Kobras 2018/2019 eelvoor

Seenioride tulemused

Kokku 438 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 27.

NimiKoolKlassPunkteÕpetaja
Artur AvameriHugo Treffneri Gümnaasium11.a klass29Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Daniil VainoNarva Pähklimäe Gümnaasium11.a klass28Svetlana Jefimovakutsutud lõppvooru
Rasmus AasmäeTallinna Reaalkool11.a klass28Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Toomas TennisbergHugo Treffneri Gümnaasium12.b klass28Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Artemi KurskiSakala Eragümnaasium11. klass27Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Tuuli TiivelTallinna Reaalkool11.a klass27Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Vlad IvinskiNarva Keeltelütseum11. klass27Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Ekke-Markus MuttikaTallinna Reaalkool12.a klass26Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Heigo TornikNõo Reaalgümnaasium11.a klass26Kerli Rööpsonkutsutud lõppvooru
Kadi SiigurHugo Treffneri Gümnaasium11.a klass26Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Karl Joosep KahkTallinna Reaalkool12.a klass26Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Koit ReinkubjasTartu Tamme Gümnaasium12. klass26Tuuli Tomsonkutsutud lõppvooru
Mikael TüürTallinna Reaalkool12.a klass26Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Rasmus SaameTallinna Reaalkool11.a klass26Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Rauno ValoNõo Reaalgümnaasium11.a klass26Kerli Rööpsonkutsutud lõppvooru
Airon OravasTallinna Reaalkool12.a klass25Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Albert UnnHugo Treffneri Gümnaasium11.a klass25Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Kevin KitsTartu Tamme Gümnaasium11. klass25Tuuli Tomsonkutsutud lõppvooru
Kirill MorenkoNarva Kesklinna Gümnaasium12.b klass25Vladimir Runinkutsutud lõppvooru
Marcus Kevin RõukGustav Adolfi Gümnaasium11.c klass25Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Raiko MarrandiNõo Reaalgümnaasium11.a klass25Kerli Rööpsonkutsutud lõppvooru
Reena RoosNõo Reaalgümnaasium11.a klass25Kerli Rööpsonkutsutud lõppvooru
Robert SuigusaarTallinna Reaalkool11.a klass25Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Sass Albert AareHugo Treffneri Gümnaasium11.a klass25Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Toomas RoosmaHugo Treffneri Gümnaasium11.a klass25Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Triinu OrgmäeTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass25Aivar Metsaveerkutsutud lõppvooru
Кирилл СлободяновNarva Keeltelütseum11.a klass25Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Artur ChugaiSakala Eragümnaasium11. klass24Rita Izjumskaja
Artur ReitaluHiiumaa Gümnaasium11.a klass24Tõnu Soop
Carmen MeinsonTallinna Reaalkool11.a klass24Jaagup Kippar
Darja DernovajaNarva Keeltelütseum11.e klass24Valeria Nazarova
Edward MaksimovTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass24Aivar Metsaveer
Helena Grete LillepaluTallinna Reaalkool12.a klass24Jaagup Kippar
Karl SuurkaevGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass24Auli Reitel
Kristel SaulGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass24Auli Reitel
Kristi KoitlaGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass24Riina Timmermann
Madis LepikovTõrva Gümnaasium11.a klass24Katrin Kalamees
Marcus PruksTallinna Reaalkool12.a klass24Jaagup Kippar
Mark-Erik AanTallinna Reaalkool11.a klass24Jaagup Kippar
Mikkel MäkeläTallinna Reaalkool12.a klass24Jaagup Kippar
Oskar JärgTallinna Reaalkool12.a klass24Jaagup Kippar
Raiko ValoNõo Reaalgümnaasium11.a klass24Kerli Rööpson
Robert KapanenTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass24Aivar Metsaveer
