Kobras 2019/2020 eelvoor

Benjaminide tulemused

Kokku 2053 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 55.

NimiKoolKlassPunkteÕpetaja
Edgar SobolevskiTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass60Valentina Paygusovakutsutud lõppvooru
Ilja KapelinSakala Eragümnaasium7. klass60Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Saskia PõldmaaTallinna Reaalkool7.b klass58Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Aleksei JemeljanovNarva Keeltelütseum8.c klass56Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Arseni MalovanenkoNarva Keeltelütseum7.b klass56Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Jegor NovosjolovNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass56Vladimir Runinkutsutud lõppvooru
Jegor StsukinNarva Keeltelütseum8.d klass56Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Jekaterina SidorkinaNarva Keeltelütseum8.c klass56Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Joosep Andreas LaatsTallinna Reaalkool7.b klass56Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Leon TammelGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass56Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Madis RoosmaTartu Katoliku Hariduskeskus7.b klass56Katrin Kokkkutsutud lõppvooru
Maksim MishkanenkoNarva Keeltelütseum8.c klass56Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Nikolai SuhhovNarva Keeltelütseum8.c klass56Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Pärtel KukkTallinna Reaalkool7.b klass56Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Tristjan LutterKose Gümnaasium8. klass56Natalia Prishvitsynakutsutud lõppvooru
Tymofii SlitenkoSakala Eragümnaasium7. klass56Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Аким ЗавихоновNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass56Vladimir Runinkutsutud lõppvooru
Gleb GolubyevSakala Eragümnaasium6. klass54Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Ivan ShumarovNarva Keeltelütseum6.b klass54Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Kirill BotstarjovNarva Keeltelütseum8.d klass54Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Leon KovaljovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass54Kristina Toropovakutsutud lõppvooru
Marika ShutovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass54Vladimir Runinkutsutud lõppvooru
Pavel GlazovTallinna 53. Keskkool8.a klass54Jevgenia Tkatšovakutsutud lõppvooru
Rico PraksTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass54Kristine Laanistokutsutud lõppvooru
Sander PuntVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass54Aivar Halapuukutsutud lõppvooru
Sofija BeljakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass54Natalja Grudkinakutsutud lõppvooru
Sveta SankovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass54Vladimir Runinkutsutud lõppvooru
Aleksandr JaskovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass52Natalia Tsesnokovakutsutud lõppvooru
Alina MišarinaSakala Eragümnaasium6. klass52Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Anton DenisovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass52Natalja Grudkinakutsutud lõppvooru
Arseni ZaitsevSakala Eragümnaasium7. klass52Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Daniel KreitEhte Humanitaargümnaasium8.b klass52Dmitri Mištšenkokutsutud lõppvooru
Danik BubinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass52Natalja Grudkinakutsutud lõppvooru
Elisei MatveevEhte Humanitaargümnaasium8.a klass52Dmitri Mištšenkokutsutud lõppvooru
Jana JunitskajaNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass52Vladimir Runinkutsutud lõppvooru
Jelizaveta StsuraNarva Keeltelütseum6.b klass52Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Kaisa VaherTallinna Reaalkool7.b klass52Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Katarina JaskaTallinna Reaalkool7.a klass52Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Kert KoljadaKohila Gümnaasium8.b klass52Lili Kesakutsutud lõppvooru
Kirill TankmanSakala Eragümnaasium7. klass52Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Liisa Grete PürgTallinna Reaalkool7.b klass52Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Marleen Elise LemendikTallinna Reaalkool7.b klass52Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Masha MihhailovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass52Vladimir Runinkutsutud lõppvooru
Natali ŽogalJõhvi Vene Põhikool7.c klass52Maksim Stepanenkokutsutud lõppvooru
Oskar HeinTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass52Kristine Laanistokutsutud lõppvooru
Radamir KovalenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass52Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Ricojakob KaskGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass52Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Sebastian HaamerTallinna Reaalkool7.c klass52Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Sofia BogdanovaSakala Eragümnaasium8. klass52Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Tristan Martti MetsaluTüri Põhikool8.b klass52Laine Aluojakutsutud lõppvooru
Tuudur Jakob PadariTallinna Reaalkool7.c klass52Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Vladimir Kr52Milla Pilvväljaspool arvestust
Веста МануйкоTallinna 53. Keskkool8.b klass52Anna Surmaikutsutud lõppvooru
Jakob Matthias LindmaTallinna Reaalkool7.a klass51Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Mia Marleen RaheTallinna Reaalkool7.c klass51Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Richard VaaksGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass51Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Aleks PetraNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass50Vladimir Runin
Aleksandr DiyachenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass50Natalja Grudkina
Andre ViitameesTallinna Reaalkool7.a klass50Kailit Taliaru
Chrisette BramanisTallinna Reaalkool7.c klass50Kailit Taliaru
Egor KorobovNarva Kesklinna Gümnaasium8.d klass50Vladimir Runin
Erik MakarovNarva Keeltelütseum7.b klass50Valeria Nazarova
Evelina JermakovaSakala Eragümnaasium7. klass50Rita Izjumskaja
Grete Liis ReimandGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass50Auli Reitel
Helen HaljasorgKohila Gümnaasium8.c klass50Lili Kesa
Ingrid HintsTallinna Reaalkool7.b klass50Kailit Taliaru
Jaana KirsNarva Vanalinna RiigikoolÕpetaja50Jaana Kirsväljaspool vanuserühma
Johan LippusTallinna Reaalkool6.a klass50Kailit Taliaru
Kaija TomsonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass50Hanna Osypenko
Kalev Mattias RaussiTallinna Reaalkool7.a klass50Kailit Taliaru
Leonid HinnKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.a klass50Irina Gritsinenko
Mihhail JumankinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass50Natalja Grudkina
Oliver RahnTallinna Reaalkool6.a klass50Kailit Taliaru
Peeter PugalTallinna Reaalkool6.b klass50Kailit Taliaru
Roland LõukeTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass50Kristine Laanisto
Varvara FedossovaJõhvi Vene Põhikool7.a klass50Maksim Stepanenko
Никитка КурловичNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass50Vladimir Runin
Павел КирилловTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass50Julia Ratšinskaja
Anastasia NikiforovaSakala Eragümnaasium8. klass49Rita Izjumskaja
Alan ŽurbenkoEhte Humanitaargümnaasium8.b klass48Dmitri Mištšenko
Aleksander KirijenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass48Kristina Toropova
Aleksandr IospaSakala Eragümnaasium8. klass48Rita Izjumskaja
Aleksandr LevitskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass48Hanna Osypenko
Anita GordejevaNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass48Vladimir Runin
Annabel LoknaTallinna Reaalkool7.c klass48Kailit Taliaru
Anton BelosapkinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass48Natalja Grudkina
Artem LjahhovNarva Kesklinna Gümnaasium8.c klass48Vladimir Runin
Artur GlušakovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass48Dmitri Mištšenko
Artur KärbergSakala Eragümnaasium8. klass48Rita Izjumskaja
Artur RiismaaPelgulinna Gümnaasium8.a klass48Petri Asperk
Daniel BogovitsTallinna Juudi Kool8.a klass48Niina Botina
Daniil BertsevitsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass48Natalja Grudkina
Ekaterina LukjanenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass48Julia Ratšinskaja
Elisabet LippusTallinna Reaalkool7.a klass48Kailit Taliaru
Erik KaljoSakala Eragümnaasium6.a klass48Rita Izjumskaja
Georg KalmeTallinna Reaalkool7.a klass48Kailit Taliaru
Georg SeljankoTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass48Natalia Tsesnokova
Georgi BespalovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass48Irina Gritsinenko
Grete SaueTallinna Reaalkool7.a klass48Kailit Taliaru
Holger RannuTallinna Reaalkool7.c klass48Kailit Taliaru
Ilja MihhaljovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass48Julia Ratšinskaja
Jegor AstapovSakala Eragümnaasium8. klass48Rita Izjumskaja
Jevgeni MoskaljukTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass48Natalia Tsesnokova
Joonatan RingmäeRapla Kesklinna Kool7.a klass48Kadri Laup
Juliana FrolovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass48Vladimir Runin
Karl Egert KoemetsGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass48Auli Reitel
Karoli Maria KrauseTallinna Reaalkool7.b klass48Kailit Taliaru
Karoliina Liis RuutoTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass48Kristine Laanisto
Karoliina PuuseppGustav Adolfi Gümnaasium7.d klass48Auli Reitel
Keit Liis KõivRapla Kesklinna Kool6.a klass48Kadri Laup
Kirill SerikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass48Kristina Toropova
Maksim SkakunHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass48Aljona Lеокина
Marianna KulpinaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass48Vladimir Runin
Mark EkimovMuu asutus7.b klass48Valeria Nazarova
Marten NagelGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass48Auli Reitel
Martin MeltsasTõrva Gümnaasium7.a klass48Katrin Kalamees
Mattis JaanusGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass48Auli Reitel
Mia Mai LaisaarTallinna Reaalkool7.a klass48Kailit Taliaru
Mia-Viktoria PaisteTallinna Reaalkool7.b klass48Kailit Taliaru
Milena KovtunTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass48Hanna Osypenko
Miron GavvaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass48Hanna Osypenko
Mirtel-Madlen SiimarTallinna Reaalkool6.b klass48Kailit Taliaru
Nikita BoikoTallinna 53. Keskkool7.b klass48Anna Surmai
Rasmus Erich VarunovTallinna Reaalkool7.c klass48Kailit Taliaru
Rasmus RündvaGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass48Auli Reitel
Raul KingseppTallinna Reaalkool7.a klass48Kailit Taliaru
Siim EenmaaGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass48Auli Reitel
Slava KirtjanovTallinna Kesklinna Vene GümnaasiumTäiskasvanu48Hanna Osypenkoväljaspool vanuserühma
Toomas KaasikGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass48Auli Reitel
Triin KuuskTallinna Reaalkool7.a klass48Kailit Taliaru
Triin Teneli TammikTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass48Kristine Laanisto
Tuuli PikkmetsTallinna Reaalkool7.c klass48Kailit Taliaru
Uku KurimTallinna Reaalkool7.b klass48Kailit Taliaru
Vivian KolbergTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass48Kristine Laanisto
Vladislav ŠahhovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass48Natalia Tsesnokova
Алиса МелкумянTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass48Julia Ratšinskaja
Дарья НазароваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass48Julia Ratšinskaja
Дима ЖуковNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass48Vladimir Runin
Михаил ХухкаNarva Kesklinna Gümnaasium8.c klass48Vladimir Runin
Настя СувеHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass48Aljona Lеокина
Савва МячинTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass48Hanna Osypenko
Ульяна СизыйHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass48Aljona Lеокина
Leo HertmannTallinna Reaalkool6.a klass47Kailit Taliaru
Aleksandr RätsepNarva Keeltelütseum8.c klass46Valeria Nazarova
Anna KlimenkoTallinna 53. Keskkool7.b klass46Anna Surmai
Artjom PoršnevJõhvi Vene Põhikool6.c klass46Maksim Stepanenko
Darja ReppNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass46Vladimir Runin
Helena Katariina TõniseTallinna Reaalkool7.b klass46Kailit Taliaru
Ilja KuzmitsTallinna Juudi Kool8.a klass46Niina Botina
Karina BrinzeiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass46Kristina Toropova
Karmeli TammikPelgulinna Gümnaasium6.b klass46Petri Asperk
Lennart ParašinGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass46Auli Reitel
Marie SongeTallinna Reaalkool6.b klass46Kailit Taliaru
Marija PrigarinaNarva Kreenholmi Gümnaasium7.a klass46Tatiana Saukova
Mark KoortTallinna Reaalkool7.c klass46Kailit Taliaru
Martin StogovHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass46Aljona Lеокина
Mia KazaninaSakala Eragümnaasium7. klass46Rita Izjumskaja
Mia-Maria PuusaagTallinna Reaalkool6.a klass46Kailit Taliaru
Miron KanunnikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass46Natalja Grudkina
Nika NazarovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass46Kristina Toropova
Sander MetsaTallinna Reaalkool7.c klass46Kailit Taliaru
Siim KaasikGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass46Auli Reitel
Sofia BlantTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass46Natalja Grudkina
Sten-Tristan RomeikisGustav Adolfi Gümnaasium7.d klass46Auli Reitel
Veronika MironovaSakala Eragümnaasium6. klass46Rita Izjumskaja
Yulia TatarkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass46Natalja Grudkina
Альберт УдеNarva Keeltelütseum6.b klass46Valeria Nazarova
Екатерина ВайноNarva Keeltelütseum6.b klass46Valeria Nazarova
Ксения СоколоваHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass46Aljona Lеокина
Настя ПолинаHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass46Aljona Lеокина
Kaarel LeppimanGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass45Auli Reitel
Kristjan ArukaevuTallinna Reaalkool6.b klass45Kailit Taliaru
Aleksander JarvTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass44Hanna Osypenko
Aleksander RogovskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass44Hanna Osypenko
Aleksandra JevstafjevaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass44Vladimir Runin
Anastassia OtsabrikTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass44Natalja Grudkina
Anita BerezovskajaTallinna 53. Keskkool7.b klass44Anna Surmai
Anna LobanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass44Natalja Grudkina
Anna ZholudovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass44Vladimir Runin
Annabel AllasVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass44Aivar Halapuu
Anneli KolomainenSakala Eragümnaasium6.a klass44Rita Izjumskaja
Anri SokolovJõhvi Vene Põhikool8.a klass44Maksim Stepanenko
Arko KTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass44Riina Leppmaa
Artur MandrikovSakala Eragümnaasium8. klass44Rita Izjumskaja
Artur ZavjalovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass44Aljona Lеокина
Assol RostovtsevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass44Natalja Grudkina
Danila JefremovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass44Dmitri Mištšenko
Darja BuhharmetovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass44Natalja Grudkina
Dima NazarovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass44Natalja Grudkina
Dina SafiulinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass44Hanna Osypenko
Dmitry GrafovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass44Aljona Lеокина
Egor SurinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass44Hanna Osypenko
Erland EkrjasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass44Hanna Osypenko
Eva SmoliSakala Eragümnaasium8. klass44Rita Izjumskaja
Evgeni TrunovTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass44Valentina Paygusova
Frederik KaasikGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass44Auli Reitel
Gleb PiskunTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass44Natalja Grudkina
Gleb ŠevtsovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass44Dmitri Mištšenko
Gustav LampGustav Adolfi Gümnaasium5.b klass44Ingrid Maadvere
Helina SaegaTsirguliina Kool8. klass44Jana Vainonen
Henrik Oskar VohnjePelgulinna Gümnaasium8.a klass44Petri Asperk
Hermann KäbiTallinna Reaalkool7.c klass44Kailit Taliaru
Igor TuhkanenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass44Julia Ratšinskaja
Ilja LedenjovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass44Kristina Toropova
Ivan ShirokovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass44Hanna Osypenko
Jaanika Rumjanovskaja@tkvg.EeTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass44Natalja Grudkina
Jan-Erik VipreTallinna Saksa Gümnaasium7.b klass44Riina Leppmaa
Janika LutsarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass44Hanna Osypenko
Jekaterina GrigorjevaTallinna 53. Keskkool7.b klass44Anna Surmai
Julia FominaKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.b klass44Irina Gritsinenko
Juri ArtamonenkovTallinna Juudi Kool5. klass44Niina Botina
Jörgen EstamGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass44Auli Reitel
Karl Hendrik NõmperTallinna Reaalkool7.b klass44Kailit Taliaru
Karl ReheVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass44Aivar Halapuu
Ken-Caspar TomsonTallinna Saksa Gümnaasium7.b klass44Riina Leppmaa
Kertu NärepPelgulinna Gümnaasium6.b klass44Petri Asperk
Kirke Helena ToomingasTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass44Riina Leppmaa
Lavr ReinbergSakala Eragümnaasium7. klass44Rita Izjumskaja
Lennart TammTallinna Reaalkool7.b klass44Kailit Taliaru
Marem UzhakhovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass44Hanna Osypenko
Marija VoevodaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass44Vladimir Runin
Mariyam ZhakenovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass44Hanna Osypenko
Mark JakushevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass44Hanna Osypenko
Mihhail DemidovTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass44Valentina Paygusova
Milana GarmasovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass44Vladimir Runin
Nikolai KharkhanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass44Kristina Toropova
Ott ArakKadrina Keskkool6.a klass44Mari Onton
Peeter KivistuTallinna Reaalkool6.a klass44Kailit Taliaru
Polina IvanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass44Natalja Grudkina
Pärtel TonkaGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass44Auli Reitel
