
Maksim BalandinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.d klass8Julia Ratšinskaja
Merili BurmeisterRapla Gümnaasium10. klass8Kadri Laup
Polina HanNarva Vanalinna Riigikool9.b klass8Jaana Kirs
Sander StetskiHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass8Aljona Lеокина
Siret SaarRapla Gümnaasium10. klass8Kadri Laup
Taaniel RemmelgEmmaste Põhikool9. klass8Margus Sõmer
Анастасия ДроноваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass8Julia Ratšinskaja
Ангелина ОрловскаяTallinna 53. Keskkool9.b klass8Jevgenia Tkatšova
Влад ЛютыйHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass8Niina Botina
Anastasija FjodorovaTallinna 53. Keskkool10.a klass7Jevgenia Tkatšova
Daniel KuznetsovTallinna 53. Keskkool9.d klass7Anna Surmai
Ivan ShebanovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.d klass7Julia Ratšinskaja
Jevgeni JakovlevHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass7Niina Botina
Rait PärsVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass7Margo Müller
Rostislav KonovalovNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass7Vladimir Runin
Aleksandra KoroljovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass6Natalia Tsesnokova
Antero LuttTsirguliina Kool9. klass6Jana Vainonen
Bogdan LabanovTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass6Aivar Metsaveer
Dea KaskHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass6Niina Botina
Dima NnovitskiHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass6Niina Botina
Elsa GaverVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass6Margo Müller
Indrek LepaseppRapla Gümnaasium10. klass6Kadri Laup
Jevgeni PlaninTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.d klass6Julia Ratšinskaja
Kuido MändmetsSurju Põhikool9. klass6Signe Reidla
Mark KorzinTallinna 53. Keskkool9.f klass6Anna Surmai
Natalia KozakevichHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass6Niina Botina
Polina NikolajevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass6Julia Ratšinskaja
Sergei ChuvaevSillamäe Gümnaasium10.a klass6Juulia Devadze
Sigrid UibopuuTõrva Gümnaasium10.a klass6Katrin Kalamees
Vlad SemjonovTallinna 53. Keskkool9.e klass6Anna Surmai
Nikolai ShenyavskiTallinna 53. Keskkool9.a klass5Jevgenia Tkatšova
Антон ШафинскийHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass5Niina Botina
Aigar ReinolVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass4Margo Müller
Elka SosHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass4Niina Botina
Ksenija MamontovaTallinna 53. Keskkool10.b klass4Georgi Lagvilava
Oleg NesterovHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass4Niina Botina
Veniamin GaanHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass4Niina Botina
Андрей СбродовHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass4Niina Botina
Костя ЗинченкоTallinna Juudi Kool9. klass3Niina Botina
Sergei TolbinTallinna 53. Keskkool10.a klass2Jevgenia Tkatšova
Inga KaupTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass0Aivar Metsaveer