Sander PaboTallinna Juudi Kool11. klass24Niina Botina
Tiago GolubGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass24Riina Timmermann
Andres SakkTallinna Reaalkool11.a klass23Jaagup Kippar
Anneli VirtsTallinna Juudi Kool11. klass23Niina Botina
Auris PräämGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass23Auli Reitel
Brett Johannes HankewitzGustav Adolfi Gümnaasium12.d klass23Auli Reitel
Elise MägiTallinna Reaalkool11.a klass23Jaagup Kippar
Erik LausVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass23Margo Müller
Evo AnnusTallinna Reaalkool11.a klass23Jaagup Kippar
Jaanika KioleinTallinna Reaalkool11.a klass23Jaagup Kippar
Jakob HaudTallinna Reaalkool11.a klass23Jaagup Kippar
Kaarel August KurikTallinna Reaalkool11.a klass23Jaagup Kippar
Laura ÖrdTallinna Reaalkool12.a klass23Jaagup Kippar
Leonid ZinatullinHugo Treffneri Gümnaasium11.a klass23Anneli Mägi
Madis AasaloGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass23Auli Reitel
Markus OravGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass23Auli Reitel
Mati KiislerTallinna Reaalkool11.a klass23Jaagup Kippar
Mihkel OrgNõo Reaalgümnaasium11.a klass23Kerli Rööpson
Polina JevsejevaNarva Keeltelütseum11.a klass23Valeria Nazarova
Teele TarsHugo Treffneri Gümnaasium11.a klass23Anneli Mägi
Владимир ЗагуляевSillamäe Gümnaasium12. klass23Juulia Devadze
Anita KraikoTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass22Natalia Tsesnokova
Artemi SementsenkoNarva Keeltelütseum11. klass22Valeria Nazarova
Artjom BabintsevNarva Keeltelütseum11.a klass22Valeria Nazarova
Artjom ŠamšursTallinna 53. Keskkool12.a klass22Jevgenia Tkatšova
Artur SalumäeGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass22Auli Reitel
Askar NeumannTõrva Gümnaasium11.a klass22Katrin Kalamees
Erko OlumetsTallinna Reaalkool12.a klass22Jaagup Kippar
Hans Kristjan VeriTallinna Reaalkool12.a klass22Jaagup Kippar
Hendrik KangurTallinna Reaalkool11.a klass22Jaagup Kippar
Janet MurumetsGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass22Auli Reitel
Jannela KoklaHiiumaa Gümnaasium11.b klass22Tõnu Soop
Jekaterina DmitrijevaTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass22Aivar Metsaveer
Joosep NäksTallinna Reaalkool12.a klass22Jaagup Kippar
Kaarel VesilindTallinna Reaalkool12.a klass22Jaagup Kippar
Karl-Olaf OlmannTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass22Aivar Metsaveer
Karoliina InnoTallinna Reaalkool12.a klass22Jaagup Kippar
Kertu-Liis RannikTallinna Reaalkool11.a klass22Jaagup Kippar
Mathias RandrüütGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass22Auli Reitel
Robin LõhmusTallinna Reaalkool11.a klass22Jaagup Kippar
Robin SuursaarGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass22Auli Reitel
Sten Marcus MalvaNõo Reaalgümnaasium11.a klass22Kerli Rööpson
Villem SusiTallinna Reaalkool11.a klass22Jaagup Kippar
Aleks Roland KappetGustav Adolfi Gümnaasium12.d klass21Auli Reitel
Aleksei JefimovNarva Kesklinna Gümnaasium12.b klass21Vladimir Runin
Allan IvanovNarva Keeltelütseum11.b klass21Valeria Nazarova
Allar LiivlaidGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass21Auli Reitel
Birgit KibusHiiumaa Gümnaasium11.b klass21Tõnu Soop
Fjodor SekajvNarva Vanalinna Riigikool11.a klass21Jaana Kirs
Gleb EngalychevNarva Keeltelütseum11. klass21Valeria Nazarova
Henry SillaotsTartu Tamme Gümnaasium12. klass21Tuuli Tomson
Karm KoduvereNõo Reaalgümnaasium11.a klass21Kerli Rööpson
Kaspar ZimmermannTallinna Reaalkool11.a klass21Jaagup Kippar
Kelly NurkHiiumaa Gümnaasium11.a klass21Tõnu Soop
Konstantin DukatsNarva Keeltelütseum11.a klass21Valeria Nazarova
Kristina Lukki-LukinTallinna Reaalkool11.a klass21Jaagup Kippar
Kristjan KõivTallinna Reaalkool12.a klass21Jaagup Kippar
Liis LiivandTallinna Reaalkool11.a klass21Jaagup Kippar