Pärviz MirijevTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass44Aivi Osman
Remo PihelTallinna Reaalkool7.b klass44Kailit Taliaru
Riina AksjonovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass44Irina Gritsinenko
Roland LuhtTallinna Reaalkool7.c klass44Kailit Taliaru
Roman StrekalovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass44Hanna Osypenko
Samira MamedguseinovaJõhvi Vene Põhikool7.a klass44Maksim Stepanenko
Sander NurmKohila Gümnaasium8.b klass44Lili Kesa
Sofia IvanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass44Hanna Osypenko
Sofia ShubinaSakala Eragümnaasium6.a klass44Rita Izjumskaja
Sofia SiddiqueTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass44Natalja Grudkina
Sofja TomingasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass44Hanna Osypenko
Timofei MarkinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass44Natalja Grudkina
Tom Tristam RomeikisGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass44Ingrid Maadvere
Tristan Aik SildTallinna Reaalkool7.a klass44Kailit Taliaru
Valeria VeselovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass44Natalia Tsesnokova
Veniamin BogatovKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.b klass44Irina Gritsinenko
Vera MurnikovaSakala Eragümnaasium7. klass44Rita Izjumskaja
Veronica EllermäeEmmaste Põhikool5. klass44Aet Sõmer
Victoria Isabel KoovitGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass44Auli Reitel
Yana KuznetsovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass44Natalja Grudkina
Алиса ЖиброваHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass44Aljona Lеокина
Анастасия СаламатоваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass44Natalja Grudkina
Валентин ЗапорожцевTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass44Hanna Osypenko
Дарья ТитоваNarva Keeltelütseum7.a klass44Valeria Nazarova
Кристина КуликTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass44Julia Ratšinskaja
Susanne RuumetTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass43Kristine Laanisto
Aleksandr ŽukovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass42Natalia Tsesnokova
Aleksandra GalkinaSakala Eragümnaasium6.a klass42Rita Izjumskaja
Aleksandra NeventTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass42Hanna Osypenko
Alyssa BudnikSakala Eragümnaasium6.a klass42Rita Izjumskaja
Andrei MihhailovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass42Dmitri Mištšenko
Anita VahtraTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass42Riina Leppmaa
Artjom MihhailovJõhvi Vene Põhikool6.c klass42Maksim Stepanenko
Aveliin PostEmmaste Põhikool8. klass42Aet Sõmer
Camellia LemarinjeTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass42Julia Ratšinskaja
Daniel BogovitsTallinna Juudi Kool8.a klass42Niina Botina
Diana GontšarevitšEhte Humanitaargümnaasium8.c klass42Dmitri Mištšenko
Elizaveta KuropatkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass42Kristina Toropova
Eric VassiljevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass42Natalja Grudkina
Ernest TurakulovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass42Natalja Grudkina
Harriet HabichtTallinna Reaalkool7.a klass42Kailit Taliaru
Henri Georg ValentinTallinna Reaalkool7.a klass42Kailit Taliaru
Herman TammTallinna Reaalkool7.a klass42Kailit Taliaru
Jana ProhhorenkoNarva Kreenholmi Gümnaasium7.a klass42Tatiana Saukova
Janita KasparavitsusTallinna 53. Keskkool8.a klass42Jevgenia Tkatšova
Jasper TammesTallinna Reaalkool6.a klass42Kailit Taliaru
Jefim MalinovskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass42Julia Ratšinskaja
Karl-Thomas NõlvakTallinna Reaalkool6.a klass42Kailit Taliaru
Kenneth KuuskVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass42Margo Müller
Kirke Viktoria PlaadoVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass42Aivar Halapuu
Kiur HaidakTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass42Riina Leppmaa
Kristian HalquistTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass42Kristina Toropova
Ksenija PukkNarva Kesklinna Gümnaasium7.c klass42Vladimir Runin
Leonid GorbunovNarva Vanalinna Riigikool8.b klass42Jaana Kirs
Lera MalikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass42Natalja Grudkina
Liisi RumpKohila Gümnaasium8.d klass42Lili Kesa
Maria ArhangelskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass42Hanna Osypenko
Marta BanderTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass42Natalja Grudkina
Matvei UzikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass42Natalja Grudkina
Milana DudinaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass42Valentina Paygusova
Mirjam ÄkkeKohila Gümnaasium8.a klass42Lili Kesa
Nastya ZhuravljovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass42Natalja Grudkina
Nicole VodolazskiTallinna Juudi Kool8.a klass42Niina Botina
Nikita PonomarenkoHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass42Aljona Lеокина
Nikita ŽerebtsovJõhvi Vene Põhikool7.c klass42Maksim Stepanenko
Oliver ParikTallinna Reaalkool6.b klass42Kailit Taliaru
Pille-Riin KõrvitsTallinna Reaalkool7.a klass42Kailit Taliaru
Polina ManilkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass42Natalja Grudkina
Rasmus RuntalTallinna Reaalkool7.b klass42Kailit Taliaru
Robin Mathias EralaTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass42Riina Leppmaa
Sander RünklaTallinna Reaalkool6.a klass42Kailit Taliaru
Siur WilladsenGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass42Auli Reitel
Sofia BolšakovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass42Dmitri Mištšenko
Tanya ChukhonkinaNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass42Vladimir Runin
Timofei UzikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass42Natalja Grudkina
Timur StsurikovTallinna 53. Keskkool7.k klass42Anna Surmai
Triinu-Liis UrgardKohila Gümnaasium8.a klass42Lili Kesa
Triinu-Liisu TaalRapla Kesklinna Kool7.b klass42Kadri Laup
Vadim KleimjonovTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass42Valentina Paygusova
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja42Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Varvara PaninaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass42Hanna Osypenko
Vsevolod AljošinSakala Eragümnaasium8. klass42Rita Izjumskaja
Андрей РохиNarva Kesklinna Gümnaasium8.d klass42Vladimir Runin
Владислав ШуваловTallinna 53. Keskkool7.a klass42Anna Surmai
Дана ЮрисалуTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass42Kristina Toropova
Диана КоданикTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass42Natalja Grudkina
Эльвира ПротасоваNarva Kesklinna Gümnaasium7.c klass42Vladimir Runin
Anette SaleiTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass41Kristine Laanisto
Artur TsahknaTallinna Reaalkool6.a klass41Kailit Taliaru
Iris JärvTallinna Reaalkool6.a klass41Kailit Taliaru
Karl Sören TammTallinna Reaalkool6.a klass41Kailit Taliaru
Карина БурлаченкоTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass41Kristina Toropova
Aaron-Hans RemiGustav Adolfi Gümnaasium5.c klass40Ingrid Maadvere
Aleksander SantashevTallinna Juudi Kool6.a klass40Niina Botina
Aleksandr LeetsTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass40Deniss Põlkin
Aleksandra BizjajevaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass40Dmitri Mištšenko
Alisa MironovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass40Natalja Grudkina
Alisia MozolevskjajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass40Natalja Grudkina
Anastasia HasjanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass40Hanna Osypenko
Anastasia OlekhnevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass40Kristina Toropova
Anastasia PlõševskajaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass40Dmitri Mištšenko
Anastasia VeprikovaTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass40Deniss Põlkin
Anastassia GünterEhte Humanitaargümnaasium8.c klass40Dmitri Mištšenko
Andrei PivovarovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass40Irina Gritsinenko
Andrei PovodovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass40Kristina Toropova
Anja GordejevaTallinna 53. Keskkool8.a klass40Jevgenia Tkatšova
Anna PredenTallinna Reaalkool6.a klass40Kailit Taliaru
Annaliis ViikmaaPelgulinna Gümnaasium8.a klass40Petri Asperk
Artjom RomanovTallinna 53. Keskkool8.c klass40Anna Surmai
Artur RatasseppTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass40Aivi Osman
Darja GalaburdaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass40Natalja Grudkina
Darja LebedevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass40Natalja Grudkina
Denis265 ParfjonovTallinna 53. Keskkool7.k klass40Anna Surmai
Ellen FeldmanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass40Natalja Grudkina
Emma PriisaarTallinna Reaalkool7.a klass40Kailit Taliaru
Fjodor JekimovTallinna Kesklinna Vene GümnaasiumTäiskasvanu40Hanna Osypenkoväljaspool vanuserühma
Franz Frederick OjaTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass40Riina Leppmaa
Gajane ArutyunyanTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass40Deniss Põlkin
Georg KäkenenSakala Eragümnaasium8. klass40Rita Izjumskaja
Georg TavberidzeKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.a klass40Irina Gritsinenko
Georgi ArefjevTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass40Valentina Paygusova
Gregor NaruskVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass40Aivar Halapuu
Gregor VainTallinna Reaalkool6.b klass40Kailit Taliaru
Hanna EinamaTallinna Reaalkool7.c klass40Kailit Taliaru
Hans Oliver VuksTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass40Kristine Laanisto
Helerin VaikGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass40Auli Reitel
Hendrik TammsaarTallinna Reaalkool6.b klass40Kailit Taliaru
Henri RaaperTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass40Kristine Laanisto
Hugo GünninenEhte Humanitaargümnaasium8.a klass40Dmitri Mištšenko
Hugo LattTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass40Kristine Laanisto
Ignat UdodikTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass40Deniss Põlkin
Ingrid PociusSakala Eragümnaasium7. klass40Rita Izjumskaja
Ivan DukatsNarva Keeltelütseum6.b klass40Valeria Nazarova
Jaagup RanneTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass40Kristine Laanisto
Jaroslava SaltykovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass40Natalja Grudkina
Jeva KorosteljovaSakala Eragümnaasium8. klass40Rita Izjumskaja
Kadir KladePelgulinna Gümnaasium6.c klass40Petri Asperk
Kaisa TimpsonTõrva Gümnaasium7.a klass40Katrin Kalamees
Karina FatehovaTallinna 53. Keskkool8.e klass40Jevgenia Tkatšova
Kaspar AnnusTallinna Reaalkool7.c klass40Kailit Taliaru
Kaspar KynkKohila Gümnaasium8.d klass40Lili Kesa
Kaspar NurmetTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass40Aivi Osman
Kaspar RaidmaTallinna Reaalkool6.b klass40Kailit Taliaru
Katerina ManuilovaGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass40Auli Reitel
Keir Mattias TomperkVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass40Margo Müller
Kevin ReinbergTõrva Gümnaasium7.a klass40Katrin Kalamees
Kiik AndresNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass40Valeria Nazarova
Kirill DjatkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass40Natalja Grudkina
Ksenia DatovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass40Kristina Toropova
Ksenija PavlenkoTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass40Valentina Paygusova
Liisi KõrvitsTallinna Reaalkool6.b klass40Kailit Taliaru
Maksim IvanovNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass40Vladimir Runin
Maksim SegenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass40Hanna Osypenko
Maksim ZemtšihhinEhte Humanitaargümnaasium8.b klass40Dmitri Mištšenko
Maksimilian SkvortsovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass40Natalja Grudkina
Maria LevinNarva Keeltelütseum6.b klass40Valeria Nazarova
Marija TsahhutinaNarva Keeltelütseum6.a klass40Valeria Nazarova
Martin ReimannTallinna Reaalkool7.b klass40Kailit Taliaru
Martin ThapaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass40Natalja Grudkina
Matvei KozyrevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass40Hanna Osypenko
Merili PlaamusTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass40Riina Leppmaa
Mikk JõesaarTallinna Reaalkool7.a klass40Kailit Taliaru
Mikk VakepeaPelgulinna Gümnaasium6.b klass40Petri Asperk
Milissa SerõševaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass40Hanna Osypenko
Nalini Višakha TrilljärvEhte Humanitaargümnaasium8.b klass40Dmitri Mištšenko
Nastja FilatovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass40Hanna Osypenko
Nastja RomanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass40Natalja Grudkina
Nika SavinaTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass40Valentina Paygusova
Nikita GolubevSakala Eragümnaasium6.a klass40Rita Izjumskaja
Nikita KazakovJõhvi Vene Põhikool7.c klass40Maksim Stepanenko
Nikita KravtsovTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass40Deniss Põlkin
Nora MillerTallinna Reaalkool6.b klass40Kailit Taliaru
Piljukov Ilja-MaksimilianSakala Eragümnaasium8. klass40Rita Izjumskaja
Polina BaburkinaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass40Aljona Lеокина
Polina BogensJõhvi Vene Põhikool7.a klass40Maksim Stepanenko
Polina KurotškinaNarva Vanalinna Riigikool7.a klass40Jaana Kirs
Polina SmirnovaKarjamaa Põhikool7.a klass40Svetlana Dorofejeva
Rahel RatasseppTallinna Reaalkool6.b klass40Kailit Taliaru
Renat VoronovitšEhte Humanitaargümnaasium8.a klass40Dmitri Mištšenko
Richard RündvaGustav Adolfi Gümnaasium7.d klass40Auli Reitel
Robert Gregor LaudPelgulinna Gümnaasium8.a klass40Petri Asperk
Rutt AaremäePelgulinna Gümnaasium8.a klass40Petri Asperk
Sander MustTallinna Reaalkool7.b klass40Kailit Taliaru
Sander TaltsGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass40Ingrid Maadvere
Sandra JõepereTallinna Reaalkool7.c klass40Kailit Taliaru
Sasha KapustinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass40Natalja Grudkina
Sofia CernavskaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass40Natalja Grudkina
Sofia PashchukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass40Natalja Grudkina
Sofia SamarinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass40Hanna Osypenko
Sofia VassiljevaNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass40Vladimir Runin
Sofja KrivorukovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.a klass40Irina Gritsinenko
Stas SuhhorukovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass40Natalja Grudkina
Stivert ParveiTallinna Laagna Lasteaed-Põhikool8. klass40Imre Vijard
Tiiu VeskimetsTallinna Reaalkool6.a klass40Kailit Taliaru
Timofei GorbunovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass40Irina Gritsinenko
Timofei VelikanovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass40Aljona Lеокина
Trevor KarroTallinna Reaalkool7.a klass40Kailit Taliaru
Valeria SohhinaTallinna 53. Keskkool8.a klass40Jevgenia Tkatšova
Valerija BotsinaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass40Vladimir Runin
Vasilina LazarevaVali siit kool või muu asutus6.c klass40Valeria Nazarova
Verner EllermäeEmmaste Põhikool7. klass40Aet Sõmer
Veronika MozbergTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass40Natalja Grudkina
Vika KuharevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass40Natalja Grudkina
Viktor FainsteinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass40Natalja Grudkina
Vjatšeslav GorbunovJõhvi Vene Põhikool7.c klass40Maksim Stepanenko
Vladislav ZainullinNarva Keeltelütseum8.d klass40Valeria Nazarova
Vladlena KotenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.b klass40Irina Gritsinenko
Даниэль СлавошевскийTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass40Hanna Osypenko
Денис ГодыревHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass40Aljona Lеокина
Илья БичучTallinna 53. Keskkool7.a klass40Anna Surmai
Ксения СемёноваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass40Kristina Toropova
Никита СмирновTallinna 53. Keskkool7.a klass40Anna Surmai
Семён ЖидзикTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass40Hanna Osypenko
Стеша ОбмёткоNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass40Vladimir Runin
Яна МаякHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass40Aljona Lеокина
Aleksandr ZverevNarva Keeltelütseum6.b klass39Valeria Nazarova
Jekaterina VarfolomejevaJõhvi Vene Põhikool8.c klass39Maksim Stepanenko
Laura KlimenkoTallinna 53. Keskkool8.a klass39Jevgenia Tkatšova
Salme SillamaaTallinna Reaalkool7.c klass39Kailit Taliaru
Agnes KaseEhte Humanitaargümnaasium8.b klass38Dmitri Mištšenko
Agnes LaugametsRapla Kesklinna Kool6.b klass38Kadri Laup
Aleksander AfanasjevGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass38Auli Reitel
Aleksandr MarkinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass38Natalja Grudkina
Aleksandr ŠurupovNarva Keeltelütseum6.b klass38Valeria Nazarova
Aleksandra StovbinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass38Kristina Toropova
Aljona DavõdovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass38Deniss Põlkin
Amira TomuskEhte Humanitaargümnaasium8.a klass38Dmitri Mištšenko
Andrei BoikoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass38Natalja Grudkina
Anne-Marie AlaloogaTallinna Saksa Gümnaasium7.c klass38Riina Leppmaa
Annela KorgeTsirguliina Kool8. klass38Jana Vainonen
Artem CheremisinovNarva Vanalinna Riigikool6.b klass38Jaana Kirs
Artjom IvanovKarjamaa Põhikool7.a klass38Svetlana Dorofejeva
Artur PobjarzinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass38Kristina Toropova
Artur SeverikovTallinna Juudi Kool6.a klass38Niina Botina
Artur ViktorovsTapa Vene Põhikool7. klass38Jelena Jakovleva
Artur-Mihk PetersonEmmaste Põhikool7. klass38Aet Sõmer
Daniil HakkinenHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass38Niina Botina
Deivid DorchKohila Gümnaasium8.a klass38Lili Kesa
Dmitri KruglovNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass38Vladimir Runin
Ekaterina KoreshkovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass38Vladimir Runin
Ekaterina PanfilovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass38Kristina Toropova
Elen-Angela BitsanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass38Natalja Grudkina
Eliise LeierRapla Kesklinna Kool7.a klass38Kadri Laup
Elina VagerTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass38Natalja Grudkina
Emil Henri RoosteTallinna Reaalkool7.a klass38Kailit Taliaru
Eva Laura MeidlaTallinna Reaalkool6.b klass38Kailit Taliaru
Georgii TaranenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass38Natalja Grudkina
