Kobras 2019/2020 eelvoor

Juunioride tulemused

Kokku 805 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 26.

NimiKoolKlassPunkteÕpetaja
Asmus SoodlaGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass60Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Oliver TennisbergHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass60Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Lisete HärmaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass58Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Mihkel EslonKadrina Keskkool9.a klass58Mari Ontonkutsutud lõppvooru
Paul JürgensHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass58Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Andero LavrinenkoGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass56Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Ded MazaiHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass56Aljona Lеокинаkutsutud lõppvooru
Egor PoljakovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass56Aljona Lеокинаkutsutud lõppvooru
Elis SiilbekGustav Adolfi Gümnaasium10.a klass56Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Elisabeth SerikovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass56Julia Ratšinskajakutsutud lõppvooru
Kevin JõeHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass56Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Kristjan KikasGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass56Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Oskar TiidemannGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass56Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Remo TornGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass56Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Tiit SullingGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass56Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Иван ГаленкоHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass56Aljona Lеокинаkutsutud lõppvooru
Anette HendriksonHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass54Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Ari Aleksandr KolektorSakala Eragümnaasium10. klass54Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Daniel DautovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass54Julia Ratšinskajakutsutud lõppvooru
Hannes SidorovHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass54Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Joosep TammHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass54Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Jürgen TihanovHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass54Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Karl Erik PetersonHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass54Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Mathias Robert UibokantGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass54Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Nikita SeleznevSakala Eragümnaasium9.a klass54Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Mattis ReinolaGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass53Auli Reitelkutsutud lõppvooru
Aleks KavaldHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass52Anneli Mägi
Anna Milena LinderGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass52Auli Reitel
Emma GoosVõru Kreutzwaldi Kool9.c klass52Aivar Halapuu
Erik HõimHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass52Anneli Mägi
Ilja SobolevNarva Vanalinna Riigikool10.a klass52Tatjana Mihhailova
Ingrid RandGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass52Auli Reitel
Jekaterina MirotvortsevaSillamäe Gümnaasium10.a klass52Juulia Devadzeületas ajalimiiti
Karl Erik ValdisooHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass52Anneli Mägi
Karl Kristjan PuuseppHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass52Anneli Mägi
Kevin KaldaluGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass52Auli Reitel
Makson KoljeHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass52Aljona Lеокина
Maria SilantjevaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass52Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Martin OttasHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass52Anneli Mägi
Pärl PindHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass52Anneli Mägi
Rasmus KiiliHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass52Anneli Mägi
Roman BoikoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass52Natalia Tsesnokova
Saveli NovakTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass52Natalia Tsesnokova
Timofei ŠinšakovKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.b klass52Irina Gritsinenko
Ivan BarankovSillamäe Gümnaasium10.b klass51Juulia Devadzeületas ajalimiiti
Andreas TähnasGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass50Auli Reitel
Angelina FjodorovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass50Vladimir Runinületas ajalimiiti
Artjom TsernozjomovNarva Keeltelütseum10.a klass50Valeria Nazarova
Emilia AntonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass50Julia Ratšinskaja
Georgi NovikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass50Julia Ratšinskaja
Henri PaulGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass50Auli Reitel
Kaspar KruusementGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass50Auli Reitel
Kaspar MillVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass50Aivar Halapuu
Kirill OgnjovNarva Keeltelütseum10.a klass50Valeria Nazarova
Laura Liis PeetsoHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass50Anneli Mägi
Madis ValdreTallinna Saksa Gümnaasium9.a klass50Riina Leppmaaületas ajalimiiti
Markus UiboHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass50Anneli Mägi
Martin MännisteHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass50Anneli Mägi
Martin ToomisteHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass50Anneli Mägi
Milana SladkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass50Julia Ratšinskaja
Paul VangonenNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass50Vladimir Runin
Pavel PavlivSakala Eragümnaasium9.a klass50Rita Izjumskaja
Sander SirgeHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass50Anneli Mägi
Vanessa ViidingHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass50Anneli Mägi
Magnus MangussonPelgulinna Gümnaasium9.d klass49Petri Asperk
Aleksandr StaroselskiyTallinna 53. Keskkool10.a klass48Georgi Lagvilava
Aleksei PopovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass48Natalia Tsesnokova
Anastassia LopattiNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass48Vladimir Runin
Andrei KuznetsovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass48Natalia Tsesnokova
Annabel PhilipsHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass48Anneli Mägi
Artur LevandiGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass48Auli Reitel
Darja GavrilovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass48Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Devid LamsonTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass48Natalia Tsesnokova
Elena KotrikadzeTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass48Julia Ratšinskaja
Henri MaandiGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass48Auli Reitel
Ilmar LaurTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass48Julia Ratšinskaja
Jaana KirsNarva Vanalinna RiigikoolÕpetaja48Jaana Kirsväljaspool vanuserühma
Jakko TurroHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass48Anneli Mägi
Jiawei YanSakala Eragümnaasium9.a klass48Rita Izjumskaja
Johanna KarpHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass48Anneli Mägi
Karl Eerik KalaGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass48Auli Reitel
Konstantin DmitriukTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass48Natalia Tsesnokova
Maksim PodolinskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass48Julia Ratšinskaja