Mark ShafranTallinna Juudi Kool11. klass21Niina Botina
Mihkel MetsNõo Reaalgümnaasium11.a klass21Kerli Rööpson
Mikk ViigandTallinna Reaalkool12.a klass21Jaagup Kippar
Paula Liis ViljamaaTallinna Reaalkool11.a klass21Jaagup Kippar
Raido RehepappNõo Reaalgümnaasium12.b klass21Kerli Rööpson
Rain LeiniTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass21Aivar Metsaveer
René PiikTallinna Reaalkool12.a klass21Jaagup Kippar
Sander KangurTallinna Reaalkool11.a klass21Jaagup Kippar
Sander TruuGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass21Auli Reitel
Sofia JürimäeTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass21Aivar Metsaveer
Trevor GerbjörnGustav Adolfi Gümnaasium11.c klass21Auli Reitel
Urmas LuhaäärNõo Reaalgümnaasium12.b klass21Kerli Rööpson
Veronika LehmusNarva Keeltelütseum11.a klass21Valeria Nazarova
Willem KlaassenTallinna Reaalkool11.a klass21Jaagup Kippar
Alan RisuhhinTallinna 53. Keskkool12.a klass20Jevgenia Tkatšova
Aleksei MaslennikovNarva Keeltelütseum11.a klass20Valeria Nazarova
Angela KattelHiiumaa Gümnaasium11.a klass20Tõnu Soop
Arthur Herman EntsikTallinna Reaalkool12.a klass20Jaagup Kippar
Arvan-Johhannes LippasaarVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass20Margo Müller
Berenike JärvekülgHiiumaa Gümnaasium11.b klass20Tõnu Soop
Catherine RandlahtRapla Gümnaasium11. klass20Kadri Laup
David RozenblitSakala Eragümnaasium11. klass20Rita Izjumskaja
Greg GornischeffTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass20Aivar Metsaveer
Helen EnnokTartu Tamme Gümnaasium12. klass20Tuuli Tomson
Jandre SavenkovHiiumaa Gümnaasium11.a klass20Tõnu Soop
Knuth HelekiviTartu Tamme Gümnaasium12. klass20Tuuli Tomson
Lorette MartinNõo Reaalgümnaasium11.a klass20Kerli Rööpson
Maian KesküllRapla Gümnaasium11. klass20Kadri Laup
Makar MedvedevTallinna Juudi Kool12. klass20Niina Botina
Maksim SemjonovSakala Eragümnaasium11. klass20Rita Izjumskaja
Mihhail NikolasNarva Keeltelütseum11.a klass20Valeria Nazarova
Märten MikkTallinna Reaalkool11.a klass20Jaagup Kippar
Nikita JegorovNarva Keeltelütseum11.a klass20Valeria Nazarova
Paul VossotskiNarva Keeltelütseum11.a klass20Valeria Nazarova
Rando AavRapla Gümnaasium11. klass20Kadri Laup
Rihard PederTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass20Aivar Metsaveer
Rinate PaapNarva Keeltelütseum11. klass20Valeria Nazarova
Robin Sureda-TasisSakala Eragümnaasium12. klass20Rita Izjumskaja
Sander ValtTallinna Reaalkool11.a klass20Jaagup Kippar
Sten Marcus NelsonTallinna Reaalkool11.a klass20Jaagup Kippar
Aleksander MustasaarTallinna Reaalkool12.a klass19Jaagup Kippar
Alfred SultsonTallinna Reaalkool11.a klass19Jaagup Kippar
Andre ViiburNõo Reaalgümnaasium12.b klass19Kerli Rööpson
Arina ZiminaNarva Keeltelütseum11.a klass19Valeria Nazarova
Artjom BorissovNarva Keeltelütseum11.a klass19Valeria Nazarova
Danil TimkoTallinna Juudi Kool12. klass19Niina Botina
Diana TselovalnikovaTallinna 53. Keskkool11.b klass19Georgi Lagvilava
Erik IidaGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass19Auli Reitel
Getter TartuHiiumaa Gümnaasium11.a klass19Tõnu Soop
Gregori KuuseHiiumaa Gümnaasium11.a klass19Tõnu Soop
Hanna-Liisa KoitTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass19Aivar Metsaveer
Kenert KraavikHiiumaa Gümnaasium11.b klass19Tõnu Soop
Kirill FilippovNarva Vanalinna Riigikool11.a klass19Jaana Kirs
Kirill PavlovNarva Keeltelütseum11.b klass19Valeria Nazarova
Laur Edvard LindmaaNõo Reaalgümnaasium12.b klass19Kerli Rööpson
Liis TammekandVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass19Margo Müller
Magnar MarkvartGustav Adolfi Gümnaasium11.a klass19Auli Reitel
Mihkel KiilTartu Tamme Gümnaasium11. klass19Tuuli Tomson
Nikita ŽogloTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass19Natalia Tsesnokova