Germans ZabelinsHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass38Aljona Lеокина
Gleb RõzovJõhvi Vene Põhikool8.c klass38Maksim Stepanenko
Greta BusõginaHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass38Niina Botina
Grete KaristeTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass38Kristine Laanisto
Ivan KravetsEhte Humanitaargümnaasium8.a klass38Dmitri Mištšenko
Jaanika LarionovaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass38Dmitri Mištšenko
Jegor GamajunovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass38Dmitri Mištšenko
Jekaterina LeontjevaTallinna 53. Keskkool7.b klass38Anna Surmai
Johanna SimmTallinna Reaalkool6.a klass38Kailit Taliaru
Kamilla MussajevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass38Natalja Grudkina
Karina ZurzevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass38Kristina Toropova
Kaspar KoitRapla Kesklinna Kool7.a klass38Kadri Laup
Kertu Olivia TõntsonTallinna Reaalkool7.c klass38Kailit Taliaru
Kira PetšinkinaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass38Dmitri Mištšenko
Konstantin PavlovJõhvi Vene Põhikool8.c klass38Maksim Stepanenko
Kristo KaalKohila Gümnaasium8.b klass38Lili Kesa
Lenna ViiraTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass38Riina Leppmaa
Leon GalojanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass38Natalja Grudkina
Lorete MüürseppGustav Adolfi Gümnaasium7.d klass38Auli Reitel
Luka PuumetsTallinna Reaalkool7.b klass38Kailit Taliaru
Maik AusRapla Kesklinna Kool6.b klass38Kadri Laup
Marat NeskazhuTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass38Julia Ratšinskaja
Marcus MartsonTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass38Aivi Osman
Maria BurovenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass38Kristina Toropova
Mariana TsabanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass38Hanna Osypenko
Marianna BogovskajaNarva Keeltelütseum6.b klass38Valeria Nazarova
Marie Elisabeth KleinotPelgulinna Gümnaasium8.a klass38Petri Asperk
Marina LokhmachevaKarjamaa Põhikool7.a klass38Svetlana Dorofejeva
Markus PeäskeRapla Kesklinna Kool6.b klass38Kadri Laup
Marleen MiljandKohila Gümnaasium8.c klass38Lili Kesa
Marten MännaGustav Adolfi Gümnaasium7.d klass38Auli Reitel
Martha ToomKohila Gümnaasium8.d klass38Lili Kesa
Mattias ReinaasKohila Gümnaasium8.b klass38Lili Kesa
Matvei Aaron OboloninTallinna Juudi Kool6.a klass38Niina Botina
Mia Loviise EhrsteinTallinna Reaalkool7.b klass38Kailit Taliaru
Mia Rianna AumesteKohila Gümnaasium8.c klass38Lili Kesa
Milana IlchenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass38Kristina Toropova
Nora Nagy-BozorTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass38Julia Ratšinskaja
Polina KazatšokSakala Eragümnaasium7. klass38Rita Izjumskaja
Ramon AbelTallinna Reaalkool7.b klass38Kailit Taliaru
Rasmus PauTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass38Kristine Laanisto
Reiko TaalkisTallinna Reaalkool7.b klass38Kailit Taliaru
Richard SapunjanTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass38Riina Leppmaa
Robert RodinNarva Keeltelütseum6.c klass38Valeria Nazarova
Sandra VaštšilkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass38Irina Gritsinenko
Sofiia PrishchenkoHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass38Aljona Lеокина
Sofija KrutikovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass38Vladimir Runin
Sofja BreusTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass38Natalja Grudkina
Stefanie SchneiderGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass38Ingrid Maadvere
Säde KupitsTallinna Reaalkool6.a klass38Kailit Taliaru
Zoya ArbuzovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass38Hanna Osypenko
Viktor RadajevTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass38Deniss Põlkin
Егор ФедоренкоHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass38Aljona Lеокина
Сергей БюргерTallinna 53. Keskkool7.a klass38Anna Surmai
София ЕлисееваNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass38Vladimir Runin
Фёдор ЧумаковNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass38Vladimir Runin
Mattias EislerTallinna Reaalkool6.a klass37Kailit Taliaru
Merilin SoovikTallinna Reaalkool7.a klass37Kailit Taliaru
Oliver IidaGustav Adolfi Gümnaasium7.d klass37Auli Reitel
Sandra TolliTallinna Reaalkool6.b klass37Kailit Taliaru
Ahti VaraEmmaste Põhikool6. klass36Aet Sõmer
Aksel ZupsmannTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass36Kristine Laanisto
Aleksandr DorofejevJõhvi Vene Põhikool7.a klass36Maksim Stepanenko
Aleksandr JurjevTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass36Natalia Tsesnokova
Alisa StroganovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass36Natalja Grudkina
Aliya BunyadzadaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass36Hanna Osypenko
Allan SuursaarTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass36Aivar Metsaveer
Anastasia SalminenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass36Natalja Grudkina
Anna ProkusenkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass36Kristina Toropova
Anne Mai UgamEmmaste Põhikool8. klass36Aet Sõmer
Anton BoikovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass36Natalia Tsesnokova
Anton VorobjovNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass36Vladimir Runin
Artur GolubevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass36Hanna Osypenko
Carmela MittTallinna Reaalkool7.c klass36Kailit Taliaru
Daniel JavorskiTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass36Natalia Tsesnokova
Daniil PobedinskiyTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass36Natalia Tsesnokova
Daniil RozdestvenskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass36Natalja Grudkina
Danila LugovoiTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass36Natalia Tsesnokova
Darja LakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass36Natalja Grudkina
Darja StepanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass36Natalja Grudkina
David VasjuraTallinna 53. Keskkool7.b klass36Anna Surmai
Deniss BulõtševNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass36Vladimir Runin
Dmitri KurõšinTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass36Kristine Laanisto
Dmitri TsasovskihTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass36Kristina Toropova
Edvin ErikVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass36Aivar Halapuu
Eka SuhTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass36Hanna Osypenko
Eleonore DabrjanskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass36Natalja Grudkina
Emil KorotinSakala Eragümnaasium6. klass36Rita Izjumskaja
Etel MarcovitcTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass36Julia Ratšinskaja
Eva SeglovTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass36Kaja Pello
Eva-Maria KusnarenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass36Hanna Osypenko
Evelin JunanenTallinna Juudi Kool8.b klass36Niina Botina
Francesca TrakslerSakala Eragümnaasium8. klass36Rita Izjumskaja
Gleb JužukKarjamaa Põhikool7.a klass36Svetlana Dorofejeva
Gleb SuvorovNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass36Vladimir Runin
Gregor KarlsonTallinna Reaalkool6.a klass36Kailit Taliaru
Grete-Liis TammaruTallinna Reaalkool6.b klass36Kailit Taliaru
Gustav TamkiviTallinna Reaalkool7.c klass36Kailit Taliaru
Hanna Helena DorbekPelgulinna Gümnaasium8.a klass36Petri Asperk
Harald PartsTallinna Reaalkool6.b klass36Kailit Taliaru
Helga RozenkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass36Hanna Osypenko
Hendri AlliksooEmmaste Põhikool7. klass36Aet Sõmer
Hendrik JõessarPelgulinna Gümnaasium8.a klass36Petri Asperk
Ilja BorodinJõhvi Vene Põhikool8.c klass36Maksim Stepanenko
Irina FishchukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass36Natalja Grudkina
Irina OrehhovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass36Valentina Paygusova
Izabella SuhkovskayaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass36Kaja Pello
Jakaterina KarabelnikovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass36Deniss Põlkin
Jakob AusTallinna Reaalkool6.b klass36Kailit Taliaru
Janis NovikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass36Natalja Grudkina
Jelizaveta NikolajevaTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass36Valentina Paygusova
Johann AdermannTallinna Reaalkool7.a klass36Kailit Taliaru
Joonas LepistoTallinna Reaalkool6.a klass36Kailit Taliaru
Julia SomovaSakala Eragümnaasium8. klass36Rita Izjumskaja
Juri KittTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass36Deniss Põlkin
Kadri-Liis AlberTallinna Reaalkool7.b klass36Kailit Taliaru
Karina ReakainenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass36Natalja Grudkina
Karina SimanovitšTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass36Natalia Tsesnokova
Katriina MetstakTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass36Kristine Laanisto
Kert VahtreRapla Kesklinna Kool6.a klass36Kadri Laup
Kertu MillerVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass36Margo Müller
Kevin UukkiviPelgulinna Gümnaasium6.d klass36Dagne Press
Kirill BodrovNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass36Vladimir Runin
Kirill HokkanenKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass36Irina Gritsinenko
Laura KoitRapla Kesklinna Kool6.b klass36Kadri Laup
Laura SchotterKohila Gümnaasium8.a klass36Lili Kesa
Liisi-Angelika KerstenPelgulinna Gümnaasium8.a klass36Petri Asperk
Lix PaasRapla Kesklinna Kool6.a klass36Kadri Laup
Lorelii EstaalRapla Kesklinna Kool6.a klass36Kadri Laup
Lukas CoolidgeGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass36Ingrid Maadvere
Maksim KushnirTallinna 53. Keskkool7.b klass36Anna Surmai
Maksim TokmanstevNarva Keeltelütseum6.b klass36Valeria Nazarova
Marcuxa GrishinTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass36Kaja Pello
Marek LukkTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass36Valentina Paygusova
Marie AamiseppGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass36Auli Reitel
Marina SegenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass36Hanna Osypenko
Mark SapiroTallinna 53. Keskkool7.b klass36Anna Surmai
Mei Margaret TatterTallinna Reaalkool6.a klass36Kailit Taliaru
Melania BreganovaTallinna Juudi Kool8.b klass36Niina Botina
Meriin MütsRapla Kesklinna Kool7.b klass36Kadri Laup
Merit MerilooTsirguliina Kool8. klass36Jana Vainonen
Mihail LutsivTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass36Natalja Grudkina
Mihhail KassimovTallinna 53. Keskkool7.b klass36Anna Surmai
Mihkel SeppTallinna Reaalkool6.a klass36Kailit Taliaru
Milana KuranTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass36Natalja Grudkina
Milana LomtevaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass36Irina Gritsinenko
Milena KabatšenkovaTallinna 53. Keskkool8.a klass36Jevgenia Tkatšova
Milena RomanenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass36Hanna Osypenko
Monika VolkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass36Natalja Grudkina
Nastja ZelenovaNarva Keeltelütseum6.b klass36Valeria Nazarova
Nastja ZhelnovaNarva Keeltelütseum6.a klass36Valeria Nazarova
Natali VallnerTallinna Reaalkool6.b klass36Kailit Taliaru
Natalia LugovajaKohila Gümnaasium8.d klass36Lili Kesa
Nikita RumjantsevHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass36Aljona Lеокина
Nikol PopovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass36Vladimir Runin
Nora Luisa ValdnaTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass36Riina Leppmaa
Ott Kõu TimmuskTallinna Reaalkool6.a klass36Kailit Taliaru
Pavel BabutaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass36Natalja Grudkina
Priscilla EreltTallinna Reaalkool7.c klass36Kailit Taliaru
Rain Alar LaurimaaTallinna Reaalkool7.a klass36Kailit Taliaru
Rain NidasTõrva Gümnaasium7.a klass36Katrin Kalamees
Raphael Van Den BoschJõhvi Vene Põhikool7.c klass36Maksim Stepanenko
Rasmus BleiKohila Gümnaasium8.b klass36Lili Kesa
Rasmus RosenbergTõrva Gümnaasium8.b klass36Katrin Kalamees
Robin TudebergTallinna Reaalkool6.a klass36Kailit Taliaru
Robin TärnoRapla Kesklinna Kool6.a klass36Kadri Laup
Roman VaitovichHaabersti Vene Gümnaasium5.b klass36Niina Botina
Ruslan AulovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass36Irina Gritsinenko
Sandra KoovitTallinna Reaalkool6.a klass36Kailit Taliaru
Sofia PolikarpovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass36Natalja Grudkina
Sofia SamkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass36Natalja Grudkina
Sofia ŽovtajaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass36Natalia Tsesnokova
Sofija BuzetskajaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass36Dmitri Mištšenko
Zahhar KapajevNarva Keeltelütseum6.c klass36Valeria Nazarova
Taavi TomannTallinna Reaalkool7.c klass36Kailit Taliaru
Toomas KaarTallinna Reaalkool7.b klass36Kailit Taliaru
Vahtang ShubitidzeTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass36Hanna Osypenko
Varvara IvanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass36Natalja Grudkina
Veronika KiiskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass36Natalja Grudkina
Vika IvanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass36Hanna Osypenko
Viktoria EsterTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass36Natalja Grudkina
Vjatseslav ZahharovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass36Natalja Grudkina
Vladislav GussevNarva Kreenholmi Gümnaasium8.a klass36Tatiana Saukova
Vladislav SidorenkoSakala Eragümnaasium6.a klass36Rita Izjumskaja
Арчи ШиряевTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass36Natalja Grudkina
Виолетта РыбинаNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass36Vladimir Runin
Даниил БашкировNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass36Vladimir Runin
Егор ЗеньковичHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass36Aljona Lеокина
Екатерина МысляеваTallinna 53. Keskkool7.a klass36Anna Surmai
Есения СтароконьTallinna 53. Keskkool7.a klass36Anna Surmai
Ксения ЯковлеваNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass36Vladimir Runin
Мария РудичTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass36Natalja Grudkina
Мирон МячинNarva Keeltelütseum6.c klass36Valeria Nazarova
Никита КарповскийTallinna 53. Keskkool7.k klass36Anna Surmai
Ричард СеровTallinna Juudi Kool7.b klass36Niina Botina
Darja BakinaNarva Keeltelütseum6.b klass35Valeria Nazarova
Hannah MändTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass35Kristine Laanisto
Robin JuulGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass35Auli Reitel
Aistis ZabarauskasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass34Natalja Grudkina
Akim RozenbergTallinna Juudi Kool5. klass34Niina Botina
Aleks-Nikolas KolomietsTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass34Deniss Põlkin
Aleksandr SavitskiJõhvi Vene Põhikool8.c klass34Maksim Stepanenko
Aleksandra MõtusTallinna Reaalkool6.a klass34Kailit Taliaru
Aleksandra SokolovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass34Deniss Põlkin
Alisa BagdanovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass34Vladimir Runin
Alisa VassilevskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass34Kristina Toropova
Anastasia AndreevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass34Julia Ratšinskaja
Anita AnanjevaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass34Valentina Paygusova
Anna DubovajaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass34Kaja Pello
Annemari GrünbergRapla Kesklinna Kool6.b klass34Kadri Laup
Anton ProkhorovTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass34Deniss Põlkin
Arina TolkatsovaTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass34Deniss Põlkin
Artur IngarPelgulinna Gümnaasium8.a klass34Petri Asperk
Carolin AlaEmmaste Põhikool5. klass34Aet Sõmer
Chrsitian BudilovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass34Julia Ratšinskaja
Daniel CarpineanuKarjamaa Põhikool7.a klass34Svetlana Dorofejeva
Danik KanevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass34Natalja Grudkina
Dilan SaviaukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass34Julia Ratšinskaja
Edvard EvertsonTallinna 53. Keskkool8.a klass34Jevgenia Tkatšova
Edvard MalikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass34Natalja Grudkina
Eliisetobias KivistuKiltsi Põhikool8. klass34Kati Kümnik
Emilia KoroljovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass34Valentina Paygusova
Evelina EsolainenTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass34Kaja Pello
Ever SiitamGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass34Auli Reitel
Georg KaasikVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass34Margo Müller
Gerda TiiselTallinna Reaalkool7.a klass34Kailit Taliaru
Hannes TamblaGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass34Auli Reitel
Heleri AlliksooEmmaste Põhikool5. klass34Aet Sõmer
Hendrik LinkGustav Adolfi Gümnaasium6.c klass34Ingrid Maadvere
Holger SuurorgTallinna Reaalkool6.b klass34Kailit Taliaru
Ilja KalinskiyHaabersti Vene Gümnaasium5.b klass34Niina Botina
Ilya RebrikNarva Keeltelütseum6.c klass34Valeria Nazarova
Ivan DemtšukTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass34Natalia Tsesnokova
Jakob PõldroosGustav Adolfi Gümnaasium5.a klass34Ingrid Maadvere
Jan BuchmannTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass34Natalja Grudkina
Julia LandTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass34Kristina Toropova
Juri AntsmaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass34Kristina Toropova
Kaia TaliaruTallinna Reaalkool6.a klass34Kailit Taliaru
Karina GinterNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass34Vladimir Runin
Karl AllikasTallinna Reaalkool7.b klass34Kailit Taliaru
Karl ArumaeTallinna Reaalkool7.a klass34Kailit Taliaru
Karmen LillVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass34Margo Müller
Kaspar JaaskaPelgulinna Gümnaasium6.d klass34Dagne Press
Konstantin PolitštšukTapa Vene Põhikool6. klass34Jelena Jakovleva
Krõõt ArnaTallinna Reaalkool7.a klass34Kailit Taliaru
Krõõt KudeviitaTallinna Reaalkool7.b klass34Kailit Taliaru
Kuldar ZilenskTallinna Reaalkool7.a klass34Kailit Taliaru
Lisa PruuliTallinna Reaalkool6.b klass34Kailit Taliaru
Lisete SeppKiltsi Põhikool7. klass34Kati Kümnik
Magnus MoosarKohila Gümnaasium8.c klass34Lili Kesa
Maksim SõsojevTallinna 53. Keskkool8.a klass34Jevgenia Tkatšova
Maria SaveljevaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass34Aljona Lеокина
Mariel SalumäeRapla Kesklinna Kool6.a klass34Kadri Laup
Marija AndreevaNarva Keeltelütseum6.b klass34Valeria Nazarova
Marija LeznevaTallinna 53. Keskkool8.c klass34Anna Surmai