Maksim VolochinkovNarva Keeltelütseum10. klass48Valeria Nazarova
Marta KreegipuuHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass48Anneli Mägi
Maximilian BaskovHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass48Aljona Lеокина
Mirttel TovstsikVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass48Margo Müller
Nicole KurlõkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass48Julia Ratšinskaja
Nikolas PirkNarva Kreenholmi Gümnaasium9.c klass48Tatiana Saukova
Olesja LõpkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass48Julia Ratšinskaja
Peeter PissarenkoHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass48Anneli Mägi
Richard-Sven RivikHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass48Anneli Mägi
Sten Markus SirkasPelgulinna Gümnaasium9.c klass48Petri Asperk
Uku LainemäeHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass48Anneli Mägi
Darja OsnovinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass47Hanna Osypenko
Dylan Michael JonesGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass47Auli Reitel
Emma VildersenHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass47Anneli Mägi
Kapar KasemägiHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass47Anneli Mägi
Olesja KarpovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass47Hanna Osypenko
Albert JusupovSillamäe Gümnaasium10.a klass46Juulia Devadze
Aleksandra SaarKadrina Keskkool9.a klass46Mari Onton
Anita KotkasTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass46Natalia Tsesnokova
Anna GruzdevaNarva Keeltelütseum10.a klass46Valeria Nazarova
Anzelika BotsarovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass46Hanna Osypenko
Artur AnsonHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass46Aljona Lеокина
Dana FedotovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass46Dmitri Mištšenkoületas ajalimiiti
Diana RainaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass46Vladimir Runin
Eliisabet KaasikGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass46Auli Reitel
Erik TuiskGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass46Auli Reitel
Erin PrometTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass46Aivar Metsaveer
Eva BlazkovaSillamäe Gümnaasium10.c klass46Juulia Devadzeületas ajalimiiti
Fedor PodlipskiTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass46Natalia Tsesnokova
Fjodor ManjukevitsNarva Vanalinna Riigikool10.b klass46Tatjana Mihhailova
Georg DuplenkovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass46Natalia Tsesnokova
Grittel KastanGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass46Auli Reitel
Ivan ChistodelovNarva Keeltelütseum10.b klass46Valeria Nazarova
Jegor SkljarTallinna 53. Keskkool10.a klass46Georgi Lagvilava
Jevgeni PlaninTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass46Julia Ratšinskaja
Joonas Markus MeiorgPelgulinna Gümnaasium9.d klass46Petri Asperk
Karl Daaniel TorstenbergGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass46Auli Reitel
Katrina TelakruaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass46Vladimir Runin
Kertu KüttHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass46Anneli Mägi
Kirke KüttHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass46Anneli Mägi
Kärt SõõruHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass46Anneli Mägi
Lija KobrissevaNarva Keeltelütseum10. klass46Valeria Nazarova
Maksim ProhhorovTallinna 53. Keskkool10.a klass46Georgi Lagvilava
Marie Gloria RaalHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass46Anneli Mägi
Mart-Eerik RandHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass46Anneli Mägi
Marten MehideGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass46Auli Reitel
Nicole GorlatsSakala Eragümnaasium9. klass46Rita Izjumskaja
Polina EvdokimovaNarva Keeltelütseum10.a klass46Valeria Nazarova
Roman TregubovNarva Keeltelütseum10.b klass46Valeria Nazarova
Silvia ŠultsTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass46Aivar Metsaveer
Stefan EhinHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass46Anneli Mägi
Михаил СелевкоTallinna 53. Keskkool10.b klass46Georgi Lagvilava
Юрий ДедульNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass46Vladimir Runin
Irina ZubovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass45Vladimir Runin
Krislin SäreHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass45Anneli Mägi
Mari LeppHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass45Anneli Mägi
Milana ProkofjevaSillamäe Gümnaasium10.a klass45Juulia Devadzeületas ajalimiiti
Ragne ErstuHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass45Anneli Mägi
Tuuli NeerotHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass45Anneli Mägi
Albert VenkovVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass44Aivar Halapuu
Aleks FerchelJõhvi Vene Põhikool9.c klass44Maksim Stepanenko
Aleksandra StsurakovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass44Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Alina KrasavtsevaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass44Natalia Tsesnokova
Alina MihhejevaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass44Vladimir Runin
Alisa LegkostupTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass44Natalia Tsesnokova
Alyona BelyaevaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass44Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Amir VagizovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass44Natalia Tsesnokova
Anastasiia GaydayenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass44Natalia Tsesnokova
Anastassia ZamašmajaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass44Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Anastassija KrivitskayaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass44Vladimir Runinületas ajalimiiti
Anna FeklistovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass44Julia Ratšinskaja
Daniil PuntussovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass44Natalia Tsesnokova
Darja DjominaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass44Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Deniss MihhailovNarva Kreenholmi Gümnaasium9.c klass44Tatiana Saukova
Diana IljinaNarva Keeltelütseum10.a klass44Valeria Nazarova
Ekaterina LavrinjovaSakala Eragümnaasium10. klass44Rita Izjumskaja
Elizaveta IvanovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass44Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Emily LaurHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass44Anneli Mägi
Emma-Britta LeePelgulinna Gümnaasium9.c klass44Petri Asperk
Enrique Spitson IvanovNarva Kreenholmi Gümnaasium9.c klass44Tatiana Saukova
Erik PihlakasNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klass44Vladimir Runin
Gabriele EensooHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass44Anneli Mägi
Ilona FjodorovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass44Vladimir Runin
Jan HalinTallinna 53. Keskkool10.a klass44Georgi Lagvilava
Jekaterina KuropatkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass44Hanna Osypenko
Johanna KaareHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass44Anneli Mägi
Karoliina KullamaaPelgulinna Gümnaasium9.c klass44Petri Asperk
Kirill KosyhhTallinna 53. Keskkool10.b klass44Georgi Lagvilava
Klim PikulenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass44Natalia Tsesnokova
Kristina TikhomirovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass44Vladimir Runin
Lisanna PruulEmmaste Põhikool9. klass44Aet Sõmer
Madis PuuHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass44Anneli Mägi
Mark GordinNarva Keeltelütseum10.a klass44Valeria Nazarova
Markus ErmPelgulinna Gümnaasium9.d klass44Petri Asperkületas ajalimiiti
Matvei MihhaiovNarva Keeltelütseum10.a klass44Valeria Nazarova
Milana SeppTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass44Natalia Tsesnokova
Milana ŠtšerbakovaSakala Eragümnaasium9.a klass44Rita Izjumskaja