Ott RünklaTallinna Reaalkool11.a klass19Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Paul Andreas UuetoaTallinna Reaalkool11.a klass19Jaagup Kippar
Paula ValdnaTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass19Aivar Metsaveer
Pirgit AsiRapla Gümnaasium11. klass19Kadri Laup
Polina BlinovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass19Natalia Tsesnokova
Ragnar RuttuTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass19Aivar Metsaveer
Rasmus SoobikTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass19Aivar Metsaveer
Susanna MettTallinna Reaalkool12.a klass19Jaagup Kippar
Taavi PahkHiiumaa Gümnaasium11.a klass19Tõnu Soop
Triin-Marleen SuveHiiumaa Gümnaasium11.a klass19Tõnu Soop
Aditi ToomeHiiumaa Gümnaasium11.b klass18Tõnu Soop
Aili TõemetsVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass18Margo Müller
Albert SaarTallinna Reaalkool12.a klass18Jaagup Kippar
Aleksandra PanasovskayaNarva Keeltelütseum11.a klass18Valeria Nazarova
Annabel PielbergHiiumaa Gümnaasium11.a klass18Tõnu Soop
Anne-Ly LindeVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass18Margo Müller
Donna-Anna ArvikTallinna Juudi Kool11. klass18Niina Botina
Elina PostTallinna Juudi Kool12. klass18Niina Botina
Helen HeidemannTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass18Aivar Metsaveer
Heti-Bret KaskTallinna Reaalkool12.a klass18Jaagup Kippar
Jako AimsaluNõo Reaalgümnaasium12.b klass18Kerli Rööpson
Johann SaavasteTallinna Reaalkool11.a klass18Jaagup Kippar
Jürg Johannes WürtenbergGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass18Auli Reitel
Kaarel PaalTallinna Reaalkool11.a klass18Jaagup Kippar
Karim MuhhamedjanovTallinna 53. Keskkool11.a klass18Jevgenia Tkatšova
Karl Kristjan SanderGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass18Auli Reitel
Katariin KoklaHiiumaa Gümnaasium11.b klass18Tõnu Soop
Kristina JoarandHiiumaa Gümnaasium11.b klass18Tõnu Soop
Kristjan Madis KaskGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass18Auli Reitel
Laura-Liis JärvelaNõo Reaalgümnaasium11.a klass18Kerli Rööpson
Lia VerroTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass18Natalia Tsesnokova
Marelle TammjärvVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass18Margo Müller
Maxim BorodinSakala Eragümnaasium11. klass18Rita Izjumskaja
Mert OleskRapla Gümnaasium11. klass18Kadri Laup
Patrissia Phelicity TilloTallinna Juudi Kool11. klass18Niina Botina
Raiko ApriHiiumaa Gümnaasium11.a klass18Tõnu Soop
Rebecca KodusaarNõo Reaalgümnaasium11.a klass18Kerli Rööpson
Risto VoorNõo Reaalgümnaasium12.b klass18Kerli Rööpson
Sander RoosaluTallinna Reaalkool12.a klass18Jaagup Kippar
Siim LiinatTallinna Reaalkool12.a klass18Jaagup Kippar
Sofia TkatsukTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass18Natalia Tsesnokova
Alan Aleksander AntriainenTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass17Aivar Metsaveer
Aleksandra TkatsjovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass17Natalia Tsesnokova
Alisa SkorobogatovaSillamäe Gümnaasium12. klass17Juulia Devadze
Anastasia PuzanovaTallinna Juudi Kool12. klass17Niina Botina
Anastasiya UsachevaTallinna Juudi Kool12. klass17Niina Botina
Andres OitsarNarva Keeltelütseum11.a klass17Valeria Nazarova
Anita SychugovaTallinna Juudi Kool12. klass17Niina Botina
Anna GaliosTallinna Juudi Kool11. klass17Niina Botina
Artjom RjabikovTallinna 53. Keskkool11.b klass17Georgi Lagvilava
Cermo ReimanVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass17Margo Müller
Daniil MeltsinTallinna Juudi Kool11. klass17Niina Botina
Erik LappTallinna 53. Keskkool11.a klass17Jevgenia Tkatšova
Erika TummeTallinna Juudi Kool12. klass17Niina Botina
Grant ShatilNarva Keeltelütseum11.k klass17Valeria Nazarova