Meete Mari UnduskTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass34Kristine Laanisto
Mikk SameliTallinna Reaalkool7.c klass34Kailit Taliaru
Milana TrussovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass34Hanna Osypenko
Mirt MäeotsPelgulinna Gümnaasium8.a klass34Petri Asperk
Nicoletta SandersTallinna 53. Keskkool7.k klass34Anna Surmai
Nikita DashinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass34Hanna Osypenko
Olesja MakarovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass34Vladimir Runin
Oskar TreffnerTallinna Reaalkool6.b klass34Kailit Taliaru
Polina MihhailovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass34Vladimir Runin
Ralf Oliver PurjeTallinna Reaalkool6.b klass34Kailit Taliaru
Rasmus LutterGustav Adolfi Gümnaasium5.c klass34Ingrid Maadvere
Riinu TiidrusKohila Gümnaasium8.c klass34Lili Kesa
Roman BessedinTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass34Deniss Põlkin
Roosi VilpuuPelgulinna Gümnaasium7.a klass34Petri Asperk
Sander LilleväliTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass34Kristine Laanisto
Sebastian GaydonGustav Adolfi Gümnaasium6.c klass34Ingrid Maadvere
Sirle SoomeRapla Kesklinna Kool7.b klass34Kadri Laup
Sofia AidTallinna 53. Keskkool8.a klass34Jevgenia Tkatšova
Sofia TihhonovitšJõhvi Vene Põhikool6.a klass34Maksim Stepanenko
Sofijakeldrimägi12 KeldrimägiTallinna Juudi Kool6.a klass34Niina Botina
Taissia ZayvayaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass34Natalia Tsesnokova
Tanel TartuPelgulinna Gümnaasium6.d klass34Dagne Press
Thereese SaarEmmaste Põhikool6. klass34Aet Sõmer
Timur LevitskiTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass34Valentina Paygusova
Urmo NagelKadrina Keskkool6.a klass34Mari Onton
Varvara AntipovaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass34Kaja Pello
Vladislav VolkodavovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass34Natalia Tsesnokova
Yaroslav RozumnyTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass34Deniss Põlkin
Варвара МоренкоNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass34Vladimir Runin
Влад ВербитскийTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass34Hanna Osypenko
Кирилл ШугуровNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass34Vladimir Runin
Ксения ЗахаревичTallinna 53. Keskkool7.a klass34Anna Surmai
София ЗалолдиноваTallinna 53. Keskkool7.a klass34Anna Surmai
София СероваTallinna 53. Keskkool7.a klass34Anna Surmai
Эвелина ШалухинаTallinna 53. Keskkool7.a klass34Anna Surmai
Егор ВолодченковNarva Keeltelütseum6.b klass33Valeria Nazarova
Albert SorokinTallinna Juudi Kool6.b klass32Niina Botina
Aleksander JakovlevJõhvi Vene Põhikool6.a klass32Maksim Stepanenko
Aleksandr ZabornikovNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass32Vladimir Runin
Aleksandra DemiyanovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass32Valentina Paygusova
Aleksandra IvanovaNarva Keeltelütseum6.c klass32Valeria Nazarova
Aleksandra SkromnovaTallinna 53. Keskkool7.b klass32Anna Surmai
Alexander MuugamäeTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass32Natalia Tsesnokova
Alina VelmarNarva Keeltelütseum6.c klass32Valeria Nazarova
Alisa KomarovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass32Vladimir Runin
Aljona SekerzitskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass32Hanna Osypenko
Anastasija AkimovaTallinna 53. Keskkool8.a klass32Jevgenia Tkatšova
Anastassia BondarTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass32Natalia Tsesnokova
Andrei RusandaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass32Dmitri Mištšenko
Anna PanenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.b klass32Irina Gritsinenko
Anna VaravinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass32Hanna Osypenko
Anna-Liisa SammelsaarPelgulinna Gümnaasium8.a klass32Petri Asperk
Annabel PajumaaTallinna Juudi Kool7.a klass32Niina Botina
Annette MittGustav Adolfi Gümnaasium5.c klass32Ingrid Maadvere
Anzelika KalnikTallinna 53. Keskkool7.c klass32Anna Surmai
Anton StrizovNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass32Vladimir Runin
Aron PalmsaarKohila Gümnaasium8.c klass32Lili Kesa
Arp Andreas KaupPelgulinna Gümnaasium6.d klass32Dagne Press
Arseni TokarevTallinna 53. Keskkool7.b klass32Anna Surmai
Artjom SedöhhEhte Humanitaargümnaasium8.a klass32Dmitri Mištšenko
Artur BujanovSakala Eragümnaasium6.a klass32Rita Izjumskaja
Artur RaudlaKohila Gümnaasium8.a klass32Lili Kesa
Asko TalinurmValgu Põhikool6. klass32Anneli Ülemaante
Audrey LehterSakala Eragümnaasium7. klass32Rita Izjumskaja
Aurelia TetsmannTallinna Reaalkool7.c klass32Kailit Taliaru
Christofer VõsanurmKohila Gümnaasium8.d klass32Lili Kesa
Daniel MalkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass32Natalja Grudkina
Daniil KovõtševTallinna 53. Keskkool8.a klass32Jevgenia Tkatšova
Daniil PareikoSakala Eragümnaasium8. klass32Rita Izjumskaja
Daniil SvetsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass32Natalja Grudkina
Daria GafinaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass32Aljona Lеокина
Darja BugajevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass32Natalja Grudkina
Darja MahhovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass32Valentina Paygusova
David KirjanovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass32Natalja Grudkina
Deanne ValjaPelgulinna Gümnaasium6.a klass32Petri Asperk
Denis TitovTallinna 53. Keskkool8.a klass32Jevgenia Tkatšova
Dominik PullisaarTallinna Reaalkool7.c klass32Kailit Taliaru
Elanore LäänaruPelgulinna Gümnaasium6.b klass32Petri Asperk
Elazaveta MorozovaSakala Eragümnaasium6. klass32Rita Izjumskaja
Elmira RafiyevaNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass32Vladimir Runin
Erik PruulEmmaste Põhikool6. klass32Aet Sõmer
Erik PuškarKarjamaa Põhikool7.a klass32Svetlana Dorofejeva
Erika TsebanjukTallinna 53. Keskkool8.b klass32Anna Surmai
Erkko Villem TomsonKohila Gümnaasium8.c klass32Lili Kesa
Eva SamoilovaTallinna Juudi Kool8.a klass32Niina Botina
Evan LillepeaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass32Valentina Paygusova
Feodor PiljukovSakala Eragümnaasium6. klass32Rita Izjumskaja
Fidan JamalovaTallinna 53. Keskkool8.a klass32Jevgenia Tkatšova
Franz AndressonGustav Adolfi Gümnaasium7.d klass32Auli Reitel
Georg AderKohila Gümnaasium8.a klass32Lili Kesa
Gert KilterTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass32Kaja Pello
Henry RussakTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass32Riina Leppmaa
Igor ZarubinTallinna 53. Keskkool8.k klass32Anna Surmai
Ilja TrofimovNarva Vanalinna Riigikool7.b klass32Jaana Kirs
Ilona PotsepkoTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass32Valentina Paygusova
Inessa AasametsTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass32Deniss Põlkin
Ingel KalameesTallinna Reaalkool6.a klass32Kailit Taliaru
Inna MelnychenkoTallinna 53. Keskkool7.a klass32Anna Surmai
Ivan JermakovJõhvi Vene Põhikool6.a klass32Maksim Stepanenko
Ivan KudryavtsevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass32Natalja Grudkina
Janete JuhkamKohila Gümnaasium8.d klass32Lili Kesa
Jekaterina IvanovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass32Natalia Tsesnokova
Jekaterina ProhhorovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass32Hanna Osypenko
Jeva BelovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass32Kaja Pello
Kaito HaamerTallinna Reaalkool7.c klass32Kailit Taliaru
Karl NaissooGustav Adolfi Gümnaasium7.b klass32Auli Reitel
Karl Oskar LilanderRapla Kesklinna Kool6.b klass32Kadri Laup
Karolina MettusEhte Humanitaargümnaasium8.b klass32Dmitri Mištšenko
Kaspar TammPelgulinna Gümnaasium6.a klass32Petri Asperk
Katarina KollandsrudSakala Eragümnaasium6. klass32Rita Izjumskaja
Kaur KalleTallinna Reaalkool6.b klass32Kailit Taliaru
Keili KiidmaTõrva Gümnaasium8.b klass32Katrin Kalamees
Kim ThorGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass32Ingrid Maadvere
Kirill PoleshchukHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass32Aljona Lеокина
Kirke-Mai KaskVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass32Margo Müller
Kristjan KaselaTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass32Riina Leppmaa
Ksenia BeloborodovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass32Kristina Toropova
Ksenia DrobovitšTallinna 53. Keskkool8.a klass32Jevgenia Tkatšova
Ksenija CherednikovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass32Jaana Kirs
Lerika ReinoSakala Eragümnaasium6.a klass32Rita Izjumskaja
Liis LiibakRapla Kesklinna Kool6.b klass32Kadri Laup
Liisi ParveTallinna Reaalkool7.c klass32Kailit Taliaru
Liza SmirnovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass32Natalja Grudkina
Lucia Laks-FeofanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass32Natalja Grudkina
Maksim SagatsTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass32Deniss Põlkin
Maksim SevtsenkoTallinna Reaalkool7.c klass32Kailit Taliaru
Maksim TeterinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass32Kristina Toropova
Mari-Liis SiimusteEmmaste Põhikool5. klass32Aet Sõmer
Marius Martin SapasTallinna Saksa Gümnaasium7.c klass32Riina Leppmaa
Mark JurgenTallinna Juudi Kool8.b klass32Niina Botina
Mark TitovTallinna 53. Keskkool8.b klass32Anna Surmai
Matvei FilippovNarva Keeltelütseum6.a klass32Valeria Nazarova
Matvei MarsovTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass32Deniss Põlkin
Mihhail KaltsTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass32Deniss Põlkin
Mihkel KuusemaeRapla Kesklinna Kool7.a klass32Kadri Laup
Mihkel SalujõeKohila Gümnaasium8.c klass32Lili Kesa
Mihkel TsernikTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass32Deniss Põlkin
Mildred LeenurmEmmaste Põhikool6. klass32Aet Sõmer
Nika ZayatsTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass32Kaja Pello
Nikita AkinshinSakala Eragümnaasium6. klass32Rita Izjumskaja
Nikita LjahhovNarva Kesklinna Gümnaasium8.c klass32Vladimir Runin
Pavel JegorovTapa Vene Põhikool7. klass32Jelena Jakovleva
Pillery EhtmaaKohila Gümnaasium8.a klass32Lili Kesa
Polina ZvjaginaSakala Eragümnaasium6.a klass32Rita Izjumskaja
Ralf RatseppGustav Adolfi Gümnaasium5.a klass32Ingrid Maadvere
Ramon AltPelgulinna Gümnaasium8.a klass32Petri Asperk
Rando AlvisteKohila Gümnaasium8.b klass32Lili Kesa
Reigo MatteusRapla Kesklinna Kool7.b klass32Kadri Laup
Roman AdambergTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass32Deniss Põlkin
Roman MedvedTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass32Kaja Pello
Romili RandTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass32Riina Leppmaa
Ronaldo JuhansonTõrva Gümnaasium8.a klass32Katrin Kalamees
Rosanna PritskoTallinna Juudi Kool5. klass32Niina Botina
Silver VeskimeisterPelgulinna Gümnaasium6.d klass32Dagne Press
Sofja BalabnevaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass32Valentina Paygusova
Timo StensethPelgulinna Gümnaasium6.a klass32Petri Asperk
Timofei KolpakovJõhvi Vene Põhikool6.c klass32Maksim Stepanenko
Timur HmeljovTallinna Juudi Kool5. klass32Niina Botina
Timur MihhaljovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass32Hanna Osypenko
Valentina TihhonovitšJõhvi Vene Põhikool8.a klass32Maksim Stepanenko
Valeria KuznetsikovNarva Kreenholmi Gümnaasium7.c klass32Tatiana Saukova
Varvara GurylevaNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass32Vladimir Runin
Vassa KolosovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass32Natalja Grudkina
Vassilina KondrasovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass32Hanna Osypenko
Vassilisa GerassimovaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass32Dmitri Mištšenko
Viktoria BugaevaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass32Natalia Tsesnokova
Viktoria KoroljovaNarva Keeltelütseum6.a klass32Valeria Nazarova
Vladimir BolhovitinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass32Natalia Tsesnokova
Александр ИвановTallinna 53. Keskkool7.a klass32Anna Surmai
Анастасия ПрошкоTallinna 53. Keskkool7.a klass32Anna Surmai
Вероника ДаниловаNarva Keeltelütseum6.b klass32Valeria Nazarova
Вика АкуловаTallinna Juudi Kool6.b klass32Niina Botina
Дарья СорокаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass32Hanna Osypenko
Егор КасановTallinna 53. Keskkool7.c klass32Anna Surmai
Катерина ЯковлеваHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass32Aljona Lеокина
Кирилл ЗиновкинHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass32Aljona Lеокина
Кристьян ЛибертNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass32Valeria Nazarova
Хасан МанжулаNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass32Vladimir Runin
Jarik TurchinHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass31Niina Botina
Valerija DamaskinNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass31Vladimir Runin
Agata KomissarovaSakala Eragümnaasium6. klass30Rita Izjumskaja
Ailin BudõlinaTallinna 53. Keskkool8.a klass30Jevgenia Tkatšova
Aleks-Andry ArroTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass30Valentina Paygusova
Aleksandr AleksejevTallinna 53. Keskkool8.c klass30Anna Surmai
Aleksandr PodlužnõiTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass30Natalia Tsesnokova
Aleksandra ShmukerovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass30Kaja Pello
Aleksey EromaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass30Vladimir Runin
Aleksia PriimakTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass30Deniss Põlkin
Alina VõssotskajaNarva Keeltelütseum6.a klass30Valeria Nazarova
Alisa SulemkhanovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass30Kaja Pello
Anastasija TsaulinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass30Julia Ratšinskaja
Anastassija SafonovaNarva Keeltelütseum6.c klass30Valeria Nazarova
Andrei PleskatsjovTallinna Juudi Kool6.b klass30Niina Botina
Angelina BuninaTallinna 53. Keskkool7.b klass30Anna Surmai
Anna KotovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass30Kristina Toropova
Annabel ValtsTallinna Reaalkool7.b klass30Kailit Taliaru
Anzelika BrekTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass30Natalja Grudkina
Anton OlhovikovNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass30Vladimir Runin
Artemi AleksjukTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass30Natalia Tsesnokova
Artur Rihhard RikkinenKohila Gümnaasium8.c klass30Lili Kesa
Carl Aleksander KatalseppGustav Adolfi Gümnaasium6.c klass30Ingrid Maadvere
Carolyn Anete LeetmaaPelgulinna Gümnaasium7.a klass30Petri Asperk
Daniel LunguEhte Humanitaargümnaasium8.a klass30Dmitri Mištšenko
Daniil LupanovNarva Keeltelütseum6.b klass30Valeria Nazarova
Darja LeonovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass30Vladimir Runin
Darja PermanovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass30Deniss Põlkin
Denis VinokurovTallinna 53. Keskkool8.a klass30Jevgenia Tkatšova
Diana JurtsenkoTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass30Kaja Pello
Egor DrapanauskasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass30Hanna Osypenko
Egor VichmanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass30Hanna Osypenko
Elinda EensaarTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass30Riina Leppmaa
Elisa KalashnikovaTallinna Juudi KoolTäiskasvanu30Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Emil PersidskiTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass30Aivi Osman
Emma Vanessa KelusTallinna Reaalkool6.b klass30Kailit Taliaru
Eva MeklerTallinna Juudi Kool6.b klass30Niina Botina
Frank KolkTallinna Reaalkool7.a klass30Kailit Taliaru
Grete Mariete KeskülPelgulinna Gümnaasium6.d klass30Dagne Press
Hannaliisa StarkeTõrva Gümnaasium8.b klass30Katrin Kalamees
Ilja AkimovTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass30Valentina Paygusova
Ilja MetropolskiTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass30Deniss Põlkin
Ivan KropotinTallinna 53. Keskkool7.b klass30Anna Surmai
Jaroslav JerjominNarva Keeltelütseum6.a klass30Valeria Nazarova
Jekaterina ŽitkovaJõhvi Vene Põhikool8.a klass30Maksim Stepanenko
Jevgeni KoroljovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass30Natalja Grudkina
Joonas SoovaresTõrva Gümnaasium8.b klass30Katrin Kalamees
Julius MartinTallinna Saksa Gümnaasium7.c klass30Riina Leppmaa
Juri KovaljovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass30Natalia Tsesnokova
Jürgen LääneRapla Kesklinna Kool6.a klass30Kadri Laup
Karl KarpKohila Gümnaasium8.b klass30Lili Kesa
Keili UngaRapla Kesklinna Kool6.a klass30Kadri Laup
Kenno JärvaltRapla Kesklinna Kool7.b klass30Kadri Laup
Kermo KruusmannVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass30Margo Müller
Kirill MartšukEhte Humanitaargümnaasium8.b klass30Dmitri Mištšenko
Kirke OganjanRapla Kesklinna Kool7.b klass30Kadri Laup
Krislin Kevelin TeasPelgulinna Gümnaasium6.c klass30Petri Asperk
Kristjan KopõlovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass30Dmitri Mištšenko
Kristjan PetrovTallinna 53. Keskkool8.c klass30Anna Surmai
Kätriin LenkKohila Gümnaasium8.a klass30Lili Kesa
Leon TeesaluHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass30Niina Botina
Lil PumpTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass30Aivar Metsaveer
Lisett SäälikKohila Gümnaasium8.d klass30Lili Kesa
Liza BileiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass30Hanna Osypenko
Lotta LuhamäePelgulinna Gümnaasium6.d klass30Dagne Press
Maksim VedernikovTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass30Deniss Põlkin
Marcus MuskaTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass30Aivi Osman
Mares VassiljevNarva Vanalinna Riigikool7.a klass30Jaana Kirs
Margareta JagomagiGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass30Auli Reitel
Maria-Liis KarmoRapla Kesklinna Kool7.a klass30Kadri Laup
Marija KontorovichNarva Kreenholmi Gümnaasium6.c klass30Tatiana Saukova
Mark LuvistsukTallinna Saksa Gümnaasium7.c klass30Riina Leppmaa
Marta MalvaKohila Gümnaasium8.c klass30Lili Kesa
Martin KaldaluGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass30Ingrid Maadvere
Mattias MetsEmmaste Põhikool8. klass30Aet Sõmer
Melissa EspenbergTallinna Reaalkool7.a klass30Kailit Taliaru
Mia MutlePelgulinna Gümnaasium6.c klass30Petri Asperk
Mihkel Markus RemmelgasTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass30Aivi Osman
Miia-Mari PiirmetsKohila Gümnaasium8.b klass30Lili Kesa
Milana DomozakovaVali siit kool või muu asutus6.a klass30Valeria Nazarova
Märten SaalisteValgu Põhikool8. klass30Anneli Ülemaante
Naatan SheshenkoTapa Vene Põhikool6. klass30Jelena Jakovleva
Nikita KuzminHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass30Aljona Lеокина
Nikolaj TsõganovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass30Dmitri Mištšenko