Nadine Leevand-BalezinSakala Eragümnaasium9. klass44Rita Izjumskaja
Nikita KarsakovNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass44Vladimir Runin
Ralf Marcus VeedlerGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass44Auli Reitel
Regina KolesnikovaTallinna 53. Keskkool10.b klass44Georgi Lagvilava
Robin Ricco SavipõldGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass44Auli Reitel
Roosmarii RäimVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass44Aivar Halapuu
Ruslan NolandtTallinna 53. Keskkool10.a klass44Georgi Lagvilava
Saskia SovaGustav Adolfi Gümnaasium10.a klass44Auli Reitel
Sofia ŽukovaTallinna 53. Keskkool10.b klass44Georgi Lagvilava
Tobias PetersonGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass44Auli Reitel
Valeria SheljakinaSakala Eragümnaasium9.a klass44Rita Izjumskaja
Valerija PaskidovaSillamäe Gümnaasium10.a klass44Juulia Devadzeületas ajalimiiti
Лаура ГараеваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass44Hanna Osypenko
Anita AlgusHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass43Anneli Mägi
Maarja MetsHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass43Anneli Mägi
Rait Roland RodiHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass43Anneli Mägi
Tatjana SemjonovaNarva Keeltelütseum10.d klass43Valeria Nazarova
Alexander JaanisteTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass42Aivar Metsaveer
Andreas LindsaluHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass42Anneli Mägi
Anna MakarovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass42Vladimir Runin
Anna OvtšinnikovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass42Natalia Tsesnokova
Arseni KonevTallinna 53. Keskkool10.a klass42Georgi Lagvilava
David AfanasjevNarva Keeltelütseum10.c klass42Valeria Nazarova
Diana DmitrovskajaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass42Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Egert KoppelHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass42Anneli Mägi
Elina VogulkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass42Julia Ratšinskaja
Ellina StružiaKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.b klass42Irina Gritsinenko
Erik TrofimovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass42Natalia Tsesnokova
Ganna GaponTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass42Natalia Tsesnokova
Georg VillenbergTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass42Natalia Tsesnokova
Gioia PucciSakala Eragümnaasium10. klass42Rita Izjumskaja
Ivan AntonovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass42Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Ivan MysyaginEhte Humanitaargümnaasium11.a klass42Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Janely VaharTõrva Gümnaasium10.b klass42Katrin Kalamees
Jelena SinelnikTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass42Natalia Tsesnokova
Jevgenia SichenkoEhte Humanitaargümnaasium11.a klass42Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Julia LitovskihhEhte Humanitaargümnaasium11.a klass42Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Kristjan KalnitskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass42Julia Ratšinskaja
Ksenija JakovlevaNarva Keeltelütseum10.a klass42Valeria Nazarova
Laura GillerTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass42Julia Ratšinskaja
Maksim JemtsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass42Julia Ratšinskaja
Mari MõttusHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass42Anneli Mägi
Nikita PastjevNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass42Vladimir Runin
Simon PaštšenkoTallinna Juudi Kool9.a klass42Niina Botina
Stefanija GratiNarva Keeltelütseum10.d klass42Valeria Nazarova
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja42Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Violetta VladimirovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass42Julia Ratšinskaja
Владислав Три TriznoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass42Julia Ratšinskaja
Настя МелникHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass42Aljona Lеокина
Aleksei LustinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass41Hanna Osypenko
Anton AbinSillamäe Gümnaasium10.b klass41Juulia Devadzeületas ajalimiiti
Helena LavingHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass41Anneli Mägi
Jarmo VoitraHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass41Anneli Mägi
Kaspar SeppHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass41Anneli Mägi
Sandra TammeHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass41Anneli Mägi
Akim MuravjovNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass40Vladimir Runin
Aleksandr LegovitšTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass40Natalia Tsesnokova
Aleksandra TrembaTallinna Juudi Kool10. klass40Niina Botina
Alina LatõševaTallinna 53. Keskkool10.a klass40Georgi Lagvilava
Anastasia KudimovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass40Vladimir Runinületas ajalimiiti
Anastassija DevadzeNarva Keeltelütseum10.a klass40Valeria Nazarova
Andrei KuzminNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass40Vladimir Runin
Anne LoginNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass40Vladimir Runin
Artur UljevNarva Keeltelütseum10.a klass40Valeria Nazarova
Daniil KlimenkoSillamäe Gümnaasium10.c klass40Juulia Devadzeületas ajalimiiti
Daniil SafajevTallinna 53. Keskkool10.a klass40Georgi Lagvilava
Devid ToomastJõhvi Vene Põhikool9.c klass40Maksim Stepanenko
Dmitri TorkunovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass40Natalia Tsesnokova
Dmitro KrempovskyyEhte Humanitaargümnaasium8.d klass40Dmitri Mištšenko
Emil LaanemetsGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass40Auli Reitel
Erik LihhatsHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass40Aljona Lеокина
Georg LichtenbergNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass40Vladimir Runinületas ajalimiiti
German MorrisEhte Humanitaargümnaasium8.d klass40Dmitri Mištšenko
Hanno RemmelgGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass40Auli Reitel
Ilja SkolnovNarva Vanalinna Riigikool10.b klass40Tatjana Mihhailova
Inna ZvonovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass40Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Jaagup JõgiHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass40Anneli Mägi
Jaagup SulevKadrina Keskkool9.a klass40Mari Onton
Jaanek VeidemanEhte Humanitaargümnaasium11.a klass40Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Jandar ValemVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass40Margo Müller
Julia RubtsovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass40Natalia Tsesnokova
Karin-Annika LugaNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klass40Vladimir Runin
Katariina MehideHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass40Anneli Mägi
Konstantin LuurJõhvi Vene Põhikool9.a klass40Maksim Stepanenko
Kristiina TsombalTallinna Juudi Kool10. klass40Niina Botina
Laura SutovaNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass40Vladimir Runin
Madis MäesaluGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass40Auli Reitel
Maksim VilgemsonEhte Humanitaargümnaasium8.d klass40Dmitri Mištšenko
Maria PonomarevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass40Hanna Osypenko
Marija StrogonovaTallinna Juudi Kool10. klass40Niina Botina
Markus NõmmikTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass40Aivar Metsaveer
Mart NarvaGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass40Auli Reitel
Mart SarnetGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass40Auli Reitel
Marta FrolovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass40Vladimir Runin
Nicole NiinemetsTallinna Juudi Kool10. klass40Niina Botina
Nikita ZrazevskiTallinna 53. Keskkool10.a klass40Georgi Lagvilava
Nikolai TsahhutinNarva Keeltelütseum10.b klass40Valeria Nazarova