Ilja PuhilasNarva Keeltelütseum11.a klass17Valeria Nazarova
Johanna AasleppHiiumaa Gümnaasium11.a klass17Tõnu Soop
Juliana TšabanovaTallinna 53. Keskkool11.b klass17Georgi Lagvilava
Kirill DmitrievSillamäe Gümnaasium12. klass17Juulia Devadze
Kristofer KraaniRapla Gümnaasium11. klass17Kadri Laup
Kätlin KikerpuuVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass17Margo Müller
Lissell KangurTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass17Aivar Metsaveer
Maksim BorissovNarva Keeltelütseum11.a klass17Valeria Nazarova
Maria HarkinaTallinna Juudi Kool12. klass17Niina Botina
Matvei BreganovTallinna Juudi Kool12. klass17Niina Botina
Märt SarapuuRapla Gümnaasium11. klass17Kadri Laup
Nikita TalvetNarva Kesklinna Gümnaasium11.b klass17Vladimir Runin
Nuräli KasõmovTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass17Aivar Metsaveer
Oleg BorodjukVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass17Margo Müller
Robin SarapuuNõo Reaalgümnaasium12.b klass17Kerli Rööpson
Sergei LukaushkinTallinna Juudi Kool12. klass17Niina Botina
Sofia SuniTallinna 53. Keskkool11.a klass17Jevgenia Tkatšova
Tõnis VaiknemetsNõo Reaalgümnaasium11.a klass17Kerli Rööpson
Vladislav ShvanNarva Kesklinna Gümnaasium12. klass17Vladimir Runin
Aleksandra SteklovaTallinna 53. Keskkool11.b klass16Georgi Lagvilava
Alexandra KisseljovaTallinna 53. Keskkool11.a klass16Jevgenia Tkatšova
Anita MotorinaTallinna 53. Keskkool11.a klass16Jevgenia Tkatšova
Arina AfanasjevaTallinna Juudi Kool11. klass16Niina Botina
Arseni ZadvornovTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass16Natalia Tsesnokova
Artjom SavinTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass16Natalia Tsesnokova
Deniss JuskovSillamäe Gümnaasium12. klass16Juulia Devadze
Ethel KuusemäeTallinna Reaalkool12.a klass16Jaagup Kippar
Grete NikkerTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass16Aivar Metsaveer
Isabel RoblesTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass16Aivar Metsaveer
Jegor KozlovNarva Keeltelütseum11. klass16Valeria Nazarova
Karitta TuruninVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass16Margo Müller
Ksenia TsavelidzeNarva Keeltelütseum11. klass16Valeria Nazarova
Ksenija VisnjakovaNarva Keeltelütseum11.d klass16Valeria Nazarova
Kuldar VakkerVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass16Margo Müller
Maarja-Liis MargusVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass16Margo Müller
Mariel LeppikTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass16Aivar Metsaveer
Mati KesmaVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass16Margo Müller
Mihkel PaalTallinna Reaalkool11.a klass16Jaagup Kippar
Mileena TuruninVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass16Margo Müller
Nastya ChumakovaSakala Eragümnaasium11. klass16Rita Izjumskaja
Nikita BalanenkovTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass16Natalia Tsesnokova
O VilRapla Gümnaasium11. klass16Kadri Laup
Preio PreemelVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass16Margo Müller
Riin LepikTõrva Gümnaasium11.a klass16Katrin Kalamees
Sofija BlumenfeldTallinna Juudi KoolTäiskasvanu16Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Uko Rasmus TiidemannGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass16Auli Reitel
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja16Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Андрей ЕпифановNarva Kesklinna Gümnaasium11.a klass16Vladimir Runin
Anna-Maria TaukulNõo Reaalgümnaasium11.a klass15Kerli Rööpson
Artjom NikolajevTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass15Natalia Tsesnokova
Dmitri SkvortsovNarva Kesklinna Gümnaasium11.b klass15Vladimir Runin
Grete Mai KokamägiTõrva Gümnaasium11.a klass15Katrin Kalamees
Jana BelovaNarva Keeltelütseum11.c klass15Valeria Nazarova
Jevgeni MedvedevSakala Eragümnaasium12. klass15Rita Izjumskaja
Jevgeni ViljusTallinna Juudi Kool11. klass15Niina Botina
Johannes Markus AltmäeHiiumaa Gümnaasium11.a klass15Tõnu Soop
Karl Caspar SünterNõo Reaalgümnaasium12.b klass15Kerli Rööpson
Maria KaskorHiiumaa Gümnaasium11.b klass15Tõnu Soop
Polina OravNarva Keeltelütseum11.a klass15Valeria Nazarova
Reimo ArbaVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass15Margo Müller
Silver-Toomas AntGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass15Auli Reitel
Stella SisasTõrva Gümnaasium11.a klass15Katrin Kalamees
Sten KilmVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass15Margo Müller
Anett KaevHiiumaa Gümnaasium11.a klass14Tõnu Soop
Anna AleinikovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass14Natalia Tsesnokova
Annabel SloogTõrva Gümnaasium11.a klass14Katrin Kalamees
Ann-Ly KibuspuuHiiumaa Gümnaasium11.a klass14Tõnu Soop
Danil ShishovSillamäe Gümnaasium12. klass14Juulia Devadze
Dennis BykovSakala Eragümnaasium11. klass14Rita Izjumskaja
Julija FomitsovaNarva Keeltelütseum11.a klass14Valeria Nazarova
Kelli TompTõrva Gümnaasium11.a klass14Katrin Kalamees
Kevin RossRapla Gümnaasium11. klass14Kadri Laup
Maksim ZinovkinTallinna 53. Keskkool11.a klass14Jevgenia Tkatšova
Maria RomanetsTallinna 53. Keskkool11.a klass14Jevgenia Tkatšova
Maria VishnyakovaSakala Eragümnaasium11. klass14Rita Izjumskaja
Markko MattHiiumaa Gümnaasium11.b klass14Tõnu Soop
Martin VäljaotsVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass14Margo Müller
Milena VarivodaTallinna 53. Keskkool11.b klass14Georgi Lagvilava
Nika VarnoTallinna 53. Keskkool11.a klass14Jevgenia Tkatšova
Polina Maria NovakTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass14Natalia Tsesnokova
Victoria DobrõnetsTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass14Natalia Tsesnokova
Vladislav SizovNarva Kesklinna Gümnaasium11.a klass14Vladimir Runin
Даня ИвановNarva Kesklinna Gümnaasium11. klass14Vladimir Runin
Alexandra GorlatsSakala Eragümnaasium11. klass13Rita Izjumskaja
Andres ShutovNarva Kesklinna Gümnaasium11.b klass13Vladimir Runin
Anna-Brita TallHiiumaa Gümnaasium11.b klass13Tõnu Soop
Artjom VenetsTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass13Aivar Metsaveer
Artur FedorovNarva Kesklinna Gümnaasium11.a klass13Vladimir Runin
Carmen KuuskTallinna Reaalkool12.a klass13Jaagup Kippar
Elis KuuseTallinna Reaalkool12.a klass13Jaagup Kippar
Emily KostinaSakala Eragümnaasium12. klass13Rita Izjumskaja
Evgenia AleksandrovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass13Natalia Tsesnokova
Frantz Gregor TompsVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass13Margo Müller
Hendrik KaurlaVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass13Margo Müller
Ilia NikolenkoNarva Kesklinna Gümnaasium11.b klass13Vladimir Runin
Jan-Eric PihtjõeTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass13Aivar Metsaveer
Karin PisaHiiumaa Gümnaasium11.a klass13Tõnu Soop
Kristjan KuldmaaTallinna Juudi Kool11. klass13Niina Botina
Marit MutliRapla Gümnaasium11. klass13Kadri Laup
Mira Eveliina RalliTallinna Juudi Kool11. klass13Niina Botina
Raul ZhelnovNarva Keeltelütseum11.c klass13Valeria Nazarova
Risto KiidliTõrva Gümnaasium11.a klass13Katrin Kalamees
Robert HekkurainenVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass13Margo Müller
Rose-Marie RiitsaluTõrva Gümnaasium11.a klass13Katrin Kalamees
Sofia PrelovaTallinna Juudi Kool11. klass13Niina Botina
Triin JürimäeHiiumaa Gümnaasium11.a klass13Tõnu Soop
Triin LüllHiiumaa Gümnaasium11.a klass13Tõnu Soop
Valentina SergeevaSillamäe Gümnaasium12. klass13Juulia Devadze
Veera PlatonovaVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass13Margo Müller
Viktoria BogatovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.c klass13Natalia Tsesnokova
Даниил КарповSillamäe Gümnaasium12. klass13Juulia Devadze
Ксения ПетроваTallinna 53. Keskkool11.b klass13Georgi Lagvilava
Саша ЧернышовNarva Kesklinna Gümnaasium11.b klass13Vladimir Runin
Aleksander SilkHiiumaa Gümnaasium11.b klass12Tõnu Soop
Aleksei PodžigunTallinna 53. Keskkool11.a klass12Jevgenia Tkatšova
Alexandra IvanovaTallinna 53. Keskkool11.a klass12Jevgenia Tkatšova
Anastasija SelevjorstovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass12Natalia Tsesnokova
Arina PiskunovaSakala Eragümnaasium11. klass12Rita Izjumskaja
Arkadi RuzitsTallinna 53. Keskkool11.b klass12Georgi Lagvilava
Armand SongiseppTartu Tamme Gümnaasium11. klass12Tuuli Tomson
Carlos JõesaarTõrva Gümnaasium11.a klass12Katrin Kalamees
Darja AzarovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass12Natalia Tsesnokova
Dmitri OsipovSillamäe Gümnaasium12. klass12Juulia Devadze
Elisabet AleksejevaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass12Natalia Tsesnokova
Helena ReimannVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass12Margo Müller
Jan Arnar PõldmaVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass12Margo Müller
Janis SalumaaHiiumaa Gümnaasium11.a klass12Tõnu Soop
Jevgeni PanovTallinna 53. Keskkool11.b klass12Georgi Lagvilava
Johannes SoonikHiiumaa Gümnaasium11.b klass12Tõnu Soop
Joosep ElangoTõrva Gümnaasium11.a klass12Katrin Kalamees
Julija TernavskihhSakala Eragümnaasium12. klass12Rita Izjumskaja
Kristina KaratskinaTallinna 53. Keskkool11.b klass12Georgi Lagvilava
Lilia MihhailovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass12Natalia Tsesnokova
Mark Morten TammeveskiHiiumaa Gümnaasium11.a klass12Tõnu Soop
Mark ZelinskiNarva Kesklinna Gümnaasium11. klass12Vladimir Runin
Markus MalmTõrva Gümnaasium11.a klass12Katrin Kalamees
Martin MustonenNarva Kesklinna Gümnaasium11.b klass12Vladimir Runin
Mihhail IvanovNarva Vanalinna Riigikool11.a klass12Jaana Kirs
Nikita ShalovTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass12Natalia Tsesnokova
Rasmus Teodor NiinTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass12Aivar Metsaveer
Siim SuleRapla Gümnaasium11. klass12Kadri Laup
Simon Fox KuuseTallinna Reaalkool11.a klass12Jaagup Kippar
Valerija JuhnikTallinna 53. Keskkool11.a klass12Jevgenia Tkatšova
Veronika LazarevaTallinna 53. Keskkool11.a klass12Jevgenia Tkatšova
Anna KalininaTallinna Juudi Kool11. klass11Niina Botina
Darja BushilaTallinna 53. Keskkool11.b klass11Georgi Lagvilava
Jefim KlimenkovNarva Vanalinna Riigikool11.a klass11Jaana Kirs
Karmen KukkVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass11Margo Müller
Krislynk KroonHiiumaa Gümnaasium11.b klass11Tõnu Soop
Raigo MõtsTõrva Gümnaasium11.a klass11Katrin Kalamees
Rasmus LuikTõrva Gümnaasium11.a klass11Katrin Kalamees
Sofia MarksonTallinna Reaalkool12.a klass11Jaagup Kippar
Sven RännelRapla Gümnaasium11. klass11Kadri Laup
Triinu-Katre KautlenbachVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass11Margo Müller
Tõnis TomsonTõrva Gümnaasium11.a klass11Katrin Kalamees
Viktoria SpirovaTallinna 53. Keskkool11.a klass11Jevgenia Tkatšova
Aleksander BeževetsTallinna 53. Keskkool11.a klass10Jevgenia Tkatšova
Alice OtsTallinna 53. Keskkool11.a klass10Jevgenia Tkatšova
Alice UrbanTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass10Natalia Tsesnokova
Arbo LepamaaHiiumaa Gümnaasium11.b klass10Tõnu Soop
Arp RiismaaRapla Gümnaasium11. klass10Kadri Laup
Daniil EnnusSakala Eragümnaasium11. klass10Rita Izjumskaja
Edvard KopjevTallinna Juudi Kool12. klass10Niina Botina
Georgi FrolovSakala Eragümnaasium11. klass10Rita Izjumskaja
Gerit KalaHiiumaa Gümnaasium11.a klass10Tõnu Soop
Gert PuuRapla Gümnaasium11. klass10Kadri Laup
Indra KutserHiiumaa Gümnaasium11.b klass10Tõnu Soop
Jekaterina VassiljevaTallinna 53. Keskkool11.a klass10Jevgenia Tkatšova
Katriin-Johanna HeinojaTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass10Aivar Metsaveer
Katrin SelinSillamäe Gümnaasium12. klass10Juulia Devadze
Kenert VahtreTõrva Gümnaasium11.a klass10Katrin Kalamees
Kirill KurkinTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass10Natalia Tsesnokovaületas ajalimiiti
Ksenia ShchetininaTallinna 53. Keskkool11.a klass10Jevgenia Tkatšova
Melissa ToomeoksTõrva Gümnaasium11.a klass10Katrin Kalamees
Nikita RatnikovTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass10Natalia Tsesnokova
Steven RuusHiiumaa Gümnaasium11.b klass10Tõnu Soop
Teele KanarbikHiiumaa Gümnaasium11.a klass10Tõnu Soop
Vitali ShvedTallinna 53. Keskkool11.b klass10Georgi Lagvilava
Anastasia ShmatkovaTallinna 53. Keskkool11.a klass9Jevgenia Tkatšova
Ander VaiknurmRapla Gümnaasium11. klass9Kadri Laup
Anna Marie VasarHiiumaa Gümnaasium11.b klass9Tõnu Soop
Anna-Liisa LillVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass9Margo Müller
Anna-Liisa MalkTallinna Juudi Kool12. klass9Niina Botina
Dmitri TeninTallinna Juudi Kool11. klass9Niina Botina
Greete PiilHiiumaa Gümnaasium11.b klass9Tõnu Soop
Keitlin SinijärvHiiumaa Gümnaasium11.a klass9Tõnu Soop
Kristina KristalRapla Gümnaasium11. klass9Kadri Laup
Liisi VeneVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass9Margo Müller
Mari-Liis LebenVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass9Margo Müller
Merit ÜksväravTõrva Gümnaasium11.a klass9Katrin Kalamees
Viktoria AntipovaTallinna Juudi Kool12. klass9Niina Botina
Алексей ГараниниNarva Kesklinna Gümnaasium11.a klass9Vladimir Runin
Влад ЧагинSillamäe Gümnaasium12. klass9Juulia Devadze
Agnes PalandiRapla Gümnaasium11. klass8Kadri Laup
Alondra SaarRapla Gümnaasium11. klass8Kadri Laup
Anette TammikRapla Gümnaasium11. klass8Kadri Laup
Anita ShibalovaTallinna Juudi Kool11. klass8Niina Botina
Diana MalininaSillamäe Gümnaasium12. klass8Juulia Devadze
Dmitri KozlovTallinna 53. Keskkool11.b klass8Georgi Lagvilava
Ennika TaavetTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass8Aivar Metsaveer
Iliana GlushkovaTallinna Juudi Kool11. klass8Niina Botina
Janno KiikVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass8Margo Müller
Kkk LllTallinna Juudi Kool12. klass8Niina Botina
Kristin MäemurdVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass8Margo Müller
Marleen KalaTõrva Gümnaasium11.a klass8Katrin Kalamees
Simon LiskmannTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass8Natalia Tsesnokova
Sofia RepinaSakala Eragümnaasium11. klass8Rita Izjumskaja
Илья БасенкоSillamäe Gümnaasium12. klass8Juulia Devadze
Karina LuhaväliVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass7Margo Müller
Kettrin KasenurmeRapla Gümnaasium11. klass7Kadri Laup
Kiira SolovjovaSillamäe Gümnaasium12. klass7Juulia Devadze
Kristin NiinemetsRapla Gümnaasium11. klass7Kadri Laup
Marija SmagarinskajaTallinna Juudi Kool11. klass7Niina Botina
Egerd EnokGustav Adolfi Gümnaasium11.c klass6Auli Reitel
Helena RingoRapla Gümnaasium11. klass6Kadri Laup
Madis ReisiVinni-Pajusti Gümnaasium12. klass6Margo Müller
Polina HutorovskajaTallinna Juudi Kool11. klass6Niina Botina
Raivo KäguTõrva Gümnaasium11.a klass6Katrin Kalamees
Roomet OtsVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass6Margo Müller
Рустам АббасовTallinna 53. Keskkool11.b klass6Georgi Lagvilava
Kirill NikiforovTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass4Natalia Tsesnokova
Richard HekkurainenVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass4Margo Müller
Emil VillRapla Gümnaasium11. klass2Kadri Laup