Paul Hendrik RassPelgulinna Gümnaasium6.d klass30Dagne Press
Polina NaidenTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass30Kaja Pello
Rebecka DoskovskajaTallinna Juudi Kool8.a klass30Niina Botina
Rebekka Katariina VihurilaGustav Adolfi Gümnaasium6.c klass30Ingrid Maadvere
Rihard ValkEmmaste Põhikool6. klass30Aet Sõmer
Robin KoppelGustav Adolfi Gümnaasium5.b klass30Ingrid Maadvere
Rocco EgelPelgulinna Gümnaasium6.a klass30Petri Asperk
Sander MätingTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass30Natalia Tsesnokova
Saveli FedyaevNarva Vanalinna Riigikool7.b klass30Jaana Kirs
Sebastian MendelssonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass30Julia Ratšinskaja
Sergei KirsanovNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass30Vladimir Runin
Sergei TsugunovTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass30Deniss Põlkin
Simona TellPelgulinna Gümnaasium6.a klass30Petri Asperk
Sofi TsheidzeTallinna Juudi Kool5. klass30Niina Botina
Sofija SeverovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass30Natalja Grudkina
Timofey GurjanovTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass30Aivi Osman
Timur HanTallinna Juudi KoolTäiskasvanu30Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Valdur KösterTallinna Saksa Gümnaasium7.d klass30Riina Leppmaa
Valerija MilovanovaTallinna Juudi Kool6.a klass30Niina Botina
Vasily NikolaenkovTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass30Deniss Põlkin
Vika SarapTallinna Juudi Kool8.a klass30Niina Botina
Viktoria BuntinaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass30Valentina Paygusova
Villu TammTallinna Reaalkool6.b klass30Kailit Taliaru
Vlad BoikoNarva Kreenholmi Gümnaasium7.a klass30Tatiana Saukova
Vlad SedovVali siit kool või muu asutusTäiskasvanu30Aljona Lеокинаväljaspool vanuserühma
Александер СергеенкоTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass30Kristina Toropova
Алина ГоловачTallinna 53. Keskkool7.a klass30Anna Surmai
Артем АлександровTallinna 53. Keskkool7.c klass30Anna Surmai
Валерия МаксимчукTallinna 53. Keskkool7.a klass30Anna Surmai
Владислав ВладимировNarva Kreenholmi Gümnaasium6.b klass30Tatiana Saukova
Даниэлла АмироваTallinna 53. Keskkool7.a klass30Anna Surmai
Дима КапитоненкоNarva Kesklinna Gümnaasium8.d klass30Vladimir Runin
Михаил ГавриловTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass30Kristina Toropova
Никита СергеевNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass30Vladimir Runin
Саня ГрюнталHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu30Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Саша ЭрлихTallinna Juudi Kool6.b klass30Niina Botina
Тереза ЧемеркинаTallinna 53. Keskkool7.c klass30Anna Surmai
Ульяна ГрунтурсNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass30Vladimir Runin
Эстер ПустынскиTallinna Juudi Kool7.a klass30Niina Botina
Alina ŠornikovaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass29Dmitri Mištšenko
Hendrik LausTallinna Reaalkool7.a klass29Kailit Taliaru
Maksim KornejevNarva Keeltelütseum6.c klass29Valeria Nazarova
Марк ЛаврентьевTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass29Natalia Tsesnokova
Aleksader NaiveltTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass28Deniss Põlkin
Aleksanda BorzovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass28Vladimir Runin
Aleksander MorozovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass28Dmitri Mištšenko
Aleksandr GrubaTallinna 53. Keskkool8.a klass28Jevgenia Tkatšova
Aleksandr SerovNarva Kreenholmi Gümnaasium6.c klass28Tatiana Saukova
Aleksandr ZabaluevTallinna 53. Keskkool7.b klass28Anna Surmai
Alex MiholTallinna Juudi Kool6.a klass28Niina Botina
Alina BaranovaNarva Keeltelütseum6.c klass28Valeria Nazarova
Alisa KovaginaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass28Natalja Grudkina
Allan GittHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass28Aljona Lеокина
Amelija ProtasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass28Natalja Grudkina
Anabel PuhmPelgulinna Gümnaasium6.a klass28Petri Asperk
Anastassia RjabušenkoJõhvi Vene Põhikool8.a klass28Maksim Stepanenko
Andre LaanemetsTõrva Gümnaasium8.b klass28Katrin Kalamees
Anette PeedelPelgulinna Gümnaasium6.c klass28Petri Asperk
Anna BelorusovaTallinna Juudi Kool8.a klass28Niina Botina
Anna Liisa PenterRapla Kesklinna Kool7.a klass28Kadri Laup
Anna SjadnevaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass28Dmitri Mištšenko
Anna TsvetkovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass28Natalia Tsesnokova
Arabella RaidmäeTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass28Riina Leppmaa
Arina AbdulovaTallinna Juudi Kool7.a klass28Niina Botina
Arseni PopovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass28Kristina Toropova
Artjom JurtajevEhte Humanitaargümnaasium8.b klass28Dmitri Mištšenko
Artjom PeredkovTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass28Valentina Paygusova
Artjom TimoshenkoTallinna 53. Keskkool8.a klass28Jevgenia Tkatšova
Ats MuzaffarovPelgulinna Gümnaasium7.a klass28Petri Asperk
Axel KallasteTallinna Reaalkool6.b klass28Kailit Taliaru
Bessy SivadiTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass28Aivi Osman
Bianka UhtjärvTõrva Gümnaasium7.b klass28Katrin Kalamees
Birk ParveltPelgulinna Gümnaasium6.c klass28Petri Asperk
Bogdana SangNarva Vanalinna Riigikool7.a klass28Jaana Kirs
Caspar SoomusKohila Gümnaasium8.d klass28Lili Kesa
Daniel TimohhinNarva Keeltelütseum6.a klass28Valeria Nazarova
Daria SoloduhinaTallinna Juudi Kool5. klass28Niina Botina
Darja SofronovaTallinna Juudi Kool6.a klass28Niina Botina
Denis BabrovikTallinna 53. Keskkool8.a klass28Jevgenia Tkatšova
Diana ZapalovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass28Natalja Grudkina
Dmitri IvanovTallinna 53. Keskkool8.a klass28Jevgenia Tkatšova
Dzalil ZorinNarva Keeltelütseum6.a klass28Valeria Nazarova
Edward KarasevichTallinna 53. Keskkool8.e klass28Jevgenia Tkatšova
Egle KurelRapla Kesklinna Kool6.b klass28Kadri Laup
Eleeni ValmisPelgulinna Gümnaasium8.a klass28Petri Asperk
Emma Karoliine VasnuRapla Kesklinna Kool6.a klass28Kadri Laup
Erik MändmaaTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass28Riina Leppmaa
Erik VolkovTallinna 53. Keskkool8.b klass28Anna Surmai
Erki HaljasmäePelgulinna Gümnaasium8.a klass28Petri Asperk
Eva Astrid VaarikTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass28Riina Leppmaa
Filip KamasinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass28Natalja Grudkina
Helena KärsonTõrva Gümnaasium8.b klass28Katrin Kalamees
Hether VolkovKohila Gümnaasium8.b klass28Lili Kesa
Izabella UshakovaTallinna Juudi Kool8.b klass28Niina Botina
Jakob ElangoTõrva Gümnaasium7.a klass28Katrin Kalamees
Jakov ValtsiferNarva Vanalinna Riigikool7.a klass28Jaana Kirs
Jan-Raien RüütmaaRapla Kesklinna Kool7.b klass28Kadri Laup
Jana KarzetskajaHaabersti Vene Gümnaasium7. klass28Niina Botina
Jelizaveta RumyantsevaNarva Keeltelütseum6.c klass28Valeria Nazarova
Jete-Riin RüppPelgulinna Gümnaasium6.b klass28Petri Asperk
Kail LaanemetsTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass28Kristine Laanisto
Karlis PadarTõrva Gümnaasium7.b klass28Katrin Kalamees
Karolin KuuskTallinna Reaalkool7.b klass28Kailit Taliaru
Katriin MelnichenkoTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass28Kaja Pello
Kaur AlletRapla Kesklinna Kool6.b klass28Kadri Laup
Keiu TompTõrva Gümnaasium7.b klass28Katrin Kalamees
Kennet AunTallinna 53. Keskkool8.c klass28Anna Surmai
Kenneth UuetoaTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass28Aivi Osman
Ketri PetersonValgu Põhikool8. klass28Anneli Ülemaante
Krettel KlaarTallinna Reaalkool6.b klass28Kailit Taliaru
Kristiina JemeljanovaTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass28Deniss Põlkin
Kristiina RohmaaTallinna 53. Keskkool7.b klass28Anna Surmai
Kristjan GreenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass28Natalja Grudkina
Ksenia IvanovaNarva Keeltelütseum6.a klass28Valeria Nazarova
Ksenja KravetsTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass28Valentina Paygusova
Kuldar SunniRapla Kesklinna Kool6.a klass28Kadri Laup
Leon TanagaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass28Natalja Grudkina
Lisandra KuvaldinaTõrva Gümnaasium8.b klass28Katrin Kalamees
Lora GorbunovaNarva Keeltelütseum6.c klass28Valeria Nazarova
Lukas JansenPelgulinna Gümnaasium7.a klass28Petri Asperk
Maksim DjominTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass28Natalia Tsesnokova
Maksim PestovHaabersti Vene Gümnaasium5.b klass28Niina Botina
Maksim PonomariovTallinna 53. Keskkool8.e klass28Jevgenia Tkatšova
Maksim ŠuhatsevTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass28Kaja Pello
Maksim UstimenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass28Natalia Tsesnokova
Maksym MiskevychTapa Vene Põhikool7. klass28Jelena Jakovleva
Marcel AganitšGustav Adolfi Gümnaasium5.a klass28Ingrid Maadvere
Margaret FilippovTallinna Reaalkool7.b klass28Kailit Taliaru
Maria MishatovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass28Kristina Toropova
Marianna KozemjakinaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass28Kaja Pello
Marie Marcelle MartinsonKohila Gümnaasium8.c klass28Lili Kesa
Marina ZahharovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass28Vladimir Runin
Mark StaerbatskiNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass28Vladimir Runin
Marko KallasteTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass28Riina Leppmaa
Marko VassiljevPelgulinna Gümnaasium6.b klass28Petri Asperk
Marleen KadakTallinna Kuristiku Gümnaasium8. klass28Aivar Metsaveer
Marta UndlaPelgulinna Gümnaasium6.a klass28Petri Asperk
Marten VaherRapla Kesklinna Kool7.a klass28Kadri Laup
Merly MurdTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass28Riina Leppmaa
Mette JürissonPelgulinna Gümnaasium8.a klass28Petri Asperk
Nikita AkulintsevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass28Natalja Grudkina
Nikita DasinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass28Hanna Osypenko
Nikita JakovlevTapa Vene Põhikool7. klass28Jelena Jakovleva
Nora Eliise KlementaEmmaste Põhikool5. klass28Aet Sõmer
Oliver PostEmmaste Põhikool5. klass28Aet Sõmer
Otto TamkiviTallinna Reaalkool6.b klass28Kailit Taliaru
Polina KoltovskiTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass28Valentina Paygusova
Polina SkokovaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass28Dmitri Mištšenko
Ralf BleiKohila Gümnaasium8.b klass28Lili Kesa
Rander MöldreKiltsi Põhikool7. klass28Kati Kümnik
Rasmus KarinPelgulinna Gümnaasium7.a klass28Petri Asperk
Rasmus TrostinKohila Gümnaasium8.b klass28Lili Kesa
Rei Helin VarresTallinna Reaalkool7.c klass28Kailit Taliaru
Rick SisaskTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass28Aivi Osman
Risanna MoosesTsirguliina Kool8. klass28Jana Vainonen
Robert TulkKohila Gümnaasium8.d klass28Lili Kesa
Robin Mattias TederRapla Kesklinna Kool6.a klass28Kadri Laup
Robin VeskiojaTallinna Reaalkool7.c klass28Kailit Taliaru
Robin VilsaarTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass28Riina Leppmaa
Romet HeinlehtPelgulinna Gümnaasium7.a klass28Petri Asperk
Romet KarmTõrva Gümnaasium8.a klass28Katrin Kalamees
Sander EplerTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass28Kaja Pello
Sasha JakovlevHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass28Niina Botina
Sebastian NuutmannGustav Adolfi Gümnaasium5.b klass28Ingrid Maadvere
Semjon JepisevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass28Natalja Grudkina
Sergei JatsenkoTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass28Deniss Põlkin
Timofei MihhailovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass28Natalja Grudkina
Valentin MakedonskiTallinna 53. Keskkool8.b klass28Jevgenia Tkatšova
Valeria DotsenkoTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass28Deniss Põlkin
Valeria GruntovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass28Natalja Grudkina
Victoria RaukasTallinna Reaalkool7.c klass28Kailit Taliaru
Vlad AksjonovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass28Natalja Grudkina
Vlad LaasmaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass28Vladimir Runin
Vladimir GavrilišinTapa Vene Põhikool7. klass28Jelena Jakovleva
Vladislav KrolovNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass28Vladimir Runin
Алина ДеменьтьеваTallinna 53. Keskkool7.a klass28Anna Surmai
Анастасия КоваликTallinna 53. Keskkool8.b klass28Anna Surmai
Андрей СаранчинTallinna Juudi Kool8.b klass28Niina Botina
Лиза БалдуховаTallinna Juudi Kool8.a klass28Niina Botina
Максим ПолищукHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass28Niina Botina
Мартин КузовковHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass28Niina Botina
Ольга СкляроваTallinna 53. Keskkool7.c klass28Anna Surmai
Софья ХуторовскаяTallinna Juudi Kool7.a klass28Niina Botina
Anna FedortsevaNarva Keeltelütseum6.b klass27Valeria Nazarova
Liise Marie MikkTõrva Gümnaasium7.b klass27Katrin Kalamees
Magnus SaviTõrva Gümnaasium7.b klass27Katrin Kalamees
Aleks-Andres RevkutsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass26Kristina Toropova
Aleksander PoljakovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass26Kristina Toropova
Alesja FomenkovaHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass26Niina Botina
Alina PavlovaTapa Vene Põhikool7. klass26Jelena Jakovleva
Allan AllikveeTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass26Kaja Pello
Amelia AzarovaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass26Kaja Pello
Anastasia RomanovaTallinna Juudi Kool6.a klass26Niina Botina
Anastasiia KhazovaTallinna 53. Keskkool7.a klass26Anna Surmai
Anastasija NikolajevaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass26Kaja Pello
Anastassija IgnatovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass26Vladimir Runin
Anastassija LelekoTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass26Deniss Põlkin
Andrei MakhovNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass26Vladimir Runin
Andrian AsperRapla Kesklinna Kool6.b klass26Kadri Laup
Anna-Sofie AaslaidGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass26Auli Reitel
Anne IllingTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass26Julia Ratšinskaja
Arie ShafranTallinna Juudi Kool6.b klass26Niina Botina
Arseni KoplovNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass26Vladimir Runin
Artjom DomovNarva Keeltelütseum6.c klass26Valeria Nazarova
Artjom GavalkoTallinna Juudi Kool7.a klass26Niina Botina
Artjom PavlishTallinna 53. Keskkool8.k klass26Anna Surmai
Aston ViikmaaPelgulinna Gümnaasium6.a klass26Petri Asperk
Axel VaraEmmaste Põhikool7. klass26Aet Sõmer
Bianka FeofanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass26Kristina Toropova
Boris SjasinHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass26Niina Botina
Christian RaimetPelgulinna Gümnaasium7.a klass26Petri Asperk
Dajana StrizhovaTallinna 53. Keskkool7.a klass26Anna Surmai
Daniil MarkinTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass26Kaja Pello
Danila KrasnikovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass26Dmitri Mištšenko
Danila VõssotskiTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass26Natalia Tsesnokova
Darja KisseljovaTallinna Kuristiku Gümnaasium8. klass26Aivar Metsaveer
David TrofimovNarva Keeltelütseum6.c klass26Valeria Nazarova
Deivid SimsonNarva Vanalinna Riigikool7.a klass26Jaana Kirs
Denis HartsukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass26Natalja Grudkina
Dima IzotovNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass26Vladimir Runin
Dmitri GoryuchenkovTapa Vene Põhikool6. klass26Jelena Jakovleva
Dmitri SavastjanovTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass26Deniss Põlkin
Elisa KoelEhte Humanitaargümnaasium8.c klass26Dmitri Mištšenko
Elizaveta MakrovTallinna Juudi Kool5. klass26Niina Botina
Emma-Brigitta KuulpakValgu Põhikool9. klass26Anneli Ülemaanteväljaspool vanuserühma
Erki AntonTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass26Aivi Osman
Gelja JelissevaNarva Kesklinna Gümnaasium8.d klass26Vladimir Runin
Greta KovalenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass26Kristina Toropova
Hendrik LestKohila Gümnaasium8.a klass26Lili Kesa
Iakov KofmanTallinna Juudi Kool8.a klass26Niina Botina
Janely RiikTõrva Gümnaasium7.b klass26Katrin Kalamees
Janette VihandTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass26Kristine Laanisto
Jekaterina ButakovaTallinna 53. Keskkool8.a klass26Jevgenia Tkatšova
Jessenia BoreikoTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass26Kaja Pello
Jete NooniPelgulinna Gümnaasium6.a klass26Petri Asperk
Jonatan SaarnakEmmaste Põhikool6. klass26Aet Sõmer
Joseph ZilberbergSakala Eragümnaasium8. klass26Rita Izjumskaja
Juri ZnobištševTapa Vene Põhikool6. klass26Jelena Jakovleva
Katarzyna GasinskaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass26Kaja Pello
Kirill SvartsNarva Kesklinna Gümnaasium8.d klass26Vladimir Runin
Konrad KendraPelgulinna Gümnaasium7.a klass26Petri Asperk
Kristella SikaPelgulinna Gümnaasium6.c klass26Petri Asperk
Kristelle KivisaarEmmaste Põhikool5. klass26Aet Sõmer
Kristina SmirnovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass26Vladimir Runin
Ksenija TsiviljovaTallinna 53. Keskkool7.b klass26Anna Surmai
Kuldar Kaasik-AaslavGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass26Ingrid Maadvere
Lada LestsenskiTallinna 53. Keskkool7.b klass26Anna Surmai
Laura ErnitsTallinna Saksa Gümnaasium7.c klass26Riina Leppmaa
Lauri TörmikoskiTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass26Aivi Osman
Leon NurkTallinna Juudi Kool7.a klass26Niina Botina
Liisa MarkovTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass26Kaja Pello
Liora LaidinenTallinna Juudi Kool7.a klass26Niina Botina
Lisete KonovalovRapla Kesklinna Kool7.b klass26Kadri Laup
Luca GluhhovHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass26Niina Botina
Luiza PissarevaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass26Kaja Pello
Ly-Andra StokmannVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass26Margo Müller
Madis LepsaluValgu Põhikool8. klass26Anneli Ülemaante
Mairo OnnoRapla Kesklinna Kool7.a klass26Kadri Laup
Maksim GoncharovNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass26Vladimir Runin
Maksim KulikTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass26Kaja Pello
Maksim TosovNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass26Vladimir Runin
Maksim VeligorskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass26Kristina Toropova
Marii RaametsTõrva Gümnaasium7.a klass26Katrin Kalamees
Marija IvanovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass26Vladimir Runin