Pjotr MalyshevNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass40Vladimir Runinületas ajalimiiti
Polina BarganNarva Keeltelütseum10.a klass40Valeria Nazarova
Polina SergejevaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass40Natalia Tsesnokova
Regina TrostnikovaTallinna Juudi Kool10. klass40Niina Botina
Samuel RoostGustav Adolfi Gümnaasium10.a klass40Auli Reitel
Silver KukkTallinna 53. Keskkool10.a klass40Georgi Lagvilava
Sofja VoinovaTallinna Juudi Kool10. klass40Niina Botina
Taissija MalinovskajaNarva Keeltelütseum10.a klass40Valeria Nazarova
Vassili KorobovJõhvi Vene Põhikool9.a klass40Maksim Stepanenko
Veta UlanovaTallinna 53. Keskkool10.a klass40Georgi Lagvilava
Vsevolod GalitskiNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass40Vladimir Runin
Xenia BelikovaSillamäe Gümnaasium10.a klass40Juulia Devadzeületas ajalimiiti
Герман ОрловTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass40Julia Ratšinskaja
Дима ГерасимовNarva Kesklinna Gümnaasium9.c klass40Vladimir Runin
Alina RohiNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass39Vladimir Runinületas ajalimiiti
Dima FedotovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass39Hanna Osypenko
Elis SaarelaidHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass39Anneli Mägi
Keidi KaasikHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass39Anneli Mägi
Ksenija JarmuhhamedovaNarva Keeltelütseum10.e klass39Valeria Nazarova
Mihkel ArakKadrina Keskkool9.a klass39Mari Onton
Aleksei RumjantsevNarva Keeltelütseum10. klass38Valeria Nazarova
Allan VidermanTallinna Juudi Kool9.b klass38Niina Botina
Ann KaitsaPelgulinna Gümnaasium10.k klass38Petri Asperk
Anna LaaksonenTallinna 53. Keskkool10.a klass38Georgi Lagvilava
Anna RastoštšenkovaSakala Eragümnaasium10. klass38Rita Izjumskaja
Annette LeppikTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass38Natalia Tsesnokova
Arina KutuzovaNarva Keeltelütseum10.c klass38Valeria Nazarova
Arthur Nicholas SlavenGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass38Auli Reitel
Artjom KovaljovHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass38Niina Botina
Artur ProskurinTallinna 53. Keskkool10.a klass38Georgi Lagvilava
Daniil DementjevTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass38Natalia Tsesnokova
Danila KarotamTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass38Natalia Tsesnokova
Darja MaksimovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass38Vladimir Runin
Darja SorginaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass38Natalia Tsesnokova
Diana HohlovaSillamäe Gümnaasium10.b klass38Juulia Devadze
Diana StepanovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass38Vladimir Runin
Dmitri KadymovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass38Hanna Osypenko
Eleonora AhuNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass38Vladimir Runinületas ajalimiiti
Elina JarmukhametovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass38Hanna Osypenko
Elis VingisarHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass38Anneli Mägi
Emilia AskerovaSakala Eragümnaasium10. klass38Rita Izjumskaja
Evgeny NikolaevNarva Keeltelütseum10.a klass38Valeria Nazarova
Georg IkkonenTallinna 53. Keskkool10.a klass38Georgi Lagvilava
Georgi GoldbergTallinna Juudi Kool9.a klass38Niina Botina
Kaila MäesaluVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass38Margo Müller
Karin KolkTallinna 53. Keskkool10.a klass38Georgi Lagvilava
Kirill NefjodovNarva Keeltelütseum10.b klass38Valeria Nazarova
Kostja DorofejevSillamäe Gümnaasium10.b klass38Juulia Devadzeületas ajalimiiti
Leana KorbGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass38Auli Reitel
Liisi-Rebeka LuikHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass38Anneli Mägi
Maia SimmerPelgulinna Gümnaasium9.d klass38Petri Asperk
Marija KlinkTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass38Natalia Tsesnokova
Nikita KonopljovHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass38Niina Botina
Oleg MolotkovSakala Eragümnaasium9. klass38Rita Izjumskaja
Polina HaukiSillamäe Gümnaasium10.b klass38Juulia Devadzeületas ajalimiiti
Polina JakušinaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass38Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Robin AusHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass38Anneli Mägi
Ruudi VeidemanEhte Humanitaargümnaasium11.a klass38Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Sarah BouirabdaneGustav Adolfi Gümnaasium10.a klass38Auli Reitel
Slava ZuevNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass38Vladimir Runin
Sofia RoosiNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass38Vladimir Runin
Sofija NogaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass38Vladimir Runin
Vanessa HabilainenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass38Julia Ratšinskaja
Veronika AbramenkoEhte Humanitaargümnaasium8.d klass38Dmitri Mištšenko
Violetta TretjakovaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass38Aljona Lеокина
Евгений КузнецовHaabersti Vene Gümnaasium10.c klass38Aljona Lеокина
Anna Elisabeth RemmelgEmmaste Põhikool9. klass37Aet Sõmer
Artur ArkhipovNarva Keeltelütseum10. klass37Valeria Nazarova
Märt KilgiHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass37Anneli Mägi
Sandra LubiHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass37Anneli Mägi
Valery LebedevTallinna 53. Keskkool10.c klass37Jevgenia Tkatšova
Adelin-Beatris TsernjajevaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass36Natalia Tsesnokova
Aleks PodsibjakinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass36Julia Ratšinskaja
Aleksandr KaramõševTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass36Natalia Tsesnokova
Aleksandr MuravetskiNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass36Vladimir Runin
Alisa DupikSakala Eragümnaasium10. klass36Rita Izjumskaja
Anastasija RomanovaSillamäe Gümnaasium10.a klass36Juulia Devadze
Andrei MihhailovNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass36Vladimir Runin
Angelina VorobjovaNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass36Vladimir Runin
Anna Liisa VolohonskiSakala Eragümnaasium10. klass36Rita Izjumskaja
Anna PolnikovaNarva Keeltelütseum10.b klass36Valeria Nazarova
Anni KutserTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass36Aivar Metsaveer
Daniel BenevolenskiTallinna 53. Keskkool9.k klass36Anna Surmai
Daniil DobrovolskiNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass36Vladimir Runin
Dasha DubovikSillamäe Gümnaasium10.c klass36Juulia Devadzeületas ajalimiiti
Diana KirpuNarva Vanalinna Riigikool9.b klass36Jaana Kirs
Dmitrii AvramenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass36Julia Ratšinskaja
Eliisbet KlementPelgulinna Gümnaasium10.k klass36Petri Asperk
Eliise MikomägiHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass36Anneli Mägi
Elisa VahurGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass36Auli Reitel
Enri UdrasTõrva Gümnaasium10.b klass36Katrin Kalamees
Eva MendelssonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass36Hanna Osypenko
Filipp SaarTallinna 53. Keskkool10.c klass36Jevgenia Tkatšova
Georgi BotšarovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass36Natalia Tsesnokova
Gordei RusanovSakala Eragümnaasium9.a klass36Rita Izjumskaja
Jelena BogdanovaNarva Vanalinna Riigikool10.b klass36Tatjana Mihhailovaületas ajalimiiti
Joosep ParijõgiVõru Kreutzwaldi Kool9.c klass36Aivar Halapuu
Kaisa PlintePelgulinna Gümnaasium9.c klass36Petri Asperk
Karl Kaspar LeedoGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass36Auli Reitel
Kirke SildTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass36Aivar Metsaveer
Maria RezankoSakala Eragümnaasium10. klass36Rita Izjumskaja
Marija BaranovaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass36Aljona Lеокина
Mark KruglovTallinna Juudi Kool10. klass36Niina Botina
Mia Marleen MeeksaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass36Anneli Mägi
Mihhail PchelaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass36Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Muza TereštšenkoEhte Humanitaargümnaasium10.a klass36Dmitri Mištšenko
Oliver-Markus VulfHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass36Anneli Mägi
Polina SemjonovaSillamäe Gümnaasium10.a klass36Juulia Devadze
Rico ElstrokPelgulinna Gümnaasium9.d klass36Petri Asperk
Rober ShommetTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.c klass36Niina Botina
Semen LossTallinna Juudi Kool9.a klass36Niina Botina
Siim KolbergHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass36Anneli Mägi
Sofia KozljukTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass36Natalia Tsesnokova
Timofei ObmjotkoNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass36Vladimir Runin
Vanessa ApuhtinHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass36Anneli Mägi
Veronika BõkovskajaKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.b klass36Irina Gritsinenko
Viktoria PovetkinaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass36Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Viktorija GribovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass36Vladimir Runinületas ajalimiiti
Алена КасепууNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass36Vladimir Runinületas ajalimiiti
Дима СазановTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass36Julia Ratšinskaja
Christina KodanikHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass35Anneli Mägi
Diana BozhanovaTallinna 53. Keskkool10.b klass35Georgi Lagvilava
Kristina ValetovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass35Vladimir Runinületas ajalimiiti
Sergei AstahhovEhte Humanitaargümnaasium8.d klass35Dmitri Mištšenko
Viktoria KotškinaJõhvi Vene Põhikool9.a klass35Maksim Stepanenko
Viktorija FjodorovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass35Julia Ratšinskaja
Антон СемисыновNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass35Vladimir Runin
Adele TammHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass34Anneli Mägi
Aleksandr RaadoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass34Natalia Tsesnokova
Alina FominykhJõhvi Vene Põhikool9.c klass34Maksim Stepanenko
Anastassia MihhailovaSillamäe Gümnaasium10.c klass34Juulia Devadze
Anastassia YakovlevaNarva Kesklinna Gümnaasium9.c klass34Vladimir Runin
Andra ErapartVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass34Margo Müller
Anna ŠibanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass34Julia Ratšinskaja
Anton SaliiEhte Humanitaargümnaasium8.d klass34Dmitri Mištšenko
Artjom KanaskinTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass34Natalia Tsesnokova
Artur DzekunovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass34Natalia Tsesnokova
Artyom KaluginNarva Keeltelütseum10.a klass34Valeria Nazarova
Damian JelaginTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass34Julia Ratšinskaja
Daniel KovalskiyTallinna 53. Keskkool10.b klass34Georgi Lagvilava
Demjan KuksovTallinna 53. Keskkool10.c klass34Jevgenia Tkatšova
Erika MaununenNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass34Vladimir Runin
Eva Lotta UppinHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass34Anneli Mägi
Gerda NinnPelgulinna Gümnaasium9.d klass34Petri Asperk
German XassonTallinna 53. Keskkool9.k klass34Anna Surmai
Heidi JagusPelgulinna Gümnaasium9.c klass34Petri Asperk
Ilja SolovjovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass34Natalia Tsesnokova
Jegor AntonyukSillamäe Gümnaasium10.a klass34Juulia Devadze
Joonas LeppHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass34Anneli Mägi
Joosep RootaluPelgulinna Gümnaasium9.c klass34Petri Asperkületas ajalimiiti
Julia KiseljovaSillamäe Gümnaasium10.b klass34Juulia Devadze
Karl-Georg TalalaevVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass34Margo Müller
Karmen MõtsTõrva Gümnaasium10.b klass34Katrin Kalamees
Kertu Liisa PõtterEmmaste Põhikool9. klass34Aet Sõmer
Kevin KevinHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass34Niina Botina
Kevin KösterTõrva Gümnaasium10.a klass34Katrin Kalamees
Kevin LepikPelgulinna Gümnaasium9.d klass34Petri Asperk
Leon VelmanSakala Eragümnaasium9. klass34Rita Izjumskaja
Maksim ŠvedovSakala Eragümnaasium9. klass34Rita Izjumskaja
Makson KoljeHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass34Aljona Lеокина
Maria KutserovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass34Julia Ratšinskaja
Mariliis LäänisteHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass34Anneli Mägi
Mark AgarkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass34Julia Ratšinskaja
Milana KorzjukovaSillamäe Gümnaasium10.b klass34Juulia Devadze
Milena JakobutsaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass34Julia Ratšinskaja
Nikita FashutdinovNarva Keeltelütseum10.a klass34Valeria Nazarova
Polina BlaivasTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass34Natalia Tsesnokova
Ralf Markus KlementaEmmaste Põhikool9. klass34Aet Sõmer
Risto LeitaluTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass34Aivar Metsaveer
Roman KireevHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass34Niina Botina
Ruslan AntonovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass34Aljona Lеокина
Saveli MusijenkoMuu asutus10.a klass34Valeria Nazarova
Siim KruusmannKadrina Keskkool9.a klass34Mari Onton
Sofia JakobutsaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass34Julia Ratšinskaja
Sofia VainikEhte Humanitaargümnaasium8.d klass34Dmitri Mištšenko
Stanislav TsõmbaljukEhte Humanitaargümnaasium11.a klass34Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Sten UuskarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass34Julia Ratšinskaja
Tamara NaumovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass34Vladimir Runin
Uljana FilinaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass34Vladimir Runin
Valeria PärtelEhte Humanitaargümnaasium8.d klass34Dmitri Mištšenko
Viadimir NesmeevSakala Eragümnaasium9. klass34Rita Izjumskaja
Ольга ЦветковаHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass34Aljona Lеокина
Angelina MihhailovaJõhvi Vene Põhikool9.c klass33Maksim Stepanenko
Darja MihhailovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass33Dmitri Mištšenko
Georg IvanovSakala Eragümnaasium9.a klass33Rita Izjumskaja
Jevgenia Katarina RazgonjajevaNarva Keeltelütseum10. klass33Valeria Nazarova
Karolina GolimbijevskajaTallinna Juudi Kool10. klass33Niina Botina
Maria TsõganovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass33Dmitri Mištšenko
Mariete NeitsovHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass33Anneli Mägi
Pauline ÖöpikHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass33Anneli Mägi
Valeria SukorkinaNarva Kesklinna Gümnaasium9.c klass33Vladimir Runin
Aleksandr LukastsukTallinna 53. Keskkool10.a klass32Georgi Lagvilava
Allan LütterNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass32Vladimir Runin
Anastassia OlewiczNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass32Vladimir Runin
Ander BarabanovPelgulinna Gümnaasium9.d klass32Petri Asperk
Artjom KulikovskiNarva Keeltelütseum10. klass32Valeria Nazarova
Artur StassenkoJõhvi Vene Põhikool9.c klass32Maksim Stepanenko
Daniel DainekoHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass32Niina Botina
Daniela HeikkinenEhte Humanitaargümnaasium11.a klass32Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Daria SimkinaNarva Keeltelütseum10.a klass32Valeria Nazarova
Darja ZemljanuhhinaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass32Vladimir Runin
Eike EngelbrechtTõrva Gümnaasium10.a klass32Katrin Kalamees
Ekaterina GotovtšikovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass32Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Elina BugrõšovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass32Dmitri Mištšenko
Ervin LiivamagiTallinna 53. Keskkool9.k klass32Anna Surmai
Genno GramotinVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass32Margo Müller
German ŠtatnovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass32Julia Ratšinskaja
Hanna Marie ElisteVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass32Margo Müller
Hele-Mai ViltropHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass32Anneli Mägi
Janika PopovaTallinna 53. Keskkool10.c klass32Jevgenia Tkatšova
Jegor TsõpovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass32Julia Ratšinskaja
Kaia-Angela SkeberVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass32Margo Müller
Katrin IdnurmPelgulinna Gümnaasium10.k klass32Petri Asperk
Kauri RandmetsPelgulinna Gümnaasium9.c klass32Petri Asperk
Kris MashTallinna Juudi Kool9.b klass32Niina Botina
Leonid KaravaevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass32Julia Ratšinskaja
Lisett KlementPelgulinna Gümnaasium9.d klass32Petri Asperk
Ly JohansonTõrva Gümnaasium10.a klass32Katrin Kalamees
Maksim TeslenkoTallinna 53. Keskkool10.b klass32Georgi Lagvilava
Marija BlagovaNarva Keeltelütseum10.a klass32Valeria Nazarova
Meribell SusiVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass32Margo Müller
Merit MäekalleTõrva Gümnaasium10.b klass32Katrin Kalamees
Miia KamsGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass32Auli Reitel
Nikita HristokinEhte Humanitaargümnaasium10.a klass32Dmitri Mištšenko
Oleander SaarEmmaste Põhikool9. klass32Aet Sõmer
Olesja SolonkoTallinna 53. Keskkool10.a klass32Georgi Lagvilava
Oliver KongoGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass32Auli Reitel
Pavel JefimovTallinna 53. Keskkool10.c klass32Jevgenia Tkatšova
Pavel KravtsovTallinna 53. Keskkool10.a klass32Georgi Lagvilava
Polina HanNarva Vanalinna Riigikool10.b klass32Tatjana Mihhailova
Polina SamoilovaTallinna 53. Keskkool10.a klass32Georgi Lagvilava
Polina TipakovaNarva Keeltelütseum10.b klass32Valeria Nazarova
Pärtel AvestikPelgulinna Gümnaasium9.d klass32Petri Asperk
Silver Markus JaansaluTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass32Aivar Metsaveer
Sofia KolesnikovaSillamäe Gümnaasium10.b klass32Juulia Devadze
Sofja IvanovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass32Natalia Tsesnokova
Uljana AruvaldTallinna Juudi Kool10. klass32Niina Botina
Viktorija AristarhovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass32Vladimir Runin
Viola SergejevaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass32Aljona Lеокина
Vlad IgnatjevNarva Keeltelütseum10.e klass32Valeria Nazarova
Артёмыч ДубровскийHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass32Aljona Lеокина
Anastassija BelajaNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass31Vladimir Runinületas ajalimiiti
Andrei SapezkoNarva Keeltelütseum10.b klass31Valeria Nazarova
Artur HalliNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass31Vladimir Runin
Makar KubanskiEhte Humanitaargümnaasium8.d klass31Dmitri Mištšenko
Marcus MägiKadrina Keskkool9.a klass31Mari Onton
Regina MostsonaSillamäe Gümnaasium10.a klass31Juulia Devadze
Sofia GaponHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass31Aljona Lеокина
Vika BokhanSillamäe Gümnaasium10.c klass31Juulia Devadze
Aleksandr ŠapovalovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass30Dmitri Mištšenko
Alex RaudseppTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass30Aivar Metsaveer
Alina SeregeitšukEhte Humanitaargümnaasium8.d klass30Dmitri Mištšenko
Alisa IvanovaTallinna 53. Keskkool10.c klass30Jevgenia Tkatšova
Anastasia SivovolSakala Eragümnaasium9. klass30Rita Izjumskaja
Anastassija VassiljevaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass30Vladimir Runin
Anna AntoshinaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass30Vladimir Runin
Anna ArefjevaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass30Niina Botina
Anna SemenasNarva Keeltelütseum10. klass30Valeria Nazarova
Artyom RudenkoTallinna 53. Keskkool10.c klass30Jevgenia Tkatšova
Carl-Eric LilleorgPelgulinna Gümnaasium9.c klass30Petri Asperk
Daniel KaserskyiEhte Humanitaargümnaasium10.a klass30Dmitri Mištšenko
Daniel RabekoSillamäe Gümnaasium10.a klass30Juulia Devadze
Darja JefimenkoTallinna 53. Keskkool10.a klass30Georgi Lagvilava
Denis SilanaruskTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass30Natalia Tsesnokova
Diana SumilinaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass30Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Erik GünterEhte Humanitaargümnaasium11.a klass30Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Helen RootsPelgulinna Gümnaasium10.k klass30Petri Asperk
Johanna TeppanHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass30Anneli Mägi
Kadi GrigorjevaTõrva Gümnaasium10.b klass30Katrin Kalamees
Kaja BorissovskiEhte Humanitaargümnaasium11.a klass30Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Kamilla TšaltsevaJõhvi Vene Põhikool9.a klass30Maksim Stepanenko
Karmen AtlaVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass30Margo Müller
Katarina KukkHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass30Anneli Mägi
Katya TsarkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass30Julia Ratšinskaja
Kaur Hannes KäämbreHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass30Anneli Mägi
Kevin KüttHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass30Anneli Mägi
Kevin RaidHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass30Aljona Lеокина
Kirill AgafonovNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass30Vladimir Runin
Kristina DunajevaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass30Vladimir Runinületas ajalimiiti
Kristina RogatõhEhte Humanitaargümnaasium11.a klass30Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Ksenija PavlovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass30Vladimir Runin
Madli FreienthalVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass30Margo Müller
Maksim MorozovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass30Dmitri Mištšenko
Marika DukatsNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass30Vladimir Runin
Marta KostinPelgulinna Gümnaasium9.d klass30Petri Asperk
Nikita SolovjovSillamäe Gümnaasium10.b klass30Juulia Devadze
Nikita StrekalovNarva Keeltelütseum10. klass30Valeria Nazarova
Nikita TselpanovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass30Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Oleh MatviichukEhte Humanitaargümnaasium8.d klass30Dmitri Mištšenko
Polina OrlovskajaPelgulinna Gümnaasium10.k klass30Petri Asperk
Polina SomovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass30Vladimir Runin
Raimond JärgVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass30Margo Müller
Raio MittHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass30Anneli Mägi
Ramil GzyunovHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass30Niina Botina
Rostik ZiljajevTallinna Juudi Kool9.a klass30Niina Botina
Sandra MerkulaevaNarva Vanalinna Riigikool9.b klass30Jaana Kirs
Sasha SuvorovaSillamäe Gümnaasium10.c klass30Juulia Devadzeületas ajalimiiti
Sergei PetrogradovTallinna 53. Keskkool10.a klass30Georgi Lagvilava
Stefan RõbalkoSillamäe Gümnaasium10.c klass30Juulia Devadze
Tauri JurisaarVõru Kreutzwaldi Kool9.a klass30Aivar Halapuu
Tretjakova TretjakovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass30Vladimir Runin
Triinu KaldaKadrina Keskkool9.a klass30Mari Onton
Veronika PlotnikovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass30Natalia Tsesnokova
Viivika MaasiklehtHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass30Niina Botina
Маргарита БабуркинаHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass30Aljona Lеокина
Anna IvanovaSillamäe Gümnaasium10.b klass29Juulia Devadze
Carl Kristjan ProosaPelgulinna Gümnaasium9.c klass29Petri Asperkületas ajalimiiti
Evelina Elis RerenNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass29Vladimir Runinületas ajalimiiti
Liza TverskajaTallinna 53. Keskkool10.c klass29Jevgenia Tkatšova
Sofia AleksandrovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass29Dmitri Mištšenko
Alina HmelenokEhte Humanitaargümnaasium11.a klass28Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Alina KožemjakinaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass28Dmitri Mištšenko
Anastasija HristokinaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass28Dmitri Mištšenko
Andrei KuznetsovNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass28Vladimir Runin
Anete-Andra AlgpeusKadrina Keskkool9.a klass28Mari Onton
Arseni BassaranovitchNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass28Vladimir Runin
Artjom SibulinSillamäe Gümnaasium10.b klass28Juulia Devadze
Daniela-Ester ArmandTallinna Juudi Kool10. klass28Niina Botina
Danil JevstignejevSillamäe Gümnaasium10.c klass28Juulia Devadze
Denis LunjovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass28Dmitri Mištšenko
Edvard KaljuSakala Eragümnaasium9. klass28Rita Izjumskaja
Edvinas TamasauskasEhte Humanitaargümnaasium11.a klass28Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Elizabet BubnovaTallinna 53. Keskkool10.a klass28Georgi Lagvilava
Evelin LarkaSillamäe Gümnaasium10.b klass28Juulia Devadze
Gert VirkunenGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass28Auli Reitel
Grethe ReediVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass28Margo Müller
Gurjeva JuliaEhte Humanitaargümnaasium8.d klass28Dmitri Mištšenko
Ilja VoronenkoEhte Humanitaargümnaasium10.a klass28Dmitri Mištšenko
Jacqueline RozenbergTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass28Natalia Tsesnokova
Jekaterina AleksandrovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass28Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Jelena StaritškovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass28Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Jelizaveta IgnatovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass28Julia Ratšinskaja
Julija BusselNarva Vanalinna Riigikool9.b klass28Jaana Kirs
Kaisa KriisaVõru Kreutzwaldi Kool9.c klass28Aivar Halapuu
Karina FinajevaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass28Natalia Tsesnokova
Koit SoodlaVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass28Margo Müller
Ksenia VeevoNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass28Vladimir Runin
Liana LazarevaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass28Vladimir Runin
Lika BekasovaTallinna 53. Keskkool10.b klass28Georgi Lagvilava
Madli NokkurKadrina Keskkool9.a klass28Mari Onton
Maksim VihrovNarva Vanalinna Riigikool10.b klass28Tatjana Mihhailova
Maria-Viktoria ReimetsEmmaste Põhikool9. klass28Aet Sõmer
Mark TitovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass28Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Marta ReimalKadrina Keskkool9.a klass28Mari Onton
Nikita DementjevEhte Humanitaargümnaasium10.a klass28Dmitri Mištšenko
Nikolay ShenyavskiyTallinna 53. Keskkool10.b klass28Georgi Lagvilava
Polina AkulovaTallinna Juudi Kool10. klass28Niina Botina
Renee VettikVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass28Margo Müller
Rihard KahestTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass28Julia Ratšinskaja
Robin ParvVõru Kreutzwaldi Kool9.d klass28Aivar Halapuu
Ronet KriisaPelgulinna Gümnaasium9.c klass28Petri Asperk
Sander PaenurmGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass28Auli Reitel
Sarah Jane NilaoghairePelgulinna Gümnaasium10.k klass28Petri Asperk
Serafima ŠkurkoEhte Humanitaargümnaasium10.a klass28Dmitri Mištšenko
Sten KerkEmmaste Põhikool9. klass28Aet Sõmer
Zujeva AnastassiaEhte Humanitaargümnaasium8.d klass28Dmitri Mištšenko
Timafei LipavskiTallinna Juudi Kool9.b klass28Niina Botina
Tobias RemmelgEmmaste Põhikool9. klass28Aet Sõmer
Violetta PohlasaluTõrva Gümnaasium10.a klass28Katrin Kalamees
Антон ГорбачёвNarva Kesklinna Gümnaasium9.c klass28Vladimir Runin
Дмитрий НесветаевHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass28Aljona Lеокина
Katy SavustyanTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass27Natalia Tsesnokova
Sonja PihtTallinna 53. Keskkool10.c klass27Jevgenia Tkatšova
Vitalia ReinolNarva Keeltelütseum10.c klass27Valeria Nazarova
Aleksandr BelovNarva Kesklinna Gümnaasium9.c klass26Vladimir Runin
Aleksandra BabitsevaSillamäe Gümnaasium10.a klass26Juulia Devadzeületas ajalimiiti
Aleksandra KirillovaNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass26Vladimir Runin
Aleksei JuzarNarva Keeltelütseum10.b klass26Valeria Nazarova
Alex OrlovskiTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass26Aivar Metsaveer
Anastasija FirsovaSillamäe Gümnaasium10.c klass26Juulia Devadze
Andre SbrodovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass26Dmitri Mištšenko
Andres KikkasEhte Humanitaargümnaasium10.a klass26Dmitri Mištšenko
Anna BurovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass26Vladimir Runin
Anton RogovNarva Keeltelütseum10.b klass26Valeria Nazarova
Artjom AksjonovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass26Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Brigitta Rebecca KurgGustav Adolfi Gümnaasium10.a klass26Auli Reitel
Dario AntonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass26Julia Ratšinskaja
Egor EzhovNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass26Vladimir Runin
Elinor SüttPelgulinna Gümnaasium9.c klass26Petri Asperk
Janar LeppiksonGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass26Auli Reitel
Juri KaletinNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass26Vladimir Runin
Jürgen PillVõru Kreutzwaldi Kool9.c klass26Aivar Halapuu
Karina VaisbeinTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass26Natalia Tsesnokova
Karmel UdalPelgulinna Gümnaasium9.d klass26Petri Asperk
Kermo OhnoTõrva Gümnaasium10.b klass26Katrin Kalamees
Kevin MeresmaaPelgulinna Gümnaasium9.c klass26Petri Asperk
Kristina BabichevaSillamäe Gümnaasium10.c klass26Juulia Devadze
Kätlin VinnPelgulinna Gümnaasium10.k klass26Petri Asperk
Lilia MihhalasHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass26Niina Botina
Maria VeštomovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass26Natalia Tsesnokova
Marija KuropjatnikEhte Humanitaargümnaasium8.d klass26Dmitri Mištšenko
Martin KoltsovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass26Aljona Lеокина
Polina DudinaSillamäe Gümnaasium10.c klass26Juulia Devadze
Polina ZahharenkovaNarva Keeltelütseum10.a klass26Valeria Nazarova
Ragnar KolesnikovsTõrva Gümnaasium10.b klass26Katrin Kalamees
Rashel ArmonTallinna Juudi Kool10. klass26Niina Botina
Robert PetrovHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass26Anneli Mägi
Robert ŠimukVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass26Margo Müller
Sergei MakarovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass26Aljona Lеокина
Sofia BorissovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass26Julia Ratšinskaja
Valerija TiruskTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass26Natalia Tsesnokova
Amrita VilsenTallinna Juudi Kool10. klass25Niina Botina
Christofer-Robin KaevandEmmaste Põhikool9. klass25Aet Sõmer
Maria BabichevaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass25Aljona Lеокина
Аня ИвановаNarva Kreenholmi Gümnaasium9.b klass25Tatiana Saukova
Akeksandr KrjukovNarva Kreenholmi Gümnaasium9.c klass24Tatiana Saukova
Aminat-Toita DungurovaTallinna Juudi Kool10. klass24Niina Botina
Anastasia NesterkoHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass24Aljona Lеокина
Anastasia ŠimukVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass24Margo Müller
Anastassija MittšenkoTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass24Aivar Metsaveer
Andrei MoskvitsovNarva Kreenholmi Gümnaasium9.c klass24Tatiana Saukova
Anna ZukovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass24Vladimir Runinületas ajalimiiti
Anton ZlobinEhte Humanitaargümnaasium8.d klass24Dmitri Mištšenko
Anu Agnes KergePelgulinna Gümnaasium10.k klass24Petri Asperk
Arabella ValtinEmmaste Põhikool9. klass24Aet Sõmer
Asmik ChamyanJõhvi Vene Põhikool9.a klass24Maksim Stepanenko
Daniil SotsovTallinna Juudi Kool9.a klass24Niina Botina
Elina TserkassovaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass24Niina Botina
Elis EestaluTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass24Natalia Tsesnokova
Helena PruulEmmaste Põhikool9. klass24Aet Sõmer
Ilja GassovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass24Julia Ratšinskaja
Karl KiivitTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass24Aivar Metsaveer
Kerlin Maria KeskülPelgulinna Gümnaasium9.c klass24Petri Asperk
Kirill BudraitisEhte Humanitaargümnaasium11.a klass24Dmitri Mištšenkoväljaspool vanuserühma
Ksenija SuperovaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass24Niina Botina
Kärolin Karmen SikaPelgulinna Gümnaasium9.c klass24Petri Asperkületas ajalimiiti
Leelo Aino JürgensteinHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass24Anneli Mägi
Liisa NahkuPelgulinna Gümnaasium9.c klass24Petri Asperk
Luisa Sharlyn ButovtšenkoNull-kool10.a klass24Niina Botina
Martina PysarevskaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass24Julia Ratšinskaja
Mари РубинаNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass24Vladimir Runin
Nikita VeligorskiTallinna Juudi Kool9.a klass24Niina Botina
Reinete Gerli LaurPelgulinna Gümnaasium9.d klass24Petri Asperk
Sonja SeppaKadrina Keskkool9.a klass24Mari Onton
Tuule TensonHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass24Anneli Mägi
Viktoria SorokinaTallinna 53. Keskkool10.c klass24Jevgenia Tkatšova
Aleksandr UtkinEhte Humanitaargümnaasium10.a klass23Dmitri Mištšenko
Erika KuttHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass23Aljona Lеокина
Ilja ParamonovTallinna 53. Keskkool10.c klass23Jevgenia Tkatšova
Katrina TsusevaNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass23Vladimir Runin
Sofja VolõnskajaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass23Natalia Tsesnokova
Veronika ZadunaiNarva Kesklinna Gümnaasium9.c klass23Vladimir Runin
Vitali SmirnovSillamäe Gümnaasium10.c klass23Juulia Devadze
Aleksandr LilleorgNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klass22Vladimir Runin
Anastasia AleksenkoTallinna 53. Keskkool10.b klass22Georgi Lagvilava
Anastasia KlimsonTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass22Aivar Metsaveer
Anastassija VolkovaNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass22Vladimir Runin
Diana VladotsenkoTallinna 53. Keskkool10.c klass22Jevgenia Tkatšova
Eva-Maria LinnasPelgulinna Gümnaasium9.d klass22Petri Asperk
Georgi MatvejevJõhvi Vene Põhikool9.c klass22Maksim Stepanenko
Henriette KulpasVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass22Margo Müller
Jelizaveta KruglovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass22Natalia Tsesnokova
Johannes TeekelEmmaste Põhikool9. klass22Aet Sõmer
Kairo VaherTõrva Gümnaasium10.a klass22Katrin Kalamees
Kelly JansonPelgulinna Gümnaasium9.c klass22Petri Asperk
Kerttu KerdtPelgulinna Gümnaasium9.d klass22Petri Asperk
Kristina LaanemaaNarva Vanalinna Riigikool9.b klass22Jaana Kirs
Ljudmila AntonovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass22Aljona Lеокина
Maksim AparinEhte Humanitaargümnaasium8.d klass22Dmitri Mištšenko
Mark KorzinTallinna 53. Keskkool10.a klass22Georgi Lagvilava
Martin LaksbergTallinna Juudi Kool9.a klass22Niina Botina
Rasmus SadulEmmaste Põhikool9. klass22Aet Sõmer
Thomas UustaluPelgulinna Gümnaasium9.c klass22Petri Asperk
Victoria JumankolovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass22Aljona Lеокина
Кирилл ЧентыревNarva Kesklinna Gümnaasium9.c klass22Vladimir Runin
Элина ШевченкоNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass22Vladimir Runin
Anastasija UrbanovitsEhte Humanitaargümnaasium10.a klass21Dmitri Mištšenko
Arina TemchukNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass21Vladimir Runin
Deniel RutenburgNarva Kreenholmi Gümnaasium9.b klass21Tatiana Saukova
German VezhbitskiyNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass21Vladimir Runin
Анжелика БогдановаSillamäe Gümnaasium10.a klass21Juulia Devadze
Anastasija HromovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass20Dmitri Mištšenko
Evelin SadelTallinna 53. Keskkool10.c klass20Jevgenia Tkatšova
Henri KesaVõru Kreutzwaldi Kool9.c klass20Aivar Halapuu
Ilja KelfmannTallinna Juudi Kool9.b klass20Niina Botina
Jelizaveta FedorovaNarva Kreenholmi Gümnaasium9.b klass20Tatiana Saukova
Karolina KuuskPelgulinna Gümnaasium10.k klass20Petri Asperk
Kaspar AltementTõrva Gümnaasium10.b klass20Katrin Kalamees
Keliin TederVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass20Margo Müller
Ksenia ŽilkovaPelgulinna Gümnaasium10.k klass20Petri Asperk
Marta MuravjovaNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass20Vladimir Runin
Polina TihhomirovaNarva Kreenholmi Gümnaasium9.b klass20Tatiana Saukova
Rasmus JuvanenKadrina Keskkool9.a klass20Mari Onton
Rihard AgaNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klass20Vladimir Runin
Sabrina KivisteVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass20Margo Müller
Анастасия ГражданкинаNarva Kreenholmi Gümnaasium9.b klass20Tatiana Saukova
Claudia RüütmannKadrina Keskkool9.a klass18Mari Onton
Emma Laureen PaulTõrva Gümnaasium10.a klass18Katrin Kalamees
Merit MihkelsaarPelgulinna Gümnaasium10.k klass18Petri Asperk
Ramil RamazanovSakala Eragümnaasium9.a klass18Rita Izjumskaja
Uljana BugrovaSillamäe Gümnaasium10.a klass18Juulia Devadze
Aleksander MertsevEhte Humanitaargümnaasium10.a klass17Dmitri Mištšenko
Deniss MatrossovNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klass17Vladimir Runin
Nikita DektjarjovEhte Humanitaargümnaasium8.d klass17Dmitri Mištšenko
Anni Angelika SaulPelgulinna Gümnaasium10.k klass16Petri Asperk
Daniela ProsjanikEhte Humanitaargümnaasium10.a klass16Dmitri Mištšenko
Denis AleksejevSillamäe Gümnaasium10.a klass16Juulia Devadze
Hanna Aleksandra PalmGustav Adolfi Gümnaasium10.a klass16Auli Reitel
Herko EensooPelgulinna Gümnaasium10.k klass16Petri Asperk
Jana AbelNarva Kesklinna Gümnaasium9.c klass16Vladimir Runin
Karl JohansonEmmaste Põhikool9. klass16Aet Sõmer
Karmen KiiliPelgulinna Gümnaasium10.k klass16Petri Asperk
Loretta PohlasaluTõrva Gümnaasium10.a klass16Katrin Kalamees
Maija JuhkumTallinna 53. Keskkool10.a klass16Georgi Lagvilava
Nicole ChekunovaTallinna 53. Keskkool10.b klass16Georgi Lagvilava
Sandra JüriseTõrva Gümnaasium10.b klass16Katrin Kalamees
Sandra OjakäärPelgulinna Gümnaasium10.k klass16Petri Asperk
Valentin SemjonovEhte Humanitaargümnaasium8.d klass16Dmitri Mištšenko
Дарья ХарчевниковаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10. klass16Julia Ratšinskaja
Elise PorohnjaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass15Dmitri Mištšenko
Ketrin FilipjevEhte Humanitaargümnaasium10.a klass15Dmitri Mištšenko
Mihhail TsvetkovSillamäe Gümnaasium10.b klass15Juulia Devadze
Semjon GrachevSillamäe Gümnaasium10.a klass15Juulia Devadze
Valeria PolovnikovaNarva Kesklinna Gümnaasium9.c klass15Vladimir Runin
Vladislav ZdanovNarva Kreenholmi Gümnaasium9.b klass15Tatiana Saukova
Anders SarapuuPelgulinna Gümnaasium9.c klass14Petri Asperk
Eduard SkambirovitsTallinna 53. Keskkool10.c klass14Jevgenia Tkatšova
Sergei VarankinSillamäe Gümnaasium10.c klass14Juulia Devadze
Jegor ZeleznjakovMuu asutus9.b klass13Niina Botina
Andrei KovalenkoEhte Humanitaargümnaasium10.a klass12Dmitri Mištšenko
Lana ModzerovaPelgulinna Gümnaasium10.k klass12Petri Asperk
Marii-Helen HornTõrva Gümnaasium10.a klass12Katrin Kalamees
Nicole FeldmanTallinna Juudi Kool10. klass12Niina Botina
Beata LastovkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass10Natalia Tsesnokova
Jelizaveta LernerNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass10Vladimir Runin
Joonas LindsaluPelgulinna Gümnaasium9.c klass10Petri Asperk
Sander SiinmaaTõrva Gümnaasium10.a klass10Katrin Kalamees
Vladislav SemjonovTallinna 53. Keskkool10.c klass8Jevgenia Tkatšova