Marija PiskarjovaNarva Keeltelütseum6.b klass26Valeria Nazarova
Mark LarionovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass26Dmitri Mištšenko
Mark ZimmermannTallinna Juudi Kool6.a klass26Niina Botina
Marten TukkEmmaste Põhikool6. klass26Aet Sõmer
Martin PruusPelgulinna Gümnaasium6.b klass26Petri Asperk
Mia Liis LindalRapla Kesklinna Kool6.b klass26Kadri Laup
Milana TsumakovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass26Deniss Põlkin
Nastja RõbtsenkoHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass26Aljona Lеокина
Natalija KravcovaTallinna 53. Keskkool7.b klass26Anna Surmai
Nicole JegorovaHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass26Niina Botina
Nikita BurgasHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass26Niina Botina
Nikita PekarskiNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass26Vladimir Runin
Nora MeresmaTallinna Reaalkool6.a klass26Kailit Taliaru
Oliver LuikKohila Gümnaasium8.c klass26Lili Kesa
Oskar KasteinEmmaste Põhikool6. klass26Aet Sõmer
Ragnar PuusildValgu Põhikool8. klass26Anneli Ülemaante
Rainer SaatTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass26Riina Leppmaa
Ratmir KotšnevNarva Kreenholmi Gümnaasium6.c klass26Tatiana Saukova
Reio-Jan PõderTõrva Gümnaasium7.a klass26Katrin Kalamees
Ruben RahnuTõrva Gümnaasium8.b klass26Katrin Kalamees
Samuel SüllaEmmaste Põhikool8. klass26Aet Sõmer
Sandra BahmatovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass26Vladimir Runin
Sandra TõnissonTõrva Gümnaasium8.b klass26Katrin Kalamees
Serafima7 GutmannTallinna Juudi Kool6.b klass26Niina Botina
Stine Agnette TüvistRapla Kesklinna Kool6.a klass26Kadri Laup
Tristan-Ronald PõldmaVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass26Margo Müller
Uku Kustav OidermaPelgulinna Gümnaasium6.c klass26Petri Asperk
Valeria PilagsNarva Keeltelütseum6.c klass26Valeria Nazarova
Viktoria KneizevitšiusTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass26Natalia Tsesnokova
Viktoria Zijazova69Narva Kesklinna Gümnaasium6.a klass26Vladimir Runin
Vitali KuznetsovJõhvi Vene Põhikool6.a klass26Maksim Stepanenko
Vitali TsurbakovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass26Dmitri Mištšenko
Vjatšeslav VassiljevNarva Keeltelütseum6.c klass26Valeria Nazarova
Vladimir ZaitsevTallinna Juudi Kool8.b klass26Niina Botina
Анастасия КурилинаTallinna 53. Keskkool8.c klass26Anna Surmai
Артём КанушинTallinna Juudi Kool7.b klass26Niina Botina
Евгения МаксимоваNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass26Vladimir Runin
Рахель БачинскаяTallinna Juudi Kool7.a klass26Niina Botina
Ott Kaarel OjalaKohila Gümnaasium8.a klass25Lili Kesa
Леонид СкворцовNarva Keeltelütseum6.c klass25Valeria Nazarova
Adelina UlitinaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass24Natalia Tsesnokova
Agaate KonksiTallinna Laagna Lasteaed-Põhikool8. klass24Imre Vijard
Aleksandra KhokhlovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass24Dmitri Mištšenko
Aleksandra KroonTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass24Natalia Tsesnokova
Aleksei KostinNarva Kreenholmi Gümnaasium7.c klass24Tatiana Saukova
Alex AalTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass24Deniss Põlkin
Alex GabovitsTallinna Juudi Kool5. klass24Niina Botina
Alexey IkrovTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass24Deniss Põlkin
Alice KangroTallinna Reaalkool7.c klass24Kailit Taliaru
Aliis AlliksooEmmaste Põhikool6. klass24Aet Sõmer
Alik SkuratovitšKohila Gümnaasium8.d klass24Lili Kesa
Alina StepanovHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass24Niina Botina
Alisa DranitsynaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass24Natalja Grudkina
Aljona PavlovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass24Dmitri Mištšenko
Amelia MelnikovaNarva Keeltelütseum6.b klass24Valeria Nazarova
Anastasia NoginovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass24Jaana Kirs
Anastasija KuzminskajaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass24Aljona Lеокина
Anastassia KlokHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass24Niina Botina
Anastassija DvoinevaTallinna 53. Keskkool7.b klass24Anna Surmai
Andrei TsubarevTallinna 53. Keskkool8.e klass24Jevgenia Tkatšova
Andres GribovTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass24Deniss Põlkin
Aneth VainuPelgulinna Gümnaasium6.c klass24Petri Asperk
Anette ArakTallinna Reaalkool6.b klass24Kailit Taliaru
Anna TsusevaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass24Valeria Nazarova
Anton NesonTallinna Laagna Lasteaed-Põhikool8. klass24Imre Vijardületas ajalimiiti
Arina ZilinaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass24Kaja Pello
Artemka PetrovNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass24Vladimir Runin
Artjom ReintammTallinna 53. Keskkool8.a klass24Jevgenia Tkatšova
Artjom SapljošinKarjamaa Põhikool7.a klass24Svetlana Dorofejeva
Artjom SkripkoHaabersti Vene Gümnaasium5.b klass24Niina Botina
Carmen BachfeldtRapla Kesklinna Kool6.a klass24Kadri Laup
Caroline KärbergSakala Eragümnaasium6. klass24Rita Izjumskaja
Christofer KalkunTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass24Riina Leppmaa
Cristjan NottonTõrva Gümnaasium8.b klass24Katrin Kalamees
Daniel KhlopovTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass24Valentina Paygusova
Daniel MattikTallinna Juudi Kool7.a klass24Niina Botina
Daniel VilenskiTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass24Aivi Osman
Darina PrivalovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass24Jaana Kirs
Diana ZolotukhinaNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass24Vladimir Runin
Diana TšironovaTapa Vene Põhikool8. klass24Jelena Jakovleva
Eden Aleksandra KäoTallinna Reaalkool6.a klass24Kailit Taliaru
Egela LeomarEmmaste Põhikool6. klass24Aet Sõmer
Egle UdrasTõrva Gümnaasium7.b klass24Katrin Kalamees
Eldar MorozSakala Eragümnaasium8. klass24Rita Izjumskaja
Elza DrobakhaPelgulinna Gümnaasium6.a klass24Petri Asperk
Emilia BogdanovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass24Kaja Pello
Ernest KopjevTallinna Juudi Kool5. klass24Niina Botina
Eva LiavonovaHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu24Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Fafafa GhsfsdfafHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass24Niina Botina
Georg ZokovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass24Hanna Osypenko
Inga NesterovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass24Deniss Põlkin
Jekaterina KisseljovaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass24Dmitri Mištšenko
Jekaterina ViglinaTapa Vene Põhikool8. klass24Jelena Jakovleva
Jessica BuusmannPelgulinna Gümnaasium6.a klass24Petri Asperk
Jevgeni AnistsenkoNarva Keeltelütseum6.c klass24Valeria Nazarova
Jevgenija OzerovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass24Vladimir Runin
Joosep LõssenkoPelgulinna Gümnaasium6.c klass24Petri Asperk
Kamila MagsTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass24Kaja Pello
Karel Kristjan LeedoGustav Adolfi Gümnaasium7.b klass24Auli Reitel
Kaur KuningasPelgulinna Gümnaasium6.b klass24Petri Asperk
Kea Kristiin LaanmetsKohila Gümnaasium8.c klass24Lili Kesa
Keiti TohtRapla Kesklinna Kool6.a klass24Kadri Laup
Kermo SilmerRapla Kesklinna Kool6.b klass24Kadri Laup
Kert Kaspar KukkTallinna Reaalkool6.b klass24Kailit Taliaru
Kert TutePelgulinna Gümnaasium7.a klass24Petri Asperk
Kevin VihurTõrva Gümnaasium7.b klass24Katrin Kalamees
Kirke ToompuuRapla Kesklinna Kool7.a klass24Kadri Laup
Kristina KisilenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass24Natalja Grudkina
Kristjan BondarTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass24Aivi Osman
Ksenija UdovenkoNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass24Vladimir Runin
Käroli JuusTõrva Gümnaasium7.a klass24Katrin Kalamees
Laura JärveKohila Gümnaasium8.d klass24Lili Kesa
Laura SootnaTõrva Gümnaasium7.b klass24Katrin Kalamees
Liana UiskHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass24Niina Botina
Liis KaidmeKohila Gümnaasium8.a klass24Lili Kesa
Lilian MakarikovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass24Natalia Tsesnokova
Lisete LeppiksaarKohila Gümnaasium8.a klass24Lili Kesa
Liseth VainRapla Kesklinna Kool6.a klass24Kadri Laup
Madis PerillusTõrva Gümnaasium7.a klass24Katrin Kalamees
Makar ProkofievNarva Keeltelütseum6.b klass24Valeria Nazarova
Maksim ShurasTallinna Juudi Kool6.b klass24Niina Botina
Margarita SmirnovaKohila Gümnaasium8.c klass24Lili Kesa
Maria PotapovaTapa Vene Põhikool6. klass24Jelena Jakovleva
Maria UhhalovaKarjamaa Põhikool7.a klass24Svetlana Dorofejeva
Mark ErlichTallinna Juudi KoolTäiskasvanu24Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Mark LarkovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass24Natalia Tsesnokova
Mark MartõntšukTallinna Laagna Lasteaed-Põhikool8. klass24Imre Vijard
Marko JairValgu Põhikool6. klass24Anneli Ülemaante
Martin MurroTallinna Reaalkool6.a klass24Kailit Taliaru
Martin PersidskiTallinna Juudi Kool7.b klass24Niina Botina
Mattias AusTõrva Gümnaasium7.b klass24Katrin Kalamees
May Heleen LaunRapla Kesklinna Kool6.b klass24Kadri Laup
Melari VaiknurmRapla Kesklinna Kool7.a klass24Kadri Laup
Mihhail KravtsenkoTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass24Valentina Paygusova
Mila VassilevskajaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass24Kaja Pello
Monika VäljaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass24Natalia Tsesnokova
Nastja KobljakovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass24Vladimir Runin
Nastya MihhailovaNarva Keeltelütseum6.a klass24Valeria Nazarova
Nicole VommTallinna Juudi Kool8.a klass24Niina Botina
Nikolai KisseljovNarva Kreenholmi Gümnaasium7.a klass24Tatiana Saukova
Oskar OjamäeTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass24Kristine Laanisto
Platon NikiforovTallinna 53. Keskkool8.b klass24Anna Surmai
Polina FedotovaNarva Keeltelütseum6.c klass24Valeria Nazarova
Rasmus VainomäeTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass24Riina Leppmaa
Ratmir BessonovTallinna Juudi Kool7.a klass24Niina Botina
Richard Gabriel MoritzTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass24Riina Leppmaa
Risto ErritValgu Põhikool6. klass24Anneli Ülemaante
Robin LaanemetsKohila Gümnaasium8.c klass24Lili Kesa
Roman VesselovKarjamaa Põhikool7.a klass24Svetlana Dorofejeva
Romet KiviTõrva Gümnaasium8.b klass24Katrin Kalamees
Sergei JeluasviliTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass24Julia Ratšinskaja
Sergei SidorkinTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass24Kaja Pello
Siimeon SheshenkoTapa Vene Põhikool8. klass24Jelena Jakovleva
Sofia SidorinaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass24Natalia Tsesnokova
Sofia StarikovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass24Hanna Osypenko
Stanislav IljinNarva Keeltelütseum6.c klass24Valeria Nazarova
Taavi VähiTõrva Gümnaasium8.a klass24Katrin Kalamees
Victoria PuuseppPelgulinna Gümnaasium6.a klass24Petri Asperk
Viktoria MashtakovaTallinna 53. Keskkool7.c klass24Anna Surmai
Vlad MaiorsMuu asutus6.a klass24Valeria Nazarova
Алексей ШуваловTapa Vene Põhikool8. klass24Jelena Jakovleva
Анастасия НаумоваNarva Kesklinna Gümnaasium7.c klass24Vladimir Runin
Вилория МаксимчукTallinna 53. Keskkool7.a klass24Anna Surmai
Георг БуканёвTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass24Hanna Osypenko
Ильмар МитрофановTallinna 53. Keskkool7.c klass24Anna Surmai
Илья СкрипкинNarva Kreenholmi Gümnaasium7.b klass24Tatiana Saukova
Кристина ЧупроваNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass24Vladimir Runin
Максим КрапивкоTallinna 53. Keskkool7.a klass24Anna Surmai
Ростислав КочерговTallinna 53. Keskkool7.a klass24Anna Surmai
Alina NikokoševaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass23Natalia Tsesnokova
Gerda KaldojaTõrva Gümnaasium7.b klass23Katrin Kalamees
Marger EvardPelgulinna Gümnaasium7.a klass23Petri Asperk
Markus ZaikaNarva Kreenholmi Gümnaasium7.a klass23Tatiana Saukova
Alan VilloJõhvi Vene Põhikool6.c klass22Maksim Stepanenko
Aleksandra BojartsukNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass22Vladimir Runin
Aleksandra MorgunenkoEhte Humanitaargümnaasium8.a klass22Dmitri Mištšenko
Aleksandra SarapovaTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass22Deniss Põlkin
Alexey LuzhnovTallinna 53. Keskkool7.c klass22Anna Surmai
Alina DrelevaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass22Kaja Pello
Anastasija BuhvestovaHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass22Niina Botina
Anatoli ŠkurkoEhte Humanitaargümnaasium8.b klass22Dmitri Mištšenko
Andrei KrotovTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass22Aivar Metsaveer
Anna-Liisa OhakaRapla Kesklinna Kool7.b klass22Kadri Laup
Annecristina KaruKohila Gümnaasium8.d klass22Lili Kesa
Anton KlisinNarva Kreenholmi Gümnaasium7.c klass22Tatiana Saukova
Arabella KruuseTõrva Gümnaasium7.a klass22Katrin Kalamees
Arina TšerepanovaTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass22Aivar Metsaveer
Artem KrupeninNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass22Vladimir Runin
Artur PatrenkinNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass22Vladimir Runin
Ats HeinverePelgulinna Gümnaasium6.c klass22Petri Asperk
Braien DorbekPelgulinna Gümnaasium7.a klass22Petri Asperk
Daniel NazarovTallinna 53. Keskkool8.e klass22Jevgenia Tkatšova
Daniil KoljazinNarva Keeltelütseum6.c klass22Valeria Nazarova
Daniil KuznetsovNarva Kreenholmi Gümnaasium8.b klass22Tatiana Saukova
Darja GergelEhte Humanitaargümnaasium8.b klass22Dmitri Mištšenko
Dasha BorovskajaNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass22Vladimir Runin
Denis GrinyukNarva Kreenholmi Gümnaasium8.b klass22Tatiana Saukova
Denni AndersonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass22Hanna Osypenko
Dmitri SeederNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass22Valeria Nazarova
Dmitrii BogdanovTapa Vene Põhikool8. klass22Jelena Jakovleva
Edvard TkatšTapa Vene Põhikool8. klass22Jelena Jakovleva
Eliise KirjanenTallinna Reaalkool7.b klass22Kailit Taliaru
Elizaveta PuskinaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass22Kaja Pello
Emilie LassonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass22Natalja Grudkina
Erik MullerTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass22Natalja Grudkina
Eva NasedkinaTallinna Juudi Kool7.b klass22Niina Botina
Evola BrantaTallinna Juudi Kool7.b klass22Niina Botina
Fjodor KamaninNarva Kreenholmi Gümnaasium7.c klass22Tatiana Saukova
Georgi LutovinovTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass22Kaja Pello
Gerda KäguTõrva Gümnaasium7.b klass22Katrin Kalamees
Gerda SmorodinaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass22Kaja Pello
German AgejevNarva Kreenholmi Gümnaasium7.b klass22Tatiana Saukova
Gertrud GrünthalKohila Gümnaasium8.c klass22Lili Kesa
Grete JakobsonTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass22Kaja Pello
Inga JevssejevaTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass22Deniss Põlkin
Jasna PerevozchikovaTallinna Juudi Kool5. klass22Niina Botina
Jekaterina NicolsTallinna Juudi Kool6.b klass22Niina Botina
John-Ragnar KadakasEmmaste Põhikool7. klass22Aet Sõmer
Karmo RitsonVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass22Margo Müller
Katariina PruulPelgulinna Gümnaasium6.c klass22Petri Asperk
Katerina KrellTallinna 53. Keskkool8.b klass22Anna Surmai
Keidy-Triin RandverePelgulinna Gümnaasium8.a klass22Petri Asperk
Konrad SirelTallinna Reaalkool7.a klass22Kailit Taliaru
Kristian HallikmägiRapla Kesklinna Kool6.a klass22Kadri Laup
Kristjan Erik KallingTallinna Saksa Gümnaasium7.c klass22Riina Leppmaa
Ksenia StashkovaTallinna 53. Keskkool7.a klass22Anna Surmai
Kätlin SamuilovPelgulinna Gümnaasium8.a klass22Petri Asperk
Lera MakarovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass22Vladimir Runin
Lisandra VetesinaRapla Kesklinna Kool6.a klass22Kadri Laup
Lotta Eleanora KosarvKohila Gümnaasium8.a klass22Lili Kesa
Madelin Anette SipelgasEmmaste Põhikool5. klass22Aet Sõmer
Maksik JegorovTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass22Kaja Pello
Maksim AbrajevTapa Vene Põhikool7. klass22Jelena Jakovleva
Maksim DemitsevTallinna 53. Keskkool8.k klass22Anna Surmai
Maksim PogibaTallinna Juudi Kool7.b klass22Niina Botina
Maksim SemjonovNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass22Vladimir Runin
Marat ShumilovNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass22Vladimir Runin
Marco KaskTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass22Aivi Osman
Maria KorsaginaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass22Vladimir Runin
Maria PogibaTallinna Juudi Kool5. klass22Niina Botina
Maria PogotivkinaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass22Kaja Pello
Mark HasinTallinna Juudi Kool6.b klass22Niina Botina
Marta Margarita KaljasTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass22Kaja Pello
Martin AntsonHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass22Niina Botina
Martin JairValgu Põhikool8. klass22Anneli Ülemaante
Martin KadajaPelgulinna Gümnaasium6.c klass22Petri Asperk
Melissa KozlovskiTallinna Juudi Kool7.b klass22Niina Botina
Mihhail OsipchikTallinna Juudi Kool6.b klass22Niina Botina
Milena SokolovaTapa Vene Põhikool6. klass22Jelena Jakovleva
Nastya TrelinaNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass22Vladimir Runin
Nikita DargelNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass22Vladimir Runin
Nikita KatsõloTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass22Deniss Põlkin
Nikita ZubkovSakala Eragümnaasium6.a klass22Rita Izjumskaja
Nikita VangonenTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass22Natalia Tsesnokova
Nikolai BibikovTallinna 53. Keskkool7.b klass22Anna Surmai
Olga KopõlovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass22Dmitri Mištšenko
Robert PakinTallinna Juudi Kool7.b klass22Niina Botina
Rozalia SimonovaTallinna Juudi Kool6.b klass22Niina Botina
Sander HallasteTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass22Riina Leppmaa
Sebastian ZooberRapla Kesklinna Kool6.b klass22Kadri Laup
Sergei OlovjankinNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass22Vladimir Runin
Sireli ArenTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass22Riina Leppmaa
Sofia KoppelTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass22Aivi Osman
Sofia LeppikTallinna 53. Keskkool7.b klass22Anna Surmai
Sonja KronbergTapa Vene Põhikool7. klass22Jelena Jakovleva
Svetlana ZajatsKarjamaa Põhikool7.a klass22Svetlana Dorofejeva
Taisija MorenkoNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass22Vladimir Runin
Timur TrofimovTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass22Kaja Pello
Triinu-Liis KünnerpäValgu Põhikool6. klass22Anneli Ülemaante
Valeria AllikNarva Keeltelütseum6.b klass22Valeria Nazarova
Veron VaiknurmRapla Kesklinna Kool7.b klass22Kadri Laup
Veronika KruglovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass22Valentina Paygusova
Vika JevstignejevaNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass22Vladimir Runin
Viktoria BelovaTallinna 53. Keskkool8.a klass22Jevgenia Tkatšova
Viktoria BolezinaTallinna 53. Keskkool8.e klass22Jevgenia Tkatšova
Vitalii BezrukovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass22Natalja Grudkina
Vladimir AkimovTapa Vene Põhikool8. klass22Jelena Jakovleva
Vladimir SaveljevNarva Vanalinna Riigikool7.b klass22Jaana Kirs
Vladislav KaplenkoNarva Keeltelütseum6.c klass22Valeria Nazarova
Vladislav KoltsovNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass22Vladimir Runin
Vladislav RadomskyiTallinna 53. Keskkool7.c klass22Anna Surmai
Алина КузнецоваNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass22Vladimir Runin
Анна КравецTallinna 53. Keskkool7.c klass22Anna Surmai
Вячеслав ГордеевNarva Kesklinna Gümnaasium8.d klass22Vladimir Runin
Даниил МальцевTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass22Kaja Pello
Дарина ЛюбченкоTallinna 53. Keskkool7.c klass22Anna Surmai
Карина СалиховаTallinna 53. Keskkool7.c klass22Anna Surmai
Катя ГончароваTallinna Juudi Kool6.a klass22Niina Botina
Кенан ПиримовTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass22Kristina Toropova
Кирилл БогдановNarva Keeltelütseum6.b klass22Valeria Nazarova
Aliine RehtlaPelgulinna Gümnaasium6.c klass21Petri Asperk
Athena LevasopoulouTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass21Julia Ratšinskaja
Rein KitajevHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass21Aljona Lеокина
Adriana OrlovTõrva Gümnaasium8.a klass20Katrin Kalamees
Airiin LaugusVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass20Margo Müller
Albert MosinHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass20Niina Botina
Aleksandr GromovNarva Kesklinna Gümnaasium8.d klass20Vladimir Runin
Aleksandra DobrovolskajaNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass20Vladimir Runin
Aleksandra HmelevskajaTallinna Juudi Kool7.b klass20Niina Botina
Alina VavilovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass20Kaja Pello
Aljona AntonenkoTallinna 53. Keskkool8.e klass20Jevgenia Tkatšova
Aljona MishinaNull-kool6.a klass20Valeria Nazarova
Amalia LeikinaTallinna Juudi Kool7.b klass20Niina Botina
Anabel AruRapla Kesklinna Kool7.a klass20Kadri Laup
Anastasia MashichevaTallinna Juudi Kool6.b klass20Niina Botina
Anastasija TerekhovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass20Vladimir Runin
Andrei OstretsovJõhvi Vene Põhikool6.c klass20Maksim Stepanenko
Angelina TulušaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass20Dmitri Mištšenko
Anzhelika KichatovaNarva Kreenholmi Gümnaasium8.b klass20Tatiana Saukova
Arina OrlovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass20Vladimir Runin
Artjom MalosevHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass20Niina Botina
Artjom SolodovnikTallinna 53. Keskkool7.k klass20Anna Surmai
Avenir LipovskihhTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass20Kaja Pello
Berit UrgardTõrva Gümnaasium7.b klass20Katrin Kalamees
Bogdan-Julian VlasjukKohila Gümnaasium8.c klass20Lili Kesa
Carl Markus KuuskVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass20Margo Müller
Caspar KõrtsVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass20Margo Müller
Daili Eliise TallRapla Kesklinna Kool6.b klass20Kadri Laup
Daniel SihverTallinna Läänemere Gümnaasium8.k klass20Deniss Põlkin
Daniil KirjushinTallinna 53. Keskkool8.a klass20Jevgenia Tkatšova
Daria HanovaTallinna Juudi Kool7.b klass20Niina Botina
Darja KuzminaTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass20Deniss Põlkin
Darja ViktorovaTallinna 53. Keskkool8.e klass20Jevgenia Tkatšova
Deniss BadajevNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass20Vladimir Runin
Dima GorskovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass20Niina Botina
Dimitri PyldaasNarva Vanalinna Riigikool6.a klass20Jaana Kirs
Elis VahtmäeKohila Gümnaasium8.b klass20Lili Kesa
Elisabeth MäesaluKohila Gümnaasium8.a klass20Lili Kesa
Elisabeth ToriPelgulinna Gümnaasium6.d klass20Dagne Press
Elli TiidermannPelgulinna Gümnaasium6.d klass20Dagne Press
Eneli EvisaluKohila Gümnaasium8.b klass20Lili Kesa
Eveli LehtsaarRapla Kesklinna Kool7.b klass20Kadri Laup
Evelina BondarenkoTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass20Kaja Pello
Georgi KukuškinNarva Keeltelütseum6.c klass20Valeria Nazarova
Getter VõerahansuTallinna Kuristiku Gümnaasium8. klass20Aivar Metsaveer
Greta LaidTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass20Valentina Paygusova
Holger PõhjalaTõrva Gümnaasium8.a klass20Katrin Kalamees
Ilja BurzakTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass20Natalja Grudkina
Ilja KatsõloTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass20Deniss Põlkin
Irina KornyshevaNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass20Vladimir Runin
Jan-Erik SanderPelgulinna Gümnaasium6.c klass20Petri Asperk
Jaromir GasanbekovVali siit kool või muu asutus6.a klass20Valeria Nazarova
Jursis AleksandrTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass20Kristina Toropova
Juss VahtreTõrva Gümnaasium7.a klass20Katrin Kalamees
Kadi LaupRapla Kesklinna Kool7.a klass20Kadri Laup
Karel ReintopRapla Kesklinna Kool7.b klass20Kadri Laup
Karina KivisteVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass20Margo Müller
Karmo PärnTõrva Gümnaasium7.a klass20Katrin Kalamees
Kateryna ArtemenkoTallinna 53. Keskkool8.a klass20Jevgenia Tkatšova
Kerttu RungiKohila Gümnaasium8.b klass20Lili Kesa
Kirill SavelaHaabersti Vene Gümnaasium5.b klass20Niina Botina
Kostja ShmakovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass20Hanna Osypenko
Kristiina SkabardisTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass20Kaja Pello
Kristina GuskovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.c klass20Vladimir Runin
Kristina ZvjaginaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass20Kaja Pello
Kristina ZvolinskajaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass20Dmitri Mištšenko
Laura-Lisete VahtreTõrva Gümnaasium7.b klass20Katrin Kalamees
Leonti LurotskaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass20Aljona Lеокина
Lera KodotsigovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass20Vladimir Runin
Liana TubroTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass20Kaja Pello
Liisa Lotta LõokePelgulinna Gümnaasium6.b klass20Petri Asperk
Liisa RannuRapla Kesklinna Kool6.b klass20Kadri Laup
Luisa Mia MikenbergTallinna Reaalkool6.b klass20Kailit Taliaru
Maksim LebedevKarjamaa Põhikool7.a klass20Svetlana Dorofejeva
Marianna RomanetsTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass20Kaja Pello
Marija RandmaaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass20Dmitri Mištšenko
Mark ZukTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass20Kaja Pello
Markus KiviKohila Gümnaasium8.b klass20Lili Kesa
Marleen NurmTõrva Gümnaasium7.a klass20Katrin Kalamees
Marleen SaarTõrva Gümnaasium8.b klass20Katrin Kalamees
Matvei NikitinNarva Keeltelütseum6.c klass20Valeria Nazarova
Matvei PertsevTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass20Valentina Paygusova
Mayya PetukhovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass20Vladimir Runin
Mhhail PavlovTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass20Kaja Pello
Michelle ArmonTallinna Juudi Kool7.a klass20Niina Botina
Mihhail LastovskiEhte Humanitaargümnaasium8.c klass20Dmitri Mištšenko
Mikaela LesinaTallinna Juudi Kool5. klass20Niina Botina
Milena PetraNarva Kreenholmi Gümnaasium8.b klass20Tatiana Saukova
Nicole PoljakovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass20Kaja Pello
Nicole SedlinskajaTallinna Juudi Kool7.b klass20Niina Botina
Nikita PerminovNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass20Vladimir Runin
Nikol NetchajevaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass20Kaja Pello
Oliver KeskkülaPelgulinna Gümnaasium6.d klass20Dagne Press
Paul PärgKohila Gümnaasium8.d klass20Lili Kesa
Ratmir AnfilovTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass20Kaja Pello
Raul Markus ElbreTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass20Riina Leppmaa
Rebeka EdurRapla Kesklinna Kool6.b klass20Kadri Laup
Richard Georg MarkusKohila Gümnaasium8.a klass20Lili Kesa
Richard LõokeTallinna Reaalkool7.b klass20Kailit Taliaru
Robert RobertTallinna Juudi Kool7.b klass20Niina Botina
Roman ShitikovHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass20Niina Botina
Sander SotsugovTallinna Juudi Kool5. klass20Niina Botina
Sara BeshkinaTallinna Juudi Kool5. klass20Niina Botina
Sergei PostNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass20Vladimir Runin
Sergey SimonovTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass20Deniss Põlkin
Simo SalistePelgulinna Gümnaasium7.a klass20Petri Asperk
Sofia RaidjukTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass20Deniss Põlkin
Tatjana GoldbergTallinna Juudi Kool8.b klass20Niina Botina
Timofei KartasovTallinna 53. Keskkool7.b klass20Anna Surmai
Toom-Oliver VesiaidTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass20Riina Leppmaa
Valeria UiboTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass20Natalja Grudkina
Valerija KorolkovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass20Kaja Pello
Victoria Heleene PärnPelgulinna Gümnaasium8.a klass20Petri Asperk
Vlad AbushkevichNarva Vanalinna Riigikool6.a klass20Jaana Kirs
Андрес КярстенNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass20Vladimir Runin
Арина ЯкуповаTallinna 53. Keskkool7.c klass20Anna Surmai
Беата КасковичTallinna Juudi Kool6.b klass20Niina Botina
Джафар НуриевTallinna 53. Keskkool7.c klass20Anna Surmai
Диана БобинаTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass20Natalia Tsesnokova
Егор КаргуNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass20Vladimir Runin
Кристьян ПетровTallinna 53. Keskkool8.c klass20Anna Surmai
Ричард ОрусаарHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass20Niina Botina
Христина МихайловаTallinna 53. Keskkool7.c klass20Anna Surmai
Эрик ВируненNarva Kesklinna Gümnaasium8.c klass20Vladimir Runin
Amelia NaidenkovaTallinna Juudi KoolTäiskasvanu19Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Danil VäkramNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass19Vladimir Runin
Marii-Eliise LokkPelgulinna Gümnaasium7.a klass19Petri Asperk
Stepan GadalsinNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass19Vladimir Runin
Aili TeldrePelgulinna Gümnaasium6.d klass18Dagne Press
Alana KonjahhinaNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass18Vladimir Runin
Alar VitsbergKohila Gümnaasium8.b klass18Lili Kesa
Aleksandr GolikovTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass18Deniss Põlkin
Aleksandra ProssevitsTallinna Juudi Kool8.b klass18Niina Botina
Allan LondPelgulinna Gümnaasium6.b klass18Petri Asperk
Amelia LimbertTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass18Kaja Pello
Anastasija ProssevitsTallinna Juudi Kool8.b klass18Niina Botina
Andur SuitsuTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass18Aivar Metsaveer
Anna KrikuhhinaTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass18Aivar Metsaveer
Annamari MõttusRapla Kesklinna Kool6.a klass18Kadri Laup
Anton KasurnikovNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass18Vladimir Runin
Artjom JazevNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass18Vladimir Runin
Artjom ŠmõkovTapa Vene Põhikool6. klass18Jelena Jakovleva
Aртур КрNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass18Vladimir Runin
Beata RinkeviciuteTallinna Juudi Kool6.b klass18Niina Botina
Beatrice BlintsovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass18Julia Ratšinskaja
Boris DijakonovHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass18Niina Botina
Bryan LuikojaRapla Kesklinna Kool7.b klass18Kadri Laup
Charlize TalamanovTallinna Juudi Kool6.a klass18Niina Botina
Dajana JurovaTapa Vene Põhikool6. klass18Jelena Jakovleva
Dalana VainoNarva Kesklinna Gümnaasium8.c klass18Vladimir Runin
Daniel BuevitsValgu Põhikool6. klass18Anneli Ülemaante
Daniel MertsevEhte Humanitaargümnaasium8.c klass18Dmitri Mištšenko
Daniil SennikovTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass18Deniss Põlkin
Daniil ŠablojevTapa Vene Põhikool6. klass18Jelena Jakovleva
Danil GovorkovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass18Dmitri Mištšenko
Danil MarchenkoNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass18Vladimir Runin
Darja NaumovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass18Natalia Tsesnokova
Darja SklovskajaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass18Kaja Pello
David SnurovTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass18Kaja Pello
Demid MorozovTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass18Kaja Pello
Diana JurkinaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass18Kaja Pello
Dmitri FiltshginTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass18Kaja Pello
Dmitri KanevskiNarva Vanalinna Riigikool6.b klass18Jaana Kirs
Egor SemjonovNarva Kesklinna Gümnaasium8.c klass18Vladimir Runin
Eldar FokinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass18Hanna Osypenko
Elisabeth VarblaneRapla Kesklinna Kool7.b klass18Kadri Laup
Elmar ArdlaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass18Julia Ratšinskaja
Eva MoshailovTallinna Juudi Kool5. klass18Niina Botina
Gleb LinnikNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass18Vladimir Runin
Henry AruEmmaste Põhikool7. klass18Aet Sõmer
Jekaterina LihvenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass18Natalia Tsesnokova
Jelizaveta GnutovaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass18Kaja Pello
Kadri LohkRapla Kesklinna Kool6.a klass18Kadri Laup
Karina ValetovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass18Vladimir Runin
Kati SapozhnikovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass18Hanna Osypenko
Katrina ProstotinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass18Julia Ratšinskaja
Ken-Sander AasojaPelgulinna Gümnaasium6.c klass18Petri Asperk
Kevin TehvandTõrva Gümnaasium7.b klass18Katrin Kalamees
Kirill RazmustovNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass18Vladimir Runin
Konstantin KondratjukTapa Vene Põhikool8. klass18Jelena Jakovleva
Kristina BerjozaTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass18Deniss Põlkin
Kristjan PaluojaTõrva Gümnaasium8.b klass18Katrin Kalamees
Kristo ErritValgu Põhikool6. klass18Anneli Ülemaante
Ksenija SkvortsovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass18Vladimir Runin
Liana SkorodumovaTallinna Juudi Kool5. klass18Niina Botina
Liisa Lotta KergePelgulinna Gümnaasium6.a klass18Petri Asperk
Liisi Marie ToomeTallinna Reaalkool6.a klass18Kailit Taliaru
Lisandra VilepillRapla Kesklinna Kool6.b klass18Kadri Laup
Lisete LiikerKohila Gümnaasium8.c klass18Lili Kesa
Mari-Liis AavaPelgulinna Gümnaasium6.d klass18Dagne Press
Marietta KöstPelgulinna Gümnaasium6.c klass18Petri Asperk
Marilyn ViiaskTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass18Aivi Osman
Mark BoykovTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass18Kaja Pello
Mark TseluikoTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass18Kaja Pello
Markus-Peeter ArenPelgulinna Gümnaasium6.c klass18Petri Asperk
Mirell PriinitsPelgulinna Gümnaasium6.b klass18Petri Asperk
Mirelle KaljulaRapla Kesklinna Kool6.b klass18Kadri Laup
Miroslav PukkNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass18Vladimir Runin
Nele-Liis KaselaRapla Kesklinna Kool7.a klass18Kadri Laup
Nikita RazvedchenkoTallinna Juudi KoolTäiskasvanu18Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Oleg DmitrijevHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass18Niina Botina
Oskari SepaPelgulinna Gümnaasium6.a klass18Petri Asperk
Patrik RaotmaPelgulinna Gümnaasium6.a klass18Petri Asperk
Platon PashutinMuu asutus6.b klass18Valeria Nazarova
Polina MarokinaNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass18Vladimir Runin
Prohor OrlovTallinna 53. Keskkool7.k klass18Anna Surmai
Ralf-Ian AareloTallinna Saksa Gümnaasium7.d klass18Riina Leppmaa
Rannar LaupRapla Kesklinna Kool7.a klass18Kadri Laup
Rasmus ReoseRapla Kesklinna Kool7.a klass18Kadri Laup
Rigmor KäharKohila Gümnaasium8.a klass18Lili Kesa
Robert AunTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass18Aivi Osman
Ron BergTallinna Juudi Kool7.b klass18Niina Botina
Saskia SiimPelgulinna Gümnaasium7.a klass18Petri Asperk
Sofia KonovalovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass18Kaja Pello
Sofia SutovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass18Vladimir Runin
Sofija PetrovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass18Vladimir Runin
Tony MichelsonTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass18Kaja Pello
Yulija ChumboevaNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass18Vladimir Runin
Артём АбельяновTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass18Kaja Pello
Диана КокоринаNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass18Vladimir Runin
Екатерина ОрловаNarva Kreenholmi Gümnaasium7.c klass18Tatiana Saukova
Кирилл РюмкинHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass18Niina Botina
Jevgeni ZemskovTapa Vene Põhikool7. klass17Jelena Jakovleva
Uljana SumenkovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass17Kaja Pello
Albert JakonenNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass16Vladimir Runin
Aleksandr GaliosTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass16Kaja Pello
Aleksandr KeskullTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass16Deniss Põlkin
Aleksandr SkrjabinTapa Vene Põhikool6. klass16Jelena Jakovleva
Alex JõgisKohila Gümnaasium8.a klass16Lili Kesa
Alex KulbergTapa Vene Põhikool8. klass16Jelena Jakovleva
Alina DavõdovskiTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass16Kaja Pello
Alina SkvortsovaTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass16Deniss Põlkin
Amanda SylaKiltsi Põhikool8. klass16Kati Kümnik
Anastasia BogdanovitsTallinna Juudi Kool8.b klass16Niina Botina
Anastasia KushnerTallinna 53. Keskkool8.c klass16Anna Surmai
Anastasia SõsojevaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass16Natalia Tsesnokova
Anastasija MištšenkoTapa Vene Põhikool8. klass16Jelena Jakovleva
Andrei AnissimovNarva Kreenholmi Gümnaasium7.b klass16Tatiana Saukova
Andrei ZubovNarva Kreenholmi Gümnaasium6.c klass16Tatiana Saukova
Andres-Laur PeepKohila Gümnaasium8.d klass16Lili Kesa
Angelina VõsarTapa Vene Põhikool6. klass16Jelena Jakovleva
Anna YenichekTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass16Kaja Pello
Anna-Maria KiivikasTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass16Riina Leppmaa
Anneli HakmannRapla Kesklinna Kool6.a klass16Kadri Laup
Anton DrobosevNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass16Vladimir Runin
Aron KirtTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass16Riina Leppmaa
Artemi IljiTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass16Kaja Pello
Artjom VolkovTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass16Valentina Paygusova
Aveli RannamäeRapla Kesklinna Kool7.a klass16Kadri Laup
Damir MingazovTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass16Kaja Pello
David ShterenbergTallinna Juudi Kool8.a klass16Niina Botina
Dmitri SafronovNarva Kreenholmi Gümnaasium6.b klass16Tatiana Saukova
Egor KalmõkovTallinna 53. Keskkool8.c klass16Anna Surmai
Eimi TaalPelgulinna Gümnaasium6.a klass16Petri Asperk
Eliis SolomTõrva Gümnaasium7.a klass16Katrin Kalamees
Elli MuoniTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass16Riina Leppmaa
Fedor ChukhonkinNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass16Vladimir Runin
Hanna-Liisa UntTõrva Gümnaasium8.a klass16Katrin Kalamees
Hannela VaalTõrva Gümnaasium7.a klass16Katrin Kalamees
Heigo ZagajaTõrva Gümnaasium8.b klass16Katrin Kalamees
Helena TilkPelgulinna Gümnaasium6.c klass16Petri Asperk
Io PukkKohila Gümnaasium8.b klass16Lili Kesa
Jana JakovlevaNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass16Vladimir Runin
Janek MiadzielecKiltsi Põhikool8. klass16Kati Kümnik
Janeli SunniKohila Gümnaasium8.d klass16Lili Kesa
Jekaterina JuuseTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass16Aivi Osman
Joosep EirandRapla Kesklinna Kool6.b klass16Kadri Laup
Jürgen TiitsPelgulinna Gümnaasium6.a klass16Petri Asperk
Karina TaukulKohila Gümnaasium8.c klass16Lili Kesa
Karl-Martin PartTallinna Saksa Gümnaasium7.d klass16Riina Leppmaa
Katarina BalabanovitsNarva Kesklinna Gümnaasium7.d klass16Vladimir Runin
Kert-Kristjan LeppPelgulinna Gümnaasium6.c klass16Petri Asperk
Kira KrainiTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass16Kaja Pello
Kira KravtsenkoNarva Kreenholmi Gümnaasium7.b klass16Tatiana Saukova
Kirill LiikHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass16Niina Botina
Kirill PotapovTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass16Kaja Pello
Kristel KernoKohila Gümnaasium8.b klass16Lili Kesa
Kristina KaljuTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass16Natalia Tsesnokova
Kristo KeskulaEmmaste Põhikool5. klass16Aet Sõmer
Ksenja AleksejevaNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass16Vladimir Runin
Kädibel KuuskPelgulinna Gümnaasium6.a klass16Petri Asperk
Kätlin MeltsasTõrva Gümnaasium7.a klass16Katrin Kalamees
Lisaana TiigirandKohila Gümnaasium8.a klass16Lili Kesa
Lisandra HupponenKohila Gümnaasium8.a klass16Lili Kesa
Ljenja KruglovNarva Kreenholmi Gümnaasium7.b klass16Tatiana Saukova
Lucas Kris LeisPelgulinna Gümnaasium6.b klass16Petri Asperk
Maksim KaraulovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass16Niina Botina
Maksimilian AarteeEhte Humanitaargümnaasium8.b klass16Dmitri Mištšenko
Marie SeppKohila Gümnaasium8.b klass16Lili Kesa
Mark BarinovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass16Natalja Grudkina
Markos IsotammPelgulinna Gümnaasium6.b klass16Petri Asperk
Martin RandNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass16Vladimir Runin
Mathias Andro MännametsKohila Gümnaasium8.d klass16Lili Kesa
Mehis PaarEmmaste Põhikool7. klass16Aet Sõmer
Merili KorolkovRapla Kesklinna Kool7.a klass16Kadri Laup
Miiu LiivamägiPelgulinna Gümnaasium6.c klass16Petri Asperk
Moris ViderTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass16Aivar Metsaveer
Mатвей РозентальTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass16Kaja Pello
Nikita SushkoNarva Kreenholmi Gümnaasium6.c klass16Tatiana Saukova
Olivia PanfilovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass16Kaja Pello
Oskar AlikasTõrva Gümnaasium7.b klass16Katrin Kalamees
Polina LysenkovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.c klass16Vladimir Runin
Rainer ArroRapla Kesklinna Kool7.a klass16Kadri Laup
Ramil PljutTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.e klass16Natalja Grudkina
Rebeka RässaPelgulinna Gümnaasium7.a klass16Petri Asperk
Riiko RattTõrva Gümnaasium7.b klass16Katrin Kalamees
Robin VäljakTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass16Aivi Osman
Roma MotricukTallinna Juudi Kool5. klass16Niina Botina
Romet BelovKiltsi Põhikool8. klass16Kati Kümnik
Ronaldo SoansTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass16Kristine Laanisto
Samir AgajevTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass16Kaja Pello
Sarah-Maria TõnissooPelgulinna Gümnaasium6.d klass16Dagne Press
Sigrid LindojaKohila Gümnaasium8.c klass16Lili Kesa
Sofia KudeljaTallinna Läänemere Gümnaasium8.b klass16Deniss Põlkin
Sten Martin LeppTõrva Gümnaasium7.a klass16Katrin Kalamees
Stepan HetchetovHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu16Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Svetlana StassevitsTallinna Läänemere Gümnaasium8. klass16Deniss Põlkin
Tatjana IvanovaNarva Kreenholmi Gümnaasium7.b klass16Tatiana Saukova
Tatjana SutskovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass16Kaja Pello
Triinu LillepeskaTõrva Gümnaasium8.a klass16Katrin Kalamees
Viktoria GolovatskajaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass16Dmitri Mištšenko
Virko BoitsovNarva Kreenholmi Gümnaasium6.b klass16Tatiana Saukova
Xx_yolo_xx Bigwillyhunter420Tallinna Kuristiku Gümnaasium8. klass16Aivar Metsaveer
Георгий БалюраTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass16Natalja Grudkina
Иван ЗадырNarva Kesklinna Gümnaasium8.d klass16Vladimir Runin
Илона ПшеничнаяTapa Vene Põhikool8. klass16Jelena Jakovleva
Ксения ШапироNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass16Vladimir Runin
Максим ПотаповTallinna 53. Keskkool7.c klass16Anna Surmai
Мария LobunitsevaNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass16Vladimir Runin
Тимофей МихеевTallinna Juudi Kool8.b klass16Niina Botina
Annabel RuninPelgulinna Gümnaasium6.d klass15Dagne Press
Arian PuhnoTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass15Kaja Pello
Juss JaaksonEmmaste Põhikool5. klass15Aet Sõmer
Nikita JurassovTapa Vene Põhikool6. klass15Jelena Jakovleva
Ott AasTõrva Gümnaasium8.b klass15Katrin Kalamees
Tanel TammTõrva Gümnaasium7.b klass15Katrin Kalamees
Alfred KittaskPelgulinna Gümnaasium6.b klass14Petri Asperk
Andero VärkPelgulinna Gümnaasium6.c klass14Petri Asperk
Angelina PetrovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass14Vladimir Runin
Anna VardanyanTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass14Kaja Pello
Anneli TimofejevaNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass14Vladimir Runin
Annika SarvPelgulinna Gümnaasium7.a klass14Petri Asperk
Anton PersitskiNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass14Vladimir Runin
Artur HanTapa Vene Põhikool7. klass14Jelena Jakovleva
Brit-Ly IlumaaRapla Kesklinna Kool6.a klass14Kadri Laup
Darja KuprijanovaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass14Dmitri Mištšenko
Deivid MeresmaaPelgulinna Gümnaasium6.d klass14Dagne Press
Dima JogansonTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass14Kaja Pello
Dima ŠabanovNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass14Vladimir Runin
Edgar RogovKarjamaa Põhikool7.a klass14Svetlana Dorofejeva
Ekaterina ŠarovaTallinna 53. Keskkool8.b klass14Anna Surmai
Emily NelsonRapla Kesklinna Kool6.b klass14Kadri Laup
Erik MolodtsovMuu asutus6.b klass14Valeria Nazarova
Frank HammadPelgulinna Gümnaasium6.d klass14Dagne Press
Hanna AidasPelgulinna Gümnaasium6.b klass14Petri Asperk
Ilia SokolovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.k klass14Natalia Tsesnokova
Ilja TitkovTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass14Valentina Paygusova
Ilja VasilievNarva Kreenholmi Gümnaasium8.b klass14Tatiana Saukova
Ivan BitsaikinNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass14Vladimir Runin
Ivan LomonossovNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass14Vladimir Runin
Jana SemenovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass14Vladimir Runin
Jegor TsumakTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass14Valentina Paygusova
Jevgeni KazakovTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass14Kaja Pello
Jon Gustav PiirmaaTabasalu Ühisgümnaasium8.b klass14Kristine Laanisto
Joosep SoovikPelgulinna Gümnaasium7.a klass14Petri Asperk
Karel TruusPelgulinna Gümnaasium6.b klass14Petri Asperk
Karina GrunbaunTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass14Riina Leppmaa
Karina IvanovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass14Vladimir Runin
Katerinaje JevstignejevaTallinna 53. Keskkool7.b klass14Anna Surmai
Kelvin KersnaTallinna Reaalkool6.b klass14Kailit Taliaru
Kirill TserevkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass14Julia Ratšinskaja
Kolja KotsevHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass14Aljona Lеокина
Kristina KristinasmTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass14Kaja Pello
Kristjan Oliver SaulTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass14Aivi Osman
Ksenia MelNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass14Vladimir Runin
Laur Johann VabaorgPelgulinna Gümnaasium6.a klass14Petri Asperk
Lisete TševkaRapla Kesklinna Kool7.a klass14Kadri Laup
Makar VorobjovskiHaabersti Vene Gümnaasium5.b klass14Niina Botina
Mariliis LepasaarKohila Gümnaasium8.d klass14Lili Kesa
Mark PeernaHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass14Niina Botina
Mark StertselNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass14Vladimir Runin
Markos HermPelgulinna Gümnaasium7.a klass14Petri Asperk
Mart ReinkubjasTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass14Aivi Osman
Max VäljaNarva Kreenholmi Gümnaasium7.c klass14Tatiana Saukova
Nikita ShvaigerNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass14Vladimir Runin
Olga MorozovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass14Kaja Pello
Olle Oskar VaresPelgulinna Gümnaasium6.c klass14Petri Asperk
Polina MaltsevaTapa Vene Põhikool7. klass14Jelena Jakovleva
Ragnar VesingiEmmaste Põhikool6. klass14Aet Sõmer
Rasmus JaaksonEmmaste Põhikool7. klass14Aet Sõmer
Riivo PipparTõrva Gümnaasium7.b klass14Katrin Kalamees
Romet KohaPelgulinna Gümnaasium6.d klass14Dagne Press
Roven LemettiTõrva Gümnaasium7.b klass14Katrin Kalamees
Ruslan SobolevNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass14Vladimir Runin
Steven TsugartPelgulinna Gümnaasium6.c klass14Petri Asperk
Valmar VaristeVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass14Margo Müller
Varvara PavlovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass14Vladimir Runin
Veronika BelajaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass14Niina Botina
Viktoria RajevskajaTallinna Juudi Kool5. klass14Niina Botina
Виктория МеньшаковаNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass14Vladimir Runin
Влад БодуновNarva Keeltelütseum6.b klass14Valeria Nazarova
Лаура ПрудниковTallinna 53. Keskkool7.c klass14Anna Surmai
Эдгар МендNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass14Vladimir Runin
Mark LukjanenkoNarva Kreenholmi Gümnaasium6.b klass13Tatiana Saukova
Adiel TsuikinTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass12Kaja Pello
Aleksander PeetsaluValgu Põhikool8. klass12Anneli Ülemaante
Alik JaskoTapa Vene Põhikool8. klass12Jelena Jakovleva
Anete PillamKohila Gümnaasium8.d klass12Lili Kesa
Anette TammKohila Gümnaasium8.b klass12Lili Kesa
Anna LyssovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass12Kaja Pello
Eva HarkinaTallinna Juudi Kool8.b klass12Niina Botina
Gerda SääskRapla Kesklinna Kool6.b klass12Kadri Laup
Getter GailisPelgulinna Gümnaasium6.b klass12Petri Asperk
Helina VaiklaKohila Gümnaasium8.b klass12Lili Kesa
Ilja VesselovTallinna Juudi Kool7.b klass12Niina Botina
Kadi VatterValgu Põhikool9. klass12Anneli Ülemaanteväljaspool vanuserühma
Karina JemeljanovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass12Kaja Pello
Karina VusikHaabersti Vene Gümnaasium7.k klass12Niina Botina
Karl-Marten SaarTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass12Aivi Osman
Karmen KaatTõrva Gümnaasium7.a klass12Katrin Kalamees
Karolin PermannValgu Põhikool6. klass12Anneli Ülemaante
Kirill LiikHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass12Niina Botina
Maksim AnakinTallinna Läänemere Gümnaasium8.a klass12Deniss Põlkin
Maksim SapuglitsovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass12Natalja Grudkina
Miroslav MorozNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass12Vladimir Runin
Nastya LeyshenkoNarva Kreenholmi Gümnaasium7.b klass12Tatiana Saukova
Nikita RogozkinNarva Kreenholmi Gümnaasium7.a klass12Tatiana Saukova
Nikita TsesnokovTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass12Kaja Pello
Oliver TaliPelgulinna Gümnaasium7.a klass12Petri Asperk
Polina FrolovaTapa Vene Põhikool6. klass12Jelena Jakovleva
Polina Jan JanTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass12Kaja Pello
Rico Romet PetersonTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass12Aivi Osman
Ruvim UmanecHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass12Niina Botina
Silver JõgiRapla Kesklinna Kool7.b klass12Kadri Laup
Slava RyvlinTallinna Juudi Kool6.b klass12Niina Botina
Sten ArikeRapla Kesklinna Kool7.b klass12Kadri Laup
Valeria DõmovaTallinna Juudi Kool5. klass12Niina Botina
Александр БобрышевNarva Kreenholmi Gümnaasium7.c klass12Tatiana Saukova
Артемий ПавлюковскийTallinna Juudi Kool6.a klass12Niina Botina
Олег ЩербаковTallinna 53. Keskkool7.c klass12Anna Surmai
Сергей ШавринNarva Kreenholmi Gümnaasium7.b klass12Tatiana Saukova
София БурковаNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass12Vladimir Runin
Aleksandra KotserinaTallinna Juudi Kool6.b klass10Niina Botina
Alina PerštukEhte Humanitaargümnaasium8.b klass10Dmitri Mištšenko
Anisija BoitsovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass10Kaja Pello
Anna-Liisa LaasTallinna Juudi Kool8.b klass10Niina Botina
Artjom Art25jomTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass10Kaja Pello
Christofer KaasikPelgulinna Gümnaasium6.b klass10Petri Asperk
Dana AnniNarva Kreenholmi Gümnaasium6.b klass10Tatiana Saukova
Jekaterina BaskirovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass10Vladimir Runin
Kristel Kaasik-AaslavTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass10Aivi Osman
Marcus StaubPelgulinna Gümnaasium6.d klass10Dagne Press
Marianna FomitsovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass10Vladimir Runin
Marija GorbunovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass10Vladimir Runin
Mario-Marti VarovTõrva Gümnaasium8.a klass10Katrin Kalamees
Mihhail KovaljovTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass10Kaja Pello
Nikita ButorovNarva Kreenholmi Gümnaasium8.b klass10Tatiana Saukova
Sofija KarasevaNarva Kreenholmi Gümnaasium6.b klass10Tatiana Saukova
Stella Iris ViirePelgulinna Gümnaasium6.d klass10Dagne Press
Veroonika KulperNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass10Vladimir Runin
Катрин ПантюшенкоNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass10Vladimir Runin
Sofi TsheidzeTallinna Juudi Kool5. klass9Niina Botina
Andre-Asker ArroRapla Kesklinna Kool7.b klass8Kadri Laup
Angelina RabotinskajaNarva Kesklinna Gümnaasium8.c klass8Vladimir Runin
Annabel JaanimägiPelgulinna Gümnaasium6.c klass8Petri Asperk
Anne-Mai TammerValgu Põhikool8. klass8Anneli Ülemaante
Arina KonoštšjonokTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass8Kaja Pello
Dimitri RõbalkoTapa Vene Põhikool7. klass8Jelena Jakovleva
Elene ElebartaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass8Kaja Pello
Hans Egert LillemetsTallinna Saksa Gümnaasium7.a klass8Riina Leppmaa
Helena VelsVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass8Margo Müller
Karmel KäosaarPelgulinna Gümnaasium6.b klass8Petri Asperk
Kenneth LeppikTallinna Kuristiku Gümnaasium7.c klass8Aivi Osman
Lolita HanNarva Kesklinna Gümnaasium8.c klass8Vladimir Runin
Martin GraubergPelgulinna Gümnaasium6.b klass8Petri Asperk
Mihail VassinTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass8Kaja Pello
Nicole HatsaturjanTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass8Kaja Pello
Nikita GordejevTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass8Kaja Pello
Nikita IvanovTallinna Juudi Kool8.b klass8Niina Botina
Nikita SavinovTallinna 53. Keskkool8.e klass8Jevgenia Tkatšova
Ruslan MihhailovNarva Kesklinna Gümnaasium6.c klass8Vladimir Runin
Sergei DanilenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass8Natalja Grudkina
Sergei MikheevNarva Kreenholmi Gümnaasium7.c klass8Tatiana Saukova
Simon LevinTallinna Juudi Kool6.a klass8Niina Botina
Sven Erik MaripuuValgu Põhikool6. klass8Anneli Ülemaante
Viktoriya VorobievaNarva Kesklinna Gümnaasium8.c klass8Vladimir Runin
Yaroslav TikhonchukTallinna Läänemere Gümnaasium8.d klass8Deniss Põlkin
Анна ПлехановаTallinna 53. Keskkool7.a klass8Anna Surmai
Mihhail SkrjabinTapa Vene Põhikool7. klass7Jelena Jakovleva
Aicha BoujenbNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass6Vladimir Runin
Egor ZabortsukTallinna Juudi Kool7.b klass6Niina Botina
Jana RaudEhte Humanitaargümnaasium8.a klass6Dmitri Mištšenko
Maksim SemjonovTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass6Kaja Pello
Mirell IsmaelVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass6Margo Müller
Alesja BabakovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass4Vladimir Runin
Artjom PonedelnikovHaabersti Vene Gümnaasium6.b klass4Niina Botina
Dwsadfw CewcewTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass4Natalja Grudkina
Eva PopovaTallinna Juudi Kool5. klass4Niina Botina
Georgi NetsajevTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass4Kaja Pello
Roman MurinTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass4Kaja Pello
Sofja BulavkinaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass4Vladimir Runin
Trevor HintTallinna Saksa Gümnaasium5.a klass4Riina Leppmaa
German SpakTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass2Kaja Pello
Laura KuusikTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass2Kaja Pello
Jaana PlotnikovaRapla Kesklinna Kool7.a klass0Kadri